Отзывы о компании Магистр

2226 баллов
82
2
5 место
В рейтинге
рефератных компаний
Качество
Стоимость
Сроки
Сервис
Средний балл 4.8
 • Замовляла роботи раніше в іншому місці, але стали підводити, тому почала шукати хороших виконавців. Дуже не хотілося мати кількох людей, люблю все ж таки коли в одному місці роблять — так простіше. І ось за порадами знайомих і за відгуками звернулася з першим завданням до цієї компанії. Допомогли з курсовою, оцінили добре, вирішила що можна продовжити співпрацю і вже майже рік як я звертаюся за допомогою до них — допомагають на хороші бали, не скажу що на відмінні завжди, на добрі — так.

  Маргарита 19.07.2024 4.8

 • Вже зверталася раніше до Магістра за допомогою, і зараз довелося вдатися до допомоги. Я не математик, але курс пройти необхідно — вирішила звернутися до більш знаючих людей, щоб не отримати трійку за предмет. Мені допомогли, написали курсову, і я отримала хорошу оцінку за предмет, Рекомендую цю компанію студентам, там і ціни нормальні та якість хороша. Мені поки що траплялися тямущі автори та проблем не виникало. Також хочу відзначити менеджера Крістіну, яка завжди відповідала на мої запитання та передавала їх автору дуже оперативно.

  Людмила 10.07.2024 5

 • Серед моїх знайомих ходили лише позитивні відгуки про Магістр, і я вирішила замовити роботу тут. Першою була контрольна робота, і з нею автор впорався на ура. І цю курсову роботу з екології замовила також в цій компанії, вона досить складна і я чудово розуміла, що не всякий автор візьметься за написання — але зробили терміном тиждень і викладач прийняв роботу з першого разу, а це дуже велика рідкість! Тож з легкістю рекомендую компанію!

  Валя 02.07.2024 5

 • Навесні мені тут робили курсову роботу, захист відбувся лише зараз, тож вирішив залишити відгук. Роботу писали довго, тому що викладач постійно чіплявся, але дякую автору за терпіння, все вніс і поправив. Після того, як затвердили роботу, мені написали доповідь до курсової за зразком. Дуже дякую за працю!

  Тарас 27.06.2024 5

 • Уточнення з написання курсової роботи прикладала у файлі, автор від них не відступив. Антиплагіат вийшов не менше 60%, як і потрібно. Курсова була зі виносками, 15 штук мінімум було дотримано. За завданням питання були повністю розкриті. Також мені вислали лист із результатами перевірки на плагіат. Роботу прийняли, дякую!

  Інна 19.06.2024 5

 • Практичні завдання для студентів-заочників — справді болюча тема. Практичних багато, треба встигати написати, а в тебе й так купа справ. Мені подобається, що в компанії Магістр мені дуже швидко підбирають автора. Неодноразово допомогли. Вирішила написати заслужений відгук, люди правда постійно рятують, для мене як для працюючої людини така співпраця необхідна і важлива. Поки не підводили, нічого поганого не можу написати. Тому звертайтесь і вам допоможуть!

  Оксана 13.06.2024 5

 • Я замовив зробити курсову роботу чітко за інструкцією, виконавець не підвів і зробив усе за вимогами. Автор провів економічне обґрунтування проекту, а також провів оцінку ефективності його реалізації. Також автор потім підготував презентацію на 10 слайдів та доповідь. Я дуже задоволений виконанням і вдячний автору.

  Андрій 04.06.2024 5

 • Потрібно було написати диплом з організації, яка вказана у файлах. Автор оперативно надіслав план для затвердження – того ж дня, так і розпочалася наша робота. Автор висилав текст частинами, я його вивчала, відносила керівнику, потім ми коригували і продовжували писати далі. За підсумками сподобалося, що витримали оригінальність 70%. Також було підготовлено презентацію та доповідь на захист. Ще автор допоміг заздалегідь підготувати відповіді на запитання від комісії. Захистилася на «добре», дякую!

  Вікторія 29.05.2024 4.8

 • Дякую автору та співробітникам сервісу за відмінну та оперативну допомогу у підготовці звіту з практики. Мою роботу виконали за вимогами. Те як оформляти також було надано у файлі при оформленні заявки. Роботу зарахували, дякую!

  Анатолій 21.05.2024 4.8

 • Мою курсову виконали якісно і в точний термін, завдання було складне, але виконавець упорався із завданням. Спочатку уточнили деталі, далі розпочали виконання. Також мною була прикріплена методичка. Оригінальність була потрібна 70%. Автор зміг витримати необхідний % з першої спроби! Готовий фінальний варіант не вимагав правок і роботу прийняли одразу, дякую! Окремо хочу відзначити сам сервіс, менеджерка дуже ввічлива та завжди готова допомогти з питаннями!

  Катя 17.05.2024 5

 • За завданням необхідно було провести аналіз структури акціонерного капіталу громадських компаній із різних країн і структури ради директорів (3 підприємства з кожної країни). Мені взагалі ніколи було цим займатися, тому звернувся до цієї компанії. Дуже дякую своєму менеджеру та автору роботи! Все вчасно, все за методичкою. Робота мене повністю влаштувала, викладача також. Дякую за чудову роботу!

  Ростислав 09.05.2024 5

 • Потрібна була курсова робота з розрахунками з антикризового управління, автор зробив усе вчасно, ще й промову для захисту мені підготували, чим дуже потішили. Були деякі коригування, автор швидко виправляв роботу. Щиро вдячний компанії!

  Антон 02.05.2024 5

 • Велике вам дякую за роботу. Все зробили вчасно, врахували всі побажання щодо курсової роботи. Дуже порадувало, що уважно поставилися до антиплагіату. Мені потрібно було щонайменше 75% оригінальності, в результаті вийшло аж 87%.

  Олег 23.04.2024 5

 • Мене дуже порадувало, що курсову роботу зробили раніше заявленого терміну. Через 4 дні замість 7 все було вже готове) Здала викладачеві на перевірку, викладач трохи причепився до однієї таблиці, направила роботу на коригування. Через 2 дні знову все готове, викладача все влаштувало) До речі, роботи ця компанія редагує безкоштовно, якщо є відхилення від вказаних початкових вимог. Оригінальність роботи склала 73%, трохи більше, ніж потрібно. Єдине, що потрібно було робити самостійно — це завантажити титульний лист, але це справа п\’яти хвилин) Захистила на відмінно) Всім рекомендую сервіс!

  Аліна 17.04.2024 5

 • Реферат зробили буквально за три дні, дуже вдячний цій компанії). Реферат прийняли без проблем, тему розкрили дуже докладно, показувати реферат викладачеві було не соромно. Дякую Магістру велике)

  Валентин 11.04.2024 5

 • Я замовляла реферат із написанням у стислі терміни, зовсім забула, що треба було виконати його. Замовлення оформила, менеджер замовлення підтвердив і одразу почали писати. Я вказала, що я маю всього 4 дні на виконання, зробили все вчасно і згідно з усіма моїми проханнями на замовлення. Роботу здала та отримала оцінку «Відмінно», викладача все влаштувало по роботі. Сервіс досить гідний, думаю, що надалі звертатимуся сюди.

  Алла 03.04.2024 5

 • Прекрасно написали мені курсову та дві лабораторні автори з Магістра. Із лабораторними взагалі не виникло проблем. А ось з курсовою були доопрацювання, тому що у нашого викладача вкрай оригінальні вимоги то до оформлення, то до змісту, то одне йому треба, то друге. Зовсім замучив. Але автори, мабуть, звикли до всього і абсолютно без проблем все виправляли і додавали. Тож усім тепер раджу звертатися лише сюди, особливо молодшим курсам.

  Олена 27.03.2024 5

 • Замовляла виконання контрольної, мені необхідно було всі завдання по одному автору та дати докладну характеристику письменнику, вивчити всі його роботи, які вказані були у файлі та описати їх відповідно до плану. Досить об\’ємне завдання, сама вже не мала часу на виконання, тому замовила в агентстві. Все зробили чудово, досить швидко, лише за 5 днів. Мені робота сподобалася, та й викладач поставила \»відмінно\»). Зверталася сюди вперше, не помилилася з компанією. Менеджер привітний, досить швидко відповідає у чаті, пояснює усе зрозуміло. Мені все сподобалося)

  Світлана 19.03.2024 4.8

 • Нарешті видався час подякувати! Курсову написано на ура! Велике спасибі Крістіні, моєму менеджеру, за те, що поралася зі мною як з маленькою, все пояснила, все розповіла, відповідала абсолютно на всі мої питання по 10 разів, тому, що я дуже сильно хвилювалася за роботу. Велике спасибі автору, який 3 рази виправляв мою роботу під вимоги викладача. Єдине — дорого, але як я зрозуміла, якість коштує своїх грошей! Так що всі, хто сумнівається — звертайтеся в Магістр без сумніву!

  Леся 13.03.2024 5

 • Замовляла курсову. Мені дуже сподобалася якість роботи цієї компанії. Працюють оперативно та швидко. Тема була дуже складною, але роботу я отримала в досить короткі терміни. Сама ніколи б нічого подібного не написала. Ще раз велике спасибі:) Також хотілося б висловити окреме \»дякую\» менеджеру цієї компанії. Завжди привітна та чемна, коли б я не подзвонила. Сервіс також сподобався. Не встигла залишити заявку на сайті компанії, як відразу мені передзвонила менеджер і сказала, що моя заявка вже розглядається). Було приємно.

  Ольга 06.03.2024 5

 • Я прямо перед переддипломною практикою зламала ногу і природно проходити самій ні сил ні можливості не було. Довго копалася в інтернеті, обираючи компанію — де замовити звіт з практики. Зупинила вибір на Магістрі. І вони мене не підвели! Написали чудовий звіт. Мене навіть викладач хвалив — молодець — з переломом, а вчитися не перестала. Тож дякую моєму менеджеру та автору. І чекайте на мене за дипломом!

  Ірина 28.02.2024 5

 • Хочу подякувати компанії Магістр за курсову, яку я вперше замовляла, і була навіть трохи вражена, наскільки це може бути зручно, а найголовніше, що мені зробили хорошу роботу, і головне вчасно навіть раніше на день надіслали. Отримавши роботу, я виявила незначні помилки, але мені їх виправили швидко та безкоштовно. Класний сервіс, звертатимуся ще за необхідності, всім рекомендую.

  Галина 22.02.2024 5

 • Залишився дуже задоволений роботою компанії з написання курсової роботи . Перед написанням надав виконавцю необхідний матеріал, обмовили порядок виконання та розрахунку. Після закінчення зазначеного терміну курсова робота була написана якісно та правильно, за ціною прийнятно. Здав курсову, без зауважень та правильно відповів на всі поставлені запитання викладача!

  Сергій 13.02.2024 5

 • Хочеться подякувати компанії за допомогу в написанні реферату на тему «Управління реструктуризацією організації». Тема для мене складна та й часу на написання особливо не було. Я пізно звернулася, коли вже все здавати починали. У зв\’язку з цим на 1 день автор запізнився охоче реферату. Проте реферат викладач прийняв та похвалив мене. Сказав, що тема розкрита дуже докладно. Я б так точно не змогла! Попереду ще багато робіт, тому звертатимуся за допомогою.

  Поліна 07.02.2024 5

 • Дякую за виконану роботу! Виконано на совість, незважаючи на високу складність! Робота була досить непроста, з купою обчислень у практичній частині, але успішно впоралися із завданням. Магістерська робота відповідає методичним вказівкам, враховувалися всі побажання. Науковий керівник сказав, що робота дуже цікава. Окремо хочеться відзначити високу оригінальність — за це особливе спасибі, тому що я взагалі не уявляю, як працює Антиплагіат. Також дякую за презентацію та доповідь. Буду рекомендуватиму при нагоді.

  Олег 02.02.2024 5

 • Щиро дякую компанії за те, що магістерську роботу виконали в строк і дуже добре, матеріал підібрано чудово, внесли всі правки, про які попросила. Викладачі високо оцінили роботу. Я задоволена на всі 100% і однозначно рекомендую!

  Настя 24.01.2024 5

 • Курсова робота якісна, інформаційно доцільна, виконана в найкоротші терміни. Доробка теж виконана зразу ж і якісно. Все супер! Дякую автору за роботу. Також дякую менеджеру сайту за допомогу.

  Наталя 18.01.2024 5

 • Пишу отзыв, поскольку пообещала написать его, если получу пятерку за написание курсовой. Как вы уже поняли, курсовая была защищена на «отлично». Не скажу, что стоимость работы приятно порадовала, есть компании, которые пишут значительно дешевле, но рисковать желания никакого не было, да и менеджер с легкостью меня убедила в том, что заказывать нужно именно у них, еще и скидочку предоставила. Кроме того, радует, что все корректировки были внесены полностью бесплатно, за счет компании.

  Оксана 11.01.2024 4.8

 • Дякую фахівцям компанії! Прислали без затримки і відмовок. Робота виконана дуже добре з відповідними посиланнями. Все прийняли! В подальшому буду ще тут замовляти.

  Юра 05.01.2024 5

 • Курсову роботу, яку я замовляла, захистила на відмінно. Її зробили дуже швидко і дуже якісно написано. Спасибі автору. Дуже вдячна за роботу. Думаю, будемо і надалі співпрацювати.

  Діана 29.12.2023 5

 • Сьогодні у мене був захист магістерської роботи. Як \»справжній\» студент, все відклав на останній момент. Дякуючи професіоналізму співробітників агенства, в дуже короткий термін допомогли з роботою. Захистив на \»відмінно\», найкраще в групі. Бажаю всім успіхів!!

  Віталій 22.12.2023 5

 • Дуже дякую за якісне виконання дипломної роботи! Зробили все якісно і вчасно, враховували всі мої зауваження! Працюють справжні фахівці! Буду рекомендувати всім! Захистила на \»відмінно\».

  Людмила 13.12.2023 5

 • Впервые рискнула заказать курсовую и была приятно удивлена качеством работы. Также очень благодарна авторам за внимание, понимание и творческий подход. Желаю процветания!

  Лена 07.12.2023 5

 • Сдала курсовую с первого раза без проблем! Хочу поблагодарить компанию за соблюдение сроков и серьёзное отношение к работе, за понимание и просто качественную работу. На следующую сессию снова в Магистр!

  Оля 29.11.2023 5

 • До агентства звертаюсь вже не вперше. Реферат виконувався з дисципліни \»Основи психологічної практики\». Складність виконання полягала в тому, що з цього предмету немає конкретних підручників. Але робота виконана високопрофесійно — об\’ємно і по суті.

  Оксана 23.11.2023 5

 • Я безумно благодарна Магистру за качественные работы! Всем кому нужна помощь в написании работы — советую эту компанию. Работы все делают в срок, все качественные, интересные. Желаю им успехов, крепкого здоровья, вдохновения, радости, счастья, процветания))))

  Людмила 16.11.2023 5

 • Очень благодарна за быстрое и правильное решение задач по налоговому менеджменту! Особое спасибо Диане, она мне очень помогла! Я впервые доверилась ей и она меня не обманула и сделала все дешево, быстро и правильно!

  Таисия 08.11.2023 5

 • Обращался в компанию Магистр. Очень выручили с написанием курсовой роботы, за что им очень благодарен. Постоянно корректировали, дополняли и объясняли, как лучше сделать курсовую. Получилось хорошо. Рекомендую.

  Родион 02.11.2023 5

 • Недавно замовляла курсову роботу. Робота за ціною підійшла, за термінами теж, а за якістю взагалі в захваті. Викладач була задоволена, похвалила \»мене\». Це було моє перше замовлення, я дуже хвилювалася, але тепер я можу сміло рекомендувати Магістр друзям.

  Надя 25.10.2023 5

 • Сделала заказ курсовой и не пожалела. Благодарна работником компании за хорошо подготовленную роботу, все качественно, быстро и по заданным параметрам согласно методических рекомендаций моего института. Рекомендую всем знакомым и близким как высоко квалифицированных, ответственных и порядочных.

  Алёна 19.10.2023 5

 • Спасибо большое за курсовую работу и за помощь, оперативность и своевременность. Буду рекомендовать Ваше агентство! Особая благодарность Алле, которая всегда на связи и готова помочь. Спасибо еще раз!

  Дарья 11.10.2023 5

 • Дякую за курсову роботу! Вдячна за швидке та якісне виконання! Рекомендую всім. Співпраця з \»Магістром\» приносить задоволення та відмінні оцінки. Свою курсову захистила на \»відмінно\». Ще раз дякую!!!

  Тетяна 04.10.2023 5

 • Оформлений звіт з аналізу згідно до вимог. Навіть, якщо були зауваження від викладача то не значні, в загальному доступні для сприйняття висновки, гарно оформлені таблиці і розрахунки, навіть діаграми відмінні!!! Я задоволена не зважаючи на зауваження викладача! А головне саме актуальне — ціна не дорого.

  Аліна 27.09.2023 5

 • Хочу выразить огромную благодарность всем тем, кто принимал участие в написании работы: за профессионализм, быстроту и качество. Отдельное спасибо за отзывчивость, понимание и доброту. Пусть всегда с вами будет удача.

  Галина 20.09.2023 5

 • Замовляла ессе — зробили дуже швидко роботу, дуже якісно написано. Завтра буду здавати, побачимо)) Дуже вдячна за роботу)) Думаю, будемо співпрацювати))

  Олена 13.09.2023 5

 • Велике дякую за якісно виконану кваліфікаційну роботу, в червні захистився на 5 (відмінно). Всі недоліки виправлялися відповідно до рекомендацій керівника в найкоротші терміни. Окреме спасибі координатору за посередницьку роботу і гарне ставлення! За 4 роки користування даним ресурсом жодних непорозумінь не виникло. Буду й надалі звертатися цієї фірми. Рекомендую всім новачкам!!!

  Микола 06.09.2023 5

 • В мене була невпевненість, що сама напишу гарно свою курсову роботу по всіх вимогах мого НЗ. Випадково знайшла в інтернеті цю компанію. Зрозуміла, що люди там працюють чітко, зрозуміло, адекватно. Мені сподобалась робота менеджера, а особливо сама курсова робота, яку виконано на високому рівні. Хочу подякувати тій людині, яка виконала мою курсову. Нехай ця компанія працює ще довго і успішно. Рекомендую іншим студентам, і сама, якщо буде потрібно, ще з радістю скористаюсь їхніми послугами!!!

  Ірина 30.08.2023 5

 • Выражаю благодарность сотрудникам компании «Магистр» за написание на высоком уровне курсовой работы. Работа выполнена качественно и в срок. Мне приятно, что за относительно малую суму денег Ваша команда вкладывает столько усилий и энергии!) Спасибо большое Вам!

  Даниил 24.08.2023 5

 • Я працюю і навчаюсь заочно, тому не маю багато часу на виконання всіх завдань, які дають на сесії. Іноді звертаюсь за допомогою до фахівців. Перший раз звернулась до Магістр в тому році, все підійшло, тому звернулась за допомогою в цьому році і теж залишилась задоволеною.

  Інна 16.08.2023 5

 • Хочу подякувати компанії Магістр за швидке та якісне виконання замовлень. Я декілька раз замовляла курсові роботи та реферати, і за всі завдання постійно отримую високі бали. При цьому мені зовсім не довелося правити роботу, на відміну від моїх одногрупників, які мали повністю помальовані курсові. Радію, що співпрацюю з цією компанією і звернулася них свого часу. Бажаю успіхів їм і процвітання!

  Марія 10.08.2023 4.8

 • Дипломна робота, яку зробили для мене, мені дуже сподобалася. Правда, прийшлось по ходу справи зв’язуватись з менеджером, щоб внести декілька уточнень, які озвучив викладач уже після того, як я замовила роботу. На мою радість ці уточнення не призвели до збільшення ціни. Тому надалі планую заказувати роботи саме у цій компанії. Дуже вдячна автору і менеджеру за розуміння.

  Оля 04.08.2023 5

 • Дуже вдячна цій компанії за мою дипломну роботу. Вся робота зроблена за неповний місяць, раніше строку і повністю відповідає тим вимогам, які я написала в заявці і тим, які вимагає наш університет (я прикріпила методичку до заявки). Після захисту голова комісії порекомендував мені продовжити навчання в магістратурі. Велике дякую автору!

  Олена 31.07.2023 5

 • Благодарю за такую хорошую магистерскую работу! С пониманием отнеслись к моему положению и сделали работу раньше срока. Мы с самого начала обговорили все детали, поэтому проблем в работе не возникало. Ответственно подходят к работе, менеджер всегда на связи, оперативно реагирует на все замечания и пожелания. Внутреннее содержание магистерской очень качественное, чувствуется компетенция исполнителя. Недостатки в работе были несущественные, их очень быстро устраняли. В общем, мои наилучшие рекомендации.

  Ярослав 21.07.2023 5

 • Надзвичайно вдячна інтернет-ресурсу magistr.ua за якісне і швидке виготовлення мого замовлення. Оригінальність моєї роботи, усіх моїх побажань в ході написання магістерської легкою рукою компетентного автора втілились з моїх мрій у дійсність. А найголовніше, що робота була виконана у встановлений термін. Окрема подяка менеджерам сайту, які надають Вам онлайн-підтримку під час написання, та проконсультують Вас у будь якому питанні. Дуже раджу всім адже переконалась сама, тут працюють справжні професіонали!

  Вікторія 12.07.2023 5

 • Здала бакалаврську роботу на \»відмінно\». Дякую пані Аллі за те, що була завжди на зв\’язку і за швидкі відповіді. Дуже добре, що саме вона була \»посередником\» між мною і автором, зуміла знайти компроміс і підібрати влучні слова для обох сторін. Велике спасибі Наталі Петрівній за її професіоналізм, виконання всіх \»забаганок\» та розуміння.

  Іванка 06.07.2023 5

 • Величезне дякую за гарно зроблену курсову роботу автору, що її робив, і менеджеру, що був посередником між нами. Дякую за допомогу. Успіхів Вам і процвітання!

  Андрій 28.06.2023 5

 • Робота була відпрацьована в визначенні мною сроки. Також була була доопрацьована згідно вимог мого дипломного керівника. Робота дуже сподобалася і захищати її було легко)). Дякую за допомогу!

  Валерій 21.06.2023 5

 • Дякую за роботу ! Буду замовляти ще ! Дуже приємно що менеджери сайту реагують швидко та якісно, та обирають для написання роботи чудових авторів! Щиро дякую !

  Крістіна 15.06.2023 4.8

 • Чудовий сервіс, виконали усе вчасно з усіма вимогами які були прописані, звісно були сумніви щодо сервісу (перший подібний досвід), але тепер я можу з цього тільки посміятись — тому замовляйте без страху)

  Олександр 07.06.2023 5

 • Заказывала курсовую работу. Менеджер всегда на связи. Спасибо большое автору, что оперативно доработала курсовую после замечаний преподователя. Защитила на отлично.

  Ирина 30.05.2023 5

 • Сильна робота! Були доопрацювання, але автор виконував все якісно і в строк, йшов назустріч дедлайнам і відправляв навіть раніше, ніж за 5 днів (за умовами сайту). Дуже дякую! Було малувато практичної частини, але це вже легко було додати самому на основі підготованого автором матеріалу.

  Жанна 26.05.2023 4.75

 • Усе чудово. Викладач оцінив роботу на максимальний рівень. Дуже дякую, сподіваюсь, що наступні роботи будут виконані на той же рівень, що і ця.

  Микола 17.05.2023 5

 • Сдала курсовую на 90/100. Большое спасибо! Сделали качественно, учли все пожелания и дополнения по работе. Оперативно переделали работу и внесли все правки, когда появились новые уточнения по требованиям.

  Алёна 11.05.2023 5

 • В обозначенные сроки работу получил. Очень понравился процесс организации работы и процесс обратной связи. В ходе выполнения, естественно, были замечания от руководителя и все они были исправлены оперативно и в срок без проблем. Готов рекомендовать данный портал всем знакомым. Спасибо за помощь!

  Артем 03.05.2023 4.75

 • Курсова написана на високому рівні. Врахували все що зазначала. Дякую, дуже приємно коли дійсно після того як замовила непотрібно нічого виправляти самостійно.

  Леся 26.04.2023 5

 • Работа была сделана ровно в положенный срок, очень качественно, с сложными диаграммами, графиками и расчётами, что было несколько неожиданным. Также хотел бы выделить соответствие указанному минимуму значения антиплагиата — аж 80% оригинальности, что было полносью соблюдено! Немного проблемок с форматированием обнаружил, однако они некритичны и легко исправляются. Достаточно твёрдая пятёрка, спасибо!

  Сергей 19.04.2023 5

 • Хоча був трохи перевищений срок роботи, робота виконана якісно і з дотриманням методички! Залишилися приємні враження. Вдячний за хорошу роботу.

  Євген 15.04.2023 5

 • Дуже дякую за роботу) Все класно, професійно і науково. Незважаючи на ситуацію в країні, ви все вчасно виконали, за що окрема подяка). Усім задоволена.

  Надія 05.04.2023 5

 • Робота виконана чудово, недоліки на які вказував керівник виправлялись своєчасно в кінцевому результаті робота виконана в термін, оцінка добре, дякую за вашу працю, буду рекомендувати вас своїм знайомим!

  Дмитро 29.03.2023 5

 • Обращалась в компанию «Магистр» за помощью в написании курсовой работы по бух.учету. Были сложности с просчетами и автор явно запутался в таблицах, но я потом все подправила и нормально сдала работу.

  Катя 16.02.2022 4

 • Заказывала в Магистре курсовую по маркетингу. План у меня уже был от руководителя, поэтому быстро приступили к написанию. Немного задержали на два дня, но в целом работа преподу понравилась. Хоть и были замечания по литературе и таблицам.

  Яна 14.02.2022 4

 • Компания хорошая, персонал ответственный, всегда стараются сделать оперативные правки при необходимости. Я заказывала тут курсовые и не пожалела. Сервис рекомендую всем.

  Маша 11.02.2022 5

 • Доброго дня, автор зробив свою роботу на 5 балів , все було правильно і ніяких труднощів в мене не виникало! Вдячна за роботу

  Валентина 11.02.2022 5

 • Заказывала курсовую работу,так как нужно было успеть закрыть сессию вовремя. Обратилась в данную компанию,так как она славится хорошими авторами. Качество работы действительно оказалось на высшем уровне,что полностью оправдывает цену. Очень удобно было поддерживать связь через viber. Все сделали вовремя,со всеми соблюдающими требованиями. Спасибо большое,осталась довольная.

  Yulia 07.02.2022 4.75

 • Компанию «Магистр» мне посоветовал однокурсник. Обратился к ним за помощью в написании курсовой работы. Заявку оформил через сайт, что очень удобно. Работу выполнили хорошо, в точности соблюдали все требования. По срокам так же не подвели. Цена услуг весьма доступна для студентов. Буду обращаться и дальше.

  Антон 07.02.2022 4.5

 • Обратилась в данную компанию, так как необходимо было сделать курсовую работу, а времени катастрофически не хватало. Заказать работу оказалось очень просто, необходимо было просто заполнить форму на сайте. Курсовую мне сделали без каких либо задержек, что очень порадовало. Претензий к качеству работы не никаких, все превосходно.

  Елена 06.02.2022 4

 • Вам можно доверять, спасибо вам за мой отчёт по практике. Так как я не только учусь, а и работаю не успевала с отчетом по практике, и подруга посоветовала обратиться к вам. Работа выполнена качественно, цена ей соответствует, и выполнена в кратчайшие сроки.

  Ольга 13.01.2022 4.5

 • Спасибо вам за такую работу, реферат отличный, учли все мои требования, а главное вложились в сроки, вы профессионалы и вам можно доверять. Работа соответствует своей цене. Теперь только к вам за рефератами!

  Карина 11.01.2022 4

 • Заказывала на Магистре дипломную работу . Тема дипломной была\»Бизнес-план ,как инструмент управления предприятием: разработка и оценка привлекательности\». Все прошло без проблем , на сайте сделала заказ. Что понравилось, автор всегда был на связи, все обсуждалось. Источники по которым писалась дипломная были из новых. Уникальность работы на высоте. Сдали мне дипломную в указанный срок , без задержек. Были со мной на связи, пока я не защитилась. Защита на 5. Очень довольна результатом. Цена приемлемая.

  Evgenia 08.01.2022 4.5

 • Не знаю, чем там все довольны. Но мне прислали не дипломную, а говно! Тупо скачанные рефераты с интернета, которые сделали разделами диплома. Никакой логической связки, никакой уникальности, никаких доработок, никакого возврата денег. Я в шоке!!

  Клиент 07.01.2022 1.5

 • Хочу сказать большое спасибо компании «Магистр»! По состоянию здоровья, совсем не успевала сделать курсовую( но эти ребята просто волшебники и в сроки вложились и качество на уровне! Ответили на все вопросы и были на связи… Благодарна за ваш труд)

  Анна 05.01.2022 4.5

 • Заказывала в агентстве отчёт по практике. В работе были соблюдены все методические рекомендации и мои личные пожелания. Всё учли, с менеджером общались через телеграмм по разным рабочим моментам. Работу мне сделали в срок, на доработку я не возвращала, практику мне защитали, спасибо за вашу работу!!

  Наталия Владимировна 01.01.2022 4

 • Спасибо большое за отлично проделанную работу! Заказывала уже не первый раз, как всегда сдаю на отлично! Сделали все в сроки, а главное по адекватной цене.

  Елена 30.12.2021 4

 • Оставлю первый отзыв) Цена нереально высокая, как для дипломной работы. В других компаниях дешевле называли раза в два, поэтому заказал в другой компании.

  Гость 23.12.2021 2.75

Компания «Магистр» представлена на рынке с 2008 года. Работает в онлайн-режиме. Офиса нет. Официальная деятельность – предоставление услуг по поиску информации за вознаграждение или на основе контракта (КВЭД 63:99).

Агентство предлагает 24 типа работ, включая магистерские, дипломные, курсовые, бакалаврские, контрольные работы. А также эссе, задачи, рефераты, статьи ВАК и статьи для студентов. Ценовая политика по большинству позиций – выше среднего. Стоимость курсовых работ начинается от 990 гривен, дипломных – от 4850 гривен, рефератов – от 230 гривен, диссертаций – от 57540 гривен.

 

«Магистр» гарантирует:

 • доработки до момента принятия результата руководителем (изменение плана или первоначальной задачи – дополнительная оплата);
 • 100% соблюдение методических рекомендаций;
 • возврат денежных средств, если автор по каким-либо причинам отказался от выполнения заказа;
 • конфиденциальность заказчика; гарантия, что работа не будет поручена преподавателю ВУЗа, в котором учится клиент (если в заявке указано учебное заведение);
 • проверку на плагиат;
 • безопасные официальные платежи на условиях договора публичной оферты.

 

Заказ оформляется через заполнение анкеты в специальной форме на сайте, чрез кнопку «заказать». Кроме того, на сайте компании можно зарегистрироваться в статусе автора-исполнителя и размещать свои готовые работы на продажу. В каталоге уже представлено свыше 40 тысяч готовых работ для студентов.

На официальном сайте «Магистр» указаны средства поддержки связи: телефон, электронная почта, Viber, Telegram, Messenger, внутренний чат. Есть страница в социальных сетях Instagram, Facebook.

 

Отзывы о работе

В сети противоречивые отзывы о деятельности компании «Магистр». В числе преимуществ заказчики указывают на высокое качество исполнения, ответственность авторов, постоянную поддержку и связь через внутренний чат. Среди плюсов отмечается хорошая уникальность и отсутствие задержек. Отзывы на сайте компании преимущественно положительные.

 

По анализу негативных или средних отзывов недостатки сводятся к нарушению требований по объему заказанных работ – меньше заявленного, а также низкой уникальности, некомпетентности авторов. Есть претензии к несоблюдению методических рекомендаций, искусственному повышению оригинальности, использованию устаревших данных и источников. Отдельным пунктом заказчики указывают повышенную цену, но часть из них считает, что результат того стоит.

+
Личный кабинет
-
Наличие офиса
+
Официальная регистрация
-
Демократичные цены
+
Бесплатные доработки
+
Договор с печатью

Последние отзывы о компании

Качество
Стоимость
Сроки
Сервис
Средний балл 4.8
 • Замовляла роботи раніше в іншому місці, але стали підводити, тому почала шукати хороших виконавців. Дуже не хотілося мати кількох людей, люблю все ж таки коли в одному місці роблять — так простіше. І ось за порадами знайомих і за відгуками звернулася з першим завданням до цієї компанії. Допомогли з курсовою, оцінили добре, вирішила що можна продовжити співпрацю і вже майже рік як я звертаюся за допомогою до них — допомагають на хороші бали, не скажу що на відмінні завжди, на добрі — так.

  Маргарита 19.07.2024 4.8

 • Вже зверталася раніше до Магістра за допомогою, і зараз довелося вдатися до допомоги. Я не математик, але курс пройти необхідно — вирішила звернутися до більш знаючих людей, щоб не отримати трійку за предмет. Мені допомогли, написали курсову, і я отримала хорошу оцінку за предмет, Рекомендую цю компанію студентам, там і ціни нормальні та якість хороша. Мені поки що траплялися тямущі автори та проблем не виникало. Також хочу відзначити менеджера Крістіну, яка завжди відповідала на мої запитання та передавала їх автору дуже оперативно.

  Людмила 10.07.2024 5

 • Серед моїх знайомих ходили лише позитивні відгуки про Магістр, і я вирішила замовити роботу тут. Першою була контрольна робота, і з нею автор впорався на ура. І цю курсову роботу з екології замовила також в цій компанії, вона досить складна і я чудово розуміла, що не всякий автор візьметься за написання — але зробили терміном тиждень і викладач прийняв роботу з першого разу, а це дуже велика рідкість! Тож з легкістю рекомендую компанію!

  Валя 02.07.2024 5

 • Навесні мені тут робили курсову роботу, захист відбувся лише зараз, тож вирішив залишити відгук. Роботу писали довго, тому що викладач постійно чіплявся, але дякую автору за терпіння, все вніс і поправив. Після того, як затвердили роботу, мені написали доповідь до курсової за зразком. Дуже дякую за працю!

  Тарас 27.06.2024 5

 • Уточнення з написання курсової роботи прикладала у файлі, автор від них не відступив. Антиплагіат вийшов не менше 60%, як і потрібно. Курсова була зі виносками, 15 штук мінімум було дотримано. За завданням питання були повністю розкриті. Також мені вислали лист із результатами перевірки на плагіат. Роботу прийняли, дякую!

  Інна 19.06.2024 5

 • Практичні завдання для студентів-заочників — справді болюча тема. Практичних багато, треба встигати написати, а в тебе й так купа справ. Мені подобається, що в компанії Магістр мені дуже швидко підбирають автора. Неодноразово допомогли. Вирішила написати заслужений відгук, люди правда постійно рятують, для мене як для працюючої людини така співпраця необхідна і важлива. Поки не підводили, нічого поганого не можу написати. Тому звертайтесь і вам допоможуть!

  Оксана 13.06.2024 5

 • Я замовив зробити курсову роботу чітко за інструкцією, виконавець не підвів і зробив усе за вимогами. Автор провів економічне обґрунтування проекту, а також провів оцінку ефективності його реалізації. Також автор потім підготував презентацію на 10 слайдів та доповідь. Я дуже задоволений виконанням і вдячний автору.

  Андрій 04.06.2024 5

 • Потрібно було написати диплом з організації, яка вказана у файлах. Автор оперативно надіслав план для затвердження – того ж дня, так і розпочалася наша робота. Автор висилав текст частинами, я його вивчала, відносила керівнику, потім ми коригували і продовжували писати далі. За підсумками сподобалося, що витримали оригінальність 70%. Також було підготовлено презентацію та доповідь на захист. Ще автор допоміг заздалегідь підготувати відповіді на запитання від комісії. Захистилася на «добре», дякую!

  Вікторія 29.05.2024 4.8

 • Дякую автору та співробітникам сервісу за відмінну та оперативну допомогу у підготовці звіту з практики. Мою роботу виконали за вимогами. Те як оформляти також було надано у файлі при оформленні заявки. Роботу зарахували, дякую!

  Анатолій 21.05.2024 4.8

 • Мою курсову виконали якісно і в точний термін, завдання було складне, але виконавець упорався із завданням. Спочатку уточнили деталі, далі розпочали виконання. Також мною була прикріплена методичка. Оригінальність була потрібна 70%. Автор зміг витримати необхідний % з першої спроби! Готовий фінальний варіант не вимагав правок і роботу прийняли одразу, дякую! Окремо хочу відзначити сам сервіс, менеджерка дуже ввічлива та завжди готова допомогти з питаннями!

  Катя 17.05.2024 5

 • За завданням необхідно було провести аналіз структури акціонерного капіталу громадських компаній із різних країн і структури ради директорів (3 підприємства з кожної країни). Мені взагалі ніколи було цим займатися, тому звернувся до цієї компанії. Дуже дякую своєму менеджеру та автору роботи! Все вчасно, все за методичкою. Робота мене повністю влаштувала, викладача також. Дякую за чудову роботу!

  Ростислав 09.05.2024 5

 • Потрібна була курсова робота з розрахунками з антикризового управління, автор зробив усе вчасно, ще й промову для захисту мені підготували, чим дуже потішили. Були деякі коригування, автор швидко виправляв роботу. Щиро вдячний компанії!

  Антон 02.05.2024 5

 • Велике вам дякую за роботу. Все зробили вчасно, врахували всі побажання щодо курсової роботи. Дуже порадувало, що уважно поставилися до антиплагіату. Мені потрібно було щонайменше 75% оригінальності, в результаті вийшло аж 87%.

  Олег 23.04.2024 5

 • Мене дуже порадувало, що курсову роботу зробили раніше заявленого терміну. Через 4 дні замість 7 все було вже готове) Здала викладачеві на перевірку, викладач трохи причепився до однієї таблиці, направила роботу на коригування. Через 2 дні знову все готове, викладача все влаштувало) До речі, роботи ця компанія редагує безкоштовно, якщо є відхилення від вказаних початкових вимог. Оригінальність роботи склала 73%, трохи більше, ніж потрібно. Єдине, що потрібно було робити самостійно — це завантажити титульний лист, але це справа п\’яти хвилин) Захистила на відмінно) Всім рекомендую сервіс!

  Аліна 17.04.2024 5

 • Реферат зробили буквально за три дні, дуже вдячний цій компанії). Реферат прийняли без проблем, тему розкрили дуже докладно, показувати реферат викладачеві було не соромно. Дякую Магістру велике)

  Валентин 11.04.2024 5

 • Я замовляла реферат із написанням у стислі терміни, зовсім забула, що треба було виконати його. Замовлення оформила, менеджер замовлення підтвердив і одразу почали писати. Я вказала, що я маю всього 4 дні на виконання, зробили все вчасно і згідно з усіма моїми проханнями на замовлення. Роботу здала та отримала оцінку «Відмінно», викладача все влаштувало по роботі. Сервіс досить гідний, думаю, що надалі звертатимуся сюди.

  Алла 03.04.2024 5

 • Прекрасно написали мені курсову та дві лабораторні автори з Магістра. Із лабораторними взагалі не виникло проблем. А ось з курсовою були доопрацювання, тому що у нашого викладача вкрай оригінальні вимоги то до оформлення, то до змісту, то одне йому треба, то друге. Зовсім замучив. Але автори, мабуть, звикли до всього і абсолютно без проблем все виправляли і додавали. Тож усім тепер раджу звертатися лише сюди, особливо молодшим курсам.

  Олена 27.03.2024 5

 • Замовляла виконання контрольної, мені необхідно було всі завдання по одному автору та дати докладну характеристику письменнику, вивчити всі його роботи, які вказані були у файлі та описати їх відповідно до плану. Досить об\’ємне завдання, сама вже не мала часу на виконання, тому замовила в агентстві. Все зробили чудово, досить швидко, лише за 5 днів. Мені робота сподобалася, та й викладач поставила \»відмінно\»). Зверталася сюди вперше, не помилилася з компанією. Менеджер привітний, досить швидко відповідає у чаті, пояснює усе зрозуміло. Мені все сподобалося)

  Світлана 19.03.2024 4.8

 • Нарешті видався час подякувати! Курсову написано на ура! Велике спасибі Крістіні, моєму менеджеру, за те, що поралася зі мною як з маленькою, все пояснила, все розповіла, відповідала абсолютно на всі мої питання по 10 разів, тому, що я дуже сильно хвилювалася за роботу. Велике спасибі автору, який 3 рази виправляв мою роботу під вимоги викладача. Єдине — дорого, але як я зрозуміла, якість коштує своїх грошей! Так що всі, хто сумнівається — звертайтеся в Магістр без сумніву!

  Леся 13.03.2024 5

 • Замовляла курсову. Мені дуже сподобалася якість роботи цієї компанії. Працюють оперативно та швидко. Тема була дуже складною, але роботу я отримала в досить короткі терміни. Сама ніколи б нічого подібного не написала. Ще раз велике спасибі:) Також хотілося б висловити окреме \»дякую\» менеджеру цієї компанії. Завжди привітна та чемна, коли б я не подзвонила. Сервіс також сподобався. Не встигла залишити заявку на сайті компанії, як відразу мені передзвонила менеджер і сказала, що моя заявка вже розглядається). Було приємно.

  Ольга 06.03.2024 5

 • Я прямо перед переддипломною практикою зламала ногу і природно проходити самій ні сил ні можливості не було. Довго копалася в інтернеті, обираючи компанію — де замовити звіт з практики. Зупинила вибір на Магістрі. І вони мене не підвели! Написали чудовий звіт. Мене навіть викладач хвалив — молодець — з переломом, а вчитися не перестала. Тож дякую моєму менеджеру та автору. І чекайте на мене за дипломом!

  Ірина 28.02.2024 5

 • Хочу подякувати компанії Магістр за курсову, яку я вперше замовляла, і була навіть трохи вражена, наскільки це може бути зручно, а найголовніше, що мені зробили хорошу роботу, і головне вчасно навіть раніше на день надіслали. Отримавши роботу, я виявила незначні помилки, але мені їх виправили швидко та безкоштовно. Класний сервіс, звертатимуся ще за необхідності, всім рекомендую.

  Галина 22.02.2024 5

 • Залишився дуже задоволений роботою компанії з написання курсової роботи . Перед написанням надав виконавцю необхідний матеріал, обмовили порядок виконання та розрахунку. Після закінчення зазначеного терміну курсова робота була написана якісно та правильно, за ціною прийнятно. Здав курсову, без зауважень та правильно відповів на всі поставлені запитання викладача!

  Сергій 13.02.2024 5

 • Хочеться подякувати компанії за допомогу в написанні реферату на тему «Управління реструктуризацією організації». Тема для мене складна та й часу на написання особливо не було. Я пізно звернулася, коли вже все здавати починали. У зв\’язку з цим на 1 день автор запізнився охоче реферату. Проте реферат викладач прийняв та похвалив мене. Сказав, що тема розкрита дуже докладно. Я б так точно не змогла! Попереду ще багато робіт, тому звертатимуся за допомогою.

  Поліна 07.02.2024 5

 • Дякую за виконану роботу! Виконано на совість, незважаючи на високу складність! Робота була досить непроста, з купою обчислень у практичній частині, але успішно впоралися із завданням. Магістерська робота відповідає методичним вказівкам, враховувалися всі побажання. Науковий керівник сказав, що робота дуже цікава. Окремо хочеться відзначити високу оригінальність — за це особливе спасибі, тому що я взагалі не уявляю, як працює Антиплагіат. Також дякую за презентацію та доповідь. Буду рекомендуватиму при нагоді.

  Олег 02.02.2024 5

 • Щиро дякую компанії за те, що магістерську роботу виконали в строк і дуже добре, матеріал підібрано чудово, внесли всі правки, про які попросила. Викладачі високо оцінили роботу. Я задоволена на всі 100% і однозначно рекомендую!

  Настя 24.01.2024 5

 • Курсова робота якісна, інформаційно доцільна, виконана в найкоротші терміни. Доробка теж виконана зразу ж і якісно. Все супер! Дякую автору за роботу. Також дякую менеджеру сайту за допомогу.

  Наталя 18.01.2024 5

 • Пишу отзыв, поскольку пообещала написать его, если получу пятерку за написание курсовой. Как вы уже поняли, курсовая была защищена на «отлично». Не скажу, что стоимость работы приятно порадовала, есть компании, которые пишут значительно дешевле, но рисковать желания никакого не было, да и менеджер с легкостью меня убедила в том, что заказывать нужно именно у них, еще и скидочку предоставила. Кроме того, радует, что все корректировки были внесены полностью бесплатно, за счет компании.

  Оксана 11.01.2024 4.8

 • Дякую фахівцям компанії! Прислали без затримки і відмовок. Робота виконана дуже добре з відповідними посиланнями. Все прийняли! В подальшому буду ще тут замовляти.

  Юра 05.01.2024 5

 • Курсову роботу, яку я замовляла, захистила на відмінно. Її зробили дуже швидко і дуже якісно написано. Спасибі автору. Дуже вдячна за роботу. Думаю, будемо і надалі співпрацювати.

  Діана 29.12.2023 5

 • Сьогодні у мене був захист магістерської роботи. Як \»справжній\» студент, все відклав на останній момент. Дякуючи професіоналізму співробітників агенства, в дуже короткий термін допомогли з роботою. Захистив на \»відмінно\», найкраще в групі. Бажаю всім успіхів!!

  Віталій 22.12.2023 5

 • Дуже дякую за якісне виконання дипломної роботи! Зробили все якісно і вчасно, враховували всі мої зауваження! Працюють справжні фахівці! Буду рекомендувати всім! Захистила на \»відмінно\».

  Людмила 13.12.2023 5

 • Впервые рискнула заказать курсовую и была приятно удивлена качеством работы. Также очень благодарна авторам за внимание, понимание и творческий подход. Желаю процветания!

  Лена 07.12.2023 5

 • Сдала курсовую с первого раза без проблем! Хочу поблагодарить компанию за соблюдение сроков и серьёзное отношение к работе, за понимание и просто качественную работу. На следующую сессию снова в Магистр!

  Оля 29.11.2023 5

 • До агентства звертаюсь вже не вперше. Реферат виконувався з дисципліни \»Основи психологічної практики\». Складність виконання полягала в тому, що з цього предмету немає конкретних підручників. Але робота виконана високопрофесійно — об\’ємно і по суті.

  Оксана 23.11.2023 5

 • Я безумно благодарна Магистру за качественные работы! Всем кому нужна помощь в написании работы — советую эту компанию. Работы все делают в срок, все качественные, интересные. Желаю им успехов, крепкого здоровья, вдохновения, радости, счастья, процветания))))

  Людмила 16.11.2023 5

 • Очень благодарна за быстрое и правильное решение задач по налоговому менеджменту! Особое спасибо Диане, она мне очень помогла! Я впервые доверилась ей и она меня не обманула и сделала все дешево, быстро и правильно!

  Таисия 08.11.2023 5

 • Обращался в компанию Магистр. Очень выручили с написанием курсовой роботы, за что им очень благодарен. Постоянно корректировали, дополняли и объясняли, как лучше сделать курсовую. Получилось хорошо. Рекомендую.

  Родион 02.11.2023 5

 • Недавно замовляла курсову роботу. Робота за ціною підійшла, за термінами теж, а за якістю взагалі в захваті. Викладач була задоволена, похвалила \»мене\». Це було моє перше замовлення, я дуже хвилювалася, але тепер я можу сміло рекомендувати Магістр друзям.

  Надя 25.10.2023 5

 • Сделала заказ курсовой и не пожалела. Благодарна работником компании за хорошо подготовленную роботу, все качественно, быстро и по заданным параметрам согласно методических рекомендаций моего института. Рекомендую всем знакомым и близким как высоко квалифицированных, ответственных и порядочных.

  Алёна 19.10.2023 5

 • Спасибо большое за курсовую работу и за помощь, оперативность и своевременность. Буду рекомендовать Ваше агентство! Особая благодарность Алле, которая всегда на связи и готова помочь. Спасибо еще раз!

  Дарья 11.10.2023 5

 • Дякую за курсову роботу! Вдячна за швидке та якісне виконання! Рекомендую всім. Співпраця з \»Магістром\» приносить задоволення та відмінні оцінки. Свою курсову захистила на \»відмінно\». Ще раз дякую!!!

  Тетяна 04.10.2023 5

 • Оформлений звіт з аналізу згідно до вимог. Навіть, якщо були зауваження від викладача то не значні, в загальному доступні для сприйняття висновки, гарно оформлені таблиці і розрахунки, навіть діаграми відмінні!!! Я задоволена не зважаючи на зауваження викладача! А головне саме актуальне — ціна не дорого.

  Аліна 27.09.2023 5

 • Хочу выразить огромную благодарность всем тем, кто принимал участие в написании работы: за профессионализм, быстроту и качество. Отдельное спасибо за отзывчивость, понимание и доброту. Пусть всегда с вами будет удача.

  Галина 20.09.2023 5

 • Замовляла ессе — зробили дуже швидко роботу, дуже якісно написано. Завтра буду здавати, побачимо)) Дуже вдячна за роботу)) Думаю, будемо співпрацювати))

  Олена 13.09.2023 5

 • Велике дякую за якісно виконану кваліфікаційну роботу, в червні захистився на 5 (відмінно). Всі недоліки виправлялися відповідно до рекомендацій керівника в найкоротші терміни. Окреме спасибі координатору за посередницьку роботу і гарне ставлення! За 4 роки користування даним ресурсом жодних непорозумінь не виникло. Буду й надалі звертатися цієї фірми. Рекомендую всім новачкам!!!

  Микола 06.09.2023 5

 • В мене була невпевненість, що сама напишу гарно свою курсову роботу по всіх вимогах мого НЗ. Випадково знайшла в інтернеті цю компанію. Зрозуміла, що люди там працюють чітко, зрозуміло, адекватно. Мені сподобалась робота менеджера, а особливо сама курсова робота, яку виконано на високому рівні. Хочу подякувати тій людині, яка виконала мою курсову. Нехай ця компанія працює ще довго і успішно. Рекомендую іншим студентам, і сама, якщо буде потрібно, ще з радістю скористаюсь їхніми послугами!!!

  Ірина 30.08.2023 5

 • Выражаю благодарность сотрудникам компании «Магистр» за написание на высоком уровне курсовой работы. Работа выполнена качественно и в срок. Мне приятно, что за относительно малую суму денег Ваша команда вкладывает столько усилий и энергии!) Спасибо большое Вам!

  Даниил 24.08.2023 5

 • Я працюю і навчаюсь заочно, тому не маю багато часу на виконання всіх завдань, які дають на сесії. Іноді звертаюсь за допомогою до фахівців. Перший раз звернулась до Магістр в тому році, все підійшло, тому звернулась за допомогою в цьому році і теж залишилась задоволеною.

  Інна 16.08.2023 5

 • Хочу подякувати компанії Магістр за швидке та якісне виконання замовлень. Я декілька раз замовляла курсові роботи та реферати, і за всі завдання постійно отримую високі бали. При цьому мені зовсім не довелося правити роботу, на відміну від моїх одногрупників, які мали повністю помальовані курсові. Радію, що співпрацюю з цією компанією і звернулася них свого часу. Бажаю успіхів їм і процвітання!

  Марія 10.08.2023 4.8

 • Дипломна робота, яку зробили для мене, мені дуже сподобалася. Правда, прийшлось по ходу справи зв’язуватись з менеджером, щоб внести декілька уточнень, які озвучив викладач уже після того, як я замовила роботу. На мою радість ці уточнення не призвели до збільшення ціни. Тому надалі планую заказувати роботи саме у цій компанії. Дуже вдячна автору і менеджеру за розуміння.

  Оля 04.08.2023 5

 • Дуже вдячна цій компанії за мою дипломну роботу. Вся робота зроблена за неповний місяць, раніше строку і повністю відповідає тим вимогам, які я написала в заявці і тим, які вимагає наш університет (я прикріпила методичку до заявки). Після захисту голова комісії порекомендував мені продовжити навчання в магістратурі. Велике дякую автору!

  Олена 31.07.2023 5

 • Благодарю за такую хорошую магистерскую работу! С пониманием отнеслись к моему положению и сделали работу раньше срока. Мы с самого начала обговорили все детали, поэтому проблем в работе не возникало. Ответственно подходят к работе, менеджер всегда на связи, оперативно реагирует на все замечания и пожелания. Внутреннее содержание магистерской очень качественное, чувствуется компетенция исполнителя. Недостатки в работе были несущественные, их очень быстро устраняли. В общем, мои наилучшие рекомендации.

  Ярослав 21.07.2023 5

 • Надзвичайно вдячна інтернет-ресурсу magistr.ua за якісне і швидке виготовлення мого замовлення. Оригінальність моєї роботи, усіх моїх побажань в ході написання магістерської легкою рукою компетентного автора втілились з моїх мрій у дійсність. А найголовніше, що робота була виконана у встановлений термін. Окрема подяка менеджерам сайту, які надають Вам онлайн-підтримку під час написання, та проконсультують Вас у будь якому питанні. Дуже раджу всім адже переконалась сама, тут працюють справжні професіонали!

  Вікторія 12.07.2023 5

 • Здала бакалаврську роботу на \»відмінно\». Дякую пані Аллі за те, що була завжди на зв\’язку і за швидкі відповіді. Дуже добре, що саме вона була \»посередником\» між мною і автором, зуміла знайти компроміс і підібрати влучні слова для обох сторін. Велике спасибі Наталі Петрівній за її професіоналізм, виконання всіх \»забаганок\» та розуміння.

  Іванка 06.07.2023 5

 • Величезне дякую за гарно зроблену курсову роботу автору, що її робив, і менеджеру, що був посередником між нами. Дякую за допомогу. Успіхів Вам і процвітання!

  Андрій 28.06.2023 5

 • Робота була відпрацьована в визначенні мною сроки. Також була була доопрацьована згідно вимог мого дипломного керівника. Робота дуже сподобалася і захищати її було легко)). Дякую за допомогу!

  Валерій 21.06.2023 5

 • Дякую за роботу ! Буду замовляти ще ! Дуже приємно що менеджери сайту реагують швидко та якісно, та обирають для написання роботи чудових авторів! Щиро дякую !

  Крістіна 15.06.2023 4.8

 • Чудовий сервіс, виконали усе вчасно з усіма вимогами які були прописані, звісно були сумніви щодо сервісу (перший подібний досвід), але тепер я можу з цього тільки посміятись — тому замовляйте без страху)

  Олександр 07.06.2023 5

 • Заказывала курсовую работу. Менеджер всегда на связи. Спасибо большое автору, что оперативно доработала курсовую после замечаний преподователя. Защитила на отлично.

  Ирина 30.05.2023 5

 • Сильна робота! Були доопрацювання, але автор виконував все якісно і в строк, йшов назустріч дедлайнам і відправляв навіть раніше, ніж за 5 днів (за умовами сайту). Дуже дякую! Було малувато практичної частини, але це вже легко було додати самому на основі підготованого автором матеріалу.

  Жанна 26.05.2023 4.75

 • Усе чудово. Викладач оцінив роботу на максимальний рівень. Дуже дякую, сподіваюсь, що наступні роботи будут виконані на той же рівень, що і ця.

  Микола 17.05.2023 5

 • Сдала курсовую на 90/100. Большое спасибо! Сделали качественно, учли все пожелания и дополнения по работе. Оперативно переделали работу и внесли все правки, когда появились новые уточнения по требованиям.

  Алёна 11.05.2023 5

 • В обозначенные сроки работу получил. Очень понравился процесс организации работы и процесс обратной связи. В ходе выполнения, естественно, были замечания от руководителя и все они были исправлены оперативно и в срок без проблем. Готов рекомендовать данный портал всем знакомым. Спасибо за помощь!

  Артем 03.05.2023 4.75

 • Курсова написана на високому рівні. Врахували все що зазначала. Дякую, дуже приємно коли дійсно після того як замовила непотрібно нічого виправляти самостійно.

  Леся 26.04.2023 5

 • Работа была сделана ровно в положенный срок, очень качественно, с сложными диаграммами, графиками и расчётами, что было несколько неожиданным. Также хотел бы выделить соответствие указанному минимуму значения антиплагиата — аж 80% оригинальности, что было полносью соблюдено! Немного проблемок с форматированием обнаружил, однако они некритичны и легко исправляются. Достаточно твёрдая пятёрка, спасибо!

  Сергей 19.04.2023 5

 • Хоча був трохи перевищений срок роботи, робота виконана якісно і з дотриманням методички! Залишилися приємні враження. Вдячний за хорошу роботу.

  Євген 15.04.2023 5

 • Дуже дякую за роботу) Все класно, професійно і науково. Незважаючи на ситуацію в країні, ви все вчасно виконали, за що окрема подяка). Усім задоволена.

  Надія 05.04.2023 5

 • Робота виконана чудово, недоліки на які вказував керівник виправлялись своєчасно в кінцевому результаті робота виконана в термін, оцінка добре, дякую за вашу працю, буду рекомендувати вас своїм знайомим!

  Дмитро 29.03.2023 5

 • Обращалась в компанию «Магистр» за помощью в написании курсовой работы по бух.учету. Были сложности с просчетами и автор явно запутался в таблицах, но я потом все подправила и нормально сдала работу.

  Катя 16.02.2022 4

 • Заказывала в Магистре курсовую по маркетингу. План у меня уже был от руководителя, поэтому быстро приступили к написанию. Немного задержали на два дня, но в целом работа преподу понравилась. Хоть и были замечания по литературе и таблицам.

  Яна 14.02.2022 4

 • Компания хорошая, персонал ответственный, всегда стараются сделать оперативные правки при необходимости. Я заказывала тут курсовые и не пожалела. Сервис рекомендую всем.

  Маша 11.02.2022 5

 • Доброго дня, автор зробив свою роботу на 5 балів , все було правильно і ніяких труднощів в мене не виникало! Вдячна за роботу

  Валентина 11.02.2022 5

 • Заказывала курсовую работу,так как нужно было успеть закрыть сессию вовремя. Обратилась в данную компанию,так как она славится хорошими авторами. Качество работы действительно оказалось на высшем уровне,что полностью оправдывает цену. Очень удобно было поддерживать связь через viber. Все сделали вовремя,со всеми соблюдающими требованиями. Спасибо большое,осталась довольная.

  Yulia 07.02.2022 4.75

 • Компанию «Магистр» мне посоветовал однокурсник. Обратился к ним за помощью в написании курсовой работы. Заявку оформил через сайт, что очень удобно. Работу выполнили хорошо, в точности соблюдали все требования. По срокам так же не подвели. Цена услуг весьма доступна для студентов. Буду обращаться и дальше.

  Антон 07.02.2022 4.5

 • Обратилась в данную компанию, так как необходимо было сделать курсовую работу, а времени катастрофически не хватало. Заказать работу оказалось очень просто, необходимо было просто заполнить форму на сайте. Курсовую мне сделали без каких либо задержек, что очень порадовало. Претензий к качеству работы не никаких, все превосходно.

  Елена 06.02.2022 4

 • Вам можно доверять, спасибо вам за мой отчёт по практике. Так как я не только учусь, а и работаю не успевала с отчетом по практике, и подруга посоветовала обратиться к вам. Работа выполнена качественно, цена ей соответствует, и выполнена в кратчайшие сроки.

  Ольга 13.01.2022 4.5

 • Спасибо вам за такую работу, реферат отличный, учли все мои требования, а главное вложились в сроки, вы профессионалы и вам можно доверять. Работа соответствует своей цене. Теперь только к вам за рефератами!

  Карина 11.01.2022 4

 • Заказывала на Магистре дипломную работу . Тема дипломной была\»Бизнес-план ,как инструмент управления предприятием: разработка и оценка привлекательности\». Все прошло без проблем , на сайте сделала заказ. Что понравилось, автор всегда был на связи, все обсуждалось. Источники по которым писалась дипломная были из новых. Уникальность работы на высоте. Сдали мне дипломную в указанный срок , без задержек. Были со мной на связи, пока я не защитилась. Защита на 5. Очень довольна результатом. Цена приемлемая.

  Evgenia 08.01.2022 4.5

 • Не знаю, чем там все довольны. Но мне прислали не дипломную, а говно! Тупо скачанные рефераты с интернета, которые сделали разделами диплома. Никакой логической связки, никакой уникальности, никаких доработок, никакого возврата денег. Я в шоке!!

  Клиент 07.01.2022 1.5

 • Хочу сказать большое спасибо компании «Магистр»! По состоянию здоровья, совсем не успевала сделать курсовую( но эти ребята просто волшебники и в сроки вложились и качество на уровне! Ответили на все вопросы и были на связи… Благодарна за ваш труд)

  Анна 05.01.2022 4.5

 • Заказывала в агентстве отчёт по практике. В работе были соблюдены все методические рекомендации и мои личные пожелания. Всё учли, с менеджером общались через телеграмм по разным рабочим моментам. Работу мне сделали в срок, на доработку я не возвращала, практику мне защитали, спасибо за вашу работу!!

  Наталия Владимировна 01.01.2022 4

 • Спасибо большое за отлично проделанную работу! Заказывала уже не первый раз, как всегда сдаю на отлично! Сделали все в сроки, а главное по адекватной цене.

  Елена 30.12.2021 4

 • Оставлю первый отзыв) Цена нереально высокая, как для дипломной работы. В других компаниях дешевле называли раза в два, поэтому заказал в другой компании.

  Гость 23.12.2021 2.75

Rating