Про нас

Тисячі студентів звертаються за дипломами та курсовими. Моралістів убік – це нормальна практика. Інтернет кишить пропозиціями із серії «тільки для вас, найкраще, гарантії та надійність». Відгуки прямо окриляють. Чому ж у результаті студент часто залишається без грошей та незрозуміло з чим на руках?

Накрутки, ботів, відгуки за три копійки, недобросовісну конкуренцію, чорний піар ніхто не скасовував. А молодим та зеленим (без образ – за фактом) складно відсіяти інформаційне сміття. Саме тому ми створили найкращий прогресивний сервіс “Rating”. Тут ти знайдеш чесну та актуальну інфу, реальні відгуки без накруток! Користуйся на здоров’я.

Як нам це вдалося? Майстерність не прогуляєш. Супер команда і бажання встановити свої нормальні правила, на які всі заслужили, – ось головний стимул. За сьогоднішніми студентами завтрашнє майбутнє.

 

Як відбувається перевірка?

 

Відсівна машина працює чітко. До нас у рейтинг потрапляють лише реальні компанії та такі ж відгуки на них. Жодних накруток, натягувань сотні відгуків однією й тією ж людиною, загублених негативних оцінок. Усе як на долоні.

 

Секрет простий:

  1. Двофакторна автентифікація. Потрібен номер телефону та електронна пошта. Проводиться подвійна перевірка та авторизація. Така собі броня. Якщо комусь стане відома ваша поштова скринька, навряд чи в нього в руках виявиться ще й твій телефон. І навпаки.

 

  1. Лише один відгук. І лише на одну компанію. Погодься – справедливо. Сенс спотворювати реальну картину сотнями відгуків. Давайте кожен сяде і пилятиме? Правильно, це дурниця. Ми її вибиваємо. Для порівняння: чим простіше влаштований механізм годинника, тим ефективніше і довше вони працюють. Та й тобі самому легше у виборі.

 

  1. Жоден відгук не видаляється. Ні позитивний, ні негативний. Навіть якщо це ТОП компанія із бездоганною репутацією. Написали – заслужили. Але, заради справедливості, ми передбачили, що компанії з преміум-акаунтом можуть дати відповідь на відгук, аргументувати. Цілком собі цивілізований підхід. Якщо негативна думка ні про що, вона буде легко спростована.

 

  1. Застосовується об’єктивний та ефективний алгоритм розрахунку рейтингу. Хто не вірить, хай перевірить.

 

Це основні, але не єдині фішечки. Усі секрети розкривати не будемо. Однозначно проводиться перевірка на унікальність ІР, робиться контрольний дзвінок студенту. Чітко налагоджено роботу адміністрації сервісу: оперативний зворотний зв’язок гарантовано.

Наша компанія не має на меті гасити когось. Ми працюємо і зі студентами – головним джерелом думок, і з представниками рефератних компаній – раді співпраці. Усіх нас поєднує велике завдання – зробити краще, ніж було.

 

У чому значення відгуків?

 

Як тут не згадати легендарне: «У чому сила, брате? У правді сила». Реальний відгук – потужний інструмент у руках студента. Це спосіб боротися з беззаконням, якого вистачає серед компаній. Зрештою, ти платиш свої гроші, а значить, як мінімум заслуговуєш на виправдання «очікування-реальність».

Накрутки, нескінченні бото-ферми та втрачені у невідомості негативні відгуки на руку лише виконавцям, які не можуть запропонувати якість, тому беруть шахрайством та хитрістю. Студентське братство солідарності ніхто не скасовував. Не в лом залишити пару-трійку чесних речень-відгуків, так би мовити, для наступних поколінь. А в нас свобода слова, навіщо залишатися осторонь? Наш сервіс для тих, хто шукає ефективної співпраці. Відгукам можна і треба довіряти, головне – знати, де їх дивитися!

 

“Rating” – перевірені, реальні відгуки!

Rating