Реальні відгуки

реальних студентів
Тільки чесні відгуки без накруток!
Топ компаній рейтингу
Назва компанії
Рейтинг

«Rating» – у нас вийшов чесний та об’єктивний рейтинг рефератних компаній! Реальні відгуки допомагають боротися з беззаконням. Ти ж не хочеш платити за повітря? Нехай перемагає здорова конкуренція, і студенти одержують на руки гідні дипломні та курсові. Приєднуйся – разом ми робимо справжнє!

 

Як збираються відгуки?

 

Оцінити будь-яку компанію, яка надає послуги з виконання студентських робіт на замовлення, може кожен. У тому числі й ти. Для цього достатньо мати мобільний номер. З його допомогою ми проводимо двофакторну автентифікацію – смс з кодом для підтвердження та дзвінок менеджера для перевірки автентичності відгуку.

Інакше кажучи – подвійний блок захисту. Менеджер робить дзвінок на телефон і відправляє смс із кодом. Все дуже просто, але дуже надійно. Головне правило: один номер телефону можна використовувати лише для одного відшуку і лише за однією обраною компанією.

 

Зауваж! За такої схеми накрутки просто виключені. Хто ж скуповуватиме сімки заради негативного відгуку? Воно того не варте. Розуміємо, що ботам тепер буде нудно. Зате тобі та іншим студентам – легко та надійно. Зайшов, почитав думки, переглянув рейтинг і зробив замовлення. Перемагає найсильніший. А ти вибираєш, хто гідний виконати твою курсову.

Рейтинг компанії може не тільки зростати, а й йти в мінус. Так ти бачиш реальну картину «студентського кохання» на сьогоднішній день. Є за що сказати «дякую» – бали та зірки, облажалися – будьте ласкаві, відвойовуйте рейтинг якістю робіт. До речі, не забудь про нащадків – залиш свій відгук!

Як працює "Rating"
Заходьте на сторінку компанії
01
Пишіть відгук
02
Ставте оцінку
03
Проходьте двофакторну автентифікацію
04

Чому відгуки можуть допомогти студенту?

 

Вчитися на своїх помилках, звісно, ​​добре. Але де взяти стільки часу та грошей? Раз звернувся до компанії – нісенітниця якась, вдруге – тройбан по курсовій. Гроші сплачені, препод, так би мовити, обурюється. Негатив.

У компанію зателефонував, посварився – начебто полегшало. Але студенти своїх не кидають. І тому регулярно залишають відгуки. На сайті Rating тепер можна знайти відфільтрований, чистий матеріал. По кожній компанії інформація як на долоні, тому що замовні та необ’єктивні відгуки просто не мають шансу.

Як бути, якщо інший помилився? Дивись, кожна компанія з преміум акаунтом (ну типу компанії, яка вважає себе серйозною) має право написати свою позицію на сайті під відгуком. Вліпили негативний відгук – відповідь по суті. А ти вже вирішуй, що це було – образи чи факти.

Rating