Відгуки про компанію Наука Сервіс

2555 балів
85
1
3 місце
У рейтингу
рефератних компаній
Якість
Вартість
Терміни
Сервіс
Середній бал 4.82
 • Обратился в компанию «Наука Сервис» за помощью в написании курсовой работы и остался очень доволен результатом. Компания предоставила мне высококачественную работу, выполненную в срок и с полным соответствием требованиям. Особенно порадовало индивидуальное внимание к моим пожеланиям и оперативная обратная связь. Рекомендую «Наука Сервис» как надежного партнера для студентов.

  Александр 09.04.2024 5

 • Обратилась в компанию «Наука Сервис» за помощью в написании курсовой работы и осталась очень довольна результатом. Компания предоставила качественную и грамотно структурированную работу, полностью соответствующую моим требованиям и срокам. Особенно ценю индивидуальный подход и оперативную связь с авторами. Рекомендую «Наука Сервис» как надежного партнера для студентов.

  Анна 04.04.2024 5

 • Обратился в компанию «Наука Сервис» за помощью в написании курсовой работы и остался очень доволен результатом. Компания проявила высокий профессионализм и внимательное отношение к моим требованиям. Самое большое преимущество «Наука Сервис» – это качество работы и возможность обсуждать детали проекта с авторами. Рекомендую обращаться в эту компанию для успешного выполнения учебных заданий.

  Иван 29.03.2024 5

 • Обратился в компанию «Наука Сервис» за помощью в написании курсовой работы и остался очень доволен результатом. Компания поразила меня своим профессионализмом и ответственным отношением к работе. Самое большое преимущество «Наука Сервис» – это индивидуальный подход к каждому клиенту и высокое качество работы. Я рекомендую обращаться именно в эту компанию для получения качественной помощи в учебе.

  Алексей 20.03.2024 5

 • Звернувшись до «Наука Сервіс», я отримав надзвичайно якісну допомогу у написанні курсової роботи. Найбільшою перевагою «Наука Сервіс» хочу відзначити індивідуальний підхід та відмінна якість виконаної роботи. Я вдячний за співпрацю і раджу звертатися саме до цієї компанії.

  Андрій 15.03.2024 4

 • Звернулася до «Наука Сервіс» за допомогою у написанні курсової роботи і не пошкодувала. Компанія приємно здивувала професіоналізмом і відповідальністю. Робота була виконана вчасно і якісно, з урахуванням всіх вимог викладача. Рекомендую «Наука Сервіс» як надійного партнера у студентських проєктах.

  Марія 02.03.2024 5

 • Звернувся до компанії «Наука Сервіс» за допомогою у написанні курсової роботи. Я вражений відповідальністю авторів та високою якістю роботи. Кожен етап виконання був прозорим, а комунікація з командою – ефективною. Результат перевершив мої очікування. Раджу звертатися саме до «Наука Сервіс» для отримання професійної допомоги у навчанні.

  Юрій 27.02.2024 4

 • Звернулася до компанії «Наука Сервіс» за допомогою у написанні курсової роботи. Команда вражає професіоналізмом та відповідальністю. Робота була виконана якісно, з урахуванням всіх моїх побажань та вимог викладача. Рекомендую «Наука Сервіс» всім, хто потребує якісної допомоги у студентських проєктах.

  Софія 22.02.2024 5

 • Компанія «Наука Сервіс» вразила мене професіоналізмом та якістю послуг. Фахівці в найкоротші терміни написали мені курсову роботу. Особливо хочу відзначити їхню відповідальність та уважний підхід до моїх вимог. Дуже задоволений співпрацею і рекомендую цю компанію всім студентам.

  Олексій 16.02.2024 5

 • Хочу поділитися своїми враженнями від співпраці з компанією «Наука Сервіс». Надзвичайно компетентні у своїй справі автори допомогли мені написати відмінну курсову роботу. Велика перевага цієї компанії – індивідуальний підхід до кожного клієнта. Я отримав якісну роботу, яка відповідає всім вимогам. Рекомендую!

  Іван 02.02.2024 5

 • Вражений професіоналізмом “Наука Сервіс”. Замовивши звіт з практики, я отримав не лише докладний виклад результатів, а й чудовий аналіз взаємодії теорії та практики. Індивідуальний підхід, оперативність та відмінний стиль виконання залишили позитивне враження. Рекомендую “Наука Сервіс” як надійного партнера для студентів

  Олексій 30.01.2024 4.5

 • Дякую за допомогу авторам з компанії “Наука Сервіс” у написанні звіту з практики. Роботу виконали вчасно та професійно, врахувавши всі особливості та вимоги. Експерти компанії продемонстрували високий рівень аналізу та структури. Вдячна за якісний результат та рекомендую всім, хто шукає надійного партнера у студентському житті

  Анна 19.01.2024 5

 • Дякую фахівцям “Наука Сервіс”. Вони вдало впоралися з написанням реферату, представивши зміст, багатий на нові дослідження та свіжі ідеї. Швидкість виконання та зручність спілкування здивували. Вдячний за високий стандарт та рекомендує цю компанію всім, хто шукає професійну допомогу в навчанні

  Михайло 15.01.2024 5

 • Дуже задоволена послугами “Наука Сервіс”. Вони не лише оперативно написали реферат відмінної якості, але й надали додатковий контекст для кращого розуміння теми. Індивідуальний підхід та ввічливість фахівців компанії зробили співпрацю легкою та результативною. Висловлюю подяку за надійний партнерський підхід у навчанні

  Ірина 25.12.2023 5

 • Вражений співпрацею з “Наука Сервіс”. Експерти взялися за мою курсову роботу з професіоналізмом та відповідальністю. Результат перевершив очікування: робота виконана точно і з глибоким аналізом теми. Швидкість та зручність спілкування залишили приємне враження. Дякую за високий стандарт!

  Максим 18.12.2023 5

 • Дуже задоволена роботою “Наука Сервіс”. Автори проявили високий рівень експертизи та врахували всі вимоги моєї курсової роботи. Виконання було оперативним, а спілкування – ефективним. Я впевнена в якості своєї роботи та готова рекомендувати цю компанію своїм друзям

  Ліза 13.12.2023 5

 • Хочу подякувати компанії “Наука Сервіс”. Ваші фахівці виявились справжніми експертами, створивши магістерську роботу відмінної якості. Вони чудово розуміють вимоги та стандарти, що важливо для наукових робіт. Завдяки вам мені вдалося отримати не лише високий результат, але й нові знання. Рекомендую!

  Олег 30.11.2023 5

 • Задоволена співпрацею з “Наука Сервіс”. Вражена їхнім індивідуальним підходом та професіоналізмом. Магістерська робота вийшла високоякісною, з урахуванням всіх вимог та оновлень. Швидкість виконання та зручність комунікації залишили приємне враження. Велике спасибі!

  Марина 21.11.2023 5

 • Задоволений якістю послуг компанії “Наука Сервіс”. Фахівці виявились відмінними у викладенні теми дипломної роботи, забезпечивши високий рівень дослідження та аналізу. Роботу виконали вчасно, дозволивши мені зосередитися на підготовці до захисту. Рекомендую!

  Олександр 07.11.2023 5

 • Я вражена якістю послуг компанії “Наука Сервіс”. Дипломна робота виявилася відмінною за науковим змістом та структурою. Замовлення виконали вчасно, забезпечивши мені успішний захист. Професіоналізм та індивідуальний підхід вражають!

  Ірина 25.10.2023 5

 • Я дуже задоволений співпрацею з компанією “Наука Сервіс”. Замовив у них курсову роботу, і результат перевищив мої очікування. Все було зроблено вчасно і на високому рівні. Дякую!

  Олексій 11.10.2023 5

 • Заказала у “Наука Сервис” дипломную работу. Работа была выполнена в срок и на высшем уровне. Спасибо за помощь в успешном окончании учебы!

  Екатерина 09.10.2023 5

 • Заказывал у “Наука Сервис” магистерскую диссертацию. Остался очень доволен качеством и сроками выполнения. Работу приняли на отлично! Спасибо за профессионализм!

  Иван 04.10.2023 5

 • Хочу подякувати “Наука Сервіс” за відмінну дипломну роботу. Все було виконано дуже професійно і якісно. Я отримала високий бал і дуже задоволена результатом!

  Анна 01.10.2023 5

 • “Наука Сервіс” – це найкращий вибір для студентів, які шукають якісну допомогу у написанні різних видів робіт. Я задоволений кожним замовленням, яке я робив у них!

  Андрій 29.09.2023 5

 • Благодарю “Наука Сервис” за отличный отчёт по практике. Всё сделано качественно, с прекрасной структурой и анализом. Получил хорошую оценку и много полезных знаний!

  Дмитрий 24.09.2023 4.5

 • Реферат, який я замовила у компанії “Наука Сервіс”, був чудовим. Все було зроблено швидко і на високому рівні. Рекомендую їх послуги всім своїм друзям!

  Марія 22.09.2023 4

 • Мой опыт сотрудничества с компанией положительный. Все мои пожелания были учтены, и общение с менеджером было очень комфортным. Проблем с работой не возникло, преподаватель принял курсовую с первого раза. Цена невысокая для такой работы, в других компаниях было значительно дороже. А тут еще и неограниченные бесплатные правки. Компания надежная, рекомендую заказывать работы в Наука Сервис.

  Анютка 20.09.2023 5

 • Заказала у “Наука Сервис” отчет по практике. Результат меня приятно удивил – всё очень структурировано и качественно написано. Большое спасибо!

  Александра 11.09.2023 5

 • “Наука Сервіс” допомогла мені зі складанням контрольної роботи. Все було зроблено швидко і відмінно. Дякую за вашу професійну підтримку!

  Ірина 10.09.2023 5

 • Співпраця з цією компанією була дуже продуктивною. Вони швидко виготовили мій звіт з практики. Окрім того, вони надали мені допомогу у заповненні щоденника з практики. Інформацію про підприємство я знаходив самостійно. Дякую вам дуже за допомогу 🥰🔥😘

  Маргарита 05.09.2023 5

 • Співпраця з цією компанією була дуже приємною. Вони виконали мою курсову роботу з психології дуже швидко, і, хоча були невеликі правки, компанія виправила їх безкоштовно. Я задоволений результатом і рекомендую їх іншим студентам.

  Олександр 03.09.2023 5

 • “Наука Сервіс” вразила мене своєю компетентністю та професіоналізмом у написанні курсової роботи. Велика подяка за вас!

  Павло 28.08.2023 5

 • Я б хотів поділитися позитивним враженням від співпраці з цією компанією. Замовлявши у них магістерську роботу, я залишився дуже задоволеним результатом.Все вчасно виконали. Якість роботи справді на високому рівні. Велике спасибі за вашу професійну та відповідальну працю!

  Іван 12.08.2023 5

 • Я хочу оставить положительный отзыв о вашей работе. Я заказывала у вас дипломную работу, и я очень довольна результатом. Вы выполнили её в срок, строго соблюдая все требования методических рекомендаций. Качество работы действительно на высоком уровне. Большое спасибо за вашу профессиональную и ответственную работу!

  Елизавета 06.08.2023 5

 • Мне было необходимо выполнить отчёт по практике, обратился сюда по совету друга. Работу получил быстро, в университете с ней проблем не возникло, можете смело заказывать — компания проверенная и не только мной. Половина моей группы универа тут заказывает!

  Костя 04.08.2023 5

 • Очень приятное общение с менеджером, адекватная ценовая политика, и работа была отправлена в срок, даже ранее, что очень помогло мне. А также выполнение самой работы специалистом — очень качественное!

  Вера 01.08.2023 5

 • Я студент третього курсу і вже другий рік користуюся послугами Наука Сервіс. Головним чином замовляю реферати, контрольні та курсові роботи. У них ціна демократична і відповідає якості. Ні разу мій куратор не підозрював, що роботи не роблю сам! Так що у компанії одні плюси, за все це часу немає жодних нарікань, сподіваюся, що й далі все буде так само добре. Бо в мені ще дипломну роботу з вами писати!)

  Віталій 16.07.2023 5

 • Я вже не перший раз і не один рік звертаюся до “Науки Сервіс” замовляти різноманітні контрольні, звіти та курсові роботи. Завжди бракує часу на їх написання. Менеджери в компанії завжди готові допомогти та уважно слухають мої вимоги. Роботи відмінної якості, іноді потребують невеликих доробок, але я вважаю це нормальним, оскільки кожен викладач має свої вимоги. Загалом, я дуже задоволена співпрацею з “Наукою” і з впевненістю можу рекомендувати цю перевірену компанію!

  Галина 26.06.2023 5

 • Доброго дня, замовляли дипломну в Наука Сервіс. Роботу виконали вчасно, але не якісно. До роботи при замовленні обіцяли додати доповідь і презентацію, але зразу після завершення написання роботи перестали мені відповідати на смс.

  Марина 17.06.2023 2.75

  • Добрий день, пані Марино Віталіївно! Дякуємо за Ваш чесний відгук, бо він мотивує нас ставати кращими.
   Зі свого боку хочемо нагадати, що Ви зробили замовлення 14.05, але затвердили план з науковим керівником лише за два тижні – 30.05. Весь цей час наш автор не міг працювати над Вашою роботою без затвердженого плану. Ми надіслали Вам готову роботу 12.06, як домовлялися раніше.
   З приводу Ваших зауважень щодо поганої якості роботи, хочемо Вам нагадати, що політика нашої компанії передбачає безкоштовні доопрацювання в необмеженій кількості та часі. Ви чомусь жодного разу не надіслали нам на доопрацювання взагалі, а вирішили самостійно виправляти свою роботу.
   15.06 Ви написали щодо презентації та доповіді, але на повідомлення менеджера стосовно вимог та зразків Ви не відповідали.
   Ми приносимо вибачення, що наша співпраця залишила негативний відтінок у Вас. Дякуємо за вашу чесну думку, нам дуже важливий зворотній зв’язок

   Власник компанії Наука Сервіс 17.06.2023 4

 • Дипломна була унікальною, якісною та відповідала вимогам мого навчального закладу. Хоча менеджери відправили роботу не зовсім вчасно, але то було не страшно, тому що терміни у мене чекали. Моя науковий керівник була задоволена роботою. Були деякі дрібні редагування, які треба було внести, але компанія зробила їх безкоштовно.

  Загалом, я дуже задоволений своїм досвідом співпраці з компанією Наука Сервіс. Вони забезпечили мені високоякісну роботу, виконали всі мої вимоги та були готові допомогти на кожному етапі процесу. Я рекомендую їх як надійного партнера для виконання студентських робіт.

  Михайло 11.06.2023 5

 • Шановна компаніє “Наука Сервіс”,

  Я б хотів висловити свою вдячність за надзвичайно професійну та якісну роботу, яку ви виконали при написанні моєї магістерської роботи. З вашою допомогою я зміг успішно завершити своє навчання та отримати диплом магістра.

  Іван 08.05.2023 5

 • Я з радістю поділюсь своїм досвідом співпраці з компанією “Наука Сервіс”. Я звернувся до них з проханням професійної допомоги у написанні моєї наукової статті і залишився дуже задоволений результатом.
  Звернення до компанії “Наука Сервіс” було для мене правильним рішенням. Крім того, комунікація з їхнім менеджером проекту була дуже зручною та швидкою. Що стосується ціни на їхні послуги, я вважаю, що вона була повністю виправдана якістю роботи, яку вони зробили. Я отримав високоякісну статтю, яка допомогла мені отримати позитивний відгук від рецензентів та опублікувати її у науковому журналі.

  Загалом, я був дуже задоволений співпрацею з компанією “Наука Сервіс”. Їхня професійність, швидкість та якість роботи були на високому рівні, а їхні ціни були вповноважені. Я рекомендую цю компанію для всіх, хто шукає професійну допомогу в галузі наукових досліджень.

  Олександр 05.05.2023 5

 • Звернулася за допомогою в переробці дипломної роботи. Замовляла в іншої компанії, але вони надіслали мені відверте гі*но, а не дипломну. Ще й перероблювати відмовилися. З відчаю звернулася до інщих компаній, проте мені відмовляли, мотивуючи це тим, що автори не люблять перероблювати за кимось роботи. В “Наука сервіс” не відмовили!
  Переробили в дуже круту і якісну дипломну роботу!!! Дякую вам неймовірно!

  Вікторія 19.04.2023 5

 • Замовляла курсову роботу з економіки. Потрібно було дуже швидко показати хоч якісь напрацювання керівнику, бо вимагав від усіх. В компанії «Наука Сервіс» пішли мені назустріч і за два дні надіслали мені доволі пристойний чорновий варіант курсової. Керівник залишився задоволений тим, що побачив. Вніс деякі корективи, але загалом сказав, що робота дуже цікава та хороша. 🤗😊👌
  Через деякий час курсову в компанії доопрацювали з урахуванням побажань від керівника, і я змогла захистити її на відмінно. Після такого досвіду співпраці, можу однозначно радити компанію Наука сервіс іншим студентам.🥰👍

  Мирослава 17.03.2023 5

 • Замовляла курсову роботу. Виконали дуже швидко (як на мене), якісно та гарно оформлена. Щодо унікальності, то прийшлось трохи переробляти, але не критично. Там не вистачало всього 6%, щою зарахували роботу. Дякую, я задоволена співпрацею.

  Ірина 24.02.2023 5

 • Замовив за порадою товариша дипломну роботу саме у цій компанії. План на затвердження з керівником надіслали ще у день замовлення. За тиждень вже був готовий перший розділ. Зараз робота ще пишеться, але вже можу сказати, зо враження від співпраці з Наука Сервіс тільки позитивні. Термінів дотримуються, менеджер завжди відповідає на питання, зауваження від керівника приймаються усі та швидко виправляються. При чому в будь якій кількості і безкоштовно! Раджу цю компанію однозначно.

  Святослав 09.02.2023 5

 • Ще перед Новим роком замовляла магістерську роботу. Ми домовились, що будуть готувати роботу по розділах. Я буду їх показувати науковому керівнику і ми будемо одразу по ходу справи виправляти зауваження. Вже другий розділ готовий і зауважень від керівника взагалі мало. Каже, що робота йому подобається. А мені подобається Наука Сервіс!

  Марина 30.01.2023 5

 • Нужен был срочно отчет по практике. Нашла сервис Наука в интернете. Почитала отзывы об этой компании, все хвалили. Решилась заказать тут, так как сроки поджимали, и цена очень даже порадовала по сравнению с другими компаниями, которые мне перезванивали. По итогу, очень годный отчет со всеми данными по предприятию в краткие сроки!!! Вау! Еще и отзыв руководителя сделали, осталось только ему на подпись дать. Спасибо Наука сервис. Однозначно рекомендую всем студентам

  Аня 22.01.2023 5

 • Терміново потрібна була курсова робота. Подруга порадила Науку Сервіс. Зовсім не пошкодувала, що звернулась до вас. Ціна навіть виявила нижчою, ніж у інших компаній. Але якість курсової була на висоті. Дуже вам дякую, що виручили!

  Іванна 15.01.2023 5

 • С “Наукой” моя дружба началась еще три года назад. И за все эти месяцы и большое количество заказанных работ я в них ни разу не разочаровалась. Общение с менеджером – всегда конфетка, цены – топчик, качество выполнения – агонь!))
  Если вы ищете годную компанию, которая бы делала за вас и для вас всякую нудную студенческую ересь – вам сюда)

  Алеся 21.12.2022 5

 • Досвід співпраці з Наукою сервіс виявився дуже позитивним.
  Робота була замовлена до подій лютого, але її написання потрапило саме на ці дати. Оператор(ка) та автор(ка) відповідали на усі питання щодо стану роботи та виправляли усі зауваження якісно і вчасно.
  Ціна виявилася набагато дешевшою, ніж у інших сервісів, особливо у співставленні з якістю і необхідним рівнем антиплагіату.

  Є тільки одне побажання до сайту: створити блок чи кабінет, де можна буде побачити стан роботи (наприклад, які з розділів і завдань вже виконані). Це зможе позбавити від постійних запитувань в оператора сервісу.

  Анастасія 12.07.2022 4.8

 • Подписана в Инсте на них. Там же и сделала заказ на курсовую. Все четко и быстро. Девочка менеджер потом вела мой заказ и связывалась со мной, когда были вопросы. Кстати, даже после того, как прошло две недели с момента как я забрала свою курсовую, мой препод сказал что-то там доработать. Я написала к ним в компанию, и все доработали без проблем и бесплатно. Нормальная кампания!

  Эля 17.05.2022 5

 • Обращалась в компанию «Наука сервис», за помощью в написании магистерской работы. Качество , все как по правилам написания . К выполнению работ нет , никаких претензий! Интересные мысли были в работе . Преподаватель заценил . Сделали в назначенные сроки , как и договаривались . Буду теперь советовать своим друзьям .

  Карина 06.02.2022 5

 • Отличная компания, профи ребятки. Заказ сделала на отчёт по практике. Получился очень насыщенным. Доработок не было. Насчёт цены я осталась , в принципе, довольна. Вовремя забрала и всё сделала должным образом. Приду к Вам , Вы соблюдаете заявленные характеристики

  Белла 05.02.2022 4.25

 • Спасибо за вовремя подготовленный отчёт по практике. Смогли раскрыть все стороны металлургической отрасли , указать на все главные достоинства и даже мелкие недочёты , вытекающие в рабочем процессе данной области, как производства (не забыли посвятить отдельный пункт мартеновских печам). Работа над ошибками не была проведена, с направлением не прогадали и с первого раза был выбран верный курс⚓🧭

  Жанна 23.01.2022 5

 • В компании «Наука Сервис» я заказывала различные работы уже много раз, из последнего – курсовую. Тема очень сложная, информации по ней мало, но ребята справились. Сделали всё как я просила. И максимально быстро. Преподаватель отлично оценил мою работу! Нашим сотрудничеством как всегда осталась безумно довольна!!!

  Марина 21.01.2022 5

 • Спасибо Наука Сервис уже выручали меня не один раз. Ранее пользовалась их подсказками на сайте и писала курсовые сама, но в этом году из-за загруженности по работе не успела. Заказ сделала через сайт. Все сроки были соблюдены , курсовая выполнена хорошо, со всеми пунктами, которые просила и уточняла. Сдала на отлично, преподаватель похвалил.

  Юлия 11.01.2022 5

 • Здравствуйте. В этом году как то получилось проблематично сделать курсовую, так что приняла решение купить, хотя раньше этого не делала. “Наука Сервис” совсем не разочаровала, я очень довольна! В курсовой была теоретическая часть и практическая, а именно “розробка уроку”, сделали просто шикарно, величайший профессор даже не смог придраться. Качественно и в срок сделали, цена заслуженная

  Мария 08.01.2022 4.8

 • Очень качественно написали курсовую работу. У меня ее приняли на отлично, и все благодаря вам ! Нравиться ваш профессиональный подходя, демократичные цены, и время выполнения работы. Спасибо.

  Леся 30.12.2021 5

 • Обратилась в компанию Наука Сервис, так как прочитала очень много положительных отзывов о ней! Я заказывала курсовую работу и осталась довольна результатом! Был незначительный недочёт, который мы обсудили с менеджером(вежливый и внимательный)и качественно всё исправили! Работу я получила на руки в оговорённые сроки! Удобная система оплаты!

  Ольга 18.11.2021 5

 • Я уже стала , можно сказать, практически постоянным клиентом данной компании. Мне нравится очень ответственное и добросовестное отношение. В этот раз дипломная работа была написана и сделана в лучшем виде. Не подкопаешься) Уровень довольно высок. Видна рука профессионала. Замечаний по работе практически не было. Спасибо за качество и скорость!🌾🌾🌾🌾🌾

  Стефания 09.11.2021 5

 • Заказываю здесь работы уже не впервой и всегда остаюсь довольна! В крайний раз заказывала курсовую работу по менеджменту. Преподаватель работу оценил высоко и очень хвалил. А вообще сервис отличнейший!!! Работы делают по очень многим предметам, цены адекватные и всё делают в срок. Никогда не было проблем.

  Анна 08.11.2021 4.75

 • если вам надо хорошо сделанная курсовая или реферат, то вам точно сюда. Неоднократно заказывала работы и всегда оставалась очень довольна результатом. Прислушиваются ко всем пожелания и выполняют заказ в точно в установленный срок. Ни разу не подводили ни с качеством, ни со временем. По деньгам выходит весьма доступно.

  Елена 01.11.2021 5

 • Очень срочно нужна была курсовая работа по экономике, обычно делаю сама но в этот раз просто не успевала. Подружка тут же подсказала обратится в Наука Сервис. Попросила выполнить работу в короткий промежуток времени, благо так и вышло, всё оперативно сделали. Я довольная, работу приняли, спасибо вам ещё раз.

  Елизавета 04.10.2021 5

 • Заказывала на данном ресурсе отчёт по практике и осталась довольна проделанной работой. Практику я прошла, вся информация у меня была, но соединить всё это воедино сама не успевала. Работу сделали в максимально кратчайшие сроки, без каких либо ошибок, все пожеланию учли! Один из лучших сервисов по написанию работ! Рекомендую!

  Вера 15.09.2021 5

 • Обращалась в компанию “Наука сервис”, за помощью в написании курсовой. Мне её сделали в кротчайщие сроки. К выполненной работе никаких претензий нет, высокая уникальность, интересные мысли. Преподаватель заценил и поставил наивысший бал! Теперь буду обращаться к вам чаще и рекомендовать знакомым)

  Юлия 13.09.2021 5

 • Тот случай когда ты работаешь, времени совсем нет, а курсовую нужно написать-на помощь приходит Наука Сервис! По многочисленным рекомендациям я обратились именно в эту компанию, и очень рада сотрудничеству. Работа выполнена отлично, написано по факту без воды, и цены здесь нормальные. Теперь буду обращаться к вам за помощью, спасибо)

  Валентина 09.09.2021 5

 • Так как я и учусь, и работаю, времени на написание отчёта по практике у меня практически не было, поэтому я решила обратится за помощью к профессионалам из компании «Наука Сервис». Ребята сделали всё супер быстро и качественно. Самое главное – НЕ ДОРОГО! Преподаватель высоко оценил работу. Всем рекомендую!!! Сделают всё как вы захотите и даже ещё лучше!!!

  Инесса 07.09.2021 5

 • Нужно было писать дипломную работу, а я по семейным обстоятельствам просто не смогла бы ее выполнить и мне однокурсница вас посоветовала. Очень удобно, что у вас есть офис. Именно туда я и обратилась, мы обо всем быстро договорились, и оплатила все на месте. Очень удобно. Результат меня тоже очень порадовал. Все было выполнено в оговоренные сроки. Спасибо огромное.

  Елена 29.08.2021 5

 • Обращалась в {Наука Сервис} по совету подруги и осталась безумно довольна. Заказывала отчёт по практике, ну сложно мне было его подготовить самой, здесь действительно очень крутые и знающие спецы, помогли, сделали всё компактно и вся суть была передана просто айс, я была под впечатлением, обращусь ещё не раз несомненно) Нравится, когда добросовестно и ответственно относятся к своему делу.

  Габриэлла 26.08.2021 5

 • Нужно было подготовить реферат, сама не успевала. Оформила заказ прямо на сайте Наука Сервис. Менеджеры молодцы, быстро мне перезвонили и мы всё согласовали! Работа была исполнена качественно и в договорённые сроки. Не первый раз сюда обращаюсь и всегда довольна результатом

  Татьяна 14.08.2021 5

 • Как же чудесно что есть такие компании как Наука Сервис! Очень вам признательна! Посоветовала вас подруга) По семейным обстоятельствам не могла выполнить дипломную работу в срок! Но ребята очень помогли, ещё и за приемлемую цену! Сделали все всрок! Вернусь к вам! От души спасибо!

  Анна 03.08.2021 5

 • Не первый раз прошу помощи у Наука Сервис, на этот раз понадобилось написать реферат, потому был жесткий цейтнот и не успевала. Как всегда, ребята справились на отлично, все сделали грамотно и вовремя, очень довольна! Благодарна и рекомендую!

  Арина 23.07.2021 5

 • В “Науке Сервис” заказывала уже много работ. Всегда все вовремя и без задержек. К выполнению работ подходят очень ответственно, если есть какие – либо замечания, то всегда все переделывают.
  Работы сдаются всегда в идеальном состоянии. Рекомендую всем студентам , если нужна хорошая работа по хорошей цене, то вам только сюда.

  Юлия 12.07.2021 5

 • Обратилась в компанию Наука Сервис за курсовой. Мне очень тяжело было сделать её самой и физически и морально. Хорошо что есть такое спасение как вы. Великолепное качество работы, которая впоследствии прошла проверку на уникальность. Выполнено в срок, результатом довольна, рекомендую)

  Алина 03.07.2021 5

 • Хочу выразить благодарность сервису науки, у меня заказ был на курсовую.. Сделали всё в лучшем виде..

  Инна 01.07.2021 5

 • Делали мне в “Науке Сервис” дипломную работу по экономике предприятия. Мои впечатления от сотрудничества с ними только положительные. План мы долго поначалу утверждали с научным руководителем, но менеджеры терпеливо ждали. Саму работу писали по разделам, что дало мне время показать уже готовый кусок работы научному руководителю. Тот сразу вносил правки и мы двигались в написании дальше. По итогу я получила отличную уникальную дипломную работу, с которой защитилась на отлично! Спасибо вам и цемки)

  Люся 10.06.2021 5

 • Обратилась за помощью написания курсовой работы по автоматике. Работа была выполнена на все сто от вступления до конца. Перечитывая курсовую не было найдено ни одной ошибки , правильное оформление и так же прилагались чертежи , выполнены аккуратно. При заказе , оставила свои данные со мной довольно таки оперативно связались. Менеджер была очень вежлива и мы легко сошлись на дате когда я получу курсовую.

  Людмила 26.05.2021 5

 • У меня половина группы обращается в Науку Сервис. Нормальные работы пишут, всегда проходят у преподов. Бывают доработки с курсовыми, но это мелочи. Главное, что по итогу всегда результат – зачет! К тому же у них доработки бесплатные, поэтому можно вообще не парится. Сейчас многие наши, и я в том числе, заказали тут дипломные работы. Пока у научруков особых претензий нет.

  Макс 17.05.2021 4.75

 • Заказывала курсовую работу по педагогике. Прислали быстро и препод поставил зачет даже без правок. Плюсик компании)

  Сашка 11.05.2021 4.75

 • Заказывал в Науке сервис отчет по практике. Четко нашли всю инфу по компании, где должен был проходить практику, все сами написали. Даже дневник сказали, как заполнить. Благодарочка)

  Вова 28.04.2021 4

 • Делали мне курсовую по менеджменту. Все четко в срок. Замечаний не было ни у меня, ни у преподавателя. Оформили четко по методичке. Спасибо

  Алиса 23.04.2021 4.75

 • Заказывала дипломную работу. Сразу дали план на утверждение. Диплом писали по разделам, что было удобно, так как препод сразу вносила правки и мы по ходу их исправляли. В конце немного дорабатывали по уникальности. Но по итогу получила отличный и оригинальный диплом. Благодарю!

  Валя 21.04.2021 4.25

 • Хочу поблагодарить сотрудников компании “Наука Сервис” за оперативную и качественную работу. Я заказывала дипломную работу, получила вовремя. Правки от руководителя были, но менеджеры не отказывали в них, потому что на начальном этапе мы утвердили план и по нему писали. Доработки все были бесплатные до самой защиты. Цены нормальные, а качество отличное. Спасибо и рекомендую!

  Стелла 19.04.2021 4.5

«Наука Сервіс» – найдосвідченіша українська компанія у сфері освітніх послуг, яка безперервно працює з 1998 року. Заявлено, що тут можна замовити будь-яку студентську роботу, зокрема статті та дипломні MBA. На кожній сторінці з послугою є блок з відповідями на найпоширеніші питання – про терміни, вартість, доопрацювання, оформлення тощо.

 

На сайті розміщується блог, який, судячи з кількості переглядів, досить читаний. Інтерес у студентів викликають статті на тему, як писати звіт з практики, яким має бути введення та висновок до курсової роботи, як обійти Антиплагіат тощо. Судячи зі статей, ресурс корисний, у тому числі тим, хто пише роботи самостійно. У блозі також розміщено просто цікаву інформацію, наприклад, про рейтинги гуртожитків у Києві.

 

Компанія має офіс, куди в будні дні може приїхати кожен бажаючий, щоб зробити замовлення, внести оплату або оскаржити результат. Дізнатися інформацію та оформити замовлення також можна:

 • на активних сторінках у соціальних мережах: на Facebook, у Instagram;
 • за допомогою спеціальної форми на сайті;
 • по телефону, вайберу, Telegram.

На сайті є кнопка замовлення дзвінка. Зворотний дзвінок надходить упродовж хвилини. Приймається оплата на картку Visa, MasterCard через сервіс Приват24. Можна уточнити у менеджера про альтернативні форми – йдуть назустріч.

 

У мережі можна знайти велику кількість відгуків про компанію. Рейтинг компанії 4,5 з 5. Загалом риторика про сервіс на інших ресурсах позитивна. Найчастіше у відгуках пишуть про дотримання термінів та уважності до умов завдання. Також відзначається хороша робота менеджерів.

Є відгуки із негативною оцінкою якості готової роботи. Водночас однією із гарантій компанії є доопрацювання без обмеження термінів і, судячи з відгуків, вона не порушується.

 

Трапляються скарги, що компанія відмовилася переписувати роботу під нові вимоги, які не були вказані на початку. Є яскраво емоційні незадоволені відгуки та одна-дві зірки, проте з їхнього змісту незрозуміло, наскільки вони обґрунтовані.

З відгуків можна зробити висновок, що в основному про ресурс дізнаються за рекомендаціями і найчастіше звертаються кілька разів. Менеджери компанії контактні, моніторять відгуки та можуть вийти на зв’язок для уточнення, що саме не влаштувало.

Останні відгуки про компанію

Якість
Вартість
Терміни
Сервіс
Середній бал 4.82
 • Обратился в компанию «Наука Сервис» за помощью в написании курсовой работы и остался очень доволен результатом. Компания предоставила мне высококачественную работу, выполненную в срок и с полным соответствием требованиям. Особенно порадовало индивидуальное внимание к моим пожеланиям и оперативная обратная связь. Рекомендую «Наука Сервис» как надежного партнера для студентов.

  Александр 09.04.2024 5

 • Обратилась в компанию «Наука Сервис» за помощью в написании курсовой работы и осталась очень довольна результатом. Компания предоставила качественную и грамотно структурированную работу, полностью соответствующую моим требованиям и срокам. Особенно ценю индивидуальный подход и оперативную связь с авторами. Рекомендую «Наука Сервис» как надежного партнера для студентов.

  Анна 04.04.2024 5

 • Обратился в компанию «Наука Сервис» за помощью в написании курсовой работы и остался очень доволен результатом. Компания проявила высокий профессионализм и внимательное отношение к моим требованиям. Самое большое преимущество «Наука Сервис» – это качество работы и возможность обсуждать детали проекта с авторами. Рекомендую обращаться в эту компанию для успешного выполнения учебных заданий.

  Иван 29.03.2024 5

 • Обратился в компанию «Наука Сервис» за помощью в написании курсовой работы и остался очень доволен результатом. Компания поразила меня своим профессионализмом и ответственным отношением к работе. Самое большое преимущество «Наука Сервис» – это индивидуальный подход к каждому клиенту и высокое качество работы. Я рекомендую обращаться именно в эту компанию для получения качественной помощи в учебе.

  Алексей 20.03.2024 5

 • Звернувшись до «Наука Сервіс», я отримав надзвичайно якісну допомогу у написанні курсової роботи. Найбільшою перевагою «Наука Сервіс» хочу відзначити індивідуальний підхід та відмінна якість виконаної роботи. Я вдячний за співпрацю і раджу звертатися саме до цієї компанії.

  Андрій 15.03.2024 4

 • Звернулася до «Наука Сервіс» за допомогою у написанні курсової роботи і не пошкодувала. Компанія приємно здивувала професіоналізмом і відповідальністю. Робота була виконана вчасно і якісно, з урахуванням всіх вимог викладача. Рекомендую «Наука Сервіс» як надійного партнера у студентських проєктах.

  Марія 02.03.2024 5

 • Звернувся до компанії «Наука Сервіс» за допомогою у написанні курсової роботи. Я вражений відповідальністю авторів та високою якістю роботи. Кожен етап виконання був прозорим, а комунікація з командою – ефективною. Результат перевершив мої очікування. Раджу звертатися саме до «Наука Сервіс» для отримання професійної допомоги у навчанні.

  Юрій 27.02.2024 4

 • Звернулася до компанії «Наука Сервіс» за допомогою у написанні курсової роботи. Команда вражає професіоналізмом та відповідальністю. Робота була виконана якісно, з урахуванням всіх моїх побажань та вимог викладача. Рекомендую «Наука Сервіс» всім, хто потребує якісної допомоги у студентських проєктах.

  Софія 22.02.2024 5

 • Компанія «Наука Сервіс» вразила мене професіоналізмом та якістю послуг. Фахівці в найкоротші терміни написали мені курсову роботу. Особливо хочу відзначити їхню відповідальність та уважний підхід до моїх вимог. Дуже задоволений співпрацею і рекомендую цю компанію всім студентам.

  Олексій 16.02.2024 5

 • Хочу поділитися своїми враженнями від співпраці з компанією «Наука Сервіс». Надзвичайно компетентні у своїй справі автори допомогли мені написати відмінну курсову роботу. Велика перевага цієї компанії – індивідуальний підхід до кожного клієнта. Я отримав якісну роботу, яка відповідає всім вимогам. Рекомендую!

  Іван 02.02.2024 5

 • Вражений професіоналізмом “Наука Сервіс”. Замовивши звіт з практики, я отримав не лише докладний виклад результатів, а й чудовий аналіз взаємодії теорії та практики. Індивідуальний підхід, оперативність та відмінний стиль виконання залишили позитивне враження. Рекомендую “Наука Сервіс” як надійного партнера для студентів

  Олексій 30.01.2024 4.5

 • Дякую за допомогу авторам з компанії “Наука Сервіс” у написанні звіту з практики. Роботу виконали вчасно та професійно, врахувавши всі особливості та вимоги. Експерти компанії продемонстрували високий рівень аналізу та структури. Вдячна за якісний результат та рекомендую всім, хто шукає надійного партнера у студентському житті

  Анна 19.01.2024 5

 • Дякую фахівцям “Наука Сервіс”. Вони вдало впоралися з написанням реферату, представивши зміст, багатий на нові дослідження та свіжі ідеї. Швидкість виконання та зручність спілкування здивували. Вдячний за високий стандарт та рекомендує цю компанію всім, хто шукає професійну допомогу в навчанні

  Михайло 15.01.2024 5

 • Дуже задоволена послугами “Наука Сервіс”. Вони не лише оперативно написали реферат відмінної якості, але й надали додатковий контекст для кращого розуміння теми. Індивідуальний підхід та ввічливість фахівців компанії зробили співпрацю легкою та результативною. Висловлюю подяку за надійний партнерський підхід у навчанні

  Ірина 25.12.2023 5

 • Вражений співпрацею з “Наука Сервіс”. Експерти взялися за мою курсову роботу з професіоналізмом та відповідальністю. Результат перевершив очікування: робота виконана точно і з глибоким аналізом теми. Швидкість та зручність спілкування залишили приємне враження. Дякую за високий стандарт!

  Максим 18.12.2023 5

 • Дуже задоволена роботою “Наука Сервіс”. Автори проявили високий рівень експертизи та врахували всі вимоги моєї курсової роботи. Виконання було оперативним, а спілкування – ефективним. Я впевнена в якості своєї роботи та готова рекомендувати цю компанію своїм друзям

  Ліза 13.12.2023 5

 • Хочу подякувати компанії “Наука Сервіс”. Ваші фахівці виявились справжніми експертами, створивши магістерську роботу відмінної якості. Вони чудово розуміють вимоги та стандарти, що важливо для наукових робіт. Завдяки вам мені вдалося отримати не лише високий результат, але й нові знання. Рекомендую!

  Олег 30.11.2023 5

 • Задоволена співпрацею з “Наука Сервіс”. Вражена їхнім індивідуальним підходом та професіоналізмом. Магістерська робота вийшла високоякісною, з урахуванням всіх вимог та оновлень. Швидкість виконання та зручність комунікації залишили приємне враження. Велике спасибі!

  Марина 21.11.2023 5

 • Задоволений якістю послуг компанії “Наука Сервіс”. Фахівці виявились відмінними у викладенні теми дипломної роботи, забезпечивши високий рівень дослідження та аналізу. Роботу виконали вчасно, дозволивши мені зосередитися на підготовці до захисту. Рекомендую!

  Олександр 07.11.2023 5

 • Я вражена якістю послуг компанії “Наука Сервіс”. Дипломна робота виявилася відмінною за науковим змістом та структурою. Замовлення виконали вчасно, забезпечивши мені успішний захист. Професіоналізм та індивідуальний підхід вражають!

  Ірина 25.10.2023 5

 • Я дуже задоволений співпрацею з компанією “Наука Сервіс”. Замовив у них курсову роботу, і результат перевищив мої очікування. Все було зроблено вчасно і на високому рівні. Дякую!

  Олексій 11.10.2023 5

 • Заказала у “Наука Сервис” дипломную работу. Работа была выполнена в срок и на высшем уровне. Спасибо за помощь в успешном окончании учебы!

  Екатерина 09.10.2023 5

 • Заказывал у “Наука Сервис” магистерскую диссертацию. Остался очень доволен качеством и сроками выполнения. Работу приняли на отлично! Спасибо за профессионализм!

  Иван 04.10.2023 5

 • Хочу подякувати “Наука Сервіс” за відмінну дипломну роботу. Все було виконано дуже професійно і якісно. Я отримала високий бал і дуже задоволена результатом!

  Анна 01.10.2023 5

 • “Наука Сервіс” – це найкращий вибір для студентів, які шукають якісну допомогу у написанні різних видів робіт. Я задоволений кожним замовленням, яке я робив у них!

  Андрій 29.09.2023 5

 • Благодарю “Наука Сервис” за отличный отчёт по практике. Всё сделано качественно, с прекрасной структурой и анализом. Получил хорошую оценку и много полезных знаний!

  Дмитрий 24.09.2023 4.5

 • Реферат, який я замовила у компанії “Наука Сервіс”, був чудовим. Все було зроблено швидко і на високому рівні. Рекомендую їх послуги всім своїм друзям!

  Марія 22.09.2023 4

 • Мой опыт сотрудничества с компанией положительный. Все мои пожелания были учтены, и общение с менеджером было очень комфортным. Проблем с работой не возникло, преподаватель принял курсовую с первого раза. Цена невысокая для такой работы, в других компаниях было значительно дороже. А тут еще и неограниченные бесплатные правки. Компания надежная, рекомендую заказывать работы в Наука Сервис.

  Анютка 20.09.2023 5

 • Заказала у “Наука Сервис” отчет по практике. Результат меня приятно удивил – всё очень структурировано и качественно написано. Большое спасибо!

  Александра 11.09.2023 5

 • “Наука Сервіс” допомогла мені зі складанням контрольної роботи. Все було зроблено швидко і відмінно. Дякую за вашу професійну підтримку!

  Ірина 10.09.2023 5

 • Співпраця з цією компанією була дуже продуктивною. Вони швидко виготовили мій звіт з практики. Окрім того, вони надали мені допомогу у заповненні щоденника з практики. Інформацію про підприємство я знаходив самостійно. Дякую вам дуже за допомогу 🥰🔥😘

  Маргарита 05.09.2023 5

 • Співпраця з цією компанією була дуже приємною. Вони виконали мою курсову роботу з психології дуже швидко, і, хоча були невеликі правки, компанія виправила їх безкоштовно. Я задоволений результатом і рекомендую їх іншим студентам.

  Олександр 03.09.2023 5

 • “Наука Сервіс” вразила мене своєю компетентністю та професіоналізмом у написанні курсової роботи. Велика подяка за вас!

  Павло 28.08.2023 5

 • Я б хотів поділитися позитивним враженням від співпраці з цією компанією. Замовлявши у них магістерську роботу, я залишився дуже задоволеним результатом.Все вчасно виконали. Якість роботи справді на високому рівні. Велике спасибі за вашу професійну та відповідальну працю!

  Іван 12.08.2023 5

 • Я хочу оставить положительный отзыв о вашей работе. Я заказывала у вас дипломную работу, и я очень довольна результатом. Вы выполнили её в срок, строго соблюдая все требования методических рекомендаций. Качество работы действительно на высоком уровне. Большое спасибо за вашу профессиональную и ответственную работу!

  Елизавета 06.08.2023 5

 • Мне было необходимо выполнить отчёт по практике, обратился сюда по совету друга. Работу получил быстро, в университете с ней проблем не возникло, можете смело заказывать — компания проверенная и не только мной. Половина моей группы универа тут заказывает!

  Костя 04.08.2023 5

 • Очень приятное общение с менеджером, адекватная ценовая политика, и работа была отправлена в срок, даже ранее, что очень помогло мне. А также выполнение самой работы специалистом — очень качественное!

  Вера 01.08.2023 5

 • Я студент третього курсу і вже другий рік користуюся послугами Наука Сервіс. Головним чином замовляю реферати, контрольні та курсові роботи. У них ціна демократична і відповідає якості. Ні разу мій куратор не підозрював, що роботи не роблю сам! Так що у компанії одні плюси, за все це часу немає жодних нарікань, сподіваюся, що й далі все буде так само добре. Бо в мені ще дипломну роботу з вами писати!)

  Віталій 16.07.2023 5

 • Я вже не перший раз і не один рік звертаюся до “Науки Сервіс” замовляти різноманітні контрольні, звіти та курсові роботи. Завжди бракує часу на їх написання. Менеджери в компанії завжди готові допомогти та уважно слухають мої вимоги. Роботи відмінної якості, іноді потребують невеликих доробок, але я вважаю це нормальним, оскільки кожен викладач має свої вимоги. Загалом, я дуже задоволена співпрацею з “Наукою” і з впевненістю можу рекомендувати цю перевірену компанію!

  Галина 26.06.2023 5

 • Доброго дня, замовляли дипломну в Наука Сервіс. Роботу виконали вчасно, але не якісно. До роботи при замовленні обіцяли додати доповідь і презентацію, але зразу після завершення написання роботи перестали мені відповідати на смс.

  Марина 17.06.2023 2.75

  • Добрий день, пані Марино Віталіївно! Дякуємо за Ваш чесний відгук, бо він мотивує нас ставати кращими.
   Зі свого боку хочемо нагадати, що Ви зробили замовлення 14.05, але затвердили план з науковим керівником лише за два тижні – 30.05. Весь цей час наш автор не міг працювати над Вашою роботою без затвердженого плану. Ми надіслали Вам готову роботу 12.06, як домовлялися раніше.
   З приводу Ваших зауважень щодо поганої якості роботи, хочемо Вам нагадати, що політика нашої компанії передбачає безкоштовні доопрацювання в необмеженій кількості та часі. Ви чомусь жодного разу не надіслали нам на доопрацювання взагалі, а вирішили самостійно виправляти свою роботу.
   15.06 Ви написали щодо презентації та доповіді, але на повідомлення менеджера стосовно вимог та зразків Ви не відповідали.
   Ми приносимо вибачення, що наша співпраця залишила негативний відтінок у Вас. Дякуємо за вашу чесну думку, нам дуже важливий зворотній зв’язок

   Власник компанії Наука Сервіс 17.06.2023 4

 • Дипломна була унікальною, якісною та відповідала вимогам мого навчального закладу. Хоча менеджери відправили роботу не зовсім вчасно, але то було не страшно, тому що терміни у мене чекали. Моя науковий керівник була задоволена роботою. Були деякі дрібні редагування, які треба було внести, але компанія зробила їх безкоштовно.

  Загалом, я дуже задоволений своїм досвідом співпраці з компанією Наука Сервіс. Вони забезпечили мені високоякісну роботу, виконали всі мої вимоги та були готові допомогти на кожному етапі процесу. Я рекомендую їх як надійного партнера для виконання студентських робіт.

  Михайло 11.06.2023 5

 • Шановна компаніє “Наука Сервіс”,

  Я б хотів висловити свою вдячність за надзвичайно професійну та якісну роботу, яку ви виконали при написанні моєї магістерської роботи. З вашою допомогою я зміг успішно завершити своє навчання та отримати диплом магістра.

  Іван 08.05.2023 5

 • Я з радістю поділюсь своїм досвідом співпраці з компанією “Наука Сервіс”. Я звернувся до них з проханням професійної допомоги у написанні моєї наукової статті і залишився дуже задоволений результатом.
  Звернення до компанії “Наука Сервіс” було для мене правильним рішенням. Крім того, комунікація з їхнім менеджером проекту була дуже зручною та швидкою. Що стосується ціни на їхні послуги, я вважаю, що вона була повністю виправдана якістю роботи, яку вони зробили. Я отримав високоякісну статтю, яка допомогла мені отримати позитивний відгук від рецензентів та опублікувати її у науковому журналі.

  Загалом, я був дуже задоволений співпрацею з компанією “Наука Сервіс”. Їхня професійність, швидкість та якість роботи були на високому рівні, а їхні ціни були вповноважені. Я рекомендую цю компанію для всіх, хто шукає професійну допомогу в галузі наукових досліджень.

  Олександр 05.05.2023 5

 • Звернулася за допомогою в переробці дипломної роботи. Замовляла в іншої компанії, але вони надіслали мені відверте гі*но, а не дипломну. Ще й перероблювати відмовилися. З відчаю звернулася до інщих компаній, проте мені відмовляли, мотивуючи це тим, що автори не люблять перероблювати за кимось роботи. В “Наука сервіс” не відмовили!
  Переробили в дуже круту і якісну дипломну роботу!!! Дякую вам неймовірно!

  Вікторія 19.04.2023 5

 • Замовляла курсову роботу з економіки. Потрібно було дуже швидко показати хоч якісь напрацювання керівнику, бо вимагав від усіх. В компанії «Наука Сервіс» пішли мені назустріч і за два дні надіслали мені доволі пристойний чорновий варіант курсової. Керівник залишився задоволений тим, що побачив. Вніс деякі корективи, але загалом сказав, що робота дуже цікава та хороша. 🤗😊👌
  Через деякий час курсову в компанії доопрацювали з урахуванням побажань від керівника, і я змогла захистити її на відмінно. Після такого досвіду співпраці, можу однозначно радити компанію Наука сервіс іншим студентам.🥰👍

  Мирослава 17.03.2023 5

 • Замовляла курсову роботу. Виконали дуже швидко (як на мене), якісно та гарно оформлена. Щодо унікальності, то прийшлось трохи переробляти, але не критично. Там не вистачало всього 6%, щою зарахували роботу. Дякую, я задоволена співпрацею.

  Ірина 24.02.2023 5

 • Замовив за порадою товариша дипломну роботу саме у цій компанії. План на затвердження з керівником надіслали ще у день замовлення. За тиждень вже був готовий перший розділ. Зараз робота ще пишеться, але вже можу сказати, зо враження від співпраці з Наука Сервіс тільки позитивні. Термінів дотримуються, менеджер завжди відповідає на питання, зауваження від керівника приймаються усі та швидко виправляються. При чому в будь якій кількості і безкоштовно! Раджу цю компанію однозначно.

  Святослав 09.02.2023 5

 • Ще перед Новим роком замовляла магістерську роботу. Ми домовились, що будуть готувати роботу по розділах. Я буду їх показувати науковому керівнику і ми будемо одразу по ходу справи виправляти зауваження. Вже другий розділ готовий і зауважень від керівника взагалі мало. Каже, що робота йому подобається. А мені подобається Наука Сервіс!

  Марина 30.01.2023 5

 • Нужен был срочно отчет по практике. Нашла сервис Наука в интернете. Почитала отзывы об этой компании, все хвалили. Решилась заказать тут, так как сроки поджимали, и цена очень даже порадовала по сравнению с другими компаниями, которые мне перезванивали. По итогу, очень годный отчет со всеми данными по предприятию в краткие сроки!!! Вау! Еще и отзыв руководителя сделали, осталось только ему на подпись дать. Спасибо Наука сервис. Однозначно рекомендую всем студентам

  Аня 22.01.2023 5

 • Терміново потрібна була курсова робота. Подруга порадила Науку Сервіс. Зовсім не пошкодувала, що звернулась до вас. Ціна навіть виявила нижчою, ніж у інших компаній. Але якість курсової була на висоті. Дуже вам дякую, що виручили!

  Іванна 15.01.2023 5

 • С “Наукой” моя дружба началась еще три года назад. И за все эти месяцы и большое количество заказанных работ я в них ни разу не разочаровалась. Общение с менеджером – всегда конфетка, цены – топчик, качество выполнения – агонь!))
  Если вы ищете годную компанию, которая бы делала за вас и для вас всякую нудную студенческую ересь – вам сюда)

  Алеся 21.12.2022 5

 • Досвід співпраці з Наукою сервіс виявився дуже позитивним.
  Робота була замовлена до подій лютого, але її написання потрапило саме на ці дати. Оператор(ка) та автор(ка) відповідали на усі питання щодо стану роботи та виправляли усі зауваження якісно і вчасно.
  Ціна виявилася набагато дешевшою, ніж у інших сервісів, особливо у співставленні з якістю і необхідним рівнем антиплагіату.

  Є тільки одне побажання до сайту: створити блок чи кабінет, де можна буде побачити стан роботи (наприклад, які з розділів і завдань вже виконані). Це зможе позбавити від постійних запитувань в оператора сервісу.

  Анастасія 12.07.2022 4.8

 • Подписана в Инсте на них. Там же и сделала заказ на курсовую. Все четко и быстро. Девочка менеджер потом вела мой заказ и связывалась со мной, когда были вопросы. Кстати, даже после того, как прошло две недели с момента как я забрала свою курсовую, мой препод сказал что-то там доработать. Я написала к ним в компанию, и все доработали без проблем и бесплатно. Нормальная кампания!

  Эля 17.05.2022 5

 • Обращалась в компанию «Наука сервис», за помощью в написании магистерской работы. Качество , все как по правилам написания . К выполнению работ нет , никаких претензий! Интересные мысли были в работе . Преподаватель заценил . Сделали в назначенные сроки , как и договаривались . Буду теперь советовать своим друзьям .

  Карина 06.02.2022 5

 • Отличная компания, профи ребятки. Заказ сделала на отчёт по практике. Получился очень насыщенным. Доработок не было. Насчёт цены я осталась , в принципе, довольна. Вовремя забрала и всё сделала должным образом. Приду к Вам , Вы соблюдаете заявленные характеристики

  Белла 05.02.2022 4.25

 • Спасибо за вовремя подготовленный отчёт по практике. Смогли раскрыть все стороны металлургической отрасли , указать на все главные достоинства и даже мелкие недочёты , вытекающие в рабочем процессе данной области, как производства (не забыли посвятить отдельный пункт мартеновских печам). Работа над ошибками не была проведена, с направлением не прогадали и с первого раза был выбран верный курс⚓🧭

  Жанна 23.01.2022 5

 • В компании «Наука Сервис» я заказывала различные работы уже много раз, из последнего – курсовую. Тема очень сложная, информации по ней мало, но ребята справились. Сделали всё как я просила. И максимально быстро. Преподаватель отлично оценил мою работу! Нашим сотрудничеством как всегда осталась безумно довольна!!!

  Марина 21.01.2022 5

 • Спасибо Наука Сервис уже выручали меня не один раз. Ранее пользовалась их подсказками на сайте и писала курсовые сама, но в этом году из-за загруженности по работе не успела. Заказ сделала через сайт. Все сроки были соблюдены , курсовая выполнена хорошо, со всеми пунктами, которые просила и уточняла. Сдала на отлично, преподаватель похвалил.

  Юлия 11.01.2022 5

 • Здравствуйте. В этом году как то получилось проблематично сделать курсовую, так что приняла решение купить, хотя раньше этого не делала. “Наука Сервис” совсем не разочаровала, я очень довольна! В курсовой была теоретическая часть и практическая, а именно “розробка уроку”, сделали просто шикарно, величайший профессор даже не смог придраться. Качественно и в срок сделали, цена заслуженная

  Мария 08.01.2022 4.8

 • Очень качественно написали курсовую работу. У меня ее приняли на отлично, и все благодаря вам ! Нравиться ваш профессиональный подходя, демократичные цены, и время выполнения работы. Спасибо.

  Леся 30.12.2021 5

 • Обратилась в компанию Наука Сервис, так как прочитала очень много положительных отзывов о ней! Я заказывала курсовую работу и осталась довольна результатом! Был незначительный недочёт, который мы обсудили с менеджером(вежливый и внимательный)и качественно всё исправили! Работу я получила на руки в оговорённые сроки! Удобная система оплаты!

  Ольга 18.11.2021 5

 • Я уже стала , можно сказать, практически постоянным клиентом данной компании. Мне нравится очень ответственное и добросовестное отношение. В этот раз дипломная работа была написана и сделана в лучшем виде. Не подкопаешься) Уровень довольно высок. Видна рука профессионала. Замечаний по работе практически не было. Спасибо за качество и скорость!🌾🌾🌾🌾🌾

  Стефания 09.11.2021 5

 • Заказываю здесь работы уже не впервой и всегда остаюсь довольна! В крайний раз заказывала курсовую работу по менеджменту. Преподаватель работу оценил высоко и очень хвалил. А вообще сервис отличнейший!!! Работы делают по очень многим предметам, цены адекватные и всё делают в срок. Никогда не было проблем.

  Анна 08.11.2021 4.75

 • если вам надо хорошо сделанная курсовая или реферат, то вам точно сюда. Неоднократно заказывала работы и всегда оставалась очень довольна результатом. Прислушиваются ко всем пожелания и выполняют заказ в точно в установленный срок. Ни разу не подводили ни с качеством, ни со временем. По деньгам выходит весьма доступно.

  Елена 01.11.2021 5

 • Очень срочно нужна была курсовая работа по экономике, обычно делаю сама но в этот раз просто не успевала. Подружка тут же подсказала обратится в Наука Сервис. Попросила выполнить работу в короткий промежуток времени, благо так и вышло, всё оперативно сделали. Я довольная, работу приняли, спасибо вам ещё раз.

  Елизавета 04.10.2021 5

 • Заказывала на данном ресурсе отчёт по практике и осталась довольна проделанной работой. Практику я прошла, вся информация у меня была, но соединить всё это воедино сама не успевала. Работу сделали в максимально кратчайшие сроки, без каких либо ошибок, все пожеланию учли! Один из лучших сервисов по написанию работ! Рекомендую!

  Вера 15.09.2021 5

 • Обращалась в компанию “Наука сервис”, за помощью в написании курсовой. Мне её сделали в кротчайщие сроки. К выполненной работе никаких претензий нет, высокая уникальность, интересные мысли. Преподаватель заценил и поставил наивысший бал! Теперь буду обращаться к вам чаще и рекомендовать знакомым)

  Юлия 13.09.2021 5

 • Тот случай когда ты работаешь, времени совсем нет, а курсовую нужно написать-на помощь приходит Наука Сервис! По многочисленным рекомендациям я обратились именно в эту компанию, и очень рада сотрудничеству. Работа выполнена отлично, написано по факту без воды, и цены здесь нормальные. Теперь буду обращаться к вам за помощью, спасибо)

  Валентина 09.09.2021 5

 • Так как я и учусь, и работаю, времени на написание отчёта по практике у меня практически не было, поэтому я решила обратится за помощью к профессионалам из компании «Наука Сервис». Ребята сделали всё супер быстро и качественно. Самое главное – НЕ ДОРОГО! Преподаватель высоко оценил работу. Всем рекомендую!!! Сделают всё как вы захотите и даже ещё лучше!!!

  Инесса 07.09.2021 5

 • Нужно было писать дипломную работу, а я по семейным обстоятельствам просто не смогла бы ее выполнить и мне однокурсница вас посоветовала. Очень удобно, что у вас есть офис. Именно туда я и обратилась, мы обо всем быстро договорились, и оплатила все на месте. Очень удобно. Результат меня тоже очень порадовал. Все было выполнено в оговоренные сроки. Спасибо огромное.

  Елена 29.08.2021 5

 • Обращалась в {Наука Сервис} по совету подруги и осталась безумно довольна. Заказывала отчёт по практике, ну сложно мне было его подготовить самой, здесь действительно очень крутые и знающие спецы, помогли, сделали всё компактно и вся суть была передана просто айс, я была под впечатлением, обращусь ещё не раз несомненно) Нравится, когда добросовестно и ответственно относятся к своему делу.

  Габриэлла 26.08.2021 5

 • Нужно было подготовить реферат, сама не успевала. Оформила заказ прямо на сайте Наука Сервис. Менеджеры молодцы, быстро мне перезвонили и мы всё согласовали! Работа была исполнена качественно и в договорённые сроки. Не первый раз сюда обращаюсь и всегда довольна результатом

  Татьяна 14.08.2021 5

 • Как же чудесно что есть такие компании как Наука Сервис! Очень вам признательна! Посоветовала вас подруга) По семейным обстоятельствам не могла выполнить дипломную работу в срок! Но ребята очень помогли, ещё и за приемлемую цену! Сделали все всрок! Вернусь к вам! От души спасибо!

  Анна 03.08.2021 5

 • Не первый раз прошу помощи у Наука Сервис, на этот раз понадобилось написать реферат, потому был жесткий цейтнот и не успевала. Как всегда, ребята справились на отлично, все сделали грамотно и вовремя, очень довольна! Благодарна и рекомендую!

  Арина 23.07.2021 5

 • В “Науке Сервис” заказывала уже много работ. Всегда все вовремя и без задержек. К выполнению работ подходят очень ответственно, если есть какие – либо замечания, то всегда все переделывают.
  Работы сдаются всегда в идеальном состоянии. Рекомендую всем студентам , если нужна хорошая работа по хорошей цене, то вам только сюда.

  Юлия 12.07.2021 5

 • Обратилась в компанию Наука Сервис за курсовой. Мне очень тяжело было сделать её самой и физически и морально. Хорошо что есть такое спасение как вы. Великолепное качество работы, которая впоследствии прошла проверку на уникальность. Выполнено в срок, результатом довольна, рекомендую)

  Алина 03.07.2021 5

 • Хочу выразить благодарность сервису науки, у меня заказ был на курсовую.. Сделали всё в лучшем виде..

  Инна 01.07.2021 5

 • Делали мне в “Науке Сервис” дипломную работу по экономике предприятия. Мои впечатления от сотрудничества с ними только положительные. План мы долго поначалу утверждали с научным руководителем, но менеджеры терпеливо ждали. Саму работу писали по разделам, что дало мне время показать уже готовый кусок работы научному руководителю. Тот сразу вносил правки и мы двигались в написании дальше. По итогу я получила отличную уникальную дипломную работу, с которой защитилась на отлично! Спасибо вам и цемки)

  Люся 10.06.2021 5

 • Обратилась за помощью написания курсовой работы по автоматике. Работа была выполнена на все сто от вступления до конца. Перечитывая курсовую не было найдено ни одной ошибки , правильное оформление и так же прилагались чертежи , выполнены аккуратно. При заказе , оставила свои данные со мной довольно таки оперативно связались. Менеджер была очень вежлива и мы легко сошлись на дате когда я получу курсовую.

  Людмила 26.05.2021 5

 • У меня половина группы обращается в Науку Сервис. Нормальные работы пишут, всегда проходят у преподов. Бывают доработки с курсовыми, но это мелочи. Главное, что по итогу всегда результат – зачет! К тому же у них доработки бесплатные, поэтому можно вообще не парится. Сейчас многие наши, и я в том числе, заказали тут дипломные работы. Пока у научруков особых претензий нет.

  Макс 17.05.2021 4.75

 • Заказывала курсовую работу по педагогике. Прислали быстро и препод поставил зачет даже без правок. Плюсик компании)

  Сашка 11.05.2021 4.75

 • Заказывал в Науке сервис отчет по практике. Четко нашли всю инфу по компании, где должен был проходить практику, все сами написали. Даже дневник сказали, как заполнить. Благодарочка)

  Вова 28.04.2021 4

 • Делали мне курсовую по менеджменту. Все четко в срок. Замечаний не было ни у меня, ни у преподавателя. Оформили четко по методичке. Спасибо

  Алиса 23.04.2021 4.75

 • Заказывала дипломную работу. Сразу дали план на утверждение. Диплом писали по разделам, что было удобно, так как препод сразу вносила правки и мы по ходу их исправляли. В конце немного дорабатывали по уникальности. Но по итогу получила отличный и оригинальный диплом. Благодарю!

  Валя 21.04.2021 4.25

 • Хочу поблагодарить сотрудников компании “Наука Сервис” за оперативную и качественную работу. Я заказывала дипломную работу, получила вовремя. Правки от руководителя были, но менеджеры не отказывали в них, потому что на начальном этапе мы утвердили план и по нему писали. Доработки все были бесплатные до самой защиты. Цены нормальные, а качество отличное. Спасибо и рекомендую!

  Стелла 19.04.2021 4.5

Rating