Отзывы о компании Zulu help student
416 баллов
36
7
9 место
В рейтинге
рефератных компаний
Качество
Стоимость
Сроки
Сервис
Средний балл 3.45
 • Роботу виконали швидко і доволі якісно!

  Євгеній 15.03.2023 4

 • Замовляв дипломну роботу з історії в цій компанії. Довга відповідь менеджера вже натовкнула на думку, що, можливо потрібно звернутись до іншої компанії, але все ж таки вирішив спробувати. У переписці с менеджером, я відразу почуяв холодно, та небажання допомогти мені. Виконали дипломну роботу з купою помилок та низкою унікальність. Я надіслав плану по котрому треба зробити мою роботу. Звичайно, таке відчуття, що його ніхто не дивився. Переробити відмовились. Після моїх повідомлень та благань на переробку мене тупо заблокували. Мало того, що не зробили роботу, так ще й ніхто кошти не повернув. На благо я знайшов іншу компанію, яка швидко переробила мою дипломну.
  Обходьте десятою дорогою цю компанію!

  Дмитро 14.03.2023 1

 • Часто обращаюсь в эту компанию, когда необходимо выполнить какую-либо работу по студ части. Ни разу еще не подводили, всё четко в срок и по адекватным прайсам. Услугами остался доволен, рекомендую.

  Владимир 05.03.2023 4

 • Замовляла курсову роботу з туризму, робота гарна оформлена за методичкою, необхідної унікальності досягли, практична частина реалізована. Дякую задоволена цією компанією.

  Аня 01.03.2023 4

 • Дуже хороша компанія. Виконали все прекрасно, отримав 5 балів. Менеджер яка супроводжувала мене, завжди вчасно відповідала на повідомлення і відчувалась атмосфера що тобі хочуть допомогти, всім рекомендую!

  Олександр 28.02.2023 4

 • Зробили дипломну роботу в узгоджені строки, по тексту все чудово, викладач попередньо вже прийняв роботу, сказав, що все добре. Дякую менеджеру й автору, що все зробили за моїми вимогами та побажаннями, рекомендую

  Кирил 23.02.2023 4.5

 • Захистила курсову по цивільному праву, яку тут купила
  Мені сподобалася менеджер — максимально приємна дівчина + навіть рано вранці відповіла мені
  Сама курсова — дуже пристойна! Мені поставили 93 бали, були невеликі правки щодо вступу і джерел- то за 2 дні виправили, хоча казала менеджеру, що строк на правки 5 днів Від душі рекомендую! 🔥

  Тетяна 20.02.2023 4

 • Працюю в цій \»компаії\» декілька місяців, що дало мені можливість реально оцінити можливість роботи в подальшому на постіну основу як основну діяльність. Відразу напишу для тих, хто не хоче читати далі — НЕ РЕКОМЕНДУЮ, причини наступні:
  1. Де таке існує, щоб за дипломну випускну роботу виконавцеві платили 1200 гривень??? Ви серйозно? Самі то пробувли написати унікальний диплом з практичною частиною? Певен, що ні.
  2. Сто тисяч правок через не компетентних менеджерів, які не можуть передати всю інформацію, які, звичайно ж, має робити виконавесь безкоштовно.
  3. Це рабство, виконувати десятки робіт щотижня і отримувати майже нічого, вкладати душу в роботу на цю компанію — краще з віника…
  4. Станіслав Кулічковський — тиран! Необгрунтоване видалення з чату без попереджень, жодних уточнень чи питань.
  Висновки робіть самі, я категорично НЕ рекомендую дану компанію ні замовникам, які НЕ отримають якісну роботу, ні виконавцям — причини вказані вище.
  Зулу — яма, яку краще відразу побачити й оминути.

  Василь Г. 16.02.2023 1

  • Доброго дня! Ваш коментар абсолютно не відповідає дійсності, наша команда цілком не згодна з вашим коментарем, оскільки:

   1. В нашій компанії автори, які дійсно працюють відповідально й якісно отримують гарну заробітну платню, стабільно кожного місяця наші кращі автори отримують 15 000 + грн. Крім цього всі автори мають можливість отримувати до 40% бонусних виплат в залежності від кількості якісно виконаних завдань. Кожен автор самостійно обирає скільки завдань він готовий виконувати: одне чи десять, все залежить від бажання та вільного часу. Для того щоб заробляти гроші треба дійсно працювати – як на будь-якій роботі.

   2. Всі правки вносяться авторами в розрізі початкових вимог, які ставляться перед виконанням конкретного завдання безкоштовно, якщо правки виходять за межі початкових вимог – автор вносить їх за доплату, яка погоджується з автором (все це зазначено в правилах нашої роботи). Ми працюємо лише на якість, якщо ви не готові працювати відповідально й якісно – вам не має чого робити в нашій компанії. Вся інформація ЗАВЖДИ передається менеджерами авторам в повному обсязі, який нам сенс затягувати підготовку завдання та здачу роботи клієнту?

   3. Як вже було зазначено у п. 1, ви самостійно обираєте скільки робіт вам виконувати, звертаємо увагу ще раз: для того щоб гарно заробляти – треба працювати, як на будь-якій роботі, але якщо ви розраховуєте отримувати 10 000 грн. за виконання однієї роботи – вам не місце в нашій компанії.

   4. Ви забули додати, що вас неодноразово попереджували за погану якість виконаних завдань й пропущені дедлайни, останньою каплею стало те, що ви пропали на декілька днів й читаючи наші повідомлення не давали жодного фідбеку. Перед початком роботи ви ознайомлювались з правилами й давали свою згоду на відповідні умови роботи, що у випадку халатного ставлення до роботи – ви будете видалені назавжди, але всі зароблені вами кошти будуть виплачені.

   Нам дуже шкода, що не дивлячись на всі попередження ви й далі продовжували працювати аби як, що для нас є взагалі недопустимим. В будь-якому випадку дякуємо за вашу думку, ми приймемо її до уваги при роботі з нашими спеціалістами

   Власник компанії Zulu Help 22.02.2023 4

 • Доброго дня, залишаю НЕГАТИВНИЙ відгук на дану компанію, він полягає в наступному:
  Я, як і кожен свідомий студент замовляла роботу за декілька місяців до дедлайна і хотіла отримати максимально гарний бал, відповідно до ціни, яку я сплатила, адже вона була дуже гарною НЕ для мене, порівнюючи з іншими компаніями які надають подібні послуги.
  Першим моментом, який вже посіяв зерно сумніву в мої голові — це те, що зміст роботи був надісланий через 10 днів, попри домовленість, що він буде готовий за 4 дні.
  Другим моментом, було не затвердження змісту відразу, а внесення трьохразово правок ще на етапі затвердження змісту, зараз я навіть не говорю про всю роботу, яка отримала ще більше зауважень.
  З слів вище думаю зрозуміло, що роботу цю я не захистила від даної компанії, адже вона була написана на такому рівні, ніби її писав студент другого курсу, диплом разів 5 потребував правок та всеодно мені довелося звернутися до іншої компанії, яка написала роботу з 1-го разу не буду зараз є рекламувати адже суть не в цьому, але це вже є доказом того, що керівник не прискіпливо перевіряє та дає можливість здати з першого разу кваліфікаційну роботу.

  НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ РЕКОМЕНДУЮ НІКОМУ ДАНУ КОМПАНІЮ, ВИТРАТИЛА КУПУ ЧАСУ, НЕРВІВ СВОЇХ І КЕРІВНИКА, ГРОШЕЙ ТА ДОВІРИ ДО ВСІХ ІНШИХ ЧЕСНИХ КОМПАНІЙ.

  Вікторія 06.02.2023 1

  • Доброго дня! Дякуємо за ваш фідбек, ми себе позиціонуємо як чесна та відповідальна компанія, можливо дійсно, у вашому випадку якість наданих нами послуг була посередньою, але ми нікого не обманювали та «допилювали» вашу роботу до ідеального стану. Можливо саме тому іншій компанії залишились лише «косметичні» правки диплому, оскільки ми все ж таки виконали основну частину роботи. Нам дуже шкода, що ви залишились незадоволені нашими послуги, але в будь-якому випадку ми намагались зробити все можливе та супроводжували вас до здачі замовлення, виправляючи всі недоліки як самого плану, так і написаної роботи в цілому, враховуючи всі зауваження викладача. Кожен негативний коментар для нас – можливість нашого професійного росту та покращення наших послуг, дякуємо за чесний відгук!

   Власник компанії Zulu Help 13.02.2023 5

 • Все чудово! Допомогли з контрольною, привітний менеджер, автор набрав 96/100 😱😱😱

  Всім рекомендую, зробили краще ніж обіцяли)

  Альона 27.01.2023 4.5

 • Хочу подякувати вам за прекрасну роботу менеджера, завжди швидку і чітку відповідь щодо моїх питань) а також дякую спеціалісту, робота чудова, все за вимогами та моїми побажаннями. І просто чудовий приклад з гуртом \»…..\» я бачила це відео, але якось не подумала його вставити у курсову, але саме через цей пункт та приклад актуальність цієї курсової просто підіймається на високий рівень🔥 це неймовірно) унікальність теж просто чудовий відсоток) всі інші матеріали теж дуже підходящі, дякую❤️
  І також дуже вдячна за чітку і злагоджену роботу)

  Ірина 25.01.2023 4.5

 • Замовляла в ZULU творчу роботу, яку викладач оцінив на 10/10, і навіть публікуватимуть на сайті університету🥳 Після цього було це декілька робіт, серед яких задачкі та есе, все було на високому рівні😎 Дуже приємне спілкування з менеджерами, ціни теж дуже лояльні, як для сучасних обставин, рекомендую🙌

  Анна 23.01.2023 4.5

 • Я просто вражена тим що наскільки все швидко , привітливо це настільки приємно ☺️
  Виконують на 💯 все вірно
  Беруться за найважче з роботи
  Найкращий сервіс
  А головне що тут все без обману
  Коли не напишеш вони відразу відповідають
  Все дуже сподобалось рекомендую всім
  Тут виконають все що ви бажаєте
  Найкращі спеціалісти ❤️

  Сніжана 21.01.2023 4

 • Отже, із рекламою у компанії \»Зулу\» все прекрасно: інформативна сторінка в Інстаграмі, захоплювальні відео в ТікТоці, у моєму випадку ввічливий, привітний та оперативний менеджер. Але із якістю виконанням робіт в них не все так чудово, я б сказав, жахливо! Отож, нарешті вирішив звернутися до них за послугою \»написання курсової роботи\». Надав всі їм потрібні дані, виставили суму — 1600 гривень. Ціна не те що вище середнього, ціна космічна! Але зразу почав себе оправдовувати що тут 100% буде ціна=якість і що подібної курсової не буде в жодного студента мого ВУЗу. І я був правий: такої курсової роботи ще точно ні в кого не було і не буде. Роботу було нереально читати: речення побудовані аби-як; \»неординарні словосполучення\»; вжито недоречні терміни тощо. Курсова вийшла такою цікавою і своєрідною через те, що автор просто взяв пару статей із мережі Інтернет, переклав їх на іноземну мову а потім той переклад знов переклав на українську мову. Нічого не кажу, натішився я достатньо, але мені би ту роботу захищати. 1600 гривень на вітер, просто за набір слів! Після моєї скарги, менеджер написав що передає на доопрацювання, але після доопрацювання практично нічого не змінилося. Отже, якщо хочете зекономити нерви і гроші — обходьте 10 дорогою Зулу. Компанія просто на просто зневажливо ставиться до своїх клієнтів, хоча в ТікТоці роблять із себе чи не найкращу компанію для виконання студентських робіт. КАТЕГОРИЧНО НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!

  Ферко 20.01.2023 1.3

  • Дякуємо за ваш фідбек! Ми цілком згодні з зазначеною критикою, автор, який писав вашу роботу вже звільнений – ми більше не працюємо з зазначеним спеціалістом. На жаль, ми не ідеальна компанія та іноді в нашій роботі також бувають провали, але кожен негативний коментар для нас це можливість покращення наших послуг, дякуємо за чесний відгук! Ми вже змінили власну політику роботи з авторами, що дозволило нам значно покращити не тільки сервіс обслуговування, який надають наші менеджери, а й сам результат написаних робіт

   Власник компанії Zulu Help 13.02.2023 4

 • Перший раз у житті звернулась за допомогою у написанні індивідуального завдання і була приємно вражена.
  Менеджер компанії дуже швидко зав\’язалася зі мною і ми разом визначили, що саме треба зробити. Строки виконання завдання були вказані мною, але результат я отримала гораздо раніше, чому приємно була здивована. Також порадувала ціна, тому що, як показує досвід моїх знайомих, іноді вона буває захмарна, а результат ніякій. Тут же результат просто чудовий, тому я дуже дякую і менеджеру, і авторам за цю роботу. Обов\’язково звернусь ще!

  Олександра 17.01.2023 4.5

 • Компанія явно не відповідає словам, які про себе пише і кричить всюди. Я мала потребу у надійному помічнику з навчання, а отримала до себе ставлення, наче нав\’язалась до них.
  Постійне ігнорування, правки, грубість від менеджера, взагалі враження, що там біполярка у людей і спілкуюсь не з 1 людиною, а 3-4.
  Викладач роботу завалив по змісту і навіть оформленню.
  2 простих приклади:
  — вони не вичитують матеріал перед здачею замовлення, там буквально видно плагіат, бо без посилання, а говорять про авторський підхід
  — тонна граматичних, стилістичних помилок

  А на питання, чому так, від мене. вони кажуть, що студент сам ЗОБОВ\’ЯЗАНИЙ вичитувати перед здачею все і перевіряти.

  Гроші не повернули, перероблювати відмовились.

  Анастасія 17.01.2023 1

  • Відповідь власника компанії:

   Дякуємо за ваш відгук! Ми проаналізували всі замовлення за грудень-січень та не знайшли жодного замовлення, яке б відповідало Вашому коментарю. Ми цілком не згодні з Вашою думкою, оскільки:

   1. Ми ніколи не ігноруємо клієнта та вирішуємо всі конфліктні питання, грубість з боку менеджера неможлива, оскільки ми слідкуємо за своєю репутацією та передивившись всі замовлення за грудень-січень ми не знайшли жодного діалогу, де були некоректні смс з боку наших менеджерів. У нас працює декілька менеджерів та ми можемо задати уточнюючі питання для того, щоб гарно виконати ваше замовлення й не пропустити жодної деталі

   2. На жаль, інколи в наших роботах дійсно бувають правки, але це нормальне явище, бо в кожного викладача своє розуміння «ідеальної» роботи. Ми завжди вносимо всі правки безкоштовно. Політика нашої компанії в цьому питанні — супроводжувати кожне замовлення до здачі роботи чи захисту (якщо ми говоримо про курсову чи дипломну)

   3. У нашій компанії є практика повернення грошей клієнту за замовлення (частково або в повному обсязі) у випадку, якщо дійсно замовлення було виконане неякісно чи з пропущеним дедлайном

   Кожен клієнт для нас — це головна цінність, якщо ви дійсно замовляли в нас роботу, будь ласка, напишіть нам — ви вирішимо всі неузгоджені питання

   Zulu help student 19.01.2023 5

 • Щиро вам дякую за такі чіткі роботи, які були написані на найвищому рівні!!! Я часто прошу щоб писали роботи на рівні університету, і дуже вам вдячна що отримую те, що хотіла😍❤️ Ви справжні рятівники для мене ❤️

  Ірина 14.01.2023 5

 • Потрібно було за день написати 2 ессе по 8 сторінок, всюди де писала мені відмовляли та казали, що не встигнуть, мені написали роботу за 6-7 годин, дуе допомогли всім рекомендую, сервіс чудовий, швидко та якісно, ще раз дякую

  Світлана 13.01.2023 4

 • Дуже задоволена роботою. Замовляла магістерську, отримала роботу з високою унікальністю бо переживала, що не справлюсь сама.
  Зробили все чітко за моїми вимогами та побажаннями. Викладач оцінив роботу на 5, захистилась також дуже добре, можете сміливо звертатись сюди, також приємні менеджери)

  Лілія 11.01.2023 4

 • обратился по совету друга, так как нужна была помощь с зачетом. Сделали все отлично, я получил 91/100, обязательно обращусь еще, всем рекомендую

  Влад 09.01.2023 4.5

 • Замовляв дипломну роботу з права, бо не було можливості написати її самостійно через занятість на роботі, виконали все як треба, унікальність роботи була вищою на 5%, ніж я просив, після перевірки викладачем були невеликі правки, які швидко внесли. Підготували також презентацію й доповідь до захисту, комунікація з менеджером дуже сподобалась, відповіді швидкі, сам менеджер був приємний. Рекомендую всім!

  Микита Циганков 05.01.2023 4.5

 • Особисто мені так звана «якість» робіт цієї компанії не сподобалася взагалі. Про яке дотримання термінів може йти мова, коли менеджери навіть не відповідають на третій день затримки? Досвід співпраці з Зулу максимально негативний. НЕ РАДЖУ НІКОМУ!

  Сашко 05.01.2023 1

 • Замовляла вперше, але дуже задоволена 🤩 Все швидко та якісно, ввічливий менеджер, виконавці враховують усі побажання🙌✨

  Дякую за допомогу, обов\’язково порекомендую усім знайомим💟

  Олена 05.01.2023 4

 • Необхідно було зробити звіт з практики, звернувся сюди за порадою друга, роботу отримав швидко, в університеті проблем з цим не було, сміливо можете замовляти – компанія перевірена

  Валерій 05.01.2023 4

 • Не замовляйте тут роботу
  Хотів замовити роботу завчасно, щоб зробили якісно та На жаль, Все сплагіачено, унікальність нульова, менеджери не можуть вирішити питання, постійно переносять строки. Ціни ставлять просто захмарні.
  Максимально НЕ РЕКОМЕНДУЮ!

  Олег 03.01.2023 1

 • Все супер!

  Богдан 03.01.2023 4

 • Я просто неймовірно задоволена☺️ Зробили великий обсяг задач за 3 дні при тому дуже якісно. Всім рекомендую

  Віка 19.12.2022 5

 • Менеджери дуже ввічливі і приємні☺️, робота виконана вчасно та якісно❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥. Чи потрібно щось вдосконалювати, на мою думку, все і так дуже і дуже круто💙💛

  Ліна 19.12.2022 5

 • Замовляла не вперше і, як завжди, залишилася задоволена. Написали дуже швидко, менеджери завжди були на зв’язку, а унікальність буда навіть вищою, ніж я просила. Дякую вам

  Альбіна 19.12.2022 4

 • Виконали завдання дуже швидко та оперативно. Якісне виконання, обов’язково звернусь ще)

  Єлизавета 17.12.2022 4.5

 • Дуже приємне спілкування з менеджером, адекватна політика цін, і робота була відправлена в срок, навіть раніше, що дуже допомогло мені. А також виконання самої роботи спеціалістом — бездоганне!

  Каріна 17.12.2022 4

 • Швидко та якісно виконана робота, все дуже добре розписано. Чудовий менеджер, дуже швидко підписують, вже 2 раз беру тут роботу. Рекомендую на всі 100%)

  Олеся 15.12.2022 4

 • Швидка та якісна робота, завжди виручають.рекомендую!

  Антон 14.12.2022 4

 • Надежный и отличный сервис
  С тобой можно сказать 24/7
  Все на высоте
  Срок работы указала 10 дней по сдали на следующий
  Максимально быстро, правильно и все надежно
  Тесты пол дены на 49/50
  Для студентов самое то
  Цены 🔥

  Лиана 14.12.2022 5

 • Дякую Велике♥️, онлайн тест прошли на ура, оцінка 35/40, буду обов’язково звертатися, вже багато робіт купляла і всі з них оцінені на високий бал🖤🥺

  Марина 08.12.2022 5

 • Дуже дякую, що допомогли виконати вчасно ІНДЗ.
  Все виконали швидко, якісно та ідеально😍
  За роботу я отримала 9/10, дуже приємний менеджер та прекрасні роботи, буду звертатись неодноразово, вдячних вам клієнтів☺️❤️
  рекомендую!!!

  Анастасія 12.11.2022 5

 • Замовляв презентацію: виконали навіть раніше дедлайну, оформлення дуже гарне, інформація структуровано і послідовно викладена і сервіс приємний. Загалом все на вищому рівні, рекомендую!!

  Олександр 24.10.2022 5

 • Замовляла в ZULU звіт з виробничої практики. Попросили передплату 50 % і видали чек про оплату. До цього мені чек в схожих фірмах не видавали тому це однозначно плюс, бо розумієш, що їх діяльність прозора і тебе не кинуть. Практику зробили в межах домовленого дедлайну і проблем на захисті з нею не було. Менеджери обіцяли безкоштовні правки в разі потреби, але викладач правок в мене не вимагав. Загалом залишилось приємне враження і думаю звертатимусь до них ще.

  Дана 17.10.2022 5

 • Я замовляв курсову роботу в ZULU на тему: «Загальна характеристика крадіжки як кримінального правопорушення», курсову роботу виконали вчасно, унікальність роботи була 78% (мені потрібно було не менше 70%), викладач попросив внести невеликі правки, що зробили швидко та безкоштовно, мене приємно здивувало те, що менеджер вказала, що вони працюють офіційно та видали мені чек, що ще більше викликало довіру та повагу до фірми. Оплата роботи відбувається 50/50. Роботу викладач прийняв, під час захисту здав курсову на 95 балів, рекомендую цю компанію

  Роман 04.10.2022 5

Zulu — компания, которая предоставляет услуги информационного характера на рынке Украины уже более 5 лет. В ней можно оформить заказ на разные виды письменных работ, в числе которых: курсовые, дипломные, научные тезисы на конференцию, бизнес-планы, отчет по практике, эссе, контрольные работы, анализ судебной практики и не только.

 

Оформить заказ на любую работу можно через Direct в Instagram, а также через мессенджер. На это потребуется всего пару минут. А также через новый и удобный сайт, на котором легко и быстро оставить заявку на нужную работу. Как показывает практика (а точнее отзывы на странице), менеджеры почти всегда молниеносно реагируют на заявки и даже во внерабочее время активно идут на контакт, стремясь решить вопрос клиента. Они отличаются приветливостью, общительностью и всегда готовы проконсультировать по всем вопросам и подобрать наиболее оптимальный вариант сотрудничества. Недостатком правда является то, что компания не имеет собственного офиса, и потому заехать и оформить заказ при личной встрече не выйдет.

 

Также компания позиционирует себя как поставщика качественных услуг и заявляет о том, что способна справиться с работой любой сложности и в максимально сжатые сроки (например, подготовить курсовую работу за ночь). Как показывают отзывы, со своими задачами она действительно справляется достойно (многие отзывы оставлены клиентами, которые обращаются за подготовкой письменной работы не в первый раз). Многие люди отмечают высокое качество работ, а также оперативность авторов.

 

Ценовая политика компании также отличается демократичностью. Конечно, на странице указаны лишь примерные цены (точная стоимость формируется исходя из того, о каких специальности, виде работы, теме исследования и желаемых сроках подготовки будет идти речь в заказе), но все же они находятся примерно на одном уровне с преимущественным большинством компаний, предоставляющим услуги в этой нише.

 

Помимо высокого профессионализма авторов, европейского уровня сервиса и доступных цен, среди преимуществ сотрудничества с компанией также можно выделить:

 • полезный контент на странице;
 • политику лояльности компании. В компании можно выиграть скидку, билет в кино и не только;
 • бесплатные доработки письменных работ и не только.

Компания имеет официальную регистрацию и осуществляет свою деятельность абсолютно прозрачно — это еще один плюс, который позволяет при оформлении заказа расслабиться и не нервничать. Ведь при делегировании задачи другому человеку самое главное не ошибиться в выборе.

-
Личный кабинет
+
Официальная регистрация
-
Наличие офиса
+
Бесплатные доработки
+
Демократичные цены
+
Договор с печатью
Последние отзывы о компании
Качество
Стоимость
Сроки
Сервис
Средний балл 3.45
 • Роботу виконали швидко і доволі якісно!

  Євгеній 15.03.2023 4

 • Замовляв дипломну роботу з історії в цій компанії. Довга відповідь менеджера вже натовкнула на думку, що, можливо потрібно звернутись до іншої компанії, але все ж таки вирішив спробувати. У переписці с менеджером, я відразу почуяв холодно, та небажання допомогти мені. Виконали дипломну роботу з купою помилок та низкою унікальність. Я надіслав плану по котрому треба зробити мою роботу. Звичайно, таке відчуття, що його ніхто не дивився. Переробити відмовились. Після моїх повідомлень та благань на переробку мене тупо заблокували. Мало того, що не зробили роботу, так ще й ніхто кошти не повернув. На благо я знайшов іншу компанію, яка швидко переробила мою дипломну.
  Обходьте десятою дорогою цю компанію!

  Дмитро 14.03.2023 1

 • Часто обращаюсь в эту компанию, когда необходимо выполнить какую-либо работу по студ части. Ни разу еще не подводили, всё четко в срок и по адекватным прайсам. Услугами остался доволен, рекомендую.

  Владимир 05.03.2023 4

 • Замовляла курсову роботу з туризму, робота гарна оформлена за методичкою, необхідної унікальності досягли, практична частина реалізована. Дякую задоволена цією компанією.

  Аня 01.03.2023 4

 • Дуже хороша компанія. Виконали все прекрасно, отримав 5 балів. Менеджер яка супроводжувала мене, завжди вчасно відповідала на повідомлення і відчувалась атмосфера що тобі хочуть допомогти, всім рекомендую!

  Олександр 28.02.2023 4

 • Зробили дипломну роботу в узгоджені строки, по тексту все чудово, викладач попередньо вже прийняв роботу, сказав, що все добре. Дякую менеджеру й автору, що все зробили за моїми вимогами та побажаннями, рекомендую

  Кирил 23.02.2023 4.5

 • Захистила курсову по цивільному праву, яку тут купила
  Мені сподобалася менеджер — максимально приємна дівчина + навіть рано вранці відповіла мені
  Сама курсова — дуже пристойна! Мені поставили 93 бали, були невеликі правки щодо вступу і джерел- то за 2 дні виправили, хоча казала менеджеру, що строк на правки 5 днів Від душі рекомендую! 🔥

  Тетяна 20.02.2023 4

 • Працюю в цій \»компаії\» декілька місяців, що дало мені можливість реально оцінити можливість роботи в подальшому на постіну основу як основну діяльність. Відразу напишу для тих, хто не хоче читати далі — НЕ РЕКОМЕНДУЮ, причини наступні:
  1. Де таке існує, щоб за дипломну випускну роботу виконавцеві платили 1200 гривень??? Ви серйозно? Самі то пробувли написати унікальний диплом з практичною частиною? Певен, що ні.
  2. Сто тисяч правок через не компетентних менеджерів, які не можуть передати всю інформацію, які, звичайно ж, має робити виконавесь безкоштовно.
  3. Це рабство, виконувати десятки робіт щотижня і отримувати майже нічого, вкладати душу в роботу на цю компанію — краще з віника…
  4. Станіслав Кулічковський — тиран! Необгрунтоване видалення з чату без попереджень, жодних уточнень чи питань.
  Висновки робіть самі, я категорично НЕ рекомендую дану компанію ні замовникам, які НЕ отримають якісну роботу, ні виконавцям — причини вказані вище.
  Зулу — яма, яку краще відразу побачити й оминути.

  Василь Г. 16.02.2023 1

  • Доброго дня! Ваш коментар абсолютно не відповідає дійсності, наша команда цілком не згодна з вашим коментарем, оскільки:

   1. В нашій компанії автори, які дійсно працюють відповідально й якісно отримують гарну заробітну платню, стабільно кожного місяця наші кращі автори отримують 15 000 + грн. Крім цього всі автори мають можливість отримувати до 40% бонусних виплат в залежності від кількості якісно виконаних завдань. Кожен автор самостійно обирає скільки завдань він готовий виконувати: одне чи десять, все залежить від бажання та вільного часу. Для того щоб заробляти гроші треба дійсно працювати – як на будь-якій роботі.

   2. Всі правки вносяться авторами в розрізі початкових вимог, які ставляться перед виконанням конкретного завдання безкоштовно, якщо правки виходять за межі початкових вимог – автор вносить їх за доплату, яка погоджується з автором (все це зазначено в правилах нашої роботи). Ми працюємо лише на якість, якщо ви не готові працювати відповідально й якісно – вам не має чого робити в нашій компанії. Вся інформація ЗАВЖДИ передається менеджерами авторам в повному обсязі, який нам сенс затягувати підготовку завдання та здачу роботи клієнту?

   3. Як вже було зазначено у п. 1, ви самостійно обираєте скільки робіт вам виконувати, звертаємо увагу ще раз: для того щоб гарно заробляти – треба працювати, як на будь-якій роботі, але якщо ви розраховуєте отримувати 10 000 грн. за виконання однієї роботи – вам не місце в нашій компанії.

   4. Ви забули додати, що вас неодноразово попереджували за погану якість виконаних завдань й пропущені дедлайни, останньою каплею стало те, що ви пропали на декілька днів й читаючи наші повідомлення не давали жодного фідбеку. Перед початком роботи ви ознайомлювались з правилами й давали свою згоду на відповідні умови роботи, що у випадку халатного ставлення до роботи – ви будете видалені назавжди, але всі зароблені вами кошти будуть виплачені.

   Нам дуже шкода, що не дивлячись на всі попередження ви й далі продовжували працювати аби як, що для нас є взагалі недопустимим. В будь-якому випадку дякуємо за вашу думку, ми приймемо її до уваги при роботі з нашими спеціалістами

   Власник компанії Zulu Help 22.02.2023 4

 • Доброго дня, залишаю НЕГАТИВНИЙ відгук на дану компанію, він полягає в наступному:
  Я, як і кожен свідомий студент замовляла роботу за декілька місяців до дедлайна і хотіла отримати максимально гарний бал, відповідно до ціни, яку я сплатила, адже вона була дуже гарною НЕ для мене, порівнюючи з іншими компаніями які надають подібні послуги.
  Першим моментом, який вже посіяв зерно сумніву в мої голові — це те, що зміст роботи був надісланий через 10 днів, попри домовленість, що він буде готовий за 4 дні.
  Другим моментом, було не затвердження змісту відразу, а внесення трьохразово правок ще на етапі затвердження змісту, зараз я навіть не говорю про всю роботу, яка отримала ще більше зауважень.
  З слів вище думаю зрозуміло, що роботу цю я не захистила від даної компанії, адже вона була написана на такому рівні, ніби її писав студент другого курсу, диплом разів 5 потребував правок та всеодно мені довелося звернутися до іншої компанії, яка написала роботу з 1-го разу не буду зараз є рекламувати адже суть не в цьому, але це вже є доказом того, що керівник не прискіпливо перевіряє та дає можливість здати з першого разу кваліфікаційну роботу.

  НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ РЕКОМЕНДУЮ НІКОМУ ДАНУ КОМПАНІЮ, ВИТРАТИЛА КУПУ ЧАСУ, НЕРВІВ СВОЇХ І КЕРІВНИКА, ГРОШЕЙ ТА ДОВІРИ ДО ВСІХ ІНШИХ ЧЕСНИХ КОМПАНІЙ.

  Вікторія 06.02.2023 1

  • Доброго дня! Дякуємо за ваш фідбек, ми себе позиціонуємо як чесна та відповідальна компанія, можливо дійсно, у вашому випадку якість наданих нами послуг була посередньою, але ми нікого не обманювали та «допилювали» вашу роботу до ідеального стану. Можливо саме тому іншій компанії залишились лише «косметичні» правки диплому, оскільки ми все ж таки виконали основну частину роботи. Нам дуже шкода, що ви залишились незадоволені нашими послуги, але в будь-якому випадку ми намагались зробити все можливе та супроводжували вас до здачі замовлення, виправляючи всі недоліки як самого плану, так і написаної роботи в цілому, враховуючи всі зауваження викладача. Кожен негативний коментар для нас – можливість нашого професійного росту та покращення наших послуг, дякуємо за чесний відгук!

   Власник компанії Zulu Help 13.02.2023 5

 • Все чудово! Допомогли з контрольною, привітний менеджер, автор набрав 96/100 😱😱😱

  Всім рекомендую, зробили краще ніж обіцяли)

  Альона 27.01.2023 4.5

 • Хочу подякувати вам за прекрасну роботу менеджера, завжди швидку і чітку відповідь щодо моїх питань) а також дякую спеціалісту, робота чудова, все за вимогами та моїми побажаннями. І просто чудовий приклад з гуртом \»…..\» я бачила це відео, але якось не подумала його вставити у курсову, але саме через цей пункт та приклад актуальність цієї курсової просто підіймається на високий рівень🔥 це неймовірно) унікальність теж просто чудовий відсоток) всі інші матеріали теж дуже підходящі, дякую❤️
  І також дуже вдячна за чітку і злагоджену роботу)

  Ірина 25.01.2023 4.5

 • Замовляла в ZULU творчу роботу, яку викладач оцінив на 10/10, і навіть публікуватимуть на сайті університету🥳 Після цього було це декілька робіт, серед яких задачкі та есе, все було на високому рівні😎 Дуже приємне спілкування з менеджерами, ціни теж дуже лояльні, як для сучасних обставин, рекомендую🙌

  Анна 23.01.2023 4.5

 • Я просто вражена тим що наскільки все швидко , привітливо це настільки приємно ☺️
  Виконують на 💯 все вірно
  Беруться за найважче з роботи
  Найкращий сервіс
  А головне що тут все без обману
  Коли не напишеш вони відразу відповідають
  Все дуже сподобалось рекомендую всім
  Тут виконають все що ви бажаєте
  Найкращі спеціалісти ❤️

  Сніжана 21.01.2023 4

 • Отже, із рекламою у компанії \»Зулу\» все прекрасно: інформативна сторінка в Інстаграмі, захоплювальні відео в ТікТоці, у моєму випадку ввічливий, привітний та оперативний менеджер. Але із якістю виконанням робіт в них не все так чудово, я б сказав, жахливо! Отож, нарешті вирішив звернутися до них за послугою \»написання курсової роботи\». Надав всі їм потрібні дані, виставили суму — 1600 гривень. Ціна не те що вище середнього, ціна космічна! Але зразу почав себе оправдовувати що тут 100% буде ціна=якість і що подібної курсової не буде в жодного студента мого ВУЗу. І я був правий: такої курсової роботи ще точно ні в кого не було і не буде. Роботу було нереально читати: речення побудовані аби-як; \»неординарні словосполучення\»; вжито недоречні терміни тощо. Курсова вийшла такою цікавою і своєрідною через те, що автор просто взяв пару статей із мережі Інтернет, переклав їх на іноземну мову а потім той переклад знов переклав на українську мову. Нічого не кажу, натішився я достатньо, але мені би ту роботу захищати. 1600 гривень на вітер, просто за набір слів! Після моєї скарги, менеджер написав що передає на доопрацювання, але після доопрацювання практично нічого не змінилося. Отже, якщо хочете зекономити нерви і гроші — обходьте 10 дорогою Зулу. Компанія просто на просто зневажливо ставиться до своїх клієнтів, хоча в ТікТоці роблять із себе чи не найкращу компанію для виконання студентських робіт. КАТЕГОРИЧНО НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!

  Ферко 20.01.2023 1.3

  • Дякуємо за ваш фідбек! Ми цілком згодні з зазначеною критикою, автор, який писав вашу роботу вже звільнений – ми більше не працюємо з зазначеним спеціалістом. На жаль, ми не ідеальна компанія та іноді в нашій роботі також бувають провали, але кожен негативний коментар для нас це можливість покращення наших послуг, дякуємо за чесний відгук! Ми вже змінили власну політику роботи з авторами, що дозволило нам значно покращити не тільки сервіс обслуговування, який надають наші менеджери, а й сам результат написаних робіт

   Власник компанії Zulu Help 13.02.2023 4

 • Перший раз у житті звернулась за допомогою у написанні індивідуального завдання і була приємно вражена.
  Менеджер компанії дуже швидко зав\’язалася зі мною і ми разом визначили, що саме треба зробити. Строки виконання завдання були вказані мною, але результат я отримала гораздо раніше, чому приємно була здивована. Також порадувала ціна, тому що, як показує досвід моїх знайомих, іноді вона буває захмарна, а результат ніякій. Тут же результат просто чудовий, тому я дуже дякую і менеджеру, і авторам за цю роботу. Обов\’язково звернусь ще!

  Олександра 17.01.2023 4.5

 • Компанія явно не відповідає словам, які про себе пише і кричить всюди. Я мала потребу у надійному помічнику з навчання, а отримала до себе ставлення, наче нав\’язалась до них.
  Постійне ігнорування, правки, грубість від менеджера, взагалі враження, що там біполярка у людей і спілкуюсь не з 1 людиною, а 3-4.
  Викладач роботу завалив по змісту і навіть оформленню.
  2 простих приклади:
  — вони не вичитують матеріал перед здачею замовлення, там буквально видно плагіат, бо без посилання, а говорять про авторський підхід
  — тонна граматичних, стилістичних помилок

  А на питання, чому так, від мене. вони кажуть, що студент сам ЗОБОВ\’ЯЗАНИЙ вичитувати перед здачею все і перевіряти.

  Гроші не повернули, перероблювати відмовились.

  Анастасія 17.01.2023 1

  • Відповідь власника компанії:

   Дякуємо за ваш відгук! Ми проаналізували всі замовлення за грудень-січень та не знайшли жодного замовлення, яке б відповідало Вашому коментарю. Ми цілком не згодні з Вашою думкою, оскільки:

   1. Ми ніколи не ігноруємо клієнта та вирішуємо всі конфліктні питання, грубість з боку менеджера неможлива, оскільки ми слідкуємо за своєю репутацією та передивившись всі замовлення за грудень-січень ми не знайшли жодного діалогу, де були некоректні смс з боку наших менеджерів. У нас працює декілька менеджерів та ми можемо задати уточнюючі питання для того, щоб гарно виконати ваше замовлення й не пропустити жодної деталі

   2. На жаль, інколи в наших роботах дійсно бувають правки, але це нормальне явище, бо в кожного викладача своє розуміння «ідеальної» роботи. Ми завжди вносимо всі правки безкоштовно. Політика нашої компанії в цьому питанні — супроводжувати кожне замовлення до здачі роботи чи захисту (якщо ми говоримо про курсову чи дипломну)

   3. У нашій компанії є практика повернення грошей клієнту за замовлення (частково або в повному обсязі) у випадку, якщо дійсно замовлення було виконане неякісно чи з пропущеним дедлайном

   Кожен клієнт для нас — це головна цінність, якщо ви дійсно замовляли в нас роботу, будь ласка, напишіть нам — ви вирішимо всі неузгоджені питання

   Zulu help student 19.01.2023 5

 • Щиро вам дякую за такі чіткі роботи, які були написані на найвищому рівні!!! Я часто прошу щоб писали роботи на рівні університету, і дуже вам вдячна що отримую те, що хотіла😍❤️ Ви справжні рятівники для мене ❤️

  Ірина 14.01.2023 5

 • Потрібно було за день написати 2 ессе по 8 сторінок, всюди де писала мені відмовляли та казали, що не встигнуть, мені написали роботу за 6-7 годин, дуе допомогли всім рекомендую, сервіс чудовий, швидко та якісно, ще раз дякую

  Світлана 13.01.2023 4

 • Дуже задоволена роботою. Замовляла магістерську, отримала роботу з високою унікальністю бо переживала, що не справлюсь сама.
  Зробили все чітко за моїми вимогами та побажаннями. Викладач оцінив роботу на 5, захистилась також дуже добре, можете сміливо звертатись сюди, також приємні менеджери)

  Лілія 11.01.2023 4

 • обратился по совету друга, так как нужна была помощь с зачетом. Сделали все отлично, я получил 91/100, обязательно обращусь еще, всем рекомендую

  Влад 09.01.2023 4.5

 • Замовляв дипломну роботу з права, бо не було можливості написати її самостійно через занятість на роботі, виконали все як треба, унікальність роботи була вищою на 5%, ніж я просив, після перевірки викладачем були невеликі правки, які швидко внесли. Підготували також презентацію й доповідь до захисту, комунікація з менеджером дуже сподобалась, відповіді швидкі, сам менеджер був приємний. Рекомендую всім!

  Микита Циганков 05.01.2023 4.5

 • Особисто мені так звана «якість» робіт цієї компанії не сподобалася взагалі. Про яке дотримання термінів може йти мова, коли менеджери навіть не відповідають на третій день затримки? Досвід співпраці з Зулу максимально негативний. НЕ РАДЖУ НІКОМУ!

  Сашко 05.01.2023 1

 • Замовляла вперше, але дуже задоволена 🤩 Все швидко та якісно, ввічливий менеджер, виконавці враховують усі побажання🙌✨

  Дякую за допомогу, обов\’язково порекомендую усім знайомим💟

  Олена 05.01.2023 4

 • Необхідно було зробити звіт з практики, звернувся сюди за порадою друга, роботу отримав швидко, в університеті проблем з цим не було, сміливо можете замовляти – компанія перевірена

  Валерій 05.01.2023 4

 • Не замовляйте тут роботу
  Хотів замовити роботу завчасно, щоб зробили якісно та На жаль, Все сплагіачено, унікальність нульова, менеджери не можуть вирішити питання, постійно переносять строки. Ціни ставлять просто захмарні.
  Максимально НЕ РЕКОМЕНДУЮ!

  Олег 03.01.2023 1

 • Все супер!

  Богдан 03.01.2023 4

 • Я просто неймовірно задоволена☺️ Зробили великий обсяг задач за 3 дні при тому дуже якісно. Всім рекомендую

  Віка 19.12.2022 5

 • Менеджери дуже ввічливі і приємні☺️, робота виконана вчасно та якісно❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥. Чи потрібно щось вдосконалювати, на мою думку, все і так дуже і дуже круто💙💛

  Ліна 19.12.2022 5

 • Замовляла не вперше і, як завжди, залишилася задоволена. Написали дуже швидко, менеджери завжди були на зв’язку, а унікальність буда навіть вищою, ніж я просила. Дякую вам

  Альбіна 19.12.2022 4

 • Виконали завдання дуже швидко та оперативно. Якісне виконання, обов’язково звернусь ще)

  Єлизавета 17.12.2022 4.5

 • Дуже приємне спілкування з менеджером, адекватна політика цін, і робота була відправлена в срок, навіть раніше, що дуже допомогло мені. А також виконання самої роботи спеціалістом — бездоганне!

  Каріна 17.12.2022 4

 • Швидко та якісно виконана робота, все дуже добре розписано. Чудовий менеджер, дуже швидко підписують, вже 2 раз беру тут роботу. Рекомендую на всі 100%)

  Олеся 15.12.2022 4

 • Швидка та якісна робота, завжди виручають.рекомендую!

  Антон 14.12.2022 4

 • Надежный и отличный сервис
  С тобой можно сказать 24/7
  Все на высоте
  Срок работы указала 10 дней по сдали на следующий
  Максимально быстро, правильно и все надежно
  Тесты пол дены на 49/50
  Для студентов самое то
  Цены 🔥

  Лиана 14.12.2022 5

 • Дякую Велике♥️, онлайн тест прошли на ура, оцінка 35/40, буду обов’язково звертатися, вже багато робіт купляла і всі з них оцінені на високий бал🖤🥺

  Марина 08.12.2022 5

 • Дуже дякую, що допомогли виконати вчасно ІНДЗ.
  Все виконали швидко, якісно та ідеально😍
  За роботу я отримала 9/10, дуже приємний менеджер та прекрасні роботи, буду звертатись неодноразово, вдячних вам клієнтів☺️❤️
  рекомендую!!!

  Анастасія 12.11.2022 5

 • Замовляв презентацію: виконали навіть раніше дедлайну, оформлення дуже гарне, інформація структуровано і послідовно викладена і сервіс приємний. Загалом все на вищому рівні, рекомендую!!

  Олександр 24.10.2022 5

 • Замовляла в ZULU звіт з виробничої практики. Попросили передплату 50 % і видали чек про оплату. До цього мені чек в схожих фірмах не видавали тому це однозначно плюс, бо розумієш, що їх діяльність прозора і тебе не кинуть. Практику зробили в межах домовленого дедлайну і проблем на захисті з нею не було. Менеджери обіцяли безкоштовні правки в разі потреби, але викладач правок в мене не вимагав. Загалом залишилось приємне враження і думаю звертатимусь до них ще.

  Дана 17.10.2022 5

 • Я замовляв курсову роботу в ZULU на тему: «Загальна характеристика крадіжки як кримінального правопорушення», курсову роботу виконали вчасно, унікальність роботи була 78% (мені потрібно було не менше 70%), викладач попросив внести невеликі правки, що зробили швидко та безкоштовно, мене приємно здивувало те, що менеджер вказала, що вони працюють офіційно та видали мені чек, що ще більше викликало довіру та повагу до фірми. Оплата роботи відбувається 50/50. Роботу викладач прийняв, під час захисту здав курсову на 95 балів, рекомендую цю компанію

  Роман 04.10.2022 5