Відгуки про компанію Zulu help student

2005 балів
90
2
6 місце
У рейтингу
рефератних компаній
Якість
Вартість
Терміни
Сервіс
Середній бал 4.49
 • Звернулася до цього сайту для замовлення звіту по практиці, і залишилася дуже задоволеною результатом. Робота була виконана професійно, з дотриманням всіх вимог і термінів. Спеціалісти уважно вислухали мої побажання і врахували всі необхідні деталі. Звіт був оформлений на високому рівні, з якісним аналізом і коректними висновками. Рекомендую цей сайт всім, хто шукає якісний та надійний сервіс для виконання студентських робіт. Дякую за допомогу!

  Єлизавета 18.06.2024 5

 • Замовляв у них диплому, все зробили супер, питань немає , всі правки внесені згдно побажань, робота зроблена навіть швидше за вказаний термін, антиплагіат пройдений з відсотком яким і було обговорено, ісім рекомендую, і сам буду не одноразово звертатися

  Иван 17.06.2024 5

 • Замовляю різні види робот тут вже не перший раз, дуже задоволена сервісом, якістю да доброзичливістю менеджерів. Вже не раз рятували мене, також тішить, що ціни повністю відповідають якості. Автори вкладаються у вихначені терміни та навіть ще раніше, також за потреби роблять необхідні правки. Дуже задоволена👍❤️

  Альбіна 08.06.2024 5

 • Роботу виконано професійно! А менеджер Камелія неймовірно приємна людина і завжди на зв\’язку! Рекомендую!

  Дмитро 06.06.2024 5

 • Задоволена співпрацею з цією компанією. Дуже гарно відписують, завжди на звʼязку! Захистила свою роботу добре, і отримала високий бал! Було декілька незначних правок, але все виправили. Інші правки вже було виявлено при самому захисті, але нічого особливого. Буду звертатися ще!

  Юлія 01.06.2024 5

 • Дуже гарно та якісно виконують всі види робіт! Якщо потрібно, роботи можуть написати трішки швидше вказаного дедлайну! Дружня атмосфера та професіональні автори, які виконують ваші роботи. Всі побажання та методичні вказівки враховані як треба!!! Я дуже задоволена!! Дякую взагалі, що є така команда як ZULU😭❤️ Дякую величезне вам та вашим авторам! Всього вам найкращого! Рекомендую !!!!!!!!!!!!!!!

  Тетяна 24.05.2024 5

 • Доброго дня!
  Сьогодні здала курсову роботу, на відмінно!🥳🥳🥳🥰
  Робота викладачам сподобалась, все було супер!
  Щиро дякую вам та автору за ідеальну роботу🥰❤️
  Обовʼязково буду звертатись до вас ще ❤️🥰

  Вікторія 23.05.2024 5

 • Замовляв дипломну роботу у ZULU за рекомендацією друга і залишився надзвичайно задоволеним. Менеджер реагувала блискавично, була дуже приємна у спілкуванні та ретельно збирала інформацію, щоб робота ідеально відповідала вимогам методички. Оплату здійснив частинами: 50% перед початком і 50% після завершення. Робота була виконана вчасно та якісно. Навіть необхідні правки в коді та записці були внесені дуже оперативно, і вже ввечері все було готове. Щиро дякую компанії за відмінну роботу!

  Дмитро 23.05.2024 4.8

 • В цілому хороший сервіс, на всі питання відповіли, все представили і роботу виконали швидше ніж я замовляв, курсову захистив на максимальний бал, тому рекомендую сміло обирати сервіс Zulu для наукових робіт

  Олександр 15.05.2024 4.8

 • Швидка і якісна робота, що вартує своїх грошей. Велике дякую автору та сервісу за обслуговування, витрачений час та вхід у положення зі змінами в дедлайні.
  Бажаю натхнення та чемних замовників ❤️‍🔥

  Вікторія 13.05.2024 5

 • Звернулась в ZULU за порадою подруги, і залишилась задоволена від їх сервісу. Мені сподобалось як менеджер спілкується, задає всі уточнення, щоб моя робота була виконана правильно. За лабораторну мені поставили 87 балів, це один із найвищих балів у групі

  Оксана 02.05.2024 5

 • Дякую за допомогу! Роботу виконано якісно, грамотно, змістовно, і головне — вчасно (попри мною пропущені терміни). Особливо хочеться відмітити той момент, коли залишалося до захисту два дні, а потрібно було внести суттєві правки, що не були заздалегідь передбачені, автор спрацювала на всі 100%!

  Мирослава 21.04.2024 5

 • Я захистила тези і презентацію 🥺, викладачці та аудиторії все дуже сподобалось, задавали питання та казали приємні коментарі

  Дякую дуже вашій команді за працю 🥰🥰🥰

  Іванка 11.04.2024 5

 • Вже другий рік підряд дуже виручаєте. Вчора здала курсову, викладач сказала, що все добре, оцінка буде пізніше, але я вже дуже рада, що немає ніяких проблем та зауважень. Залишилось підготуватись до захисту і сесія закрита без нервів

  Олена 09.04.2024 5

 • Чудова компанія, виконали звіт з практики за дуже короткий термін, врахували всі моменти та прохання. В результаті отримала 5/5 за звіт. Дуже задоволена сервісом

  Настя 20.03.2024 4.8

 • Вдячна зулу за курсову, та що витримали та врахували всі мої побажання))) Роботу прийняли, залишився захист, дякую автору та компетентним менеджерам!!!!

  Христина Коломієць 14.03.2024 5

 • Результатом роботи компанії Зулу дуже задоволена, якість курсової на вищому рівні! Робота пройшла перевірку на плагіат, і викладач підкреслив, що практична частина гарно написана. Дякую!!!

  Марія 10.03.2024 5

 • Зробили все чудово, швидко, все пояснювали, якщо чогось не розуміла, це моя перша курсова робота, тому все ТОП! ДЯКУЮ!

  Надія 26.02.2024 5

 • Хочу подякувати вам та автору курсової!
  Робота отримала майже максимальний бал
  якщо чесно я на це навіть не
  розраховувала))
  Але тепер я впевнена що звернусь до вас
  у написанні майбутніх курсових та напевно дипломної
  Ще раз дякую 🥰

  Дарья 18.02.2024 4.5

 • Співпрацею із компанією ZULU залишився задоволений. Замовив РГР і отримав відмінну роботи, всі розрахунки правильні, викладач оцінив роботу на високий бал. Також можу підкреслити дуже зручну та швидку комунікацію з менеджером, вранці залишив запит на сайті, менеджер відразу відповів, ми все узгодили і ввечері мені вже прислали роботу. Дуже дякую за оперативність!

  Pasha 16.02.2024 5

 • Замовила у них дописати курсову роботу з психології. А саме опис емпіричної частини та зобразити графіками чи діаграмами результати досліджень по методиками, а також підтвердити чи спростувати уже написані гіпотези. Всі пораховані дані, середні значення, навіть зразок роботи, за яким все потрібно було оформити надіслала автору. Все погодили, озвучили ціну і дедлайн. Кожен день мені задавали уточнюючі питання по даній роботі, в результаті змінили автора. Коли вже дедлайн на підході написали, що і другий автор не може написати роботу (це якраз на Різдво). І тут розпочинається саме цікаве! Мало того, що вони мене підвели зі здачею роботи так ще й відмовились повертати гроші і повному обсязі, мотивуючи це тим, що автор старалася та й щось написала в міру своїх можливостей. Все, що написала автор не відповідало вимогам,які я надсилала, описову статистику зробила за невірними середніми значеннями, бо десь в таблиці не тули дивилась. НЕ РЕКОМЕНДУЮ дану організацію, бо це шахраї. Для чого братися за написання роботи, якщо у вас немає авторів з відповідним рівнем знань???? Ваш рівень це реферати і контрольні роботи.

  Анна 08.02.2024 1.25

  • Дякуємо вам за відгук щодо нашої роботи! Ми не згодні з вашою позицією, оскільки:

   1. Ви звертались до нас раніше за послугами і в минулі рази все було добре, ми зробили свою роботу на відмінно. Тобто ви наш повторний клієнт та казати, що ми шахраї – недоречно. Ми зробили свою роботу не в повному обсязі (за що повернули вам частину грошей). В частині того, що ми не повністю виконали свою роботу – ми згодні. Просимо у вас вибачення щодо цього, наше вибачення підкріплено поверненням грошей на ваш рахунок.

   2. Оскільки ваше завдання було складним – наш автор неодноразово задавав вам уточнюючі питання, ви давали відповідь на них з затримкою декілька днів, відповідно до наших умов роботи ви маєте давати відповіді на питання повноцінно та вчасно щоб дійсно робота була зроблена на відмінно.

   3. В нашому штаті працює більше 300 авторів, серед яких левова частка людей з науковим досвідом (викладачі, аспіранти), а також випускники, які мають дипломи магістра чи бакалавра. У вас було складне замовлення, де потрібно було працювати з певною програмою, наші автори не мали великого досвіду у цій сфері, оскільки це дуже вузький напрям. Ми підібрали спеціаліста, який орієнтується у цій програмі, але й він не зміг повноцінно осилити її, про що, ми вас повідомили завчасно. Казати, що наш рівень це реферати та контрольні – недоречно, оскільки кожного року ми виконуємо більше 10 000 завдань, серед яких є й дисертації для викладачів.

   4. Якщо б ми були шахраями, ми б заблокували вас чи просто б не читали ваші смс, ми зробили вам повернення 50% від суми замовлення, бо наш автор зробив частину роботи та неодноразово вносив правки від викладача.

   В будь-якому випадку дякуємо вам за відгук, ми зробили всі висновки з цього замовлення

   Власник компанії Zulu Help 15.02.2024 4

 • Дуже сподобалась співпраця, спілкування було дуже ввічливе, завжди відповідали на усі запитання))) вклалися в усі терміни: і написання, і правки🔥 рекомендую!😍

  Вікторія 05.02.2024 5

 • Була підписана на сторінку ZULU давно, і нарешті трапилась нагода замовити курсову роботу, бо маю маленьку дитину та не було змоги писати самостійно. Звернутись у цю компанію було найкраще рішення, бо викладач оцінив роботу у 85 балів, це супер результат, завдяки цьому у мене є шанс, що залік теж зарахують. Всім студентам рекомендую звертатись саме в цю компанію, ви не пожалієте!

  Анна 24.01.2024 5

 • Дуже відповідальна і організована компанія . Швидко відповідають на повідомлення та завжди залишаються з клієнтом на зв\’язку. За потреби вносять правки , про які просять . Дуже приємно з ними працювати !

  Вікторія 14.01.2024 5

 • Мала певні претензії до курсової роботи, викладач теж. Не встигала по строкам тож не особливо розписувала менеджеру потрібні правки, через це залишився негативний досвід. Зі мною зв\’язалися та запропонували спосіб влагодження конфлікту шляхом часткового повернення оплати. Приємно, коли тебе чують і ідуть назустріч.

  Марія 12.01.2024 3.5

  • Дякуємо вам за чесний відгук щодо нашої роботи! Ваше замовлення було доволі складним та терміновим і ще в придачу викладач дуже гостро реагував на будь-які неточності. Ми зробили всі висновки щодо цієї ситуації та в майбутній нашій роботі ми не допустимо таких випадків. Дякуємо вам, що пішли на зустріч при вирішенні цієї ситуації. Гарного дня!

   Власник компанії Zulu Help 15.02.2024 4

 • Як для студента, який самостійно писав бакалаврську минулого року від А до Я і який звик усе робити самостійно, замовляти магістерську виявилось ще тим випробуванням. А особливо з тим негативним досвідом, що в мене був десь так на третьому курсі, коли ми з другом вирішили купити курсову за 800 грн на біржі (це був ще той експірієнс).
  Енівей, цього разу вибору в мене не було: кінець року, купа роботи на службі, а тут ще й фінальний стрибок — закінчення магістратури, диплом. Коли побачив, що дедлайн написання третього розділу згідно з графіком минув ще за день перед цим, то зразу стало очевидним, що треба віддавати роботу на аутсорс.))
  На диво для мене, доволі оперативно зв’язались, знайшли відповідного спеціаліста, провели оплату, надали квитанцію і одразу взялись за роботу. Щодо дедлайнів — усе зробили в строк. Єдине, що мене бентежило, то це правки, стосовно терміну внесення яких у роботу я був не впевнений, але.. і тут впорались! І я вам скажу, що співвідношення ціна/якість у компанії на висоті. За ті ціни, що Зулу пропонує за виконання робіт ви точно можете очікувати на достойну якість. Перевірку на плагіат ви пройдете на ізі, бо змістове наповнення в роботах дійсно авторське. Щодо свого результату скажу так: 80 балів за практику, 82 бали за диплом. Як на мене, більш ніж достойний результат з урахуванням того, що займатися підготовкою до презентації диплому на захист у мене не було часу від слова зовсім.))
  Пишу так багато для того, аби відвідувачі сайту відчули, що в когось був схожий із їхнім досвід, коли дедлайни стискають горло, а займатися написанням диплому просто фізично не є можливим. Врешті-решт, студенти мають тенденцію працювати паралельно із навчанням. Тому, щоб ви дарма не вагалися, кажу вам одразу — замовляйте роботи тут. Навіть якщо у вас був негативний досвід із замовленням робіт у минулому на біржах або деінде, то тут вас точно не надурять, повірте моєму досвіду. Зулу напише диплом за вас, а місцями — навіть краще за вас.))

  Нікіта 21.12.2023 5

 • Робота виконана безумовно якісно, відповідно до рекомендацій. В процесі виконання будь-які поправки враховувались. Щиро рекомендую до співпраці!

  Яна 19.12.2023 5

 • Дуже задоволена роботою автора. Усе зроблено за вказаними умовами. Завжди надсилаю навіть набагато раніше до завершення терміну роботи. Вдячна мільйон разів за швидкі правки та високий рівень роботи! Дякую❤️

  Катерина 18.12.2023 5

 • Замовив підсумкові тести в зулу – все супер, швидко закрив сесію на високий бал. 200 тестів зробили за 3 дні дяя мене це було б неможливо, а так компанія дуже виручила. Роботи ще буду замовляти однозначно

  Дмитро 12.12.2023 5

 • Дуже вдячна компанії zulu за вчасно виконані роботи на високому рівні. З допомогою досвідчених спеціалістів отримала високі бали і зберегла свій час

  Лариса 04.12.2023 4.75

 • Отправлял на решение контрольную по не самому популярному предмету, – \”аналитическая геометрия\”. На следующий же день нашли специалиста, так ещё и выполнили работу на 4 дня раньше срока.

  Юрій 03.12.2023 5

 • Написанням курсової незадоволена. Заплативши 2700 очікувала, що буде гарна робота і розуміння правок
  Але автор розумів правки з разу третього, перші рази все було зроблено на \»аби відкрилися\», допускав багато помилок орфографічних, деякі речення наче через переклач прогнали, деякі правки взагалі не вносив, хоча вони були важливі
  Як висновок, майже всю практичну частину, висновки до розділів та загальні довелось писати самій.
  Віддавши 2700 зовсім не очікуєш, що будеш писати роботу сам. Про ледве отриману трійку взагалі мовчу
  Замовляла також презентацію до курсової, якість виконання — аби як. Колір фону не знаю за якими стандартами був обраний
  Сваритися і повертати гроші вже не хотіла, бо не було ні часу, ні сил з цим боротись.
  Про роботу менеджера сказати нічого поганого не можу, завжди швидко відповідав та передавав правки

  Катерина 02.12.2023 1.75

  • Катерино, дуже вам дякуємо за чесний відгук щодо нашої роботи! Ми повністю визнаємо свою вину та вже звільнили автора, який писав вашу роботу: до цього спеціаліста останнім часом й так було багато питань, а ваші зауваження щодо якості стали останньою краплею. Будь ласка, напишіть нашому менеджеру, який приймав ваше замовлення – ми з вами обговоримо варіант вирішення цієї ситуації та вирішимо цей конфлікт (повернемо частину коштів або зробимо якусь роботу безкоштовно чи з великою знижкою). Дякуємо вам! Зворотній зв’язок для нас дуже важливий, ми вже зробили всі висновки з цієї ситуації та більше такого не допустимо.

   Власник компанії Zulu Help 12.12.2023 4

 • Я щиро дякую за роботу,і за те що зробили все дуже швидко.я встигла все здати,одна компанія мене обманула,взяла грн і не зробила роботу,а ви допомогли.
  Дякую .буду звертатись ще,і радити друзям.

  Юлія 14.11.2023 5

 • Перший раз замовляв роботу на сайті ZULU, враження від співпраці залишились дуже приємні. Якість роботи на вищому рівні, все виконано за матеріалами, що я надсилав, прохання враховані. Можу прийти до висновку, що працюють на совість та на гарний результат. Дякую менеджерам за професійну консультацію та швидку відповідь, звертатимусь у цю компанію ще).

  Дмитро 27.10.2023 5

 • Сервіс дуже класний, менеджери приємні та привітні, швидко відповідають. Замовляла перекладацьку практику – зробили на вищому рівні. Видно, що виконавець має високий рівень німецької, тому замовляти роботи з німецької я точно рекомендую. Робота супер!

  Надія 19.10.2023 5

 • Замовляла магістерську, зробили трохи більше ніж за 2 тижні, в строки вклались, надсилали мені все частинами, як я і просила. Виправлення від викладача зробили безкоштовно та дуже швидко. Хочу подякувати менеджерам за уважність, допомогли розібратись із методичкою, видно, що працюють на гарний результат. Вийшла дійсно якісна робота, за яку отримала високі бали. Якби ще вчилась, то точно замовляла б роботи в Зулу

  Карина 12.10.2023 5

 • Після дистанційки важко влитись у навчальний процес, мене виручає тільки Зулу. Вже замовляла практичну з фізики, зробили швидко, якісно і бюджетно. Написали навіть пояснення задач та хід виконання, за це особлива подяка!

  Світлана 26.09.2023 5

 • Звернулась для написання магістерської роботи з педагогіки. Термін написання зазначила доволі маленький, бо необхідно було майже терміново робота, для того, щоб почати працювати саме з дослідженням. Також, зазначала високій рівень унікалльності. Робота була написана вчасно, перевірена на сервісах плагіату. Чудова робота! Навіть через час і великі правки викладача згодились вносити нові правки!

  Тетяна 18.09.2023 5

 • Не раз співпрацювала із компанією ZULU завжди залишалась задоволена не тільки якістю робіт, а й комунікацією. Дуже приємні менеджери, швидко відповідають, запитують всі деталі щодо роботи. На цей раз звернулась за курсовою роботою з методики викладання англійської мови. Трохи хвилювалась, адже викладачка дуже вимоглива, ще й робота повністю мала бути англійською мовою. Готову роботу отримала десь через тиждень, зразу кинулось в очі гарне оформлення, сама б довго розбиралась із всіма правилами.
  Викладачка перевірила роботу та запропонувала змінити приклад статті на яку спирався один із розділів. Звернулась знову до менеджера та мені зробили все безкоштовно. За курсову отримала 87 балів, це один із кращих результатів у групі. Однозначно буду звертатись ще!\”

  Марія 05.09.2023 5

 • Замовляла курсову роботу майже перед захистом, зробили їх швиденько та тим не менш достатньо якісно. Ціни досить демократичні як для нинішньої ситуації, а якість того вартує, та ще і зекономлений час.

  Ольга 14.08.2023 5

 • Мені сподобалось те як зробили мою роботу, дуже дякую, буду замовити ще! Дуже швидко робота була зроблена та надіслана зразу. HR ввічливий і привітний. Дякую за Вашу роботу, буду Вас рекомендувати своїм друзям та знайомим❤️‍🔥

  Артем 02.08.2023 4.8

 • Дякую компанії Zulu за написану курсову на «відмінно». Автор успішно виконав усі вимоги щодо написання роботи. Робота написана логічно, зрозуміло та без зайвої інформації. Обов\’язково звернуся до вас знову. Щиро дякую!

  Юля 26.06.2023 5

 • Дякую за роботу)
  Перше, що приємно вразило, так це швидкість комунікації та виконання роботи. Не встигла я сформулювати думку, як вже моє повідомлення прочитане. Дуже приємно бачити, що за твою роботу переймаються.
  В курсовій всі необхідні правки вносились (і не один раз!). Мені взагалі здалося, що я була найвибагливішим клієнтом за весь час, стільки разів просила додавати, перефразовувати тощо😅
  Робота постійно надсилалася завчасно, і я мала змогу її переглянути не поспішаючи.
  Стосовно вартості, не можу поскаржитися, адже весь теоретичний розділ мені написали за 4 дні, тому моя вартість (на перший погляд висока) є раціональною.
  Єдине, що трішки знизило мою оцінку, – наповнення роботи. З теоретичною частиною проблем взагалі не було, а от з практичною трішечки виникли (автор не зовсім зрозумів, що я хотіла побачити в роботі), але автор відгукнувся все виправити, і це приємно здивувало.
  За браком часу я виправила все сама. Кінцевий результат нашої співпраці – 100 балів😍 І без вас наврядчи б так вийшло, я просто б не встигла.
  Тому щиро рекомендую)
  А команді бажаю подальших успіхів🙃

  Інна 01.06.2023 4.5

 • Велике дякую шо допомогли скласти іспит з математики , я завдяки вам склала іспит з 40 на 40 . Дуже швидко і якісно виконана робота 🤗♥️ВИ СПРАЖНІ РЯТІВНИКИ ♥️🫶🇺🇦. Раджу всім Вас ♥️, вся група задоволена♥️🥳. Велике дякую🫶🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦ВИ СУПЕР !
  Все чудово швидко відповідають клієнтам , дуже милі і хороші. Приємно спілкуватись!
  Ціна нормальна як що скинутись групою , та і за таку роботу ціна адекватна . Дуже сподобалось що там і правда спеціалісти своєї роботи яким можна довіряти 100% . Хочу щоб всі студенти знали що є така компанія як Zulu help student яка допоможе в любий час ! Вони дуже молодці !

  Евіліна Єнаки 23.05.2023 5

 • Замовляла у Вас курсову роботу)Залишилась дуже задоволена👍Всі побажання були враховані🥰 Приємні у спілкуванні адміністратори, які одразу налаштовують на хорошу співпрацю та готові вирішити будь які питання та побажання🔥🥰Сама курсова робота була виконана на найвищі бали, якість наповнення курсової дуже вразила👍все чітко, ясно і без лишньої «води» загалом дуже Вам дякую❤️❤️Буду ще замовляти у Вас❤️

  Марія 15.05.2023 5

 • Замовляла реферат з терміном виконання у 5 днів, у результаті отримала його на багато раніше) Текст якісно написаний, дуже змістовно! Спілкування з менеджером пройшло на \”ура\”, дуже уважні та ввічливі люди. На моє прохання про внесення правок зреагували максимально швидко і все підкорегували. Щиро вдячна за оперативність!

  Інна 15.05.2023 4.75

 • Робота виконана якісно та чітко, згідно з вимогами до поставленої задачі. Дуже подобається сервіс, індивідуальний підхід до клієнтів та розуміючі менеджери🥰🌸

  Марія Войтенко 07.05.2023 5

 • Я обращаюсь к компании зулу уже не протяжении многих лет , хочу отдельно этим комментарием поблагодарить всех ребята за помощь и за качественное выполнение заданий и моих работ . Они всегда помогут и откликнуться на помощь , бывало что я писала им в позднее время и сроки были крайне ограничены но ребята все равно отвечали и помогали мне , за это им огромное спасибо. Всем рекомендую.

  Николь 01.05.2023 5

 • Замовляла курсову роботу,виконали вчасно внесли корективи. Здала курсову на відмінно,сервіс швидко і якісно виконує свою роботу. Рекомендую🥰

  Лариса 24.04.2023 4

 • Менш ніж за добу зробили неймовірно гарну та структуровану презентацію PPT до курсової роботи за доволі приємну ціну😍 вносять правки необхідну кількість разів (безкоштовно), найкращий сервіс! Замовлятиму ще💔

  Аліна 23.04.2023 4.8

 • Доброго дня , дякую за роботу , отримала 5
  Дуже дякую , що виконали швидко всі мої вимоги за короткий термін ,не вперше звертаюсь з такими роботами , завжди були проблеми з іншими авторами , а у вас все швидко і без нагадувань
  Ще раз дякую, тепер чекаю на тему для дипломної роботи і звернусь до вас ще , гарного дня ❤️

  Дарья 17.04.2023 4.5

 • Замовив дві курсових роботи. На мій повид дуже швидко та якісно зробили і це великий плюс. Ще й ціна класна 🔥🔥. Буду замовляти ще!! Величезне дякую менеджеру та особливо автору!!! Ви найкращі ❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥

  Вадим 17.04.2023 4.5

 • Роботу яку я замовляла, було виконана чудово, і оцінена в максимальний бал, матеріал був викладений зрозуміло, і зацікавлено, я вже не раз зверталася за допомогою в Zulu, і ні разу не пошкодувала, адже всі роботи були на висоті, і ціна також 🔥, воно того варте. Я задоволена роботою і буду ще не раз звертатись!

  Маргарита 11.04.2023 4.5

 • Неймовірний сервіс! Курсова надіслана вчасно. Усе дуже подобається. Робота варта своїх грошей.
  Впевнена, звернусь ще не один раз! Дякую!

  Аміна 06.04.2023 5

 • Замовив проєкт, з\’ясували всі деталі. Роботу виконали дуже швидко
  Програма проти плагіту показала більше 70 відсотків унікальності
  Менеджер був на зв\’язку зі мною та автором майже 24/ 7.
  Щиро дякую!

  Олександр 31.03.2023 4.5

 • Замовила реферат, зробили дуже швидко, буквально за один день. І менеджер дуже приємний в спілкуванні, швидко відповідає. Буду тут замовляти ще

  Олена 28.03.2023 4.5

 • Дуже приємний сервіс, швидкі відповіді на повідомлення. Також не чекала що робота так швидко буде виконана

  Оксана 25.03.2023 4.5

 • Дуже часто користуюся послугами цієї компаніх. Завжди вчасно, якісно та на високому рівні. Дуже хороший сервіс.

  Адріан 25.03.2023 4.25

 • Дуже вдячна за розрахункову на відмінно. Менеджер дуже терпляча, відповідає швидко. У наявності спеціалісти з різних дисциплін тож можна не турбуватися, що щось не зможе бути виконано. Із мінусів тільки один – дорогувато, але якщо замовляти однакову роботу разом з кимось, то дають знижки 5%

  Анастасія 18.03.2023 4.5

 • Роботу виконали швидко і доволі якісно!

  Євгеній 15.03.2023 4

 • Часто обращаюсь в эту компанию, когда необходимо выполнить какую-либо работу по студ части. Ни разу еще не подводили, всё четко в срок и по адекватным прайсам. Услугами остался доволен, рекомендую.

  Владимир 05.03.2023 4

 • Замовляла курсову роботу з туризму, робота гарна оформлена за методичкою, необхідної унікальності досягли, практична частина реалізована. Дякую задоволена цією компанією.

  Аня 01.03.2023 4

 • Дуже хороша компанія. Виконали все прекрасно, отримав 5 балів. Менеджер яка супроводжувала мене, завжди вчасно відповідала на повідомлення і відчувалась атмосфера що тобі хочуть допомогти, всім рекомендую!

  Олександр 28.02.2023 4

 • Зробили дипломну роботу в узгоджені строки, по тексту все чудово, викладач попередньо вже прийняв роботу, сказав, що все добре. Дякую менеджеру й автору, що все зробили за моїми вимогами та побажаннями, рекомендую

  Кирил 23.02.2023 4.5

 • Захистила курсову по цивільному праву, яку тут купила
  Мені сподобалася менеджер – максимально приємна дівчина + навіть рано вранці відповіла мені
  Сама курсова – дуже пристойна! Мені поставили 93 бали, були невеликі правки щодо вступу і джерел- то за 2 дні виправили, хоча казала менеджеру, що строк на правки 5 днів Від душі рекомендую! 🔥

  Тетяна 20.02.2023 4

 • Все чудово! Допомогли з контрольною, привітний менеджер, автор набрав 96/100 😱😱😱

  Всім рекомендую, зробили краще ніж обіцяли)

  Альона 27.01.2023 4.5

 • Хочу подякувати вам за прекрасну роботу менеджера, завжди швидку і чітку відповідь щодо моїх питань) а також дякую спеціалісту, робота чудова, все за вимогами та моїми побажаннями. І просто чудовий приклад з гуртом \”…..\” я бачила це відео, але якось не подумала його вставити у курсову, але саме через цей пункт та приклад актуальність цієї курсової просто підіймається на високий рівень🔥 це неймовірно) унікальність теж просто чудовий відсоток) всі інші матеріали теж дуже підходящі, дякую❤️
  І також дуже вдячна за чітку і злагоджену роботу)

  Ірина 25.01.2023 4.5

 • Замовляла в ZULU творчу роботу, яку викладач оцінив на 10/10, і навіть публікуватимуть на сайті університету🥳 Після цього було це декілька робіт, серед яких задачкі та есе, все було на високому рівні😎 Дуже приємне спілкування з менеджерами, ціни теж дуже лояльні, як для сучасних обставин, рекомендую🙌

  Анна 23.01.2023 4.5

 • Я просто вражена тим що наскільки все швидко , привітливо це настільки приємно ☺️
  Виконують на 💯 все вірно
  Беруться за найважче з роботи
  Найкращий сервіс
  А головне що тут все без обману
  Коли не напишеш вони відразу відповідають
  Все дуже сподобалось рекомендую всім
  Тут виконають все що ви бажаєте
  Найкращі спеціалісти ❤️

  Сніжана 21.01.2023 4

 • Перший раз у житті звернулась за допомогою у написанні індивідуального завдання і була приємно вражена.
  Менеджер компанії дуже швидко зав\’язалася зі мною і ми разом визначили, що саме треба зробити. Строки виконання завдання були вказані мною, але результат я отримала гораздо раніше, чому приємно була здивована. Також порадувала ціна, тому що, як показує досвід моїх знайомих, іноді вона буває захмарна, а результат ніякій. Тут же результат просто чудовий, тому я дуже дякую і менеджеру, і авторам за цю роботу. Обов\’язково звернусь ще!

  Олександра 17.01.2023 4.5

 • Щиро вам дякую за такі чіткі роботи, які були написані на найвищому рівні!!! Я часто прошу щоб писали роботи на рівні університету, і дуже вам вдячна що отримую те, що хотіла😍❤️ Ви справжні рятівники для мене ❤️

  Ірина 14.01.2023 5

 • Потрібно було за день написати 2 ессе по 8 сторінок, всюди де писала мені відмовляли та казали, що не встигнуть, мені написали роботу за 6-7 годин, дуе допомогли всім рекомендую, сервіс чудовий, швидко та якісно, ще раз дякую

  Світлана 13.01.2023 4

 • Дуже задоволена роботою. Замовляла магістерську, отримала роботу з високою унікальністю бо переживала, що не справлюсь сама.
  Зробили все чітко за моїми вимогами та побажаннями. Викладач оцінив роботу на 5, захистилась також дуже добре, можете сміливо звертатись сюди, також приємні менеджери)

  Лілія 11.01.2023 4

 • обратился по совету друга, так как нужна была помощь с зачетом. Сделали все отлично, я получил 91/100, обязательно обращусь еще, всем рекомендую

  Влад 09.01.2023 4.5

 • Замовляв дипломну роботу з права, бо не було можливості написати її самостійно через занятість на роботі, виконали все як треба, унікальність роботи була вищою на 5%, ніж я просив, після перевірки викладачем були невеликі правки, які швидко внесли. Підготували також презентацію й доповідь до захисту, комунікація з менеджером дуже сподобалась, відповіді швидкі, сам менеджер був приємний. Рекомендую всім!

  Микита Циганков 05.01.2023 4.5

 • Замовляла вперше, але дуже задоволена 🤩 Все швидко та якісно, ввічливий менеджер, виконавці враховують усі побажання🙌✨

  Дякую за допомогу, обов\’язково порекомендую усім знайомим💟

  Олена 05.01.2023 4

 • Необхідно було зробити звіт з практики, звернувся сюди за порадою друга, роботу отримав швидко, в університеті проблем з цим не було, сміливо можете замовляти – компанія перевірена

  Валерій 05.01.2023 4

 • Все супер!

  Богдан 03.01.2023 4

 • Я просто неймовірно задоволена☺️ Зробили великий обсяг задач за 3 дні при тому дуже якісно. Всім рекомендую

  Віка 19.12.2022 5

 • Менеджери дуже ввічливі і приємні☺️, робота виконана вчасно та якісно❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥. Чи потрібно щось вдосконалювати, на мою думку, все і так дуже і дуже круто💙💛

  Ліна 19.12.2022 5

 • Замовляла не вперше і, як завжди, залишилася задоволена. Написали дуже швидко, менеджери завжди були на зв’язку, а унікальність буда навіть вищою, ніж я просила. Дякую вам

  Альбіна 19.12.2022 4

 • Виконали завдання дуже швидко та оперативно. Якісне виконання, обов’язково звернусь ще)

  Єлизавета 17.12.2022 4.5

 • Дуже приємне спілкування з менеджером, адекватна політика цін, і робота була відправлена в срок, навіть раніше, що дуже допомогло мені. А також виконання самої роботи спеціалістом – бездоганне!

  Каріна 17.12.2022 4

 • Швидко та якісно виконана робота, все дуже добре розписано. Чудовий менеджер, дуже швидко підписують, вже 2 раз беру тут роботу. Рекомендую на всі 100%)

  Олеся 15.12.2022 4

 • Швидка та якісна робота, завжди виручають.рекомендую!

  Антон 14.12.2022 4

 • Надежный и отличный сервис
  С тобой можно сказать 24/7
  Все на высоте
  Срок работы указала 10 дней по сдали на следующий
  Максимально быстро, правильно и все надежно
  Тесты пол дены на 49/50
  Для студентов самое то
  Цены 🔥

  Лиана 14.12.2022 5

 • Дякую Велике♥️, онлайн тест прошли на ура, оцінка 35/40, буду обов’язково звертатися, вже багато робіт купляла і всі з них оцінені на високий бал🖤🥺

  Марина 08.12.2022 5

 • Дуже дякую, що допомогли виконати вчасно ІНДЗ.
  Все виконали швидко, якісно та ідеально😍
  За роботу я отримала 9/10, дуже приємний менеджер та прекрасні роботи, буду звертатись неодноразово, вдячних вам клієнтів☺️❤️
  рекомендую!!!

  Анастасія 12.11.2022 5

 • Замовляв презентацію: виконали навіть раніше дедлайну, оформлення дуже гарне, інформація структуровано і послідовно викладена і сервіс приємний. Загалом все на вищому рівні, рекомендую!!

  Олександр 24.10.2022 5

Zulu – компанія, яка надає послуги інформаційного характеру на ринку України вже понад 5 років. В ній можна оформити замовлення на різні види письмових робіт, серед яких: курсові, дипломні, наукові тези на конференцію, бізнес-плани, звіт з практики, есе, контрольні роботи, аналіз судової практики і не лише.

 

Оформити замовлення на будь-яку роботу можна через Direct у Instagram, а також через месенджер. На це потрібно всього кілька хвилин. А також через новий та зручний сайт, на якому легко та швидко залишити заявку на потрібну роботу. Як показує практика (а точніше відгуки на сторінці), менеджери майже завжди блискавично реагують на заявки і навіть у неробочий час активно йдуть на контакт, прагнучи вирішити питання клієнта. Вони відрізняються привітністю, комунікабельністю та завжди готові проконсультувати з усіх питань і підібрати найбільш оптимальний варіант співпраці. Недоліком правда є те, що компанія не має власного офісу, тому заїхати і оформити замовлення при особистій зустрічі не вийде.

 

Також компанія позиціонує себе як постачальника якісних послуг та заявляє про те, що здатна впоратися з роботою будь-якої складності у максимально стислий термін (наприклад, підготувати курсову роботу за ніч). Як показують відгуки, зі своїми завданнями вона справляється гідно (багато відгуків залишено клієнтами, які звертаються за підготовкою письмової роботи не вперше). Багато людей відзначають високу якість робіт та оперативність авторів.

 

Цінова політика компанії також вирізняється демократичністю. Звичайно, на сторінці вказані лише приблизні ціни (точна вартість формується виходячи з того, про які спеціальності, вид роботи, тему дослідження та бажані терміни підготовки йтиметься в замовленні), але все ж вони знаходяться приблизно на одному рівні з переважною більшістю компаній, які надають послуги у цій ніші.

 

Крім високого професіоналізму авторів, європейського рівня сервісу та доступних цін серед переваг співпраці з компанією також можна виділити:

 • корисний контент на сторінці;
 • політику лояльності компанії. У компанії можна виграти знижку, квиток у кіно і не лише;
 • безкоштовні доопрацювання письмових робіт і не лише.

Компанія має офіційну реєстрацію та здійснює свою діяльність абсолютно прозоро – це ще один плюс, який дозволяє при оформленні замовлення розслабитися та не нервувати. Адже при делегуванні завдання іншій людині найголовніше не помилитись у виборі.

-
Особистий кабінет
+
Офіційна реєстрація
-
Наявність офісу
+
Безкоштовні доробки
+
Демократичні ціни
+
Договір із печаткою

Останні відгуки про компанію

Якість
Вартість
Терміни
Сервіс
Середній бал 4.49
 • Звернулася до цього сайту для замовлення звіту по практиці, і залишилася дуже задоволеною результатом. Робота була виконана професійно, з дотриманням всіх вимог і термінів. Спеціалісти уважно вислухали мої побажання і врахували всі необхідні деталі. Звіт був оформлений на високому рівні, з якісним аналізом і коректними висновками. Рекомендую цей сайт всім, хто шукає якісний та надійний сервіс для виконання студентських робіт. Дякую за допомогу!

  Єлизавета 18.06.2024 5

 • Замовляв у них диплому, все зробили супер, питань немає , всі правки внесені згдно побажань, робота зроблена навіть швидше за вказаний термін, антиплагіат пройдений з відсотком яким і було обговорено, ісім рекомендую, і сам буду не одноразово звертатися

  Иван 17.06.2024 5

 • Замовляю різні види робот тут вже не перший раз, дуже задоволена сервісом, якістю да доброзичливістю менеджерів. Вже не раз рятували мене, також тішить, що ціни повністю відповідають якості. Автори вкладаються у вихначені терміни та навіть ще раніше, також за потреби роблять необхідні правки. Дуже задоволена👍❤️

  Альбіна 08.06.2024 5

 • Роботу виконано професійно! А менеджер Камелія неймовірно приємна людина і завжди на зв\’язку! Рекомендую!

  Дмитро 06.06.2024 5

 • Задоволена співпрацею з цією компанією. Дуже гарно відписують, завжди на звʼязку! Захистила свою роботу добре, і отримала високий бал! Було декілька незначних правок, але все виправили. Інші правки вже було виявлено при самому захисті, але нічого особливого. Буду звертатися ще!

  Юлія 01.06.2024 5

 • Дуже гарно та якісно виконують всі види робіт! Якщо потрібно, роботи можуть написати трішки швидше вказаного дедлайну! Дружня атмосфера та професіональні автори, які виконують ваші роботи. Всі побажання та методичні вказівки враховані як треба!!! Я дуже задоволена!! Дякую взагалі, що є така команда як ZULU😭❤️ Дякую величезне вам та вашим авторам! Всього вам найкращого! Рекомендую !!!!!!!!!!!!!!!

  Тетяна 24.05.2024 5

 • Доброго дня!
  Сьогодні здала курсову роботу, на відмінно!🥳🥳🥳🥰
  Робота викладачам сподобалась, все було супер!
  Щиро дякую вам та автору за ідеальну роботу🥰❤️
  Обовʼязково буду звертатись до вас ще ❤️🥰

  Вікторія 23.05.2024 5

 • Замовляв дипломну роботу у ZULU за рекомендацією друга і залишився надзвичайно задоволеним. Менеджер реагувала блискавично, була дуже приємна у спілкуванні та ретельно збирала інформацію, щоб робота ідеально відповідала вимогам методички. Оплату здійснив частинами: 50% перед початком і 50% після завершення. Робота була виконана вчасно та якісно. Навіть необхідні правки в коді та записці були внесені дуже оперативно, і вже ввечері все було готове. Щиро дякую компанії за відмінну роботу!

  Дмитро 23.05.2024 4.8

 • В цілому хороший сервіс, на всі питання відповіли, все представили і роботу виконали швидше ніж я замовляв, курсову захистив на максимальний бал, тому рекомендую сміло обирати сервіс Zulu для наукових робіт

  Олександр 15.05.2024 4.8

 • Швидка і якісна робота, що вартує своїх грошей. Велике дякую автору та сервісу за обслуговування, витрачений час та вхід у положення зі змінами в дедлайні.
  Бажаю натхнення та чемних замовників ❤️‍🔥

  Вікторія 13.05.2024 5

 • Звернулась в ZULU за порадою подруги, і залишилась задоволена від їх сервісу. Мені сподобалось як менеджер спілкується, задає всі уточнення, щоб моя робота була виконана правильно. За лабораторну мені поставили 87 балів, це один із найвищих балів у групі

  Оксана 02.05.2024 5

 • Дякую за допомогу! Роботу виконано якісно, грамотно, змістовно, і головне — вчасно (попри мною пропущені терміни). Особливо хочеться відмітити той момент, коли залишалося до захисту два дні, а потрібно було внести суттєві правки, що не були заздалегідь передбачені, автор спрацювала на всі 100%!

  Мирослава 21.04.2024 5

 • Я захистила тези і презентацію 🥺, викладачці та аудиторії все дуже сподобалось, задавали питання та казали приємні коментарі

  Дякую дуже вашій команді за працю 🥰🥰🥰

  Іванка 11.04.2024 5

 • Вже другий рік підряд дуже виручаєте. Вчора здала курсову, викладач сказала, що все добре, оцінка буде пізніше, але я вже дуже рада, що немає ніяких проблем та зауважень. Залишилось підготуватись до захисту і сесія закрита без нервів

  Олена 09.04.2024 5

 • Чудова компанія, виконали звіт з практики за дуже короткий термін, врахували всі моменти та прохання. В результаті отримала 5/5 за звіт. Дуже задоволена сервісом

  Настя 20.03.2024 4.8

 • Вдячна зулу за курсову, та що витримали та врахували всі мої побажання))) Роботу прийняли, залишився захист, дякую автору та компетентним менеджерам!!!!

  Христина Коломієць 14.03.2024 5

 • Результатом роботи компанії Зулу дуже задоволена, якість курсової на вищому рівні! Робота пройшла перевірку на плагіат, і викладач підкреслив, що практична частина гарно написана. Дякую!!!

  Марія 10.03.2024 5

 • Зробили все чудово, швидко, все пояснювали, якщо чогось не розуміла, це моя перша курсова робота, тому все ТОП! ДЯКУЮ!

  Надія 26.02.2024 5

 • Хочу подякувати вам та автору курсової!
  Робота отримала майже максимальний бал
  якщо чесно я на це навіть не
  розраховувала))
  Але тепер я впевнена що звернусь до вас
  у написанні майбутніх курсових та напевно дипломної
  Ще раз дякую 🥰

  Дарья 18.02.2024 4.5

 • Співпрацею із компанією ZULU залишився задоволений. Замовив РГР і отримав відмінну роботи, всі розрахунки правильні, викладач оцінив роботу на високий бал. Також можу підкреслити дуже зручну та швидку комунікацію з менеджером, вранці залишив запит на сайті, менеджер відразу відповів, ми все узгодили і ввечері мені вже прислали роботу. Дуже дякую за оперативність!

  Pasha 16.02.2024 5

 • Замовила у них дописати курсову роботу з психології. А саме опис емпіричної частини та зобразити графіками чи діаграмами результати досліджень по методиками, а також підтвердити чи спростувати уже написані гіпотези. Всі пораховані дані, середні значення, навіть зразок роботи, за яким все потрібно було оформити надіслала автору. Все погодили, озвучили ціну і дедлайн. Кожен день мені задавали уточнюючі питання по даній роботі, в результаті змінили автора. Коли вже дедлайн на підході написали, що і другий автор не може написати роботу (це якраз на Різдво). І тут розпочинається саме цікаве! Мало того, що вони мене підвели зі здачею роботи так ще й відмовились повертати гроші і повному обсязі, мотивуючи це тим, що автор старалася та й щось написала в міру своїх можливостей. Все, що написала автор не відповідало вимогам,які я надсилала, описову статистику зробила за невірними середніми значеннями, бо десь в таблиці не тули дивилась. НЕ РЕКОМЕНДУЮ дану організацію, бо це шахраї. Для чого братися за написання роботи, якщо у вас немає авторів з відповідним рівнем знань???? Ваш рівень це реферати і контрольні роботи.

  Анна 08.02.2024 1.25

  • Дякуємо вам за відгук щодо нашої роботи! Ми не згодні з вашою позицією, оскільки:

   1. Ви звертались до нас раніше за послугами і в минулі рази все було добре, ми зробили свою роботу на відмінно. Тобто ви наш повторний клієнт та казати, що ми шахраї – недоречно. Ми зробили свою роботу не в повному обсязі (за що повернули вам частину грошей). В частині того, що ми не повністю виконали свою роботу – ми згодні. Просимо у вас вибачення щодо цього, наше вибачення підкріплено поверненням грошей на ваш рахунок.

   2. Оскільки ваше завдання було складним – наш автор неодноразово задавав вам уточнюючі питання, ви давали відповідь на них з затримкою декілька днів, відповідно до наших умов роботи ви маєте давати відповіді на питання повноцінно та вчасно щоб дійсно робота була зроблена на відмінно.

   3. В нашому штаті працює більше 300 авторів, серед яких левова частка людей з науковим досвідом (викладачі, аспіранти), а також випускники, які мають дипломи магістра чи бакалавра. У вас було складне замовлення, де потрібно було працювати з певною програмою, наші автори не мали великого досвіду у цій сфері, оскільки це дуже вузький напрям. Ми підібрали спеціаліста, який орієнтується у цій програмі, але й він не зміг повноцінно осилити її, про що, ми вас повідомили завчасно. Казати, що наш рівень це реферати та контрольні – недоречно, оскільки кожного року ми виконуємо більше 10 000 завдань, серед яких є й дисертації для викладачів.

   4. Якщо б ми були шахраями, ми б заблокували вас чи просто б не читали ваші смс, ми зробили вам повернення 50% від суми замовлення, бо наш автор зробив частину роботи та неодноразово вносив правки від викладача.

   В будь-якому випадку дякуємо вам за відгук, ми зробили всі висновки з цього замовлення

   Власник компанії Zulu Help 15.02.2024 4

 • Дуже сподобалась співпраця, спілкування було дуже ввічливе, завжди відповідали на усі запитання))) вклалися в усі терміни: і написання, і правки🔥 рекомендую!😍

  Вікторія 05.02.2024 5

 • Була підписана на сторінку ZULU давно, і нарешті трапилась нагода замовити курсову роботу, бо маю маленьку дитину та не було змоги писати самостійно. Звернутись у цю компанію було найкраще рішення, бо викладач оцінив роботу у 85 балів, це супер результат, завдяки цьому у мене є шанс, що залік теж зарахують. Всім студентам рекомендую звертатись саме в цю компанію, ви не пожалієте!

  Анна 24.01.2024 5

 • Дуже відповідальна і організована компанія . Швидко відповідають на повідомлення та завжди залишаються з клієнтом на зв\’язку. За потреби вносять правки , про які просять . Дуже приємно з ними працювати !

  Вікторія 14.01.2024 5

 • Мала певні претензії до курсової роботи, викладач теж. Не встигала по строкам тож не особливо розписувала менеджеру потрібні правки, через це залишився негативний досвід. Зі мною зв\’язалися та запропонували спосіб влагодження конфлікту шляхом часткового повернення оплати. Приємно, коли тебе чують і ідуть назустріч.

  Марія 12.01.2024 3.5

  • Дякуємо вам за чесний відгук щодо нашої роботи! Ваше замовлення було доволі складним та терміновим і ще в придачу викладач дуже гостро реагував на будь-які неточності. Ми зробили всі висновки щодо цієї ситуації та в майбутній нашій роботі ми не допустимо таких випадків. Дякуємо вам, що пішли на зустріч при вирішенні цієї ситуації. Гарного дня!

   Власник компанії Zulu Help 15.02.2024 4

 • Як для студента, який самостійно писав бакалаврську минулого року від А до Я і який звик усе робити самостійно, замовляти магістерську виявилось ще тим випробуванням. А особливо з тим негативним досвідом, що в мене був десь так на третьому курсі, коли ми з другом вирішили купити курсову за 800 грн на біржі (це був ще той експірієнс).
  Енівей, цього разу вибору в мене не було: кінець року, купа роботи на службі, а тут ще й фінальний стрибок — закінчення магістратури, диплом. Коли побачив, що дедлайн написання третього розділу згідно з графіком минув ще за день перед цим, то зразу стало очевидним, що треба віддавати роботу на аутсорс.))
  На диво для мене, доволі оперативно зв’язались, знайшли відповідного спеціаліста, провели оплату, надали квитанцію і одразу взялись за роботу. Щодо дедлайнів — усе зробили в строк. Єдине, що мене бентежило, то це правки, стосовно терміну внесення яких у роботу я був не впевнений, але.. і тут впорались! І я вам скажу, що співвідношення ціна/якість у компанії на висоті. За ті ціни, що Зулу пропонує за виконання робіт ви точно можете очікувати на достойну якість. Перевірку на плагіат ви пройдете на ізі, бо змістове наповнення в роботах дійсно авторське. Щодо свого результату скажу так: 80 балів за практику, 82 бали за диплом. Як на мене, більш ніж достойний результат з урахуванням того, що займатися підготовкою до презентації диплому на захист у мене не було часу від слова зовсім.))
  Пишу так багато для того, аби відвідувачі сайту відчули, що в когось був схожий із їхнім досвід, коли дедлайни стискають горло, а займатися написанням диплому просто фізично не є можливим. Врешті-решт, студенти мають тенденцію працювати паралельно із навчанням. Тому, щоб ви дарма не вагалися, кажу вам одразу — замовляйте роботи тут. Навіть якщо у вас був негативний досвід із замовленням робіт у минулому на біржах або деінде, то тут вас точно не надурять, повірте моєму досвіду. Зулу напише диплом за вас, а місцями — навіть краще за вас.))

  Нікіта 21.12.2023 5

 • Робота виконана безумовно якісно, відповідно до рекомендацій. В процесі виконання будь-які поправки враховувались. Щиро рекомендую до співпраці!

  Яна 19.12.2023 5

 • Дуже задоволена роботою автора. Усе зроблено за вказаними умовами. Завжди надсилаю навіть набагато раніше до завершення терміну роботи. Вдячна мільйон разів за швидкі правки та високий рівень роботи! Дякую❤️

  Катерина 18.12.2023 5

 • Замовив підсумкові тести в зулу – все супер, швидко закрив сесію на високий бал. 200 тестів зробили за 3 дні дяя мене це було б неможливо, а так компанія дуже виручила. Роботи ще буду замовляти однозначно

  Дмитро 12.12.2023 5

 • Дуже вдячна компанії zulu за вчасно виконані роботи на високому рівні. З допомогою досвідчених спеціалістів отримала високі бали і зберегла свій час

  Лариса 04.12.2023 4.75

 • Отправлял на решение контрольную по не самому популярному предмету, – \”аналитическая геометрия\”. На следующий же день нашли специалиста, так ещё и выполнили работу на 4 дня раньше срока.

  Юрій 03.12.2023 5

 • Написанням курсової незадоволена. Заплативши 2700 очікувала, що буде гарна робота і розуміння правок
  Але автор розумів правки з разу третього, перші рази все було зроблено на \»аби відкрилися\», допускав багато помилок орфографічних, деякі речення наче через переклач прогнали, деякі правки взагалі не вносив, хоча вони були важливі
  Як висновок, майже всю практичну частину, висновки до розділів та загальні довелось писати самій.
  Віддавши 2700 зовсім не очікуєш, що будеш писати роботу сам. Про ледве отриману трійку взагалі мовчу
  Замовляла також презентацію до курсової, якість виконання — аби як. Колір фону не знаю за якими стандартами був обраний
  Сваритися і повертати гроші вже не хотіла, бо не було ні часу, ні сил з цим боротись.
  Про роботу менеджера сказати нічого поганого не можу, завжди швидко відповідав та передавав правки

  Катерина 02.12.2023 1.75

  • Катерино, дуже вам дякуємо за чесний відгук щодо нашої роботи! Ми повністю визнаємо свою вину та вже звільнили автора, який писав вашу роботу: до цього спеціаліста останнім часом й так було багато питань, а ваші зауваження щодо якості стали останньою краплею. Будь ласка, напишіть нашому менеджеру, який приймав ваше замовлення – ми з вами обговоримо варіант вирішення цієї ситуації та вирішимо цей конфлікт (повернемо частину коштів або зробимо якусь роботу безкоштовно чи з великою знижкою). Дякуємо вам! Зворотній зв’язок для нас дуже важливий, ми вже зробили всі висновки з цієї ситуації та більше такого не допустимо.

   Власник компанії Zulu Help 12.12.2023 4

 • Я щиро дякую за роботу,і за те що зробили все дуже швидко.я встигла все здати,одна компанія мене обманула,взяла грн і не зробила роботу,а ви допомогли.
  Дякую .буду звертатись ще,і радити друзям.

  Юлія 14.11.2023 5

 • Перший раз замовляв роботу на сайті ZULU, враження від співпраці залишились дуже приємні. Якість роботи на вищому рівні, все виконано за матеріалами, що я надсилав, прохання враховані. Можу прийти до висновку, що працюють на совість та на гарний результат. Дякую менеджерам за професійну консультацію та швидку відповідь, звертатимусь у цю компанію ще).

  Дмитро 27.10.2023 5

 • Сервіс дуже класний, менеджери приємні та привітні, швидко відповідають. Замовляла перекладацьку практику – зробили на вищому рівні. Видно, що виконавець має високий рівень німецької, тому замовляти роботи з німецької я точно рекомендую. Робота супер!

  Надія 19.10.2023 5

 • Замовляла магістерську, зробили трохи більше ніж за 2 тижні, в строки вклались, надсилали мені все частинами, як я і просила. Виправлення від викладача зробили безкоштовно та дуже швидко. Хочу подякувати менеджерам за уважність, допомогли розібратись із методичкою, видно, що працюють на гарний результат. Вийшла дійсно якісна робота, за яку отримала високі бали. Якби ще вчилась, то точно замовляла б роботи в Зулу

  Карина 12.10.2023 5

 • Після дистанційки важко влитись у навчальний процес, мене виручає тільки Зулу. Вже замовляла практичну з фізики, зробили швидко, якісно і бюджетно. Написали навіть пояснення задач та хід виконання, за це особлива подяка!

  Світлана 26.09.2023 5

 • Звернулась для написання магістерської роботи з педагогіки. Термін написання зазначила доволі маленький, бо необхідно було майже терміново робота, для того, щоб почати працювати саме з дослідженням. Також, зазначала високій рівень унікалльності. Робота була написана вчасно, перевірена на сервісах плагіату. Чудова робота! Навіть через час і великі правки викладача згодились вносити нові правки!

  Тетяна 18.09.2023 5

 • Не раз співпрацювала із компанією ZULU завжди залишалась задоволена не тільки якістю робіт, а й комунікацією. Дуже приємні менеджери, швидко відповідають, запитують всі деталі щодо роботи. На цей раз звернулась за курсовою роботою з методики викладання англійської мови. Трохи хвилювалась, адже викладачка дуже вимоглива, ще й робота повністю мала бути англійською мовою. Готову роботу отримала десь через тиждень, зразу кинулось в очі гарне оформлення, сама б довго розбиралась із всіма правилами.
  Викладачка перевірила роботу та запропонувала змінити приклад статті на яку спирався один із розділів. Звернулась знову до менеджера та мені зробили все безкоштовно. За курсову отримала 87 балів, це один із кращих результатів у групі. Однозначно буду звертатись ще!\”

  Марія 05.09.2023 5

 • Замовляла курсову роботу майже перед захистом, зробили їх швиденько та тим не менш достатньо якісно. Ціни досить демократичні як для нинішньої ситуації, а якість того вартує, та ще і зекономлений час.

  Ольга 14.08.2023 5

 • Мені сподобалось те як зробили мою роботу, дуже дякую, буду замовити ще! Дуже швидко робота була зроблена та надіслана зразу. HR ввічливий і привітний. Дякую за Вашу роботу, буду Вас рекомендувати своїм друзям та знайомим❤️‍🔥

  Артем 02.08.2023 4.8

 • Дякую компанії Zulu за написану курсову на «відмінно». Автор успішно виконав усі вимоги щодо написання роботи. Робота написана логічно, зрозуміло та без зайвої інформації. Обов\’язково звернуся до вас знову. Щиро дякую!

  Юля 26.06.2023 5

 • Дякую за роботу)
  Перше, що приємно вразило, так це швидкість комунікації та виконання роботи. Не встигла я сформулювати думку, як вже моє повідомлення прочитане. Дуже приємно бачити, що за твою роботу переймаються.
  В курсовій всі необхідні правки вносились (і не один раз!). Мені взагалі здалося, що я була найвибагливішим клієнтом за весь час, стільки разів просила додавати, перефразовувати тощо😅
  Робота постійно надсилалася завчасно, і я мала змогу її переглянути не поспішаючи.
  Стосовно вартості, не можу поскаржитися, адже весь теоретичний розділ мені написали за 4 дні, тому моя вартість (на перший погляд висока) є раціональною.
  Єдине, що трішки знизило мою оцінку, – наповнення роботи. З теоретичною частиною проблем взагалі не було, а от з практичною трішечки виникли (автор не зовсім зрозумів, що я хотіла побачити в роботі), але автор відгукнувся все виправити, і це приємно здивувало.
  За браком часу я виправила все сама. Кінцевий результат нашої співпраці – 100 балів😍 І без вас наврядчи б так вийшло, я просто б не встигла.
  Тому щиро рекомендую)
  А команді бажаю подальших успіхів🙃

  Інна 01.06.2023 4.5

 • Велике дякую шо допомогли скласти іспит з математики , я завдяки вам склала іспит з 40 на 40 . Дуже швидко і якісно виконана робота 🤗♥️ВИ СПРАЖНІ РЯТІВНИКИ ♥️🫶🇺🇦. Раджу всім Вас ♥️, вся група задоволена♥️🥳. Велике дякую🫶🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦ВИ СУПЕР !
  Все чудово швидко відповідають клієнтам , дуже милі і хороші. Приємно спілкуватись!
  Ціна нормальна як що скинутись групою , та і за таку роботу ціна адекватна . Дуже сподобалось що там і правда спеціалісти своєї роботи яким можна довіряти 100% . Хочу щоб всі студенти знали що є така компанія як Zulu help student яка допоможе в любий час ! Вони дуже молодці !

  Евіліна Єнаки 23.05.2023 5

 • Замовляла у Вас курсову роботу)Залишилась дуже задоволена👍Всі побажання були враховані🥰 Приємні у спілкуванні адміністратори, які одразу налаштовують на хорошу співпрацю та готові вирішити будь які питання та побажання🔥🥰Сама курсова робота була виконана на найвищі бали, якість наповнення курсової дуже вразила👍все чітко, ясно і без лишньої «води» загалом дуже Вам дякую❤️❤️Буду ще замовляти у Вас❤️

  Марія 15.05.2023 5

 • Замовляла реферат з терміном виконання у 5 днів, у результаті отримала його на багато раніше) Текст якісно написаний, дуже змістовно! Спілкування з менеджером пройшло на \”ура\”, дуже уважні та ввічливі люди. На моє прохання про внесення правок зреагували максимально швидко і все підкорегували. Щиро вдячна за оперативність!

  Інна 15.05.2023 4.75

 • Робота виконана якісно та чітко, згідно з вимогами до поставленої задачі. Дуже подобається сервіс, індивідуальний підхід до клієнтів та розуміючі менеджери🥰🌸

  Марія Войтенко 07.05.2023 5

 • Я обращаюсь к компании зулу уже не протяжении многих лет , хочу отдельно этим комментарием поблагодарить всех ребята за помощь и за качественное выполнение заданий и моих работ . Они всегда помогут и откликнуться на помощь , бывало что я писала им в позднее время и сроки были крайне ограничены но ребята все равно отвечали и помогали мне , за это им огромное спасибо. Всем рекомендую.

  Николь 01.05.2023 5

 • Замовляла курсову роботу,виконали вчасно внесли корективи. Здала курсову на відмінно,сервіс швидко і якісно виконує свою роботу. Рекомендую🥰

  Лариса 24.04.2023 4

 • Менш ніж за добу зробили неймовірно гарну та структуровану презентацію PPT до курсової роботи за доволі приємну ціну😍 вносять правки необхідну кількість разів (безкоштовно), найкращий сервіс! Замовлятиму ще💔

  Аліна 23.04.2023 4.8

 • Доброго дня , дякую за роботу , отримала 5
  Дуже дякую , що виконали швидко всі мої вимоги за короткий термін ,не вперше звертаюсь з такими роботами , завжди були проблеми з іншими авторами , а у вас все швидко і без нагадувань
  Ще раз дякую, тепер чекаю на тему для дипломної роботи і звернусь до вас ще , гарного дня ❤️

  Дарья 17.04.2023 4.5

 • Замовив дві курсових роботи. На мій повид дуже швидко та якісно зробили і це великий плюс. Ще й ціна класна 🔥🔥. Буду замовляти ще!! Величезне дякую менеджеру та особливо автору!!! Ви найкращі ❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥

  Вадим 17.04.2023 4.5

 • Роботу яку я замовляла, було виконана чудово, і оцінена в максимальний бал, матеріал був викладений зрозуміло, і зацікавлено, я вже не раз зверталася за допомогою в Zulu, і ні разу не пошкодувала, адже всі роботи були на висоті, і ціна також 🔥, воно того варте. Я задоволена роботою і буду ще не раз звертатись!

  Маргарита 11.04.2023 4.5

 • Неймовірний сервіс! Курсова надіслана вчасно. Усе дуже подобається. Робота варта своїх грошей.
  Впевнена, звернусь ще не один раз! Дякую!

  Аміна 06.04.2023 5

 • Замовив проєкт, з\’ясували всі деталі. Роботу виконали дуже швидко
  Програма проти плагіту показала більше 70 відсотків унікальності
  Менеджер був на зв\’язку зі мною та автором майже 24/ 7.
  Щиро дякую!

  Олександр 31.03.2023 4.5

 • Замовила реферат, зробили дуже швидко, буквально за один день. І менеджер дуже приємний в спілкуванні, швидко відповідає. Буду тут замовляти ще

  Олена 28.03.2023 4.5

 • Дуже приємний сервіс, швидкі відповіді на повідомлення. Також не чекала що робота так швидко буде виконана

  Оксана 25.03.2023 4.5

 • Дуже часто користуюся послугами цієї компаніх. Завжди вчасно, якісно та на високому рівні. Дуже хороший сервіс.

  Адріан 25.03.2023 4.25

 • Дуже вдячна за розрахункову на відмінно. Менеджер дуже терпляча, відповідає швидко. У наявності спеціалісти з різних дисциплін тож можна не турбуватися, що щось не зможе бути виконано. Із мінусів тільки один – дорогувато, але якщо замовляти однакову роботу разом з кимось, то дають знижки 5%

  Анастасія 18.03.2023 4.5

 • Роботу виконали швидко і доволі якісно!

  Євгеній 15.03.2023 4

 • Часто обращаюсь в эту компанию, когда необходимо выполнить какую-либо работу по студ части. Ни разу еще не подводили, всё четко в срок и по адекватным прайсам. Услугами остался доволен, рекомендую.

  Владимир 05.03.2023 4

 • Замовляла курсову роботу з туризму, робота гарна оформлена за методичкою, необхідної унікальності досягли, практична частина реалізована. Дякую задоволена цією компанією.

  Аня 01.03.2023 4

 • Дуже хороша компанія. Виконали все прекрасно, отримав 5 балів. Менеджер яка супроводжувала мене, завжди вчасно відповідала на повідомлення і відчувалась атмосфера що тобі хочуть допомогти, всім рекомендую!

  Олександр 28.02.2023 4

 • Зробили дипломну роботу в узгоджені строки, по тексту все чудово, викладач попередньо вже прийняв роботу, сказав, що все добре. Дякую менеджеру й автору, що все зробили за моїми вимогами та побажаннями, рекомендую

  Кирил 23.02.2023 4.5

 • Захистила курсову по цивільному праву, яку тут купила
  Мені сподобалася менеджер – максимально приємна дівчина + навіть рано вранці відповіла мені
  Сама курсова – дуже пристойна! Мені поставили 93 бали, були невеликі правки щодо вступу і джерел- то за 2 дні виправили, хоча казала менеджеру, що строк на правки 5 днів Від душі рекомендую! 🔥

  Тетяна 20.02.2023 4

 • Все чудово! Допомогли з контрольною, привітний менеджер, автор набрав 96/100 😱😱😱

  Всім рекомендую, зробили краще ніж обіцяли)

  Альона 27.01.2023 4.5

 • Хочу подякувати вам за прекрасну роботу менеджера, завжди швидку і чітку відповідь щодо моїх питань) а також дякую спеціалісту, робота чудова, все за вимогами та моїми побажаннями. І просто чудовий приклад з гуртом \”…..\” я бачила це відео, але якось не подумала його вставити у курсову, але саме через цей пункт та приклад актуальність цієї курсової просто підіймається на високий рівень🔥 це неймовірно) унікальність теж просто чудовий відсоток) всі інші матеріали теж дуже підходящі, дякую❤️
  І також дуже вдячна за чітку і злагоджену роботу)

  Ірина 25.01.2023 4.5

 • Замовляла в ZULU творчу роботу, яку викладач оцінив на 10/10, і навіть публікуватимуть на сайті університету🥳 Після цього було це декілька робіт, серед яких задачкі та есе, все було на високому рівні😎 Дуже приємне спілкування з менеджерами, ціни теж дуже лояльні, як для сучасних обставин, рекомендую🙌

  Анна 23.01.2023 4.5

 • Я просто вражена тим що наскільки все швидко , привітливо це настільки приємно ☺️
  Виконують на 💯 все вірно
  Беруться за найважче з роботи
  Найкращий сервіс
  А головне що тут все без обману
  Коли не напишеш вони відразу відповідають
  Все дуже сподобалось рекомендую всім
  Тут виконають все що ви бажаєте
  Найкращі спеціалісти ❤️

  Сніжана 21.01.2023 4

 • Перший раз у житті звернулась за допомогою у написанні індивідуального завдання і була приємно вражена.
  Менеджер компанії дуже швидко зав\’язалася зі мною і ми разом визначили, що саме треба зробити. Строки виконання завдання були вказані мною, але результат я отримала гораздо раніше, чому приємно була здивована. Також порадувала ціна, тому що, як показує досвід моїх знайомих, іноді вона буває захмарна, а результат ніякій. Тут же результат просто чудовий, тому я дуже дякую і менеджеру, і авторам за цю роботу. Обов\’язково звернусь ще!

  Олександра 17.01.2023 4.5

 • Щиро вам дякую за такі чіткі роботи, які були написані на найвищому рівні!!! Я часто прошу щоб писали роботи на рівні університету, і дуже вам вдячна що отримую те, що хотіла😍❤️ Ви справжні рятівники для мене ❤️

  Ірина 14.01.2023 5

 • Потрібно було за день написати 2 ессе по 8 сторінок, всюди де писала мені відмовляли та казали, що не встигнуть, мені написали роботу за 6-7 годин, дуе допомогли всім рекомендую, сервіс чудовий, швидко та якісно, ще раз дякую

  Світлана 13.01.2023 4

 • Дуже задоволена роботою. Замовляла магістерську, отримала роботу з високою унікальністю бо переживала, що не справлюсь сама.
  Зробили все чітко за моїми вимогами та побажаннями. Викладач оцінив роботу на 5, захистилась також дуже добре, можете сміливо звертатись сюди, також приємні менеджери)

  Лілія 11.01.2023 4

 • обратился по совету друга, так как нужна была помощь с зачетом. Сделали все отлично, я получил 91/100, обязательно обращусь еще, всем рекомендую

  Влад 09.01.2023 4.5

 • Замовляв дипломну роботу з права, бо не було можливості написати її самостійно через занятість на роботі, виконали все як треба, унікальність роботи була вищою на 5%, ніж я просив, після перевірки викладачем були невеликі правки, які швидко внесли. Підготували також презентацію й доповідь до захисту, комунікація з менеджером дуже сподобалась, відповіді швидкі, сам менеджер був приємний. Рекомендую всім!

  Микита Циганков 05.01.2023 4.5

 • Замовляла вперше, але дуже задоволена 🤩 Все швидко та якісно, ввічливий менеджер, виконавці враховують усі побажання🙌✨

  Дякую за допомогу, обов\’язково порекомендую усім знайомим💟

  Олена 05.01.2023 4

 • Необхідно було зробити звіт з практики, звернувся сюди за порадою друга, роботу отримав швидко, в університеті проблем з цим не було, сміливо можете замовляти – компанія перевірена

  Валерій 05.01.2023 4

 • Все супер!

  Богдан 03.01.2023 4

 • Я просто неймовірно задоволена☺️ Зробили великий обсяг задач за 3 дні при тому дуже якісно. Всім рекомендую

  Віка 19.12.2022 5

 • Менеджери дуже ввічливі і приємні☺️, робота виконана вчасно та якісно❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥. Чи потрібно щось вдосконалювати, на мою думку, все і так дуже і дуже круто💙💛

  Ліна 19.12.2022 5

 • Замовляла не вперше і, як завжди, залишилася задоволена. Написали дуже швидко, менеджери завжди були на зв’язку, а унікальність буда навіть вищою, ніж я просила. Дякую вам

  Альбіна 19.12.2022 4

 • Виконали завдання дуже швидко та оперативно. Якісне виконання, обов’язково звернусь ще)

  Єлизавета 17.12.2022 4.5

 • Дуже приємне спілкування з менеджером, адекватна політика цін, і робота була відправлена в срок, навіть раніше, що дуже допомогло мені. А також виконання самої роботи спеціалістом – бездоганне!

  Каріна 17.12.2022 4

 • Швидко та якісно виконана робота, все дуже добре розписано. Чудовий менеджер, дуже швидко підписують, вже 2 раз беру тут роботу. Рекомендую на всі 100%)

  Олеся 15.12.2022 4

 • Швидка та якісна робота, завжди виручають.рекомендую!

  Антон 14.12.2022 4

 • Надежный и отличный сервис
  С тобой можно сказать 24/7
  Все на высоте
  Срок работы указала 10 дней по сдали на следующий
  Максимально быстро, правильно и все надежно
  Тесты пол дены на 49/50
  Для студентов самое то
  Цены 🔥

  Лиана 14.12.2022 5

 • Дякую Велике♥️, онлайн тест прошли на ура, оцінка 35/40, буду обов’язково звертатися, вже багато робіт купляла і всі з них оцінені на високий бал🖤🥺

  Марина 08.12.2022 5

 • Дуже дякую, що допомогли виконати вчасно ІНДЗ.
  Все виконали швидко, якісно та ідеально😍
  За роботу я отримала 9/10, дуже приємний менеджер та прекрасні роботи, буду звертатись неодноразово, вдячних вам клієнтів☺️❤️
  рекомендую!!!

  Анастасія 12.11.2022 5

 • Замовляв презентацію: виконали навіть раніше дедлайну, оформлення дуже гарне, інформація структуровано і послідовно викладена і сервіс приємний. Загалом все на вищому рівні, рекомендую!!

  Олександр 24.10.2022 5

Rating