Відгуки про компанію На5ку

-240 балів
24
37
28 місце
У рейтингу
рефератних компаній
Якість
Вартість
Терміни
Сервіс
Середній бал 4.0
 • Шахраї. Не уточнюючи змісту роботи, накидують відвертий непотріб потім заявляють що це моя проблема що не одразу описали всі вимоги. Далі розповідають казку що це інша робота та інша ціна і пропонують платити заново і нову ціну не повертаючі попередньо витрачені кошти.

  Михайло 25.04.2024 1.8

 • Ще ті чорти та шахраї. Двічі надали мені роботу повністю згенеровану ШІ, в якій зазначались поняття та джерела, яких навіть не існує в природі. На мої прямі питання не відповідають. Сказали, що готові повернути кошти лише у випадку, якщо науковий керівник не прийме роботу. Мій аргумент, що я буду виключений з ВНЗ, якщо надам роботу згенеровану ШІ, повністю проігнорували. Питання не стільки в коштах, як у витраченому часі і відчутті, що тебе кинули. Ні в якому разі не замовляйте в них роботу!!

  Олексій 01.04.2024 1

 • Никогда не покупайте у них работы. Ужасный сервис и ужасное качество работы, уже не в первый раз с этим сталкиваюсь, но до этого было терпимо. Попросил сделать контрольную работу где нужно было ответить на пару вопросов, в ответ получил абсолютно рваный текст который максимально нагло был взят из чата гпт. Проверил это введя туда сам аналогичный вопрос, ответ совпал 1в1.

  В ответ на мою жалобу они написали:

  Уточніть, будь ласка, чи є у вас додаткові зауваження щодо авторства тексту та унікальності роботи, крім того, що ChatGPT присвоїв авторство тексту собі? Річ у тім, що незважаючи на надзвичайний рівень розвитку штучного інтелекту, на жаль, ця технологія не досконала. Достовірно відомо, що бот може підтвердити своє авторство майже за будь-яким матеріалом, незважаючи на його стилістику, рівень відомості та мову виконання. Наведемо кілька прикладів подібних дій зі сторони ChatGPT:
  1) У цьому випадку бот підтверджує авторство казки https://prnt.sc/_SMEC1UPbeRk
  2) Якщо брати більш наукові матеріали, то:
  — Підручник з китайської мови за 2016-й рік, 5 сторінка 2-й абзац https://prnt.sc/AzdKPe-7owI-, також \»підтверджень\»
  — Стаття за посиланням https://osvita.ua/vnz/student_life/5199/ тут також відповів що написав цей текст https://prnt.sc/ghpzfDEGIIDY
  — Стаття з удосконалення технології виробництва кальцію хлориду

  Тому, на жаль, прийняти ці зауваження до роботи, як основні, ми не можемо. Однак, якщо у вас чи у вашого викладача виникнути конкретні зауваження щодо відсотка унікальності роботи, не зазначеної у переліку джерел цитування чи плагіату, робота обовязково буде доопрацьована.
  Очікуємо на вашу відповідь.

  Иван 31.03.2024 1.5

 • Найгірша компанія в якій довелось працювати !! Кидають авторів на гроші, нічого не оплачують і не надають належних доказів, що не так у вашій роботі!!! Адміністрація не надає ніяких пояснення, а відразу блокує ваш акаунт!!

  Іра 16.03.2024 1

 • Компанія na5ku ШАХРАЇ. Ніколи не замовляйте тут. Робота зроблена жахливо, немає розрахунків взагалі, зроблено все не по методичці, після того як детально описала, що не так і попросила внести правки. не врахована ні одна правка. В роботі російські програми, класифікація Пригожина якої не існує, та і хто такий Пригожин, це позор. Не по темі роботи, навіть не по моїй спеціальності, в роботі програма архітектурних ідей для будівництва, а навіщо вона для заводу молока, та і я не архітектор. Вся робота ніби невдале використання чату jpt. Гроші вони вам не повернуть, не замовляйте ніколи, з кожним роком вони все гірше в гірше.

  Olya 20.02.2024 1.75

 • Была задача отредактировать написаную курсовую.Без изменения содержания.Содержание дополнили.Но ошибки в редакции.Потоянно повторяются слова.Нет пробелов,красной строки хотя на это делался акцент!!!!да выполнили в срок.заплатила 1500 за свою же работу+ещё день сидела редактировала.и не знаю вернёт ли педагог работу.Деньги берут предоплату 50%но по факту снимает эту сумму 2 раза .Итог оплата полная.Свинство

  Ірина 19.02.2024 2.5

 • Шановні АВТОРИ, не тратьте свій час на співпрацю з цією ганебною компанією , рано чи пізно вони вас обдурять і кинуть на гроші, тільки, як побачать, що ви почали більше зробляти.

  Хто теж опинився в такі ситуації, давайте обєднаємось і здійснимо вплив на їхні незаконні дії – мій телеграм – іchornaa

  Іра 16.02.2024 1

 • Решила заказать магистерскую работу, лучше бы этого не делала!Написано вообще не по теме, исправлять не хотели пока я ещё не доплачу, в магистерской много воды было написано, просто тупо скопировано вставлено без расчетов и чертежей!результатом не довольна!Лучше писать самому, потому что пришлось всё переделывать с начало!Взяли дохрена денег и по факту не выполнили и 50% работы!Аферисты

  Слава 29.01.2024 1.5

 • Беруть гроші і нічого нероблять.Контрольна мала бути виконана за 2 дні
  От їхня відповідь :
  Нам прикро що так сталось, передали дану ситуацію керівництву на розгляд. Розгляд на повернення коштів може розглядатись керівництвом до 2-х тижнів. Ми стараємось прискорити цей процес як можемо. Дякуємо за розуміння, ми повідомимо Вам результат! нам дуже шкода
  ШАХРАЇ!!!!!

  Галина 18.12.2023 2

 • Это мошенники. Заказал им 3 задачи по математике в конкретный срок . В указанное время ничего не получил . После того как я пошёл им на уступки и согласился принять часть работы и подождать 4 часа (это прям впритык совсем) они мне вместо решения задач выслали фрагмент задачи которую решил чатгпт естественно неправильно. После того как я сказал что меня это не
  устраивает и мне не нужно переделывать потому что срок нарушен отказались вернуть деньги. Надеюсь соответствующие органы прикроют эту шаражку скоро .

  Андрей 16.12.2023 1

 • Ставлю оценку 2. Менеджер Дмитро Г. подобрал неопытного автора, которому много правок и комментариев с 1-го, а иногда со 2-го раза не доходит и не дуплит.
  Делали много ошибок, которые приходилось либо самому исправлять, либо ждать несколько дней пока сами исправят. Делают правки оочен долго и не качественно. Раньше когда обращался, было лучше. Теперь даже никому не посоветую. Пришлось обращаться к другим специалистам, которые с первого раза всё поняли и сделали как следует. Работу я в итоге защитил. Если бы не защитил, поставил бы 1.

  Максим 14.12.2023 2.5

 • Получила самую отвратительную дипломную работу, которую я когда-либо видела. За 6000 гривен!!!

  1. Написана по совершенно другой теме.
  2. Полна ошибок и плагиата, это было явно больше, чем \»70% оригинальности\», которые минимальны.
  3. Работа не соответствовала требованиям к научным работам, не было четкого плана, аргументации и выводов.

  Я считаю, что эта работа не стоит и копейки. Я очень разочарована, что заплатила такую сумму!!!
  Оценка: 1/10

  Рекомендую всем, кто планирует заказать работу на этом сайте, этого не делать и использовать более проверенные сайты по заказу работ или же заказывать лично у проверенных студентов!

  Лідія 08.12.2023 2

 • Пишу коментар, як автор роботи. Працювала рік більш менш все було нормально, але мій терпець увірвався, коли мені повертають декілька разів роботу, а потім виставляють штраф з вартість тієї роботи, бо виявляється вона написана дуже і дуже погано, купа претензій. Не попереджаючи про суму штрафу і все решта, тикають якийсь липовий звіт великих \”Спеціалістів\” таке враження ніби я там взагалі щось про космос писала і слова зклеєнні до купки, щоб зовсім не оплатити мені мою роботу. Хоча вона була написана якісно! Прохання до студентів: будьте людьми, як вам все погано все так не підходить, пишіть самі! і гроші зекономите і щасливіше будете!!
  Пишу коментар, як автор роботи. Працювала рік більш менш все було нормально, але мій терпець увірвався, коли мені повертають декілька разів роботу, а потім виставляють штраф з вартість тієї роботи, бо виявляється вона написана дуже і дуже погано, купа претензій. Не попереджаючи про суму штрафу і все решта, тикають якийсь липовий звіт великих \”Спеціалістів\” таке враження ніби я там взагалі щось про космос писала і слова зклеєнні до купки, щоб зовсім не оплатити мені мою роботу. Хоча вона була написана якісно! Прохання до студентів: будьте людьми, як вам все погано все так не підходить, пишіть самі! і гроші зекономите і щасливіше будете!!

  Іра 07.12.2023 1

 • Жахливо написана робота, автором не було дотримано і половини вимог, за що було потім висунуто, що дані вимоги можуть бути виконані за додаткову плату, хоча перед цим все це обговорювалось і надано місяць часу. Усі матеріали були надані, але автор навіть не приділив цьому увагу.
  Унікальність роботи вимагалась бути 85+%, а при перевірці на будь-якому з доступних сервісів така робота мала 23%! Тобто можна зробити висновок, що або це була згенерована робота або навіть автор не приділив часу, що переписати це… на дані зауваження автор навіть нічого не намагався виправити, лише просив додаткові кошти.

  Не раджу даний сервіс, бо отримаєте не те що просите, а лише витратите час та кошти даремно! Дуже ганебне відношення до клієнтів!

  Валерія 07.12.2023 1.5

 • Рівень реферату на 5 клас, хоча ціна дуже висока а також склалось відчутття що навіть не дивилися в методичку.
  Спочатку ціна була аж дуже високою, попросив зменшити сказали що то і так мінімальна. В результаті все виконали під кігець дедлайну. Попросив внести правки бо не по методичці зроблено, отримав відгук що це займе два дні а потрібно було лише дещо змінити в оформленні згідно моєї методичкиДуже не рекомендую.

  Микола 01.12.2023 1

 • Замовив задачи по цивільному, нарахували оверпрайс, потім знизили в 2 рази, але прайс все одно доволі великий. На наступний день мені скинули зразок виконаної роботи, де з першого завдання було видно, що робота з chatGPT. Так как я знаю його відповідь на ці задачки, і мова зовсім не юридична. А статті не відповідають змісту. Тупо кидалово на бабки

  Макс 14.11.2023 1

 • Работа была сделана не просто не на уровне магистерской диссертации, а на уровне школьной курсовой работы.
  Автор ни как не мог определиться что он пишет — дипломный проект, дипломную работу, курсовую работу или магистерскую диссертацию. В разных местах встречается разное наименование.
  Тема была абсолютно не раскрыта. Сравнение существующих аналогов систем на ринке вообще было проведено с абсолютно другими по назначению системами, которые ни как не связанны с темой диссертации.
  Вездесущие ошибки и опечатки в родах и окончаниях, связанные вероятно с автоматическим переводом и тупым копипастом из интернета.
  Постоянно встречаются местоимения типо \»Ми\» или \»Ви\». К примеру — \»Ми дізналися\», \»ми «розкуштували»\», \»Оскільки ми маємо великий досвід\», \»ви можете переконатися в цьому самі\», \»щоб ви могли побачити\», \»якщо ви не забули\» и тд. Автор, похоже, писал письмо старому другу, а не магистерскую диссертацию.
  Раздел \»Висновки\» оставили вообще пустым, а в разделе \»Джерела\» не было ни одного источника по теме, а просто рандомные статьи из американских журналов по криптологии и безопасности.
  И САМОЕ главное — повсеместная вода. Ничего по сути работы системы. Описание применяемых технологий, которое занимает 90% диплома взято из википедии или подобных сайтов. К примеру, описание что такое Нормальная форма таблиц БД, вместо того что бы описать как они используются в системе и какие данные в себе хранят.

  Итог: работа выполнена на крайне низком уровне и явно за очень короткий срок, вероятно впопыхах за неделю до сдачи. Сравнение с аналогичными системами не проведено. Тема не раскрыта. Проверки написанного (а точнее скопированного) текста сделано не было. Цена за такое завышена.

  Вывод: избегайте данную компанию всеми способами и не доверяйте ей важную работу, если не хотите потом всё за ними переделывать и терять время. Авторы здесь реально работают на отъебись и эта шарашка \»НА 5-ку\» явно не тянет!

  Максим 04.10.2023 1.75

 • Ця компанія – кидали! Моє замовлення мало бути готовим 17 вересня о 16:00. 18 вересня ваш менеджер не відповідав на мої питання досить довго. І тільки після 2(!!!) дзвінків на гарячу лінію я дочекалась повідомлення, що робота затримується. І це при тому, що в мене є особисті дедлайни, в яких я аж ніяк не розраховувала на таку непрофесійність!
  Після принесених вибачень без все ще зданої роботи (вибачення за мене звіт не допишуть, і викладачу вчасно не здадуть) я все ж погодилась посунути дедлайн до вечора 18 вересня. І знаєте що? Зранку 19 вересня роботи все ще немає!

  Мені дуже цікаво, коли ж буде моя робота готова і скільки відсотків знижки за моральні збитки я отримаю? Бо за таку затримку по логіці вже має бути мінімум 50%!!! Але ж менеджер знову не відповідає.

  Разом з тим вчора мені надіслали перші 10 сторінок з 40-ка роботи. І єдине, заради чого я в це все взагалі влізла – матаналіз (кореляційний і кластерний) вже зібраних і сформованих мною в табличку відповідей – там не було взагалі. Дати проведення опиування взяті з повітря, метод проведення опитування взятий з повітря. Автор, який мав би працювати над моєю роботою вирішив не докладати зусиль і не цікавитись цими питаннями, а просто вигадати. І це тільки на етапі описового матеріалу, який, наголошую, не є важливим для мене, бо я вже маю власну описову частину, написану самостійно! Що ж чекати в статистичній обробці данних? Маю надію, що хоч тут буде якісно, але вже сильно сумніваюсь!

  То ж повірте, краще тут нічого не замовляти! Або бути готовим до того, що ви витратите купу часу додатково і нічого вчасно не здасте!

  Анастасія 19.09.2023 1.5

 • Якщо ви хочете втратити гроші і час, та ще й отримати погану відмітку, то вам саме в na5ku.com.ua. Вони не змогли справитись з рефератом на 15 сторінок, на який давалось 5 днів, то що можна сказати про курсову, дипломну чи магістерську!!!!
  Інформацію для реферату тупо скопіювали з інтернету (даже полінились перепечатать), а в електронному вигляді це все видно😆 До того ж весь матеріал 10 річної давнини і повно граматичних помилок🤦‍♂️ І за все це я заплатила 345 грн!!!

  Наталія 07.09.2023 2

 • Робота написана дуже погано, все, що зробив автор, це скопіював інформацію з російськомовних джерел та переклав її через гугл транслейт, навіть не спромігся перевірити чи відповідає той переклад сенсу. В роботі було дуже багато помилок, тому багато разів просила виправити, але мої зауваження майже не брались до уваги. Як результат – довелось самій переписувати перший та другий розділи, і повторно замовляти написання третього у іншій компанії. Це точно не робота, за яку можна було б заплатити 5800 грн…

  Яна 19.08.2023 2.5

 • Замовляла частину курсової роботи з економіки (один пункт другого розділу і третій розділ). Це був жах. Стільки нервів мені давно не робили. Я додала методичні рекомендації, чіткий план і таблиці (власні) з усіма розрахунками, требо було просто замінити числа і все буде пораховано. Перший автор перероблював роботу 4 рази і вона була виконана на нуль! Показники які потрібно немає, текст ніякий, пункти не відповідають плану, немає назви про яке підприємство іде мова, роки то 2012 то 2020, ще і на аркушах емблема Донецького університету. А далі я була вражена… Автор просто вставив мої таблиці (з моїми числами, висновками) і вважав, що я не побачу!
  В свою чергу менеджер (В) навіть не намагався виправити ситуацію, попросити вибачення, заспокоїти. Тільки відповідь один раз в день, ось, що вас буде очікувати. Далі я попросила змінити автора (не знаю, був то новий або залишили старого), але роботи краще на стали. Я отримала ще дві відверто погані роботи, де не було нічого з потрібного і текст. .. Перший курс краще пише. Відчуття, що роботу пише людина, яка немає ніякого відношення до економіки. У кращому випадку — студент. Але точно не викладач або кандидат наук, як зазначено у них на сторінці.
  Це все зайняло 17 днів. Часу і нервів вже немає. Попросила повернути кошти. Було дуже соромно відправляти цей жах викладачу, але це був принцип. Щоб повернули кошти, їм потрібно провести контроль якості і відписати замовнику. Це все займає декілька робочих днів (сказал В). На шостий день я не витримала і написала. І вони через годину відповіли, що повернуть кошти. Ще через декілько днів гроші поступили на рахунок.
  Отже, окрім повернутих коштів приємного відчуття немає. Робота ніяка, діалог с менеджером ніякий, автор ніякий. Не рекомендую нікому замовляти тут щось, отримаєте лише розчарування.

  Vicky 08.07.2023 1

 • Замовила статтю з психології. Те, що отримала навіть зв\’язним текстом назвати не можна. Якась біліберда, нагенерована штучним інтелектом. Менеджер сказала, що можливі правки та там виправляти нічого. Прийшлось самій терміново писати, бо часу не залишилось. Таку жахливу роботу показувати науковому керівнику для рецензії я не буду, бо соромно таке взагалі комусь таке показати, тож і гроші не повернуть. Дивно, що кілька років по тому замовляла роботи і вони були нормальні. Що трапилось, невідомо. Перевіряти більше на собі не буду і нікому не раджу! Дуже шкода витраченого часц і коштів!

  Евгения 29.06.2023 1

 • Заказал диплом на бакалавра, сделали просто ужас, ничего не совпадает с требованиями, переделывали 3 раза, на последний уже ничего не скидывали. Менеджер отвечает раз в день. Не хотели делать возврат, так как их комиссия оценила работу в 67% по непонятным критериям, которые не хотели озвучивать, пока не позвонил оператору и не высказал все о них, после этого \”их независимая комиссия\” пересмотрела и сделали возврат. НИКОМУ НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЗАКАЗЫВАТЬ ТУТ РАБОТЫ И ВООБЩЕ ИМЕТЬ ДЕЛА С ЭТИМИ РЕБЯТАМИ.

  Никита 27.06.2023 1

 • Максимально не рекомендую цей сайт. Хоч курсова робота і була написана за декілька днів, вона була максимально неякісною. Робота взагалі не коштує і половини тих грошей, які було заплачено. До того ж, вартість роботи була майже в три рази вище заявленої. Розділи не відповідали заявленій темі, текст дуже поверхневий і ніякої конкретики по темі роботи, велика кількість повторів, використані джерела взагалі не пов\’язані з текстом. Відправляла на переробку декілька разів, чітко прописуючи вимоги, але знову отримувала просто текст ні про що. Таке відчуття, що автор взагалі не розумів, про що треба писати. Курсова до захисту не була допущена. Запросила повернення коштів і надала скріни підтвердження того, що робота не зарахована викладачем. Процедура розгляду зайняла більше двох тижнів і все, що я отримала – це відповідь про те, що цих скрінів не достатньо і тд. Одним словом, повне розчарування.

  Cофія 13.06.2023 1.5

 • Повністю згодна з попереднім коментарем. Очевидно, що текст було згенеровано штучним інтелектом. Весь контент нелогічний, речення незв\’язні, слова неузгоджені навіть. Жах. Просто набір слів. Роботу вислали буквально через пару днів – розділ на 30 сторінок та 75 джерел. Читати неможливо, сенсу в тексті майже немає. Методичку навіть не відкривали, взагалі не так оформили. Нікому не рекомендую даний сервіс.

  Анастасія 06.06.2023 1

 • Замовила на цьому сайті один розділ дипломної роботи, за рекомендацією одногрупниці. Вартість була в два рази вище заявленої, проте готову роботу отримала вже на другий день. Коли ознайомилась з матеріалом який мені надіслали була дуже розчарована, весь текст було згенеровано штучним інтелектом, дрібні лексичні помилки, поверхневість роботи, а джерела так само згенеровано і не мають ніякого зв\’язку з текстом. Подзвонила в підтримку, написала менеджеру, сказали що перероблять. Так само через два дні надіслали перероблену роботу яка виявилася ще гіршою, той самий текст тільки структурований по пунктах. Річна підписка на чат GPT мені б обійшлася дешевше ніж той непотріб який від них отримала. Нікому не рекомендую, гроші на вітер.

  Ксенія 29.05.2023 1.75

 • Курсовая работа по предмету эконометрика.
  Первый дедлайн был просрочен на 2 дня, которые позже компенсировали скидкой. Работа была поверхностной, без придерживания критериев приемки работы, основные пункты по типу \»Постановка задачи\» были полностью проигнорированы, вместо этого соответствующие разделы \»залили водой\».
  После правок преподавателя работа была отправлена на доработку. Тут дедлайн так же был просрочен, но уже на 4 дня. Но компенсировать уже было нечего, так как доработка — это беспалтная функция. После доработок в курсовой работе в основных пунктах, в которых необходимы были вычисления, тоже остались просто \»залиты водой\». Кол-во страниц и уникальность автор сохранил в соотвествие к заказу — 40 стр и 75%, но это нивелируется общей проделанной работой, точнее её отсутствием — отсутсвием расчетов и построения модели. Работа выполнена на 30%. Такое чувство, что автор впервые узнал про такую науку как Эконометрика. Не рекомендую — потратите время, деньги, а после и нервы. На На5ку нельзя положиться. Одним словом — лохотрон

  misha 21.05.2023 1

 • Жахливо оформили, оформлення другої частини дипломної не по методичці. Першу частину редагувала сама.

  Віта 19.05.2023 2

 • Робота виконана на швидку руку.
  Те, що у тексті підпадає під категорію «власні думки» повністю скопійовані з чужої вже існуючої роботи без відповідних посилань.
  Більшість джерел у списку використаних джерел є неіснуючими, на частину відсутні посилання, частина – посилання не відповідають джерелу.
  Використовуються фразеологічні формулювання, що не відповідають усталеним, є некоректними у контексті та дивними синонімами.
  Поставлені у роботі завдання не досягнуто.
  Робота оформлена всупереч висунутим вимогам.
  Правки вносились протягом місяця. Однак, так і не досягли того, що вимагалось. Більшість висунутих зауважень ігнорувалось.
  В результаті – робота до захисту так і не була завершена. До захисту не допущена.
  Ціна просто неймовірно завищена у порівнянні з середньою на ринку таких послуг.
  Адміністратори у суть питань не вдаються. Імовірно просто приймають і пересилають зауваження.
  Повернення коштів – імовірно, по факту неможлива процедура. Політика повернення коштів нездійсненна.
  Не рекомендую взагалі пов’язувати відповідальні роботи з вказаною компанією.
  Тим більше, як бачити, зміну рейтенгу та відгуків за останні півроку.
  Вважаю, що цій компанії варто піти з ринку аналогічних послуг.

  Ілля 08.05.2023 1

 • залишаю не надто позитивний відгук, не як клієнт, а як автор.

  сильно пом\’якшу, розуміючи що зараз війна і важко без виключення всім, та дещо не варто робити, оскільки на деякі прояви, як показує та ж війна, необхідно реагувати різко і негативно.

  порада всім майбутнім авторам сайту: уважно читайте правила оскільки вони сильно не на користь авторів [як на джумі, де за будь-який прокол відповідає продавець. це по-своєму весело та не можна поглиблюватися в подібну політику оскільки серед поставників товару чи послуги запускається негативний відбір: безперервно втілюючи \”на шару і вугілля солодке\” прийдеться жерти одне вугілля бо ніхто інший конкуреції не переживе.] і погоджуйтесь тільки якщо знаєте що робите та якщо вдається взятися за ціну як мінімум в три рази більше ніж та, на яку розраховуєте. як би якісно ви не старались зробити – систематично щось буде відправлятися назад навіть через формальнощі, при тому навмисно рахуватися як серйозні проколи. тому прийдеться дуже багато амортизувати.

  мій терпець урвався коли виплату перенесли на тиждень неначе це низькопробний треш якогось безграмотного будулая за те що одну роботу треба просто вивантажити на більш старій версії ПЗ а у двох – просто зробити рамочки готовим малюнкам. щоб не бути голослівним, можу прікріпити пару прикладів відривків своїх робіт (тільки відривків, щоб нікого не компрометувати). порада всім існуючим авторам – якщо ви не з тієї гіпотетичної везучої меншості яка знайшла \”місце під сонцем\” і має стабільно високий дохід і близьку співпрацю, не розраховуйте на те що раптово зайде сонце і штучна напруга зникне – поглиблено доводити не буду щоб не нашкодити, та по тому що я бачу, маючи освіту, минулий досвід володіння рідними дрібного бізнесу та багатий досвід роботи в колективі – роздута система штрафів та систематичне штучне уповільнення твоєї роботи постійними переносами виплат за частину робіт під приводом доопрацювань це не \”злий намір\” (особливо враховуючи що клієнти – студенти, які незалежно від статку та походження рідко мають доступ до великих коштів і можуть вести себе без солідарності властивої дорослим, тобто частина цих ситуацій можуть відбуватися і не з подачі компанії) та є симптом того, що деякі підходи працюють не надто добре і доводиться затикати фінансові діри оскільки таке не може відбуватися \”Кожен Божий Раз\” саме по собі, тільки коли хтось когось тримає за дурня. порада клієнтам від екс-студента: якщо є навички, краще зробити самому і прогуляти збережені гроші з друзями. якщо нема – краще групуватися, зкидуватися на декілька варіантів робіт на всю групу та: або платити пристойно або вести себе пристойно.

  Bogdan 10.04.2023 2.25

 • Викинула гроші на вітер..😣 Замовляла бакалаврську, отримала просто скопійований текст з інтернету. На вимогу повернути кошти, відповіли, що це можливо лише коли оплачу всю роботу, і надам відгук керівника. Але мені і так видно по превью що написана повна маячня. Оформлення не відповідає методичці, зміст тексту не логічний та не розкриває тему.((

  Наталія 08.04.2023 1

 • По рекомендаціям друзів, вирішила замовити курсову роботу на цьому сайті, робота просто жахлива. Я повністю розчарована в цьому сайті. Викладачка не прийняла навіть роботу. Дуже багато помилок, час від часу в тексті зустрічають дивні слова, або російські слова, посилання на джерела, є неіснуючими. Також в чаті з менеджером обговорювалось щодо використання російських джерел, їх не потрібно було використовувати, але в роботі їх дуже багато. Якщо хочете викинути грошу на вітер, звертайтесь сюди)))
  Зараз намагаюсь повернути хоча б частину коштів, але як я вже зрозуміла, це не можливо.
  Менеджери дуже важко йдуть на контакт, відповідають по 4-5 годин і це враховуючи, що я дзвонила на гарячу лінію вже декілька разів
  Короче компанія топ)))

  Марія 29.03.2023 1.75

 • Заказал реферат по философии.
  Выставили цену оплатил, за час до окончания срока написания приходит письмо, что автор пропал…… но другой готов за цену 2.5 раза дороже написать в течении суток……
  Так как сорваны сроки, я отказался и потребовал возврата денег.
  Переписку удаляют, деньги не вернули…..

  Олег 21.02.2023 1

 • Сделали курсовую раньше срока. Качество написания ужасное. Присутствуют грамматические и пунктуационные ошибки.
  Выполнена не по плану который был предоставлен в начале заказа. Дали период для внесения бесплатных правок месяц. В течении этого периода отказались вносить правки, требовали деньги. Правка была в том, чтобы переделать курсовую ПО ПЛАНУ.
  Удаляют переписку с клиентом, меняют прикрепленные файлы, чтобы не было доказательств их неправоты. Не советую.

  Анна 14.12.2022 1

 • никогда не заказывайте работы на данном сайте!
  я заказала в общем 4 вида работ
  1-2 были тезисы(план диплома) и эссе – работы на пару страниц и сильно качество меня не волновало поэтому я не придиралась и насчет цены так же не задавала вопросов подумала что цена нормальная учитывая положение в стране, работы были выполнены быстро поэтому я решила сразу заказать следующие работы с которыми как раз и случились проблемы.
  3-й работой была презентация по готовой работе. в работе уже были фото и текст для презентации моей просьбой было сделать визуализацию , выполненная работа повергла меня в шок за 550грн мне прислали слайды в которых были чисто скопированы мой текст и фотографии , автор даже не потрудился отформатировать текст или найти другие фото и на выполнение этой работы был срок неделя , когда я обратилась к менеджерами меня же сделали виноватой видилите я не указала какой стиль и вид презентация должна иметь поэтому автор сделал \”стандартный\” , даже ребенок или человек который первый раз открыл повер поинт смог бы сделать лучше.
  после долгих споров с менеджерами работа была переделана но уже давно после отведенных сроков в итоге я сделала работу сама и еще долго жалела что сделала заказ, заказывая работу я ожидала увидеть профессионально выполненную презентацию ведь кака я и сказала в задании для меня была важна визуальная часть., но данная фирма видимо не занимается таким и вместо того что бы уточнить детали они просто берут ваши день и потом обвиняют если вы не указали даже малейшие детали , общение с менеджерами было ужасно и вызвало у меня сильный стресс.
  после получения 3-й работы я стала очень переживать за 4-ю ведь это была научная статья за которую мне посчитали 4 100 грн и я уже внесла половину стоимости,
  когда мне прислали фрагмент работы мои опасения подтвердились , так как я не указала шрифт работа была выполнена 14м и так как я написала 20-30 страниц ровно 20 и было выполнено, я сразу поняла что если я переведу это в 12й то страниц станет меньше, содержание статьи по большей части чистая вода , загнав статью в разные программы по плагиату я узнала что некоторые части были полностью скопированы с другой статьи, автор даже не удосужился сменить пару лов так же уникальность была меньше 80% хотя при заказе я выбрала максимальную 90%. платить за такую халтуру у меня просто не было желания и я решила написать на один из других сайтов которые находятся в топе и представьте мое удивление когда цена за эту статью на сайте который находится на 3м месте была в два раза ниже!!!!
  пожалуйста не повторяйте моих ошибок и не заказывайте на данном сайте, у них работают абсолютно не компетентные люди и цены заоблачные, я очень жалею что подарила им столько денег лучше бы сделала сама

  Елена 03.08.2022 4

 • Когда меня спросили нужен ли отчёт об уникальности работы, я ответила что нет, так как знала что диплом на плагиат будет проверять ВУЗ. Но каким же шоком для меня был факт того, что ДИПЛОМНАЯ работа была полностью скопирована из интернета. Были такие фразы как: «Вчителю потрібно звернути увагу учнів на те…»
  Если честно я в полнейшем недоумении, я не думала что отсутствие уникальности это в тупую скопированный текст из интернета без правок и проверки автора. К тому же было кусу грамматических ошибок которые в исправляла сама. В общем 50% моего диплома это плагиат, он полностью скопирован из интернета, и мне очень жаль потраченных денег и нервов , я надеялась нормальный результат а не на скопированный текст из интернета.

  Саша 21.06.2022 4

 • Заказывала реферат ,осталась довольная. Очень хорошее обслуживание,общались в viber,ответили на все вопросы,там же и сделала заказ. Выполнение было в срок,работа написанная грамотно,присутствует уникальность, цена так же хорошая.

  Юлия 21.02.2022 4

 • Лично я не могу сказать, что осталась довольна своей дипломной работой в полной мере. Было много замечаний со стороны руководителя, по срокам тоже не вложились. Что-то дорабатывали они, что-то пришлось мне. По итогу работа получилась не плохая, на четверочку, но не на5ку.

  Виталина 17.02.2022 4

 • Заказывала курсовую. Осталась очень довольна результатом. Уникальность на уровне, текст грамотный и оформлено правильно. Спасибо большое!

  Вика 16.02.2022 5

 • Заказывал отчет по практике. Результатом остался доволен. Спасибо

  Руслан 12.02.2022 4

 • Доброго времени суток! Хочу написать отзыв о супер компании которая помогает всем студентам, заказывала дипломную работу и осталась очень довольна) Потому что благодаря Вам Я защитили диплом на отлично 😍 сделали все очень быстро и учли все мои пожелания) однозначно буду рекомендовать всем своим знакомым студентам

  Инна 10.02.2022 4

 • Я студент-заочник и естественно ещё и работаю, так что тратить много времени на написание курсовой не хотелось. Сделала заказ в данной компании, через личный кабинет, связь поддерживали через viber. Работу сделали в срок,все было профессионально выполнено, все пожелания были соблюдены. Спасибо,рада была с вами сотрудничать.

  Yulia 07.02.2022 4

 • Спасибо этой компании за работу. Ваши сотрудники, такие молодцы, мою курсовую сделали очень быстро и качественно. Все нюансы учли, классно! Мой руководитель принял курсовую, оценка отличная. Я очень довольна вашей работой, качественно и профессионально исполнена. Обращатся еще буду! Нерви мои сберегли спасибоо.

  Даша 07.02.2022 4

 • Замечательная компания!!! Нужно было срочно сдать курсовую, обращалась во многие компании, но нигде не смогла получить достойную работу. Эту компанию нашла случайно в интернете, думала что такая же как и прошлые, но нет, приятно удивлена. Все четко, ясно, понятно, не подвели со сроками и с ценой. Буду обращаться сюда постоянно и рекомендовать всем студентам!

  София 07.02.2022 4

 • Обращалась за помощью в написании курсовой работы, поскольку сама не успевала, да и не уверенная была, что смогу на отлично. Сразу после моего обращения в сервис уточнили сроки, когда нужно сдать работу, но я и подумать не могла, что сделают настолько быстро. Курсовая была сделана на отлично, плагиата не было. Могу сказать, что теперь я знаю куда обращаться, а также уже посоветовала подруге. Цена приятно удивила, я изначально думала, что работа проффессионалов оценивается просто нереальными цифрами, но к счастью я ошиблась и за такую цену позволить себе может каждый.

  Юлия 06.02.2022 4

 • Замечательная компания, они недавно писали мне курсовую. Мне очень понравилось, что не смотря на то, что сроки были сжаты, работу сделали для меня во время, без задержек. Так же, очень круто, что работа написана простыми словами, не было проблем с изучением материала, очень легко выучила и сдала.
  Все круто, советую эту компанию всем.

  Анна 04.02.2022 4.5

 • Обратилась в компанию На5ку чтобы заказать отчёт по практике, хочу поблагодарить за такую качественную работу, которая на сто процентов соответствует цене. Закрыла практику благодаря вам на пятерку, огромное вам спасибо вы лучшие в этом деле.

  Света 04.02.2022 4

 • Заказывала дипломную работу в На5ке по теме «Аспекты финансового контроллинга в аудите». Оговорили строки выполнения работы, учли все мои пожелания и нюансы в некоторых вопросах. Понравилось, то что работа проверяется на плагиат и есть возможность бесплатно внести изменения. У преподавателя было одно незначительное замечание, которое ребята быстро исправили. Спасибо большое за качественную работу. Моя защита прошла на отлично.

  Наталья Решетняк 03.02.2022 4.5

 • Заказывала в на5ку курсовую работу по психоанализу, тема попалась очень сложная, поэтому пришлось обратится за помощью. Работу сделали в срок, преподаватель с первого раза приняла курсовую. Буду обращаться в дальнейшем!

  Тата 11.01.2022 4

 • В компании «На5ку», заделала заказ магистерской работы. Осталась довольна, рекомендую всем знакомым. Написало очень грамотно, качественно, быстро. Благодарю!

  Мария 30.12.2021 4

 • Первый раз обратилась в компанию На5ку для выполнения курсовой, меня не вполне устроила выполненная работа, были большие нарекания, но все нюансы мы с менеджером обговорили и было исправлено по моей просьбе, свой заказик я таки получила на руки!

  Татьяна 18.11.2021 4

 • Впервые обратилась в компанию «На5ку» и осталась довольна сотрудничеством. Заказала в этом сервисе эссе. По телефону решили все вопросы, обговорили сроки выполнения. Ребята всё сделали грамотно, вовремя и учли пожелания. Мне всё понравилось, спасибо за проделанную работу.

  Елена 04.11.2021 5

 • Постоянно работаю, на учебе времени совсем не хватает, нужна была срочно курсовая работа по экономике, обратился в данную компанию. В целом остался доволен, качество написания работ грамотное, в процессе работы, отправлял на доработку, учли все мои пожелания и исправили ошибки бесплатно. Курсовую сдал нормально, по цене тоже вполне себе отлично, не сильно завысили прейскурант. Сроки быстрые, делают все оперативно, спасибо.

  Михаил 03.11.2021 5

 • За помощью в на5ку обратилась по совету одногруппников. Необходимо было сделать отчет по практике и сроки уже горели. Спасибо огромное ребятам, что вошли в положение и уложились в поставленный срок. стоимость работы более чем доступная. Рекомендую

  Кристина 01.11.2021 4

 • Обратился за помощью в написании отчёта по практике. Указал сроки, обсудили тему и в кратчайшие сроки работа была у меня на руках. Написано понятным языком, правда, как я сам писал. Работу засчитали, отметка на которую я и рассчитывал. Обязательно буду обращаться в дальнейшем, ведь у меня впереди ещё два года учёбы. Но с науку уверен, что всё сложиться хорошо 👍

  Игорь 24.10.2021 4

 • Заказал курсовую работу так как не успевал сам подготовиться и очень доволен так как получил отличную оценку. Все было до воли хорошо описано и грамотно. По этому советую всем студентам общаться и быть уверенным что ваша работа будет сделала профессионально и конкретно под вас и вы будите с хорошей оценкой.

  Maks Kotow 22.10.2021 4

 • Спасибо большое за оперативную работу. Я в восторге. Помогли сэкономить время и без проблем закрыть предмет.
  Хотелось бы получить какие-то бонусы, например к диплому делают доклад и презентацию, к курсачу была только скидка за 1й заказ и всё.

  Алексей 11.10.2021 4

 • Эта компания худшая в своём деле! Благодаря этой компании меня отправили на пересдачу, так как работа по качеству и уникальности подходила разве что для первоклассника. Но в компании, естественно, не при делах. Они же работу написали, а о качестве ее самой подумать не захотели видимо. Понимаю теперь, откуда столько негативных отзывов.

  Ира 09.10.2021 3

 • В На5ку обратилась не первый раз, т.к. не всегда есть время, чтобы делать работы самой. Осталась крайне разочарована и работой, и сотрудничеством. С такого уровня хамством и неграмотностью в работе я столкнулась впервые. Решила оставить свой отзыв о них именно тут, так как на данной сайте более правдоподобные отзывы, а не вся эта сладкая ваниль, которая на других отзовиках про них пишут. Будьте осторожны, ребята!

  Вита 08.10.2021 3

 • Спасибо за хороший реферат , который можно показать преподавателю и получить удовлетворительную оценку. Цена оптимальная. Выполнили мой заказ без опозданий. Креативный и уникальный подход к клиентам, молодцы 🙌🏼

  Вероника 08.10.2021 4

 • Я повелся на позитивные отзывы в интернете и заказал курсовую работу. Потом уже узнал, что сайт studentguide – это их заказные отзывы. Курсовую написали так, что этот бред еще надо было прочесть. Куча ошибок, старая информация, нелогичное содержание. Некоторые куски работы тупо скопированы из интернета. Про уникальность работы вообще речи не идет. “Спасибо” за такую работу. Мошенники.

  Николай 19.04.2021 2

Компанія «На5ку» зареєстрована у 2013 році. Основна спеціалізація – написання курсових та дипломних робіт на замовлення. Окрім цього пропонується написання есе, рецензій, бізнес-планів, вирішення завдань, підготовка креслень та інші основні види студентських завдань.

Є офіс у Києві, але він працює у закритому режимі. Щоб приїхати на зустріч, треба заздалегідь домовитись. Просто так заїхати та висловити свої побажання, невдоволення не вийде.

 

Компанія «На5ку» працює під такими брендами (з такими партнерами):

 • Лінгвод (lingvodnu.com.ua)
 • Всесдал (vsesdal.com.ua),
 • ЗавалівНет (zavalov.net),
 • НаукаХелп (naukahelp.in.ua),
 • profdiplom.com.ua
 • diplomo.com.ua
 • ukrreferat.com
 • phdhelp.com.ua

 

Замовлення можна оформити через спеціальну форму на сайті (попередньо потрібно пройти реєстрацію) у додатку. Усі дані будуть в особистому кабінеті. Також можна поставити запитання та оформити замовлення по месенджеру (viber, telegram) або направивши звернення до сторінки в Instagram. Є месенджери та сторінки в соціальних мережах.

Приймається лише безготівкова оплата за допомогою банківської картки будь-якого банку України. Інформація про знижки та акції на сайті окремо немає, але знаходиться в особистому кабінеті. Є невеликий блог із інформаційними статтями на теми, які можуть бути цікаві студентам.

 

Претензії щодо якості роботи приймаються лише, якщо є письмова рецензія від наукового керівника. Терміни надання гарантій на доопрацювання – 30 днів з моменту передачі студенту.

У мережі зустрічаються суперечливі відгуки. Є подяки за добре виконані роботи та готовність вносити виправлення та доопрацьовувати замовлення. У тому числі у відгуках зазначається, що за додаткову плату можна прискорити процес написання дипломів та курсових, що дуже рятує в екстрених ситуаціях.

 

Серед негативних відгуків переважають нарікання про зрив термінів замовлення, унікальні, але безграмотні тексти, відсутність комунікацій. Наприклад, у деяких відгуках описано, як менеджер перестав виходити на зв’язок і відповідати на питання про хід виконання, хоча спочатку виявляв ввічливість.

Багато відгуків залишають студенти-заочники. Частина користуються послугами компанії не один рік. У середньому діяльність компанії за рейтингами оцінюється майже на 4 із 5.

-
Офіційна реєстрація
-
Договір із печаткою
-
Наявність офісу
+
Особистий кабінет
-
Демократичні ціни
+
Безкоштовні доопрацювання

Останні відгуки про компанію

Якість
Вартість
Терміни
Сервіс
Середній бал 4.0
 • Шахраї. Не уточнюючи змісту роботи, накидують відвертий непотріб потім заявляють що це моя проблема що не одразу описали всі вимоги. Далі розповідають казку що це інша робота та інша ціна і пропонують платити заново і нову ціну не повертаючі попередньо витрачені кошти.

  Михайло 25.04.2024 1.8

 • Ще ті чорти та шахраї. Двічі надали мені роботу повністю згенеровану ШІ, в якій зазначались поняття та джерела, яких навіть не існує в природі. На мої прямі питання не відповідають. Сказали, що готові повернути кошти лише у випадку, якщо науковий керівник не прийме роботу. Мій аргумент, що я буду виключений з ВНЗ, якщо надам роботу згенеровану ШІ, повністю проігнорували. Питання не стільки в коштах, як у витраченому часі і відчутті, що тебе кинули. Ні в якому разі не замовляйте в них роботу!!

  Олексій 01.04.2024 1

 • Никогда не покупайте у них работы. Ужасный сервис и ужасное качество работы, уже не в первый раз с этим сталкиваюсь, но до этого было терпимо. Попросил сделать контрольную работу где нужно было ответить на пару вопросов, в ответ получил абсолютно рваный текст который максимально нагло был взят из чата гпт. Проверил это введя туда сам аналогичный вопрос, ответ совпал 1в1.

  В ответ на мою жалобу они написали:

  Уточніть, будь ласка, чи є у вас додаткові зауваження щодо авторства тексту та унікальності роботи, крім того, що ChatGPT присвоїв авторство тексту собі? Річ у тім, що незважаючи на надзвичайний рівень розвитку штучного інтелекту, на жаль, ця технологія не досконала. Достовірно відомо, що бот може підтвердити своє авторство майже за будь-яким матеріалом, незважаючи на його стилістику, рівень відомості та мову виконання. Наведемо кілька прикладів подібних дій зі сторони ChatGPT:
  1) У цьому випадку бот підтверджує авторство казки https://prnt.sc/_SMEC1UPbeRk
  2) Якщо брати більш наукові матеріали, то:
  — Підручник з китайської мови за 2016-й рік, 5 сторінка 2-й абзац https://prnt.sc/AzdKPe-7owI-, також \»підтверджень\»
  — Стаття за посиланням https://osvita.ua/vnz/student_life/5199/ тут також відповів що написав цей текст https://prnt.sc/ghpzfDEGIIDY
  — Стаття з удосконалення технології виробництва кальцію хлориду

  Тому, на жаль, прийняти ці зауваження до роботи, як основні, ми не можемо. Однак, якщо у вас чи у вашого викладача виникнути конкретні зауваження щодо відсотка унікальності роботи, не зазначеної у переліку джерел цитування чи плагіату, робота обовязково буде доопрацьована.
  Очікуємо на вашу відповідь.

  Иван 31.03.2024 1.5

 • Найгірша компанія в якій довелось працювати !! Кидають авторів на гроші, нічого не оплачують і не надають належних доказів, що не так у вашій роботі!!! Адміністрація не надає ніяких пояснення, а відразу блокує ваш акаунт!!

  Іра 16.03.2024 1

 • Компанія na5ku ШАХРАЇ. Ніколи не замовляйте тут. Робота зроблена жахливо, немає розрахунків взагалі, зроблено все не по методичці, після того як детально описала, що не так і попросила внести правки. не врахована ні одна правка. В роботі російські програми, класифікація Пригожина якої не існує, та і хто такий Пригожин, це позор. Не по темі роботи, навіть не по моїй спеціальності, в роботі програма архітектурних ідей для будівництва, а навіщо вона для заводу молока, та і я не архітектор. Вся робота ніби невдале використання чату jpt. Гроші вони вам не повернуть, не замовляйте ніколи, з кожним роком вони все гірше в гірше.

  Olya 20.02.2024 1.75

 • Была задача отредактировать написаную курсовую.Без изменения содержания.Содержание дополнили.Но ошибки в редакции.Потоянно повторяются слова.Нет пробелов,красной строки хотя на это делался акцент!!!!да выполнили в срок.заплатила 1500 за свою же работу+ещё день сидела редактировала.и не знаю вернёт ли педагог работу.Деньги берут предоплату 50%но по факту снимает эту сумму 2 раза .Итог оплата полная.Свинство

  Ірина 19.02.2024 2.5

 • Шановні АВТОРИ, не тратьте свій час на співпрацю з цією ганебною компанією , рано чи пізно вони вас обдурять і кинуть на гроші, тільки, як побачать, що ви почали більше зробляти.

  Хто теж опинився в такі ситуації, давайте обєднаємось і здійснимо вплив на їхні незаконні дії – мій телеграм – іchornaa

  Іра 16.02.2024 1

 • Решила заказать магистерскую работу, лучше бы этого не делала!Написано вообще не по теме, исправлять не хотели пока я ещё не доплачу, в магистерской много воды было написано, просто тупо скопировано вставлено без расчетов и чертежей!результатом не довольна!Лучше писать самому, потому что пришлось всё переделывать с начало!Взяли дохрена денег и по факту не выполнили и 50% работы!Аферисты

  Слава 29.01.2024 1.5

 • Беруть гроші і нічого нероблять.Контрольна мала бути виконана за 2 дні
  От їхня відповідь :
  Нам прикро що так сталось, передали дану ситуацію керівництву на розгляд. Розгляд на повернення коштів може розглядатись керівництвом до 2-х тижнів. Ми стараємось прискорити цей процес як можемо. Дякуємо за розуміння, ми повідомимо Вам результат! нам дуже шкода
  ШАХРАЇ!!!!!

  Галина 18.12.2023 2

 • Это мошенники. Заказал им 3 задачи по математике в конкретный срок . В указанное время ничего не получил . После того как я пошёл им на уступки и согласился принять часть работы и подождать 4 часа (это прям впритык совсем) они мне вместо решения задач выслали фрагмент задачи которую решил чатгпт естественно неправильно. После того как я сказал что меня это не
  устраивает и мне не нужно переделывать потому что срок нарушен отказались вернуть деньги. Надеюсь соответствующие органы прикроют эту шаражку скоро .

  Андрей 16.12.2023 1

 • Ставлю оценку 2. Менеджер Дмитро Г. подобрал неопытного автора, которому много правок и комментариев с 1-го, а иногда со 2-го раза не доходит и не дуплит.
  Делали много ошибок, которые приходилось либо самому исправлять, либо ждать несколько дней пока сами исправят. Делают правки оочен долго и не качественно. Раньше когда обращался, было лучше. Теперь даже никому не посоветую. Пришлось обращаться к другим специалистам, которые с первого раза всё поняли и сделали как следует. Работу я в итоге защитил. Если бы не защитил, поставил бы 1.

  Максим 14.12.2023 2.5

 • Получила самую отвратительную дипломную работу, которую я когда-либо видела. За 6000 гривен!!!

  1. Написана по совершенно другой теме.
  2. Полна ошибок и плагиата, это было явно больше, чем \»70% оригинальности\», которые минимальны.
  3. Работа не соответствовала требованиям к научным работам, не было четкого плана, аргументации и выводов.

  Я считаю, что эта работа не стоит и копейки. Я очень разочарована, что заплатила такую сумму!!!
  Оценка: 1/10

  Рекомендую всем, кто планирует заказать работу на этом сайте, этого не делать и использовать более проверенные сайты по заказу работ или же заказывать лично у проверенных студентов!

  Лідія 08.12.2023 2

 • Пишу коментар, як автор роботи. Працювала рік більш менш все було нормально, але мій терпець увірвався, коли мені повертають декілька разів роботу, а потім виставляють штраф з вартість тієї роботи, бо виявляється вона написана дуже і дуже погано, купа претензій. Не попереджаючи про суму штрафу і все решта, тикають якийсь липовий звіт великих \”Спеціалістів\” таке враження ніби я там взагалі щось про космос писала і слова зклеєнні до купки, щоб зовсім не оплатити мені мою роботу. Хоча вона була написана якісно! Прохання до студентів: будьте людьми, як вам все погано все так не підходить, пишіть самі! і гроші зекономите і щасливіше будете!!
  Пишу коментар, як автор роботи. Працювала рік більш менш все було нормально, але мій терпець увірвався, коли мені повертають декілька разів роботу, а потім виставляють штраф з вартість тієї роботи, бо виявляється вона написана дуже і дуже погано, купа претензій. Не попереджаючи про суму штрафу і все решта, тикають якийсь липовий звіт великих \”Спеціалістів\” таке враження ніби я там взагалі щось про космос писала і слова зклеєнні до купки, щоб зовсім не оплатити мені мою роботу. Хоча вона була написана якісно! Прохання до студентів: будьте людьми, як вам все погано все так не підходить, пишіть самі! і гроші зекономите і щасливіше будете!!

  Іра 07.12.2023 1

 • Жахливо написана робота, автором не було дотримано і половини вимог, за що було потім висунуто, що дані вимоги можуть бути виконані за додаткову плату, хоча перед цим все це обговорювалось і надано місяць часу. Усі матеріали були надані, але автор навіть не приділив цьому увагу.
  Унікальність роботи вимагалась бути 85+%, а при перевірці на будь-якому з доступних сервісів така робота мала 23%! Тобто можна зробити висновок, що або це була згенерована робота або навіть автор не приділив часу, що переписати це… на дані зауваження автор навіть нічого не намагався виправити, лише просив додаткові кошти.

  Не раджу даний сервіс, бо отримаєте не те що просите, а лише витратите час та кошти даремно! Дуже ганебне відношення до клієнтів!

  Валерія 07.12.2023 1.5

 • Рівень реферату на 5 клас, хоча ціна дуже висока а також склалось відчутття що навіть не дивилися в методичку.
  Спочатку ціна була аж дуже високою, попросив зменшити сказали що то і так мінімальна. В результаті все виконали під кігець дедлайну. Попросив внести правки бо не по методичці зроблено, отримав відгук що це займе два дні а потрібно було лише дещо змінити в оформленні згідно моєї методичкиДуже не рекомендую.

  Микола 01.12.2023 1

 • Замовив задачи по цивільному, нарахували оверпрайс, потім знизили в 2 рази, але прайс все одно доволі великий. На наступний день мені скинули зразок виконаної роботи, де з першого завдання було видно, що робота з chatGPT. Так как я знаю його відповідь на ці задачки, і мова зовсім не юридична. А статті не відповідають змісту. Тупо кидалово на бабки

  Макс 14.11.2023 1

 • Работа была сделана не просто не на уровне магистерской диссертации, а на уровне школьной курсовой работы.
  Автор ни как не мог определиться что он пишет — дипломный проект, дипломную работу, курсовую работу или магистерскую диссертацию. В разных местах встречается разное наименование.
  Тема была абсолютно не раскрыта. Сравнение существующих аналогов систем на ринке вообще было проведено с абсолютно другими по назначению системами, которые ни как не связанны с темой диссертации.
  Вездесущие ошибки и опечатки в родах и окончаниях, связанные вероятно с автоматическим переводом и тупым копипастом из интернета.
  Постоянно встречаются местоимения типо \»Ми\» или \»Ви\». К примеру — \»Ми дізналися\», \»ми «розкуштували»\», \»Оскільки ми маємо великий досвід\», \»ви можете переконатися в цьому самі\», \»щоб ви могли побачити\», \»якщо ви не забули\» и тд. Автор, похоже, писал письмо старому другу, а не магистерскую диссертацию.
  Раздел \»Висновки\» оставили вообще пустым, а в разделе \»Джерела\» не было ни одного источника по теме, а просто рандомные статьи из американских журналов по криптологии и безопасности.
  И САМОЕ главное — повсеместная вода. Ничего по сути работы системы. Описание применяемых технологий, которое занимает 90% диплома взято из википедии или подобных сайтов. К примеру, описание что такое Нормальная форма таблиц БД, вместо того что бы описать как они используются в системе и какие данные в себе хранят.

  Итог: работа выполнена на крайне низком уровне и явно за очень короткий срок, вероятно впопыхах за неделю до сдачи. Сравнение с аналогичными системами не проведено. Тема не раскрыта. Проверки написанного (а точнее скопированного) текста сделано не было. Цена за такое завышена.

  Вывод: избегайте данную компанию всеми способами и не доверяйте ей важную работу, если не хотите потом всё за ними переделывать и терять время. Авторы здесь реально работают на отъебись и эта шарашка \»НА 5-ку\» явно не тянет!

  Максим 04.10.2023 1.75

 • Ця компанія – кидали! Моє замовлення мало бути готовим 17 вересня о 16:00. 18 вересня ваш менеджер не відповідав на мої питання досить довго. І тільки після 2(!!!) дзвінків на гарячу лінію я дочекалась повідомлення, що робота затримується. І це при тому, що в мене є особисті дедлайни, в яких я аж ніяк не розраховувала на таку непрофесійність!
  Після принесених вибачень без все ще зданої роботи (вибачення за мене звіт не допишуть, і викладачу вчасно не здадуть) я все ж погодилась посунути дедлайн до вечора 18 вересня. І знаєте що? Зранку 19 вересня роботи все ще немає!

  Мені дуже цікаво, коли ж буде моя робота готова і скільки відсотків знижки за моральні збитки я отримаю? Бо за таку затримку по логіці вже має бути мінімум 50%!!! Але ж менеджер знову не відповідає.

  Разом з тим вчора мені надіслали перші 10 сторінок з 40-ка роботи. І єдине, заради чого я в це все взагалі влізла – матаналіз (кореляційний і кластерний) вже зібраних і сформованих мною в табличку відповідей – там не було взагалі. Дати проведення опиування взяті з повітря, метод проведення опитування взятий з повітря. Автор, який мав би працювати над моєю роботою вирішив не докладати зусиль і не цікавитись цими питаннями, а просто вигадати. І це тільки на етапі описового матеріалу, який, наголошую, не є важливим для мене, бо я вже маю власну описову частину, написану самостійно! Що ж чекати в статистичній обробці данних? Маю надію, що хоч тут буде якісно, але вже сильно сумніваюсь!

  То ж повірте, краще тут нічого не замовляти! Або бути готовим до того, що ви витратите купу часу додатково і нічого вчасно не здасте!

  Анастасія 19.09.2023 1.5

 • Якщо ви хочете втратити гроші і час, та ще й отримати погану відмітку, то вам саме в na5ku.com.ua. Вони не змогли справитись з рефератом на 15 сторінок, на який давалось 5 днів, то що можна сказати про курсову, дипломну чи магістерську!!!!
  Інформацію для реферату тупо скопіювали з інтернету (даже полінились перепечатать), а в електронному вигляді це все видно😆 До того ж весь матеріал 10 річної давнини і повно граматичних помилок🤦‍♂️ І за все це я заплатила 345 грн!!!

  Наталія 07.09.2023 2

 • Робота написана дуже погано, все, що зробив автор, це скопіював інформацію з російськомовних джерел та переклав її через гугл транслейт, навіть не спромігся перевірити чи відповідає той переклад сенсу. В роботі було дуже багато помилок, тому багато разів просила виправити, але мої зауваження майже не брались до уваги. Як результат – довелось самій переписувати перший та другий розділи, і повторно замовляти написання третього у іншій компанії. Це точно не робота, за яку можна було б заплатити 5800 грн…

  Яна 19.08.2023 2.5

 • Замовляла частину курсової роботи з економіки (один пункт другого розділу і третій розділ). Це був жах. Стільки нервів мені давно не робили. Я додала методичні рекомендації, чіткий план і таблиці (власні) з усіма розрахунками, требо було просто замінити числа і все буде пораховано. Перший автор перероблював роботу 4 рази і вона була виконана на нуль! Показники які потрібно немає, текст ніякий, пункти не відповідають плану, немає назви про яке підприємство іде мова, роки то 2012 то 2020, ще і на аркушах емблема Донецького університету. А далі я була вражена… Автор просто вставив мої таблиці (з моїми числами, висновками) і вважав, що я не побачу!
  В свою чергу менеджер (В) навіть не намагався виправити ситуацію, попросити вибачення, заспокоїти. Тільки відповідь один раз в день, ось, що вас буде очікувати. Далі я попросила змінити автора (не знаю, був то новий або залишили старого), але роботи краще на стали. Я отримала ще дві відверто погані роботи, де не було нічого з потрібного і текст. .. Перший курс краще пише. Відчуття, що роботу пише людина, яка немає ніякого відношення до економіки. У кращому випадку — студент. Але точно не викладач або кандидат наук, як зазначено у них на сторінці.
  Це все зайняло 17 днів. Часу і нервів вже немає. Попросила повернути кошти. Було дуже соромно відправляти цей жах викладачу, але це був принцип. Щоб повернули кошти, їм потрібно провести контроль якості і відписати замовнику. Це все займає декілька робочих днів (сказал В). На шостий день я не витримала і написала. І вони через годину відповіли, що повернуть кошти. Ще через декілько днів гроші поступили на рахунок.
  Отже, окрім повернутих коштів приємного відчуття немає. Робота ніяка, діалог с менеджером ніякий, автор ніякий. Не рекомендую нікому замовляти тут щось, отримаєте лише розчарування.

  Vicky 08.07.2023 1

 • Замовила статтю з психології. Те, що отримала навіть зв\’язним текстом назвати не можна. Якась біліберда, нагенерована штучним інтелектом. Менеджер сказала, що можливі правки та там виправляти нічого. Прийшлось самій терміново писати, бо часу не залишилось. Таку жахливу роботу показувати науковому керівнику для рецензії я не буду, бо соромно таке взагалі комусь таке показати, тож і гроші не повернуть. Дивно, що кілька років по тому замовляла роботи і вони були нормальні. Що трапилось, невідомо. Перевіряти більше на собі не буду і нікому не раджу! Дуже шкода витраченого часц і коштів!

  Евгения 29.06.2023 1

 • Заказал диплом на бакалавра, сделали просто ужас, ничего не совпадает с требованиями, переделывали 3 раза, на последний уже ничего не скидывали. Менеджер отвечает раз в день. Не хотели делать возврат, так как их комиссия оценила работу в 67% по непонятным критериям, которые не хотели озвучивать, пока не позвонил оператору и не высказал все о них, после этого \”их независимая комиссия\” пересмотрела и сделали возврат. НИКОМУ НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЗАКАЗЫВАТЬ ТУТ РАБОТЫ И ВООБЩЕ ИМЕТЬ ДЕЛА С ЭТИМИ РЕБЯТАМИ.

  Никита 27.06.2023 1

 • Максимально не рекомендую цей сайт. Хоч курсова робота і була написана за декілька днів, вона була максимально неякісною. Робота взагалі не коштує і половини тих грошей, які було заплачено. До того ж, вартість роботи була майже в три рази вище заявленої. Розділи не відповідали заявленій темі, текст дуже поверхневий і ніякої конкретики по темі роботи, велика кількість повторів, використані джерела взагалі не пов\’язані з текстом. Відправляла на переробку декілька разів, чітко прописуючи вимоги, але знову отримувала просто текст ні про що. Таке відчуття, що автор взагалі не розумів, про що треба писати. Курсова до захисту не була допущена. Запросила повернення коштів і надала скріни підтвердження того, що робота не зарахована викладачем. Процедура розгляду зайняла більше двох тижнів і все, що я отримала – це відповідь про те, що цих скрінів не достатньо і тд. Одним словом, повне розчарування.

  Cофія 13.06.2023 1.5

 • Повністю згодна з попереднім коментарем. Очевидно, що текст було згенеровано штучним інтелектом. Весь контент нелогічний, речення незв\’язні, слова неузгоджені навіть. Жах. Просто набір слів. Роботу вислали буквально через пару днів – розділ на 30 сторінок та 75 джерел. Читати неможливо, сенсу в тексті майже немає. Методичку навіть не відкривали, взагалі не так оформили. Нікому не рекомендую даний сервіс.

  Анастасія 06.06.2023 1

 • Замовила на цьому сайті один розділ дипломної роботи, за рекомендацією одногрупниці. Вартість була в два рази вище заявленої, проте готову роботу отримала вже на другий день. Коли ознайомилась з матеріалом який мені надіслали була дуже розчарована, весь текст було згенеровано штучним інтелектом, дрібні лексичні помилки, поверхневість роботи, а джерела так само згенеровано і не мають ніякого зв\’язку з текстом. Подзвонила в підтримку, написала менеджеру, сказали що перероблять. Так само через два дні надіслали перероблену роботу яка виявилася ще гіршою, той самий текст тільки структурований по пунктах. Річна підписка на чат GPT мені б обійшлася дешевше ніж той непотріб який від них отримала. Нікому не рекомендую, гроші на вітер.

  Ксенія 29.05.2023 1.75

 • Курсовая работа по предмету эконометрика.
  Первый дедлайн был просрочен на 2 дня, которые позже компенсировали скидкой. Работа была поверхностной, без придерживания критериев приемки работы, основные пункты по типу \»Постановка задачи\» были полностью проигнорированы, вместо этого соответствующие разделы \»залили водой\».
  После правок преподавателя работа была отправлена на доработку. Тут дедлайн так же был просрочен, но уже на 4 дня. Но компенсировать уже было нечего, так как доработка — это беспалтная функция. После доработок в курсовой работе в основных пунктах, в которых необходимы были вычисления, тоже остались просто \»залиты водой\». Кол-во страниц и уникальность автор сохранил в соотвествие к заказу — 40 стр и 75%, но это нивелируется общей проделанной работой, точнее её отсутствием — отсутсвием расчетов и построения модели. Работа выполнена на 30%. Такое чувство, что автор впервые узнал про такую науку как Эконометрика. Не рекомендую — потратите время, деньги, а после и нервы. На На5ку нельзя положиться. Одним словом — лохотрон

  misha 21.05.2023 1

 • Жахливо оформили, оформлення другої частини дипломної не по методичці. Першу частину редагувала сама.

  Віта 19.05.2023 2

 • Робота виконана на швидку руку.
  Те, що у тексті підпадає під категорію «власні думки» повністю скопійовані з чужої вже існуючої роботи без відповідних посилань.
  Більшість джерел у списку використаних джерел є неіснуючими, на частину відсутні посилання, частина – посилання не відповідають джерелу.
  Використовуються фразеологічні формулювання, що не відповідають усталеним, є некоректними у контексті та дивними синонімами.
  Поставлені у роботі завдання не досягнуто.
  Робота оформлена всупереч висунутим вимогам.
  Правки вносились протягом місяця. Однак, так і не досягли того, що вимагалось. Більшість висунутих зауважень ігнорувалось.
  В результаті – робота до захисту так і не була завершена. До захисту не допущена.
  Ціна просто неймовірно завищена у порівнянні з середньою на ринку таких послуг.
  Адміністратори у суть питань не вдаються. Імовірно просто приймають і пересилають зауваження.
  Повернення коштів – імовірно, по факту неможлива процедура. Політика повернення коштів нездійсненна.
  Не рекомендую взагалі пов’язувати відповідальні роботи з вказаною компанією.
  Тим більше, як бачити, зміну рейтенгу та відгуків за останні півроку.
  Вважаю, що цій компанії варто піти з ринку аналогічних послуг.

  Ілля 08.05.2023 1

 • залишаю не надто позитивний відгук, не як клієнт, а як автор.

  сильно пом\’якшу, розуміючи що зараз війна і важко без виключення всім, та дещо не варто робити, оскільки на деякі прояви, як показує та ж війна, необхідно реагувати різко і негативно.

  порада всім майбутнім авторам сайту: уважно читайте правила оскільки вони сильно не на користь авторів [як на джумі, де за будь-який прокол відповідає продавець. це по-своєму весело та не можна поглиблюватися в подібну політику оскільки серед поставників товару чи послуги запускається негативний відбір: безперервно втілюючи \”на шару і вугілля солодке\” прийдеться жерти одне вугілля бо ніхто інший конкуреції не переживе.] і погоджуйтесь тільки якщо знаєте що робите та якщо вдається взятися за ціну як мінімум в три рази більше ніж та, на яку розраховуєте. як би якісно ви не старались зробити – систематично щось буде відправлятися назад навіть через формальнощі, при тому навмисно рахуватися як серйозні проколи. тому прийдеться дуже багато амортизувати.

  мій терпець урвався коли виплату перенесли на тиждень неначе це низькопробний треш якогось безграмотного будулая за те що одну роботу треба просто вивантажити на більш старій версії ПЗ а у двох – просто зробити рамочки готовим малюнкам. щоб не бути голослівним, можу прікріпити пару прикладів відривків своїх робіт (тільки відривків, щоб нікого не компрометувати). порада всім існуючим авторам – якщо ви не з тієї гіпотетичної везучої меншості яка знайшла \”місце під сонцем\” і має стабільно високий дохід і близьку співпрацю, не розраховуйте на те що раптово зайде сонце і штучна напруга зникне – поглиблено доводити не буду щоб не нашкодити, та по тому що я бачу, маючи освіту, минулий досвід володіння рідними дрібного бізнесу та багатий досвід роботи в колективі – роздута система штрафів та систематичне штучне уповільнення твоєї роботи постійними переносами виплат за частину робіт під приводом доопрацювань це не \”злий намір\” (особливо враховуючи що клієнти – студенти, які незалежно від статку та походження рідко мають доступ до великих коштів і можуть вести себе без солідарності властивої дорослим, тобто частина цих ситуацій можуть відбуватися і не з подачі компанії) та є симптом того, що деякі підходи працюють не надто добре і доводиться затикати фінансові діри оскільки таке не може відбуватися \”Кожен Божий Раз\” саме по собі, тільки коли хтось когось тримає за дурня. порада клієнтам від екс-студента: якщо є навички, краще зробити самому і прогуляти збережені гроші з друзями. якщо нема – краще групуватися, зкидуватися на декілька варіантів робіт на всю групу та: або платити пристойно або вести себе пристойно.

  Bogdan 10.04.2023 2.25

 • Викинула гроші на вітер..😣 Замовляла бакалаврську, отримала просто скопійований текст з інтернету. На вимогу повернути кошти, відповіли, що це можливо лише коли оплачу всю роботу, і надам відгук керівника. Але мені і так видно по превью що написана повна маячня. Оформлення не відповідає методичці, зміст тексту не логічний та не розкриває тему.((

  Наталія 08.04.2023 1

 • По рекомендаціям друзів, вирішила замовити курсову роботу на цьому сайті, робота просто жахлива. Я повністю розчарована в цьому сайті. Викладачка не прийняла навіть роботу. Дуже багато помилок, час від часу в тексті зустрічають дивні слова, або російські слова, посилання на джерела, є неіснуючими. Також в чаті з менеджером обговорювалось щодо використання російських джерел, їх не потрібно було використовувати, але в роботі їх дуже багато. Якщо хочете викинути грошу на вітер, звертайтесь сюди)))
  Зараз намагаюсь повернути хоча б частину коштів, але як я вже зрозуміла, це не можливо.
  Менеджери дуже важко йдуть на контакт, відповідають по 4-5 годин і це враховуючи, що я дзвонила на гарячу лінію вже декілька разів
  Короче компанія топ)))

  Марія 29.03.2023 1.75

 • Заказал реферат по философии.
  Выставили цену оплатил, за час до окончания срока написания приходит письмо, что автор пропал…… но другой готов за цену 2.5 раза дороже написать в течении суток……
  Так как сорваны сроки, я отказался и потребовал возврата денег.
  Переписку удаляют, деньги не вернули…..

  Олег 21.02.2023 1

 • Сделали курсовую раньше срока. Качество написания ужасное. Присутствуют грамматические и пунктуационные ошибки.
  Выполнена не по плану который был предоставлен в начале заказа. Дали период для внесения бесплатных правок месяц. В течении этого периода отказались вносить правки, требовали деньги. Правка была в том, чтобы переделать курсовую ПО ПЛАНУ.
  Удаляют переписку с клиентом, меняют прикрепленные файлы, чтобы не было доказательств их неправоты. Не советую.

  Анна 14.12.2022 1

 • никогда не заказывайте работы на данном сайте!
  я заказала в общем 4 вида работ
  1-2 были тезисы(план диплома) и эссе – работы на пару страниц и сильно качество меня не волновало поэтому я не придиралась и насчет цены так же не задавала вопросов подумала что цена нормальная учитывая положение в стране, работы были выполнены быстро поэтому я решила сразу заказать следующие работы с которыми как раз и случились проблемы.
  3-й работой была презентация по готовой работе. в работе уже были фото и текст для презентации моей просьбой было сделать визуализацию , выполненная работа повергла меня в шок за 550грн мне прислали слайды в которых были чисто скопированы мой текст и фотографии , автор даже не потрудился отформатировать текст или найти другие фото и на выполнение этой работы был срок неделя , когда я обратилась к менеджерами меня же сделали виноватой видилите я не указала какой стиль и вид презентация должна иметь поэтому автор сделал \”стандартный\” , даже ребенок или человек который первый раз открыл повер поинт смог бы сделать лучше.
  после долгих споров с менеджерами работа была переделана но уже давно после отведенных сроков в итоге я сделала работу сама и еще долго жалела что сделала заказ, заказывая работу я ожидала увидеть профессионально выполненную презентацию ведь кака я и сказала в задании для меня была важна визуальная часть., но данная фирма видимо не занимается таким и вместо того что бы уточнить детали они просто берут ваши день и потом обвиняют если вы не указали даже малейшие детали , общение с менеджерами было ужасно и вызвало у меня сильный стресс.
  после получения 3-й работы я стала очень переживать за 4-ю ведь это была научная статья за которую мне посчитали 4 100 грн и я уже внесла половину стоимости,
  когда мне прислали фрагмент работы мои опасения подтвердились , так как я не указала шрифт работа была выполнена 14м и так как я написала 20-30 страниц ровно 20 и было выполнено, я сразу поняла что если я переведу это в 12й то страниц станет меньше, содержание статьи по большей части чистая вода , загнав статью в разные программы по плагиату я узнала что некоторые части были полностью скопированы с другой статьи, автор даже не удосужился сменить пару лов так же уникальность была меньше 80% хотя при заказе я выбрала максимальную 90%. платить за такую халтуру у меня просто не было желания и я решила написать на один из других сайтов которые находятся в топе и представьте мое удивление когда цена за эту статью на сайте который находится на 3м месте была в два раза ниже!!!!
  пожалуйста не повторяйте моих ошибок и не заказывайте на данном сайте, у них работают абсолютно не компетентные люди и цены заоблачные, я очень жалею что подарила им столько денег лучше бы сделала сама

  Елена 03.08.2022 4

 • Когда меня спросили нужен ли отчёт об уникальности работы, я ответила что нет, так как знала что диплом на плагиат будет проверять ВУЗ. Но каким же шоком для меня был факт того, что ДИПЛОМНАЯ работа была полностью скопирована из интернета. Были такие фразы как: «Вчителю потрібно звернути увагу учнів на те…»
  Если честно я в полнейшем недоумении, я не думала что отсутствие уникальности это в тупую скопированный текст из интернета без правок и проверки автора. К тому же было кусу грамматических ошибок которые в исправляла сама. В общем 50% моего диплома это плагиат, он полностью скопирован из интернета, и мне очень жаль потраченных денег и нервов , я надеялась нормальный результат а не на скопированный текст из интернета.

  Саша 21.06.2022 4

 • Заказывала реферат ,осталась довольная. Очень хорошее обслуживание,общались в viber,ответили на все вопросы,там же и сделала заказ. Выполнение было в срок,работа написанная грамотно,присутствует уникальность, цена так же хорошая.

  Юлия 21.02.2022 4

 • Лично я не могу сказать, что осталась довольна своей дипломной работой в полной мере. Было много замечаний со стороны руководителя, по срокам тоже не вложились. Что-то дорабатывали они, что-то пришлось мне. По итогу работа получилась не плохая, на четверочку, но не на5ку.

  Виталина 17.02.2022 4

 • Заказывала курсовую. Осталась очень довольна результатом. Уникальность на уровне, текст грамотный и оформлено правильно. Спасибо большое!

  Вика 16.02.2022 5

 • Заказывал отчет по практике. Результатом остался доволен. Спасибо

  Руслан 12.02.2022 4

 • Доброго времени суток! Хочу написать отзыв о супер компании которая помогает всем студентам, заказывала дипломную работу и осталась очень довольна) Потому что благодаря Вам Я защитили диплом на отлично 😍 сделали все очень быстро и учли все мои пожелания) однозначно буду рекомендовать всем своим знакомым студентам

  Инна 10.02.2022 4

 • Я студент-заочник и естественно ещё и работаю, так что тратить много времени на написание курсовой не хотелось. Сделала заказ в данной компании, через личный кабинет, связь поддерживали через viber. Работу сделали в срок,все было профессионально выполнено, все пожелания были соблюдены. Спасибо,рада была с вами сотрудничать.

  Yulia 07.02.2022 4

 • Спасибо этой компании за работу. Ваши сотрудники, такие молодцы, мою курсовую сделали очень быстро и качественно. Все нюансы учли, классно! Мой руководитель принял курсовую, оценка отличная. Я очень довольна вашей работой, качественно и профессионально исполнена. Обращатся еще буду! Нерви мои сберегли спасибоо.

  Даша 07.02.2022 4

 • Замечательная компания!!! Нужно было срочно сдать курсовую, обращалась во многие компании, но нигде не смогла получить достойную работу. Эту компанию нашла случайно в интернете, думала что такая же как и прошлые, но нет, приятно удивлена. Все четко, ясно, понятно, не подвели со сроками и с ценой. Буду обращаться сюда постоянно и рекомендовать всем студентам!

  София 07.02.2022 4

 • Обращалась за помощью в написании курсовой работы, поскольку сама не успевала, да и не уверенная была, что смогу на отлично. Сразу после моего обращения в сервис уточнили сроки, когда нужно сдать работу, но я и подумать не могла, что сделают настолько быстро. Курсовая была сделана на отлично, плагиата не было. Могу сказать, что теперь я знаю куда обращаться, а также уже посоветовала подруге. Цена приятно удивила, я изначально думала, что работа проффессионалов оценивается просто нереальными цифрами, но к счастью я ошиблась и за такую цену позволить себе может каждый.

  Юлия 06.02.2022 4

 • Замечательная компания, они недавно писали мне курсовую. Мне очень понравилось, что не смотря на то, что сроки были сжаты, работу сделали для меня во время, без задержек. Так же, очень круто, что работа написана простыми словами, не было проблем с изучением материала, очень легко выучила и сдала.
  Все круто, советую эту компанию всем.

  Анна 04.02.2022 4.5

 • Обратилась в компанию На5ку чтобы заказать отчёт по практике, хочу поблагодарить за такую качественную работу, которая на сто процентов соответствует цене. Закрыла практику благодаря вам на пятерку, огромное вам спасибо вы лучшие в этом деле.

  Света 04.02.2022 4

 • Заказывала дипломную работу в На5ке по теме «Аспекты финансового контроллинга в аудите». Оговорили строки выполнения работы, учли все мои пожелания и нюансы в некоторых вопросах. Понравилось, то что работа проверяется на плагиат и есть возможность бесплатно внести изменения. У преподавателя было одно незначительное замечание, которое ребята быстро исправили. Спасибо большое за качественную работу. Моя защита прошла на отлично.

  Наталья Решетняк 03.02.2022 4.5

 • Заказывала в на5ку курсовую работу по психоанализу, тема попалась очень сложная, поэтому пришлось обратится за помощью. Работу сделали в срок, преподаватель с первого раза приняла курсовую. Буду обращаться в дальнейшем!

  Тата 11.01.2022 4

 • В компании «На5ку», заделала заказ магистерской работы. Осталась довольна, рекомендую всем знакомым. Написало очень грамотно, качественно, быстро. Благодарю!

  Мария 30.12.2021 4

 • Первый раз обратилась в компанию На5ку для выполнения курсовой, меня не вполне устроила выполненная работа, были большие нарекания, но все нюансы мы с менеджером обговорили и было исправлено по моей просьбе, свой заказик я таки получила на руки!

  Татьяна 18.11.2021 4

 • Впервые обратилась в компанию «На5ку» и осталась довольна сотрудничеством. Заказала в этом сервисе эссе. По телефону решили все вопросы, обговорили сроки выполнения. Ребята всё сделали грамотно, вовремя и учли пожелания. Мне всё понравилось, спасибо за проделанную работу.

  Елена 04.11.2021 5

 • Постоянно работаю, на учебе времени совсем не хватает, нужна была срочно курсовая работа по экономике, обратился в данную компанию. В целом остался доволен, качество написания работ грамотное, в процессе работы, отправлял на доработку, учли все мои пожелания и исправили ошибки бесплатно. Курсовую сдал нормально, по цене тоже вполне себе отлично, не сильно завысили прейскурант. Сроки быстрые, делают все оперативно, спасибо.

  Михаил 03.11.2021 5

 • За помощью в на5ку обратилась по совету одногруппников. Необходимо было сделать отчет по практике и сроки уже горели. Спасибо огромное ребятам, что вошли в положение и уложились в поставленный срок. стоимость работы более чем доступная. Рекомендую

  Кристина 01.11.2021 4

 • Обратился за помощью в написании отчёта по практике. Указал сроки, обсудили тему и в кратчайшие сроки работа была у меня на руках. Написано понятным языком, правда, как я сам писал. Работу засчитали, отметка на которую я и рассчитывал. Обязательно буду обращаться в дальнейшем, ведь у меня впереди ещё два года учёбы. Но с науку уверен, что всё сложиться хорошо 👍

  Игорь 24.10.2021 4

 • Заказал курсовую работу так как не успевал сам подготовиться и очень доволен так как получил отличную оценку. Все было до воли хорошо описано и грамотно. По этому советую всем студентам общаться и быть уверенным что ваша работа будет сделала профессионально и конкретно под вас и вы будите с хорошей оценкой.

  Maks Kotow 22.10.2021 4

 • Спасибо большое за оперативную работу. Я в восторге. Помогли сэкономить время и без проблем закрыть предмет.
  Хотелось бы получить какие-то бонусы, например к диплому делают доклад и презентацию, к курсачу была только скидка за 1й заказ и всё.

  Алексей 11.10.2021 4

 • Эта компания худшая в своём деле! Благодаря этой компании меня отправили на пересдачу, так как работа по качеству и уникальности подходила разве что для первоклассника. Но в компании, естественно, не при делах. Они же работу написали, а о качестве ее самой подумать не захотели видимо. Понимаю теперь, откуда столько негативных отзывов.

  Ира 09.10.2021 3

 • В На5ку обратилась не первый раз, т.к. не всегда есть время, чтобы делать работы самой. Осталась крайне разочарована и работой, и сотрудничеством. С такого уровня хамством и неграмотностью в работе я столкнулась впервые. Решила оставить свой отзыв о них именно тут, так как на данной сайте более правдоподобные отзывы, а не вся эта сладкая ваниль, которая на других отзовиках про них пишут. Будьте осторожны, ребята!

  Вита 08.10.2021 3

 • Спасибо за хороший реферат , который можно показать преподавателю и получить удовлетворительную оценку. Цена оптимальная. Выполнили мой заказ без опозданий. Креативный и уникальный подход к клиентам, молодцы 🙌🏼

  Вероника 08.10.2021 4

 • Я повелся на позитивные отзывы в интернете и заказал курсовую работу. Потом уже узнал, что сайт studentguide – это их заказные отзывы. Курсовую написали так, что этот бред еще надо было прочесть. Куча ошибок, старая информация, нелогичное содержание. Некоторые куски работы тупо скопированы из интернета. Про уникальность работы вообще речи не идет. “Спасибо” за такую работу. Мошенники.

  Николай 19.04.2021 2

Rating