Відгуки про компанію Zulu help student
1313 балів
86
16
6 місце
У рейтингу
рефератних компаній
Якість
Вартість
Терміни
Сервіс
Середній бал 3.47
 • Зробили все чудово, швидко, все пояснювали, якщо чогось не розуміла, це моя перша курсова робота, тому все ТОП! ДЯКУЮ!

  Надія 26.02.2024 5

 • Хочу подякувати вам та автору курсової!
  Робота отримала майже максимальний бал
  якщо чесно я на це навіть не
  розраховувала))
  Але тепер я впевнена що звернусь до вас
  у написанні майбутніх курсових та напевно дипломної
  Ще раз дякую 🥰

  Дарья 18.02.2024 4.5

 • Співпрацею із компанією ZULU залишився задоволений. Замовив РГР і отримав відмінну роботи, всі розрахунки правильні, викладач оцінив роботу на високий бал. Також можу підкреслити дуже зручну та швидку комунікацію з менеджером, вранці залишив запит на сайті, менеджер відразу відповів, ми все узгодили і ввечері мені вже прислали роботу. Дуже дякую за оперативність!

  Pasha 16.02.2024 5

 • Замовила у них дописати курсову роботу з психології. А саме опис емпіричної частини та зобразити графіками чи діаграмами результати досліджень по методиками, а також підтвердити чи спростувати уже написані гіпотези. Всі пораховані дані, середні значення, навіть зразок роботи, за яким все потрібно було оформити надіслала автору. Все погодили, озвучили ціну і дедлайн. Кожен день мені задавали уточнюючі питання по даній роботі, в результаті змінили автора. Коли вже дедлайн на підході написали, що і другий автор не може написати роботу (це якраз на Різдво). І тут розпочинається саме цікаве! Мало того, що вони мене підвели зі здачею роботи так ще й відмовились повертати гроші і повному обсязі, мотивуючи це тим, що автор старалася та й щось написала в міру своїх можливостей. Все, що написала автор не відповідало вимогам,які я надсилала, описову статистику зробила за невірними середніми значеннями, бо десь в таблиці не тули дивилась. НЕ РЕКОМЕНДУЮ дану організацію, бо це шахраї. Для чого братися за написання роботи, якщо у вас немає авторів з відповідним рівнем знань???? Ваш рівень це реферати і контрольні роботи.

  Анна 08.02.2024 1.25

  • Дякуємо вам за відгук щодо нашої роботи! Ми не згодні з вашою позицією, оскільки:

   1. Ви звертались до нас раніше за послугами і в минулі рази все було добре, ми зробили свою роботу на відмінно. Тобто ви наш повторний клієнт та казати, що ми шахраї – недоречно. Ми зробили свою роботу не в повному обсязі (за що повернули вам частину грошей). В частині того, що ми не повністю виконали свою роботу – ми згодні. Просимо у вас вибачення щодо цього, наше вибачення підкріплено поверненням грошей на ваш рахунок.

   2. Оскільки ваше завдання було складним – наш автор неодноразово задавав вам уточнюючі питання, ви давали відповідь на них з затримкою декілька днів, відповідно до наших умов роботи ви маєте давати відповіді на питання повноцінно та вчасно щоб дійсно робота була зроблена на відмінно.

   3. В нашому штаті працює більше 300 авторів, серед яких левова частка людей з науковим досвідом (викладачі, аспіранти), а також випускники, які мають дипломи магістра чи бакалавра. У вас було складне замовлення, де потрібно було працювати з певною програмою, наші автори не мали великого досвіду у цій сфері, оскільки це дуже вузький напрям. Ми підібрали спеціаліста, який орієнтується у цій програмі, але й він не зміг повноцінно осилити її, про що, ми вас повідомили завчасно. Казати, що наш рівень це реферати та контрольні – недоречно, оскільки кожного року ми виконуємо більше 10 000 завдань, серед яких є й дисертації для викладачів.

   4. Якщо б ми були шахраями, ми б заблокували вас чи просто б не читали ваші смс, ми зробили вам повернення 50% від суми замовлення, бо наш автор зробив частину роботи та неодноразово вносив правки від викладача.

   В будь-якому випадку дякуємо вам за відгук, ми зробили всі висновки з цього замовлення

   Власник компанії Zulu Help 15.02.2024 4

 • Дуже сподобалась співпраця, спілкування було дуже ввічливе, завжди відповідали на усі запитання))) вклалися в усі терміни: і написання, і правки🔥 рекомендую!😍

  Вікторія 05.02.2024 5

 • Була підписана на сторінку ZULU давно, і нарешті трапилась нагода замовити курсову роботу, бо маю маленьку дитину та не було змоги писати самостійно. Звернутись у цю компанію було найкраще рішення, бо викладач оцінив роботу у 85 балів, це супер результат, завдяки цьому у мене є шанс, що залік теж зарахують. Всім студентам рекомендую звертатись саме в цю компанію, ви не пожалієте!

  Анна 24.01.2024 5

 • Дуже відповідальна і організована компанія . Швидко відповідають на повідомлення та завжди залишаються з клієнтом на зв\’язку. За потреби вносять правки , про які просять . Дуже приємно з ними працювати !

  Вікторія 14.01.2024 5

 • Мала певні претензії до курсової роботи, викладач теж. Не встигала по строкам тож не особливо розписувала менеджеру потрібні правки, через це залишився негативний досвід. Зі мною зв\’язалися та запропонували спосіб влагодження конфлікту шляхом часткового повернення оплати. Приємно, коли тебе чують і ідуть назустріч.

  Марія 12.01.2024 3.5

  • Дякуємо вам за чесний відгук щодо нашої роботи! Ваше замовлення було доволі складним та терміновим і ще в придачу викладач дуже гостро реагував на будь-які неточності. Ми зробили всі висновки щодо цієї ситуації та в майбутній нашій роботі ми не допустимо таких випадків. Дякуємо вам, що пішли на зустріч при вирішенні цієї ситуації. Гарного дня!

   Власник компанії Zulu Help 15.02.2024 4

 • Як для студента, який самостійно писав бакалаврську минулого року від А до Я і який звик усе робити самостійно, замовляти магістерську виявилось ще тим випробуванням. А особливо з тим негативним досвідом, що в мене був десь так на третьому курсі, коли ми з другом вирішили купити курсову за 800 грн на біржі (це був ще той експірієнс).
  Енівей, цього разу вибору в мене не було: кінець року, купа роботи на службі, а тут ще й фінальний стрибок — закінчення магістратури, диплом. Коли побачив, що дедлайн написання третього розділу згідно з графіком минув ще за день перед цим, то зразу стало очевидним, що треба віддавати роботу на аутсорс.))
  На диво для мене, доволі оперативно зв’язались, знайшли відповідного спеціаліста, провели оплату, надали квитанцію і одразу взялись за роботу. Щодо дедлайнів — усе зробили в строк. Єдине, що мене бентежило, то це правки, стосовно терміну внесення яких у роботу я був не впевнений, але.. і тут впорались! І я вам скажу, що співвідношення ціна/якість у компанії на висоті. За ті ціни, що Зулу пропонує за виконання робіт ви точно можете очікувати на достойну якість. Перевірку на плагіат ви пройдете на ізі, бо змістове наповнення в роботах дійсно авторське. Щодо свого результату скажу так: 80 балів за практику, 82 бали за диплом. Як на мене, більш ніж достойний результат з урахуванням того, що займатися підготовкою до презентації диплому на захист у мене не було часу від слова зовсім.))
  Пишу так багато для того, аби відвідувачі сайту відчули, що в когось був схожий із їхнім досвід, коли дедлайни стискають горло, а займатися написанням диплому просто фізично не є можливим. Врешті-решт, студенти мають тенденцію працювати паралельно із навчанням. Тому, щоб ви дарма не вагалися, кажу вам одразу — замовляйте роботи тут. Навіть якщо у вас був негативний досвід із замовленням робіт у минулому на біржах або деінде, то тут вас точно не надурять, повірте моєму досвіду. Зулу напише диплом за вас, а місцями — навіть краще за вас.))

  Нікіта 21.12.2023 5

 • Робота виконана безумовно якісно, відповідно до рекомендацій. В процесі виконання будь-які поправки враховувались. Щиро рекомендую до співпраці!

  Яна 19.12.2023 5

 • Дуже задоволена роботою автора. Усе зроблено за вказаними умовами. Завжди надсилаю навіть набагато раніше до завершення терміну роботи. Вдячна мільйон разів за швидкі правки та високий рівень роботи! Дякую❤️

  Катерина 18.12.2023 5

 • Замовив підсумкові тести в зулу – все супер, швидко закрив сесію на високий бал. 200 тестів зробили за 3 дні дяя мене це було б неможливо, а так компанія дуже виручила. Роботи ще буду замовляти однозначно

  Дмитро 12.12.2023 5

 • Дуже вдячна компанії zulu за вчасно виконані роботи на високому рівні. З допомогою досвідчених спеціалістів отримала високі бали і зберегла свій час

  Лариса 04.12.2023 4.75

 • Отправлял на решение контрольную по не самому популярному предмету, – \”аналитическая геометрия\”. На следующий же день нашли специалиста, так ещё и выполнили работу на 4 дня раньше срока.

  Юрій 03.12.2023 5

 • Написанням курсової незадоволена. Заплативши 2700 очікувала, що буде гарна робота і розуміння правок
  Але автор розумів правки з разу третього, перші рази все було зроблено на \»аби відкрилися\», допускав багато помилок орфографічних, деякі речення наче через переклач прогнали, деякі правки взагалі не вносив, хоча вони були важливі
  Як висновок, майже всю практичну частину, висновки до розділів та загальні довелось писати самій.
  Віддавши 2700 зовсім не очікуєш, що будеш писати роботу сам. Про ледве отриману трійку взагалі мовчу
  Замовляла також презентацію до курсової, якість виконання — аби як. Колір фону не знаю за якими стандартами був обраний
  Сваритися і повертати гроші вже не хотіла, бо не було ні часу, ні сил з цим боротись.
  Про роботу менеджера сказати нічого поганого не можу, завжди швидко відповідав та передавав правки

  Катерина 02.12.2023 1.75

  • Катерино, дуже вам дякуємо за чесний відгук щодо нашої роботи! Ми повністю визнаємо свою вину та вже звільнили автора, який писав вашу роботу: до цього спеціаліста останнім часом й так було багато питань, а ваші зауваження щодо якості стали останньою краплею. Будь ласка, напишіть нашому менеджеру, який приймав ваше замовлення – ми з вами обговоримо варіант вирішення цієї ситуації та вирішимо цей конфлікт (повернемо частину коштів або зробимо якусь роботу безкоштовно чи з великою знижкою). Дякуємо вам! Зворотній зв’язок для нас дуже важливий, ми вже зробили всі висновки з цієї ситуації та більше такого не допустимо.

   Власник компанії Zulu Help 12.12.2023 4

 • Я щиро дякую за роботу,і за те що зробили все дуже швидко.я встигла все здати,одна компанія мене обманула,взяла грн і не зробила роботу,а ви допомогли.
  Дякую .буду звертатись ще,і радити друзям.

  Юлія 14.11.2023 5

 • Перший раз замовляв роботу на сайті ZULU, враження від співпраці залишились дуже приємні. Якість роботи на вищому рівні, все виконано за матеріалами, що я надсилав, прохання враховані. Можу прийти до висновку, що працюють на совість та на гарний результат. Дякую менеджерам за професійну консультацію та швидку відповідь, звертатимусь у цю компанію ще).

  Дмитро 27.10.2023 5

 • Сервіс дуже класний, менеджери приємні та привітні, швидко відповідають. Замовляла перекладацьку практику – зробили на вищому рівні. Видно, що виконавець має високий рівень німецької, тому замовляти роботи з німецької я точно рекомендую. Робота супер!

  Надія 19.10.2023 5

 • Замовляла магістерську, зробили трохи більше ніж за 2 тижні, в строки вклались, надсилали мені все частинами, як я і просила. Виправлення від викладача зробили безкоштовно та дуже швидко. Хочу подякувати менеджерам за уважність, допомогли розібратись із методичкою, видно, що працюють на гарний результат. Вийшла дійсно якісна робота, за яку отримала високі бали. Якби ще вчилась, то точно замовляла б роботи в Зулу

  Карина 12.10.2023 5

 • Після дистанційки важко влитись у навчальний процес, мене виручає тільки Зулу. Вже замовляла практичну з фізики, зробили швидко, якісно і бюджетно. Написали навіть пояснення задач та хід виконання, за це особлива подяка!

  Світлана 26.09.2023 5

 • Звернулась для написання магістерської роботи з педагогіки. Термін написання зазначила доволі маленький, бо необхідно було майже терміново робота, для того, щоб почати працювати саме з дослідженням. Також, зазначала високій рівень унікалльності. Робота була написана вчасно, перевірена на сервісах плагіату. Чудова робота! Навіть через час і великі правки викладача згодились вносити нові правки!

  Тетяна 18.09.2023 5

 • Не раз співпрацювала із компанією ZULU завжди залишалась задоволена не тільки якістю робіт, а й комунікацією. Дуже приємні менеджери, швидко відповідають, запитують всі деталі щодо роботи. На цей раз звернулась за курсовою роботою з методики викладання англійської мови. Трохи хвилювалась, адже викладачка дуже вимоглива, ще й робота повністю мала бути англійською мовою. Готову роботу отримала десь через тиждень, зразу кинулось в очі гарне оформлення, сама б довго розбиралась із всіма правилами.
  Викладачка перевірила роботу та запропонувала змінити приклад статті на яку спирався один із розділів. Звернулась знову до менеджера та мені зробили все безкоштовно. За курсову отримала 87 балів, це один із кращих результатів у групі. Однозначно буду звертатись ще!\”

  Марія 05.09.2023 5

 • Замовляла курсову роботу майже перед захистом, зробили їх швиденько та тим не менш достатньо якісно. Ціни досить демократичні як для нинішньої ситуації, а якість того вартує, та ще і зекономлений час.

  Ольга 14.08.2023 5

 • Мені сподобалось те як зробили мою роботу, дуже дякую, буду замовити ще! Дуже швидко робота була зроблена та надіслана зразу. HR ввічливий і привітний. Дякую за Вашу роботу, буду Вас рекомендувати своїм друзям та знайомим❤️‍🔥

  Артем 02.08.2023 4.8

 • Дякую компанії Zulu за написану курсову на «відмінно». Автор успішно виконав усі вимоги щодо написання роботи. Робота написана логічно, зрозуміло та без зайвої інформації. Обов\’язково звернуся до вас знову. Щиро дякую!

  Юля 26.06.2023 5

 • Замовила курсову з програмування, оцінили в 4800, поставила термін в десь 2 тижні.
  Спочатку скинули код, який можна сказать не працював 🙃 вже не кажучи про те, що не були виконанні всі умови. Записка взагалі була водою, ніякої потрібної інформації. Написала, що взагалі не те, що очікувала, скинула приклади виконання та думала, що перероблять і записку, і код. Переробили лише код і знову неправильно, не все реалізовано, не все працює і подібне
  Ну, декілька разів перероблювали, але сенсу з цього не було жодного, так що записку писала з нуля сама, а в коді перероблбвала більше половини точно 👍🏻 замість готової записки і коду через два тижні, через місяц співпраці отримала нічого, записку сама робила с нуля, код дуже перероблювала.
  Останніми повідомленнями в нашому діалозі було те, що просила автора додати розділ з реалізацією, щоб потім за прикладом собі переписать (хоча сенсу не було, так як все вже булл змінено) отримала повідомлення(7 червня) , що все передано автору і так мені нічого і не надіслали) а сьогодні вже 17) також до мінусів хотіла б віднести, що коли просиш відправити роботу до 9, її не відправляють, потрібно писати і нагадувати, по типу, ау, де робота, ну а у відповідь «уточнюємо у автора» і чекаєш ще до вечора, знову запитуєш, де робота і знову у відповідь « Перевіряємо його відповідь» І ДУЖЕ НЕОЧІКУВАНО, АЛЕ ПОТІМ ЩЕ РАЗ ЗАПИТУЄШ «ВІДПОВІВ?» ))) ну типу ну))) якщо є терміни, то потрібно за ними працювати, не кожен може прям настільки тягнути час.
  Отже, роботою взагалі не задоволена, не знаю, за що заплатила, якщо використала, ну, структуру коду максимум 🤡 звертатись більше не буду, враження негативні, не рекомендую.
  Знову ж таки, перед тим, як замовити, читала відгуки і вирішила все-таки ризикнути, ну)) ризикнула)))

  -- 18.06.2023 2

  • Дякуємо за ваш чесний відгук! Автор, що писав вашу роботу вже звільнений, цей спеціаліст вже неодноразово мав нарікання від клієнтів, нам дуже шкода, що ми неякісно надали послуги, ми тримали цього спеціаліста лише через те, що він виконував завдання з рідкісного профілю – програмування. Ми повністю визнаємо свою провину перед вами. Сподіваємось, що ви вдало захистили вашу курсову роботу, а підготовлена нами робота хоча б частково допомогла вам при переробці курсової роботи. Дякуємо за вашу чесну думку, нам дуже важливий зворотній зв’язок, яким би він не був

   Власник компанії Zulu Help 19.06.2023 4

 • Рекомендую на і Zulu, і автора саме моєї роботи
  Ось чому:

  – Через мого наук. керівника та важкі методичні рекомендації правок було КУПА буквально, але автор усе робив до останнього, мені вже самій ніяково було, тому випросила доплату
  – Намагалися усіляко допомогти, аби вирішити всі казусні ситуації
  – Допомогли підготуватися до захисту, а саме: автор відповідав на питання, які потенційно могли задати на захисті, підказав що почитати і подивитися для підготовки
  – Бакалаврських фактично було дві замовлено, на дві людини, і хоч у другої було набагато менше правок, але в цілому це досить великий обсяг роботи, з яким автор впорався і водночас допоміг підготуватися обом для нормального захисту
  – Слова про те, що проведуть від здачі науковому керівнику та правок до захисту не були словами на вітер!

  Дублюю відповідь з іншого сайту для рейтингів, але ще раз зазначу, що мені дуже пощастило з автором та менеджерами, які намагалися знайти точки порозуміння у всіх складнощах, допомогти і відповідали хоч і не завжди вчасно, але настільки швидко, наскільки це було можливо (це більше стосується травня і червня, коли навала замовлень)

  Христина 02.06.2023 5

 • Дякую за роботу)
  Перше, що приємно вразило, так це швидкість комунікації та виконання роботи. Не встигла я сформулювати думку, як вже моє повідомлення прочитане. Дуже приємно бачити, що за твою роботу переймаються.
  В курсовій всі необхідні правки вносились (і не один раз!). Мені взагалі здалося, що я була найвибагливішим клієнтом за весь час, стільки разів просила додавати, перефразовувати тощо😅
  Робота постійно надсилалася завчасно, і я мала змогу її переглянути не поспішаючи.
  Стосовно вартості, не можу поскаржитися, адже весь теоретичний розділ мені написали за 4 дні, тому моя вартість (на перший погляд висока) є раціональною.
  Єдине, що трішки знизило мою оцінку, – наповнення роботи. З теоретичною частиною проблем взагалі не було, а от з практичною трішечки виникли (автор не зовсім зрозумів, що я хотіла побачити в роботі), але автор відгукнувся все виправити, і це приємно здивувало.
  За браком часу я виправила все сама. Кінцевий результат нашої співпраці – 100 балів😍 І без вас наврядчи б так вийшло, я просто б не встигла.
  Тому щиро рекомендую)
  А команді бажаю подальших успіхів🙃

  Інна 01.06.2023 4.5

 • курсову роботу з програмування, яку я замовила та оплатила на цьому сайті, оцінили на 8 зі 100 балів, переробити відмовляються, оплату не повертають, тягнуть час, але нічого не роблять. Нікому не рекомендую. Марно витрачені гроші та нерви

  Катерина 29.05.2023 1

  • Дякуємо за ваш чесний відгук! Ми повністю визнаємо свою провину щодо вашої роботи. За неї ми вам повернули 90% оплачених коштів. Спеціаліст, який писав вашу роботу вже звільнений. Ми боремось за якість та нам дуже шкода, що так вийшло, приносимо вибачення від всього нашого колективу. Довгі відповіді були зумовлені великою завантаженістю – зараз у всіх сесія та дуже великий попит. Дякуємо за вашу чесну думку, ми обов’язково станемо краще

   Власник компанії Zulu Help 01.06.2023 4

 • Велике дякую шо допомогли скласти іспит з математики , я завдяки вам склала іспит з 40 на 40 . Дуже швидко і якісно виконана робота 🤗♥️ВИ СПРАЖНІ РЯТІВНИКИ ♥️🫶🇺🇦. Раджу всім Вас ♥️, вся група задоволена♥️🥳. Велике дякую🫶🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦ВИ СУПЕР !
  Все чудово швидко відповідають клієнтам , дуже милі і хороші. Приємно спілкуватись!
  Ціна нормальна як що скинутись групою , та і за таку роботу ціна адекватна . Дуже сподобалось що там і правда спеціалісти своєї роботи яким можна довіряти 100% . Хочу щоб всі студенти знали що є така компанія як Zulu help student яка допоможе в любий час ! Вони дуже молодці !

  Евіліна Єнаки 23.05.2023 5

 • Не задоволена, довгий ігнор, постійно треба нагадувати про себе, постійні переноси, автор зробив 1003030 орфографічних і лексичних помилок. Як можна забути, що вставні слова виділяються комами? Чому вживається багато суржику? Чого за 1800 грн я маю сидіти ГОДИНАМИ і перечитувати кожне слово/речення і виправляти такі помилки. За цю курсову я б заплатила МАКСИМУМ 500 грн, дуже не якісно. Я пошукаю вас і в інших мережах і залишу там також цей відгук. Це дорого для такої неякісної роботи. Я поставила 2 зірочки, бо хоча б відповіли мені і нарешті все надіслали. Соромно перед викладачем, що виправляв такі дрібні помилки і за це занижував бал. Сподіваюсь більше не потраплятиму на таку непрофісійність і вам рекомендую їх оминати

  Аліна 18.05.2023 1.25

  • Дякуємо за ваш чесний відгук. У всіх студентів зараз сесія та ми працюємо на межі власних можливостей: дуже багато запитів на допомогу. Як менеджери, так і наші автори працюють майже 24/7. Ми повністю визнаємо власну вину щодо вашого замовлення та автор, який писав вашу роботу вже звільнений, оскільки ми стараємось боротись за якість робіт. Хоча робота була дійсно поганою, ми вас вели до кінця та завжди відповідали (хоч іноді й повільно) та вносили всі необхідні виправлення. Дякуємо за вашу чесну думку! Ми отримали гарний урок з вашого замовлення та обов’язково станемо краще. Бажаємо успіхів на захисті курсової!

   Власник компанії Zulu Help 23.05.2023 4

 • Менеджер відповідала довго, проте була дуже привітною. Але моя курсова робота…. Просто жах, перероблювали 3 рази, не змогли змінити практичну частину курсової і у висновку я залишилась без нормальної роботи. За два дні мене не хотіли допускати до здачи , тому що практична частина курсової роботи була жахливою, я просила допомоги , на що мені відповідали, що викладач не знає як змінити практичну частину . В якому сенсі не знає ? Хто має знати? І запропонували знайти нового викладача , але це мало б зайняти багато часу , якого в мене не було.
  Тому прийшлось заплатити іншим, аби переробили мою курсову , ціна зовсім не відповідає якості!!! Не звертайтесь сюди, якщо хочете спокійно здати свою курсову без нервів.

  Анна 15.05.2023 2.25

  • Доброго дня! Дякуємо за ваш чесний відгук, вашу курсову писала професійний автор, про роботу якої ми отримуємо дуже багато позитивних відгуків. Вашу роботу ми виконали завчасно, ми вносили всі правки наперед та вчасно, але по вашій курсовій, а саме по практичній частині прийшли термінові правки, які ваш викладач вказав в останній момент (хоча готова робота на перевірку була відправлена більше двох тижнів тому), ми не встигли розібратись та внести фінальні правки, бо зараз сесія та в нашій компанії дуже велике завантаження, ми працюємо майже 24/7 і через це виникла ця проблема. Дякуємо за вашу думку, ми врахуємо її для того щоб покращити якість наших послуг, бажаємо вам успіхів на захисті курсової роботи!

   Власник компанії Zulu Help 16.05.2023 4

 • Замовляла у Вас курсову роботу)Залишилась дуже задоволена👍Всі побажання були враховані🥰 Приємні у спілкуванні адміністратори, які одразу налаштовують на хорошу співпрацю та готові вирішити будь які питання та побажання🔥🥰Сама курсова робота була виконана на найвищі бали, якість наповнення курсової дуже вразила👍все чітко, ясно і без лишньої «води» загалом дуже Вам дякую❤️❤️Буду ще замовляти у Вас❤️

  Марія 15.05.2023 5

 • Замовляла реферат з терміном виконання у 5 днів, у результаті отримала його на багато раніше) Текст якісно написаний, дуже змістовно! Спілкування з менеджером пройшло на \”ура\”, дуже уважні та ввічливі люди. На моє прохання про внесення правок зреагували максимально швидко і все підкорегували. Щиро вдячна за оперативність!

  Інна 15.05.2023 4.75

 • Замовляла роботу з інформаційних технологій. Сказали що роботу писатиме викладач, але робота такої якості, ніби писав першокурсник. Моїм одногрупникам, які теж там замовляли диплом з ІТ розказували що роблять різні автори, хоча по факту там один автор, який не встигає робити вчасно і нормально.
  Моя дипломна робота в результаті схожа на лабораторну роботу з 2го курсу, вимоги до неї (що в ній обов\’язково мало бути) не дотримано, хоча автор стверджує що виконав все згідно ТЗ).
  Шкода витрачених коштів та втраченого часу. Пишу диплом в результаті сама
  Не рекомендую , перекажіть іншим)

  - 14.05.2023 2.5

  • Дякуємо за ваш чесний відгук! Ми проаналізували ваш діалог з менеджером та саму написану роботу й цілком згодні, що робота є посередньою за якістю, вашу роботу дійсно писав викладач, але він виявився непорядною людиною та виконував свою роботу аби як, ми вже звільнили цього спеціаліста та більше з ним не працюємо. Нам дуже шкода, що вийшла така ситуація з вашою роботою, але ми вносили всі правки та були готові працювати над вашим дипломом далі, щоб ви отримали таку роботу, як ви хочете. В будь-якому випадку дякуємо! Це можливість для нас стати краще, бажаємо успіхів на захисті вашої дипломної роботи!

   Власник компанії Zulu Help 16.05.2023 4

 • Робота виконана якісно та чітко, згідно з вимогами до поставленої задачі. Дуже подобається сервіс, індивідуальний підхід до клієнтів та розуміючі менеджери🥰🌸

  Марія Войтенко 07.05.2023 5

 • Заказала курсовую ,по мимо того что ответа не дождёшься так и самих правок над работой .По срокам нужно было скинуть работу ,нечего не отправили .Каждый раз бросала черновики по которым нечего не исправлялось толком .Ужасное содержание ,которое даже исправить сложно .Компания подвела перед самой защитой работы, пришлось самой дописывать и исправлять то что они написали .Вообще не рекомендую эту компанию ,если не хотите оказаться в такой ситуации

  Дарья 06.05.2023 2.5

  • Доброго дня! Дякуємо за ваш відгук! Ми вели вашу роботу з вересня 2022 року, всі ваші побажання та виправлення оперативно вносили постійно протягом 7 місяців, ми вас не ігнорували і завжди давали зворотній зв’язок.Всі правки щодо роботи вносились вчасно, але останні виправлення в квітні були трохи затримані, так як зараз у всіх студентів сесія та ми працюємо майже 24/7 щоб допомогти всім. За останні виправлення, які ми вам не внесли ми повернули частину коштів. Ми в жодному випадку не виправдовуємо нашу провину та повністю її визнаємо. У будь-якому випадку дякуємо вам за чесний відгук – це для нас можливість стати краще, бажаємо вам успіхів на здачі роботи!

   Власник компанії Zulu Help 06.05.2023 4

 • Роботу виконали жахливо, текст який вони прислали лише частково відповідав темі, але і ця частина не була написана належно (шкільний реферат). Літературу (посилання забули додати) потім скинули, скопійоване казна-що. Коли я запросив переробити, відчув не вдоволення, переписки велися довго (по днях чекав відповіді).
  Після мого запиту на повернення коштів — відмовили, але через деякий час зробили повернення 1\\4 від суми. Мотивуючи це тим що автор приділив багато часу і правок мойї роботі… НЕ рекомендую (витратити свої нерви).

  Максим 03.05.2023 1

  • Доброго дня! Дякуємо за ваш відгук, ми проаналізували виконане завдання та ваш діалог з менеджером й дійшли висновку, що у вашому відгуку дуже багато «суб’єктивного» ставлення з вашого боку на рахунок як якості виконаної роботи, так і процесу обслуговування (жодних грубостей з боку менеджера в вашому діалозі не має), ваше замовлення як і всі інші ми супроводжували повністю, вносили правки викладача. Ви наполягали на поверненні коштів — ми це зробили. Ми вам повернули 25% від сплаченої суми оскільки основна частина роботи була виконана та ми також вносили виправлення, які просив викладач. Для нас клієнт завжди правий та ми пішли вам на зустріч. В будь-якому випадку дякуємо за фідбек по нашій роботі — будь-яка реальна критика це можливість для нашої Компанії стати краще. Бажаємо вам успіхів при захисті вашої роботи!

   Власник компанії Zulu Help 03.05.2023 4

 • Я обращаюсь к компании зулу уже не протяжении многих лет , хочу отдельно этим комментарием поблагодарить всех ребята за помощь и за качественное выполнение заданий и моих работ . Они всегда помогут и откликнуться на помощь , бывало что я писала им в позднее время и сроки были крайне ограничены но ребята все равно отвечали и помогали мне , за это им огромное спасибо. Всем рекомендую.

  Николь 01.05.2023 5

 • Замовляла курсову роботу,виконали вчасно внесли корективи. Здала курсову на відмінно,сервіс швидко і якісно виконує свою роботу. Рекомендую🥰

  Лариса 24.04.2023 4

 • Менш ніж за добу зробили неймовірно гарну та структуровану презентацію PPT до курсової роботи за доволі приємну ціну😍 вносять правки необхідну кількість разів (безкоштовно), найкращий сервіс! Замовлятиму ще💔

  Аліна 23.04.2023 4.8

 • Доброго дня , дякую за роботу , отримала 5
  Дуже дякую , що виконали швидко всі мої вимоги за короткий термін ,не вперше звертаюсь з такими роботами , завжди були проблеми з іншими авторами , а у вас все швидко і без нагадувань
  Ще раз дякую, тепер чекаю на тему для дипломної роботи і звернусь до вас ще , гарного дня ❤️

  Дарья 17.04.2023 4.5

 • Замовив дві курсових роботи. На мій повид дуже швидко та якісно зробили і це великий плюс. Ще й ціна класна 🔥🔥. Буду замовляти ще!! Величезне дякую менеджеру та особливо автору!!! Ви найкращі ❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥

  Вадим 17.04.2023 4.5

 • Роботу яку я замовляла, було виконана чудово, і оцінена в максимальний бал, матеріал був викладений зрозуміло, і зацікавлено, я вже не раз зверталася за допомогою в Zulu, і ні разу не пошкодувала, адже всі роботи були на висоті, і ціна також 🔥, воно того варте. Я задоволена роботою і буду ще не раз звертатись!

  Маргарита 11.04.2023 4.5

 • Неймовірний сервіс! Курсова надіслана вчасно. Усе дуже подобається. Робота варта своїх грошей.
  Впевнена, звернусь ще не один раз! Дякую!

  Аміна 06.04.2023 5

 • Замовив проєкт, з\’ясували всі деталі. Роботу виконали дуже швидко
  Програма проти плагіту показала більше 70 відсотків унікальності
  Менеджер був на зв\’язку зі мною та автором майже 24/ 7.
  Щиро дякую!

  Олександр 31.03.2023 4.5

 • Замовила реферат, зробили дуже швидко, буквально за один день. І менеджер дуже приємний в спілкуванні, швидко відповідає. Буду тут замовляти ще

  Олена 28.03.2023 4.5

 • Дуже приємний сервіс, швидкі відповіді на повідомлення. Також не чекала що робота так швидко буде виконана

  Оксана 25.03.2023 4.5

 • Дуже часто користуюся послугами цієї компаніх. Завжди вчасно, якісно та на високому рівні. Дуже хороший сервіс.

  Адріан 25.03.2023 4.25

 • Залишаю відгук на компанію Зулу. Ні в якому разі не треба зв‘язуватись з цією компанією, як мінімум, якщо ви автор. Працювала в цій компанії два місяці, та нікому не рекомендую. Спочатку мого стажування було нормальне відношення до мене, в кінці стажування почались якісь незрозумілі питання до моєї праці, хоча все залишалось так, як буду раніше. Я виконувала той обсяг робіт, що мені надсилали, по швидкості та якості виконання не було питань, але потім почались. Спроби доказати свою правоту, бо мене не розуміють не давали успіху, та почала перероблювати роботи, які були написані й так добре. Після першого місяця, перед зарплатнею почались якісь затримки, добре, першого разу мене попередили, але потім, виплата затримувалась на цілий тиждень. Після ще однієї такої виплати, я повідомила моєму наставнику про намір піти із компанії, він віднісся спочатку нормально до цього, але перед останнюю виплатою мене заблокували та не виплатили. Всі мої намагання якось вирішити це питання не допомагали. Питання якості, на яке вони постійно опирались для переробки робіт відпало тоді, коли я перейшла у іншу компанію, де мною задоволені, та кожного разу нормально виплати.
  Ні в якому разу не зв’язуйтесь із цими шахраями!

  Тетяна 18.03.2023 1

  • Доброго дня! Навіщо писати фейкові та неправдиві відгуки? Текст вашого відгуку зовсім не відповідає дійсності, оскільки:

   1. В нас взагалі не має процесу стажування, описаного вами, як би ви працювали в нас як автор – ви б точно написали як в нас всередині побудована робота з авторами.
   2. Що значить переробка робіт, якщо вони написані й так добре? Який нам сенс придумувати додаткові задачі, що забирає не тільки час автора, а й час менеджерів. Ми вносимо лише ті правки, які просить клієнт, ви маєте розуміти, що бувають абсолютно різні викладачі, деякі з них такі дотошні, що можуть знайти 10 помилок в одному абзаці.
   3. В нашій компанії взагалі не має ніякого наставника (знову ж таки ви не знаєте як у нас побудована система роботи всередині), всі виплати відбуваються регулярно та вчасно, з нами працюють більше 350 авторів, серед яких велика кількість викладачів й аспірантів, чи б працювали всі вони з нами, якщо ми так обманюємо? Не думаємо.
   4. Ми ЗАВЖДИ виплачуємо всі виконані замовлення в повному обсязі, навіть якщо автор звільняється, що цілком нормально. З усіма авторами, ми підписуємо договір, де чітко визначаємо взаємні права та обов’язки, в тому числі де прямо прописаний обов’язок нашої компанії оплатити всі виконані замовлення.
   5. Ми НІКОЛИ не кидаємо в чорний список як ні клієнтів, так і авторів, всі питання завжди вирішуються та ми приходимо до хоча б якогось консенсусу.

   Шановні конкуренти, будь ласка, використовуйте лише чесні методи конкурентної боротьби, а не витрачайте ні власний час, ні наш час на відповіді на такі неправдиві та явно фейкові відгуки, дякуємо!

   Власник компанії Zulu Help 23.03.2023 5

 • Дуже вдячна за розрахункову на відмінно. Менеджер дуже терпляча, відповідає швидко. У наявності спеціалісти з різних дисциплін тож можна не турбуватися, що щось не зможе бути виконано. Із мінусів тільки один – дорогувато, але якщо замовляти однакову роботу разом з кимось, то дають знижки 5%

  Анастасія 18.03.2023 4.5

 • Роботу виконали швидко і доволі якісно!

  Євгеній 15.03.2023 4

 • Замовляв дипломну роботу з історії в цій компанії. Довга відповідь менеджера вже натовкнула на думку, що, можливо потрібно звернутись до іншої компанії, але все ж таки вирішив спробувати. У переписці с менеджером, я відразу почуяв холодно, та небажання допомогти мені. Виконали дипломну роботу з купою помилок та низкою унікальність. Я надіслав плану по котрому треба зробити мою роботу. Звичайно, таке відчуття, що його ніхто не дивився. Переробити відмовились. Після моїх повідомлень та благань на переробку мене тупо заблокували. Мало того, що не зробили роботу, так ще й ніхто кошти не повернув. На благо я знайшов іншу компанію, яка швидко переробила мою дипломну.
  Обходьте десятою дорогою цю компанію!

  Дмитро 14.03.2023 1

  • Доброго дня! Ваш коментар абсолютно не відповідає дійсності, наша команда цілком не згодна з ним, оскільки:

   1. В нас працює дуже багато менеджерів та всі діалоги з клієнтами обробляються вчасно й відносно швидко (відповідаємо протягом 1-2 годин), в нас просто не буває таких випадків, коли б клієнту відповідали абияк та робили це раз на декілька днів – ми постійно слідкуємо за роботою всіх спеціалістів та контролюємо не тільки якість робіт, а й особливості спілкування під час оформлення чи виконання замовлення.
   2. Ми проаналізували всі наші замовлення за останні два місяці та не знайшли жодного замовлення, яке б відповідало вашому коментарю, будь ласка, не треба писати фейкові відгуки, які явно не відповідають дійсності.
   3. Ми НІКОЛИ не блокуємо клієнтів, а завжди вирішуємо всі спірні питання, навіть якщо є повна вина нашої компанії, ми завжди виправляємо всі недоліки та за необхідності (коли вже зробити нічого не можливо) повертаємо всю суму або частину грошей, що попередньо погоджується з клієнтом. Це один з принципів нашої роботи – працювати чесно та відповідально, ваш відгук взагалі не відповідає навіть загальним засадам нашої роботи.

   Якщо ви дійсно замовляли в нас дипломну роботу – будь ласка, напишіть нам ще раз (будь-кому з наших менеджерів), ми повернемо вам гроші та вирішимо всі питання

   Власник компанії Zulu Help 23.03.2023 5

 • Часто обращаюсь в эту компанию, когда необходимо выполнить какую-либо работу по студ части. Ни разу еще не подводили, всё четко в срок и по адекватным прайсам. Услугами остался доволен, рекомендую.

  Владимир 05.03.2023 4

 • Замовляла курсову роботу з туризму, робота гарна оформлена за методичкою, необхідної унікальності досягли, практична частина реалізована. Дякую задоволена цією компанією.

  Аня 01.03.2023 4

 • Дуже хороша компанія. Виконали все прекрасно, отримав 5 балів. Менеджер яка супроводжувала мене, завжди вчасно відповідала на повідомлення і відчувалась атмосфера що тобі хочуть допомогти, всім рекомендую!

  Олександр 28.02.2023 4

 • Зробили дипломну роботу в узгоджені строки, по тексту все чудово, викладач попередньо вже прийняв роботу, сказав, що все добре. Дякую менеджеру й автору, що все зробили за моїми вимогами та побажаннями, рекомендую

  Кирил 23.02.2023 4.5

 • Захистила курсову по цивільному праву, яку тут купила
  Мені сподобалася менеджер – максимально приємна дівчина + навіть рано вранці відповіла мені
  Сама курсова – дуже пристойна! Мені поставили 93 бали, були невеликі правки щодо вступу і джерел- то за 2 дні виправили, хоча казала менеджеру, що строк на правки 5 днів Від душі рекомендую! 🔥

  Тетяна 20.02.2023 4

 • Працюю в цій \»компаії\» декілька місяців, що дало мені можливість реально оцінити можливість роботи в подальшому на постіну основу як основну діяльність. Відразу напишу для тих, хто не хоче читати далі — НЕ РЕКОМЕНДУЮ, причини наступні:
  1. Де таке існує, щоб за дипломну випускну роботу виконавцеві платили 1200 гривень??? Ви серйозно? Самі то пробувли написати унікальний диплом з практичною частиною? Певен, що ні.
  2. Сто тисяч правок через не компетентних менеджерів, які не можуть передати всю інформацію, які, звичайно ж, має робити виконавесь безкоштовно.
  3. Це рабство, виконувати десятки робіт щотижня і отримувати майже нічого, вкладати душу в роботу на цю компанію — краще з віника…
  4. Станіслав Кулічковський — тиран! Необгрунтоване видалення з чату без попереджень, жодних уточнень чи питань.
  Висновки робіть самі, я категорично НЕ рекомендую дану компанію ні замовникам, які НЕ отримають якісну роботу, ні виконавцям — причини вказані вище.
  Зулу — яма, яку краще відразу побачити й оминути.

  Василь Г. 16.02.2023 1

  • Доброго дня! Ваш коментар абсолютно не відповідає дійсності, наша команда цілком не згодна з вашим коментарем, оскільки:

   1. В нашій компанії автори, які дійсно працюють відповідально й якісно отримують гарну заробітну платню, стабільно кожного місяця наші кращі автори отримують 15 000 + грн. Крім цього всі автори мають можливість отримувати до 40% бонусних виплат в залежності від кількості якісно виконаних завдань. Кожен автор самостійно обирає скільки завдань він готовий виконувати: одне чи десять, все залежить від бажання та вільного часу. Для того щоб заробляти гроші треба дійсно працювати – як на будь-якій роботі.

   2. Всі правки вносяться авторами в розрізі початкових вимог, які ставляться перед виконанням конкретного завдання безкоштовно, якщо правки виходять за межі початкових вимог – автор вносить їх за доплату, яка погоджується з автором (все це зазначено в правилах нашої роботи). Ми працюємо лише на якість, якщо ви не готові працювати відповідально й якісно – вам не має чого робити в нашій компанії. Вся інформація ЗАВЖДИ передається менеджерами авторам в повному обсязі, який нам сенс затягувати підготовку завдання та здачу роботи клієнту?

   3. Як вже було зазначено у п. 1, ви самостійно обираєте скільки робіт вам виконувати, звертаємо увагу ще раз: для того щоб гарно заробляти – треба працювати, як на будь-якій роботі, але якщо ви розраховуєте отримувати 10 000 грн. за виконання однієї роботи – вам не місце в нашій компанії.

   4. Ви забули додати, що вас неодноразово попереджували за погану якість виконаних завдань й пропущені дедлайни, останньою каплею стало те, що ви пропали на декілька днів й читаючи наші повідомлення не давали жодного фідбеку. Перед початком роботи ви ознайомлювались з правилами й давали свою згоду на відповідні умови роботи, що у випадку халатного ставлення до роботи – ви будете видалені назавжди, але всі зароблені вами кошти будуть виплачені.

   Нам дуже шкода, що не дивлячись на всі попередження ви й далі продовжували працювати аби як, що для нас є взагалі недопустимим. В будь-якому випадку дякуємо за вашу думку, ми приймемо її до уваги при роботі з нашими спеціалістами

   Власник компанії Zulu Help 22.02.2023 4

 • Доброго дня, залишаю НЕГАТИВНИЙ відгук на дану компанію, він полягає в наступному:
  Я, як і кожен свідомий студент замовляла роботу за декілька місяців до дедлайна і хотіла отримати максимально гарний бал, відповідно до ціни, яку я сплатила, адже вона була дуже гарною НЕ для мене, порівнюючи з іншими компаніями які надають подібні послуги.
  Першим моментом, який вже посіяв зерно сумніву в мої голові — це те, що зміст роботи був надісланий через 10 днів, попри домовленість, що він буде готовий за 4 дні.
  Другим моментом, було не затвердження змісту відразу, а внесення трьохразово правок ще на етапі затвердження змісту, зараз я навіть не говорю про всю роботу, яка отримала ще більше зауважень.
  З слів вище думаю зрозуміло, що роботу цю я не захистила від даної компанії, адже вона була написана на такому рівні, ніби її писав студент другого курсу, диплом разів 5 потребував правок та всеодно мені довелося звернутися до іншої компанії, яка написала роботу з 1-го разу не буду зараз є рекламувати адже суть не в цьому, але це вже є доказом того, що керівник не прискіпливо перевіряє та дає можливість здати з першого разу кваліфікаційну роботу.

  НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ РЕКОМЕНДУЮ НІКОМУ ДАНУ КОМПАНІЮ, ВИТРАТИЛА КУПУ ЧАСУ, НЕРВІВ СВОЇХ І КЕРІВНИКА, ГРОШЕЙ ТА ДОВІРИ ДО ВСІХ ІНШИХ ЧЕСНИХ КОМПАНІЙ.

  Вікторія 06.02.2023 1

  • Доброго дня! Дякуємо за ваш фідбек, ми себе позиціонуємо як чесна та відповідальна компанія, можливо дійсно, у вашому випадку якість наданих нами послуг була посередньою, але ми нікого не обманювали та «допилювали» вашу роботу до ідеального стану. Можливо саме тому іншій компанії залишились лише «косметичні» правки диплому, оскільки ми все ж таки виконали основну частину роботи. Нам дуже шкода, що ви залишились незадоволені нашими послуги, але в будь-якому випадку ми намагались зробити все можливе та супроводжували вас до здачі замовлення, виправляючи всі недоліки як самого плану, так і написаної роботи в цілому, враховуючи всі зауваження викладача. Кожен негативний коментар для нас – можливість нашого професійного росту та покращення наших послуг, дякуємо за чесний відгук!

   Власник компанії Zulu Help 13.02.2023 5

 • Все чудово! Допомогли з контрольною, привітний менеджер, автор набрав 96/100 😱😱😱

  Всім рекомендую, зробили краще ніж обіцяли)

  Альона 27.01.2023 4.5

 • Хочу подякувати вам за прекрасну роботу менеджера, завжди швидку і чітку відповідь щодо моїх питань) а також дякую спеціалісту, робота чудова, все за вимогами та моїми побажаннями. І просто чудовий приклад з гуртом \”…..\” я бачила це відео, але якось не подумала його вставити у курсову, але саме через цей пункт та приклад актуальність цієї курсової просто підіймається на високий рівень🔥 це неймовірно) унікальність теж просто чудовий відсоток) всі інші матеріали теж дуже підходящі, дякую❤️
  І також дуже вдячна за чітку і злагоджену роботу)

  Ірина 25.01.2023 4.5

 • Замовляла в ZULU творчу роботу, яку викладач оцінив на 10/10, і навіть публікуватимуть на сайті університету🥳 Після цього було це декілька робіт, серед яких задачкі та есе, все було на високому рівні😎 Дуже приємне спілкування з менеджерами, ціни теж дуже лояльні, як для сучасних обставин, рекомендую🙌

  Анна 23.01.2023 4.5

 • Я просто вражена тим що наскільки все швидко , привітливо це настільки приємно ☺️
  Виконують на 💯 все вірно
  Беруться за найважче з роботи
  Найкращий сервіс
  А головне що тут все без обману
  Коли не напишеш вони відразу відповідають
  Все дуже сподобалось рекомендую всім
  Тут виконають все що ви бажаєте
  Найкращі спеціалісти ❤️

  Сніжана 21.01.2023 4

 • Отже, із рекламою у компанії \”Зулу\” все прекрасно: інформативна сторінка в Інстаграмі, захоплювальні відео в ТікТоці, у моєму випадку ввічливий, привітний та оперативний менеджер. Але із якістю виконанням робіт в них не все так чудово, я б сказав, жахливо! Отож, нарешті вирішив звернутися до них за послугою \”написання курсової роботи\”. Надав всі їм потрібні дані, виставили суму – 1600 гривень. Ціна не те що вище середнього, ціна космічна! Але зразу почав себе оправдовувати що тут 100% буде ціна=якість і що подібної курсової не буде в жодного студента мого ВУЗу. І я був правий: такої курсової роботи ще точно ні в кого не було і не буде. Роботу було нереально читати: речення побудовані аби-як; \”неординарні словосполучення\”; вжито недоречні терміни тощо. Курсова вийшла такою цікавою і своєрідною через те, що автор просто взяв пару статей із мережі Інтернет, переклав їх на іноземну мову а потім той переклад знов переклав на українську мову. Нічого не кажу, натішився я достатньо, але мені би ту роботу захищати. 1600 гривень на вітер, просто за набір слів! Після моєї скарги, менеджер написав що передає на доопрацювання, але після доопрацювання практично нічого не змінилося. Отже, якщо хочете зекономити нерви і гроші – обходьте 10 дорогою Зулу. Компанія просто на просто зневажливо ставиться до своїх клієнтів, хоча в ТікТоці роблять із себе чи не найкращу компанію для виконання студентських робіт. КАТЕГОРИЧНО НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!

  Ферко 20.01.2023 1.3

  • Дякуємо за ваш фідбек! Ми цілком згодні з зазначеною критикою, автор, який писав вашу роботу вже звільнений – ми більше не працюємо з зазначеним спеціалістом. На жаль, ми не ідеальна компанія та іноді в нашій роботі також бувають провали, але кожен негативний коментар для нас це можливість покращення наших послуг, дякуємо за чесний відгук! Ми вже змінили власну політику роботи з авторами, що дозволило нам значно покращити не тільки сервіс обслуговування, який надають наші менеджери, а й сам результат написаних робіт

   Власник компанії Zulu Help 13.02.2023 4

 • Перший раз у житті звернулась за допомогою у написанні індивідуального завдання і була приємно вражена.
  Менеджер компанії дуже швидко зав\’язалася зі мною і ми разом визначили, що саме треба зробити. Строки виконання завдання були вказані мною, але результат я отримала гораздо раніше, чому приємно була здивована. Також порадувала ціна, тому що, як показує досвід моїх знайомих, іноді вона буває захмарна, а результат ніякій. Тут же результат просто чудовий, тому я дуже дякую і менеджеру, і авторам за цю роботу. Обов\’язково звернусь ще!

  Олександра 17.01.2023 4.5

 • Щиро вам дякую за такі чіткі роботи, які були написані на найвищому рівні!!! Я часто прошу щоб писали роботи на рівні університету, і дуже вам вдячна що отримую те, що хотіла😍❤️ Ви справжні рятівники для мене ❤️

  Ірина 14.01.2023 5

 • Потрібно було за день написати 2 ессе по 8 сторінок, всюди де писала мені відмовляли та казали, що не встигнуть, мені написали роботу за 6-7 годин, дуе допомогли всім рекомендую, сервіс чудовий, швидко та якісно, ще раз дякую

  Світлана 13.01.2023 4

 • Дуже задоволена роботою. Замовляла магістерську, отримала роботу з високою унікальністю бо переживала, що не справлюсь сама.
  Зробили все чітко за моїми вимогами та побажаннями. Викладач оцінив роботу на 5, захистилась також дуже добре, можете сміливо звертатись сюди, також приємні менеджери)

  Лілія 11.01.2023 4

 • обратился по совету друга, так как нужна была помощь с зачетом. Сделали все отлично, я получил 91/100, обязательно обращусь еще, всем рекомендую

  Влад 09.01.2023 4.5

 • Замовляв дипломну роботу з права, бо не було можливості написати її самостійно через занятість на роботі, виконали все як треба, унікальність роботи була вищою на 5%, ніж я просив, після перевірки викладачем були невеликі правки, які швидко внесли. Підготували також презентацію й доповідь до захисту, комунікація з менеджером дуже сподобалась, відповіді швидкі, сам менеджер був приємний. Рекомендую всім!

  Микита Циганков 05.01.2023 4.5

 • Особисто мені так звана “якість” робіт цієї компанії не сподобалася взагалі. Про яке дотримання термінів може йти мова, коли менеджери навіть не відповідають на третій день затримки? Досвід співпраці з Зулу максимально негативний. НЕ РАДЖУ НІКОМУ!

  Сашко 05.01.2023 1

 • Замовляла вперше, але дуже задоволена 🤩 Все швидко та якісно, ввічливий менеджер, виконавці враховують усі побажання🙌✨

  Дякую за допомогу, обов\’язково порекомендую усім знайомим💟

  Олена 05.01.2023 4

 • Необхідно було зробити звіт з практики, звернувся сюди за порадою друга, роботу отримав швидко, в університеті проблем з цим не було, сміливо можете замовляти – компанія перевірена

  Валерій 05.01.2023 4

 • Не замовляйте тут роботу
  Хотів замовити роботу завчасно, щоб зробили якісно та На жаль, Все сплагіачено, унікальність нульова, менеджери не можуть вирішити питання, постійно переносять строки. Ціни ставлять просто захмарні.
  Максимально НЕ РЕКОМЕНДУЮ!

  Олег 03.01.2023 1

 • Все супер!

  Богдан 03.01.2023 4

 • Я просто неймовірно задоволена☺️ Зробили великий обсяг задач за 3 дні при тому дуже якісно. Всім рекомендую

  Віка 19.12.2022 5

 • Менеджери дуже ввічливі і приємні☺️, робота виконана вчасно та якісно❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥. Чи потрібно щось вдосконалювати, на мою думку, все і так дуже і дуже круто💙💛

  Ліна 19.12.2022 5

 • Замовляла не вперше і, як завжди, залишилася задоволена. Написали дуже швидко, менеджери завжди були на зв’язку, а унікальність буда навіть вищою, ніж я просила. Дякую вам

  Альбіна 19.12.2022 4

 • Виконали завдання дуже швидко та оперативно. Якісне виконання, обов’язково звернусь ще)

  Єлизавета 17.12.2022 4.5

 • Дуже приємне спілкування з менеджером, адекватна політика цін, і робота була відправлена в срок, навіть раніше, що дуже допомогло мені. А також виконання самої роботи спеціалістом – бездоганне!

  Каріна 17.12.2022 4

 • Швидко та якісно виконана робота, все дуже добре розписано. Чудовий менеджер, дуже швидко підписують, вже 2 раз беру тут роботу. Рекомендую на всі 100%)

  Олеся 15.12.2022 4

 • Швидка та якісна робота, завжди виручають.рекомендую!

  Антон 14.12.2022 4

 • Надежный и отличный сервис
  С тобой можно сказать 24/7
  Все на высоте
  Срок работы указала 10 дней по сдали на следующий
  Максимально быстро, правильно и все надежно
  Тесты пол дены на 49/50
  Для студентов самое то
  Цены 🔥

  Лиана 14.12.2022 5

 • Дякую Велике♥️, онлайн тест прошли на ура, оцінка 35/40, буду обов’язково звертатися, вже багато робіт купляла і всі з них оцінені на високий бал🖤🥺

  Марина 08.12.2022 5

 • Дуже дякую, що допомогли виконати вчасно ІНДЗ.
  Все виконали швидко, якісно та ідеально😍
  За роботу я отримала 9/10, дуже приємний менеджер та прекрасні роботи, буду звертатись неодноразово, вдячних вам клієнтів☺️❤️
  рекомендую!!!

  Анастасія 12.11.2022 5

 • Замовляв презентацію: виконали навіть раніше дедлайну, оформлення дуже гарне, інформація структуровано і послідовно викладена і сервіс приємний. Загалом все на вищому рівні, рекомендую!!

  Олександр 24.10.2022 5

Zulu – компанія, яка надає послуги інформаційного характеру на ринку України вже понад 5 років. В ній можна оформити замовлення на різні види письмових робіт, серед яких: курсові, дипломні, наукові тези на конференцію, бізнес-плани, звіт з практики, есе, контрольні роботи, аналіз судової практики і не лише.

 

Оформити замовлення на будь-яку роботу можна через Direct у Instagram, а також через месенджер. На це потрібно всього кілька хвилин. А також через новий та зручний сайт, на якому легко та швидко залишити заявку на потрібну роботу. Як показує практика (а точніше відгуки на сторінці), менеджери майже завжди блискавично реагують на заявки і навіть у неробочий час активно йдуть на контакт, прагнучи вирішити питання клієнта. Вони відрізняються привітністю, комунікабельністю та завжди готові проконсультувати з усіх питань і підібрати найбільш оптимальний варіант співпраці. Недоліком правда є те, що компанія не має власного офісу, тому заїхати і оформити замовлення при особистій зустрічі не вийде.

 

Також компанія позиціонує себе як постачальника якісних послуг та заявляє про те, що здатна впоратися з роботою будь-якої складності у максимально стислий термін (наприклад, підготувати курсову роботу за ніч). Як показують відгуки, зі своїми завданнями вона справляється гідно (багато відгуків залишено клієнтами, які звертаються за підготовкою письмової роботи не вперше). Багато людей відзначають високу якість робіт та оперативність авторів.

 

Цінова політика компанії також вирізняється демократичністю. Звичайно, на сторінці вказані лише приблизні ціни (точна вартість формується виходячи з того, про які спеціальності, вид роботи, тему дослідження та бажані терміни підготовки йтиметься в замовленні), але все ж вони знаходяться приблизно на одному рівні з переважною більшістю компаній, які надають послуги у цій ніші.

 

Крім високого професіоналізму авторів, європейського рівня сервісу та доступних цін серед переваг співпраці з компанією також можна виділити:

 • корисний контент на сторінці;
 • політику лояльності компанії. У компанії можна виграти знижку, квиток у кіно і не лише;
 • безкоштовні доопрацювання письмових робіт і не лише.

Компанія має офіційну реєстрацію та здійснює свою діяльність абсолютно прозоро – це ще один плюс, який дозволяє при оформленні замовлення розслабитися та не нервувати. Адже при делегуванні завдання іншій людині найголовніше не помилитись у виборі.

-
Особистий кабінет
+
Офіційна реєстрація
-
Наявність офісу
+
Безкоштовні доробки
+
Демократичні ціни
+
Договір із печаткою
Останні відгуки про компанію
Якість
Вартість
Терміни
Сервіс
Середній бал 3.47
 • Зробили все чудово, швидко, все пояснювали, якщо чогось не розуміла, це моя перша курсова робота, тому все ТОП! ДЯКУЮ!

  Надія 26.02.2024 5

 • Хочу подякувати вам та автору курсової!
  Робота отримала майже максимальний бал
  якщо чесно я на це навіть не
  розраховувала))
  Але тепер я впевнена що звернусь до вас
  у написанні майбутніх курсових та напевно дипломної
  Ще раз дякую 🥰

  Дарья 18.02.2024 4.5

 • Співпрацею із компанією ZULU залишився задоволений. Замовив РГР і отримав відмінну роботи, всі розрахунки правильні, викладач оцінив роботу на високий бал. Також можу підкреслити дуже зручну та швидку комунікацію з менеджером, вранці залишив запит на сайті, менеджер відразу відповів, ми все узгодили і ввечері мені вже прислали роботу. Дуже дякую за оперативність!

  Pasha 16.02.2024 5

 • Замовила у них дописати курсову роботу з психології. А саме опис емпіричної частини та зобразити графіками чи діаграмами результати досліджень по методиками, а також підтвердити чи спростувати уже написані гіпотези. Всі пораховані дані, середні значення, навіть зразок роботи, за яким все потрібно було оформити надіслала автору. Все погодили, озвучили ціну і дедлайн. Кожен день мені задавали уточнюючі питання по даній роботі, в результаті змінили автора. Коли вже дедлайн на підході написали, що і другий автор не може написати роботу (це якраз на Різдво). І тут розпочинається саме цікаве! Мало того, що вони мене підвели зі здачею роботи так ще й відмовились повертати гроші і повному обсязі, мотивуючи це тим, що автор старалася та й щось написала в міру своїх можливостей. Все, що написала автор не відповідало вимогам,які я надсилала, описову статистику зробила за невірними середніми значеннями, бо десь в таблиці не тули дивилась. НЕ РЕКОМЕНДУЮ дану організацію, бо це шахраї. Для чого братися за написання роботи, якщо у вас немає авторів з відповідним рівнем знань???? Ваш рівень це реферати і контрольні роботи.

  Анна 08.02.2024 1.25

  • Дякуємо вам за відгук щодо нашої роботи! Ми не згодні з вашою позицією, оскільки:

   1. Ви звертались до нас раніше за послугами і в минулі рази все було добре, ми зробили свою роботу на відмінно. Тобто ви наш повторний клієнт та казати, що ми шахраї – недоречно. Ми зробили свою роботу не в повному обсязі (за що повернули вам частину грошей). В частині того, що ми не повністю виконали свою роботу – ми згодні. Просимо у вас вибачення щодо цього, наше вибачення підкріплено поверненням грошей на ваш рахунок.

   2. Оскільки ваше завдання було складним – наш автор неодноразово задавав вам уточнюючі питання, ви давали відповідь на них з затримкою декілька днів, відповідно до наших умов роботи ви маєте давати відповіді на питання повноцінно та вчасно щоб дійсно робота була зроблена на відмінно.

   3. В нашому штаті працює більше 300 авторів, серед яких левова частка людей з науковим досвідом (викладачі, аспіранти), а також випускники, які мають дипломи магістра чи бакалавра. У вас було складне замовлення, де потрібно було працювати з певною програмою, наші автори не мали великого досвіду у цій сфері, оскільки це дуже вузький напрям. Ми підібрали спеціаліста, який орієнтується у цій програмі, але й він не зміг повноцінно осилити її, про що, ми вас повідомили завчасно. Казати, що наш рівень це реферати та контрольні – недоречно, оскільки кожного року ми виконуємо більше 10 000 завдань, серед яких є й дисертації для викладачів.

   4. Якщо б ми були шахраями, ми б заблокували вас чи просто б не читали ваші смс, ми зробили вам повернення 50% від суми замовлення, бо наш автор зробив частину роботи та неодноразово вносив правки від викладача.

   В будь-якому випадку дякуємо вам за відгук, ми зробили всі висновки з цього замовлення

   Власник компанії Zulu Help 15.02.2024 4

 • Дуже сподобалась співпраця, спілкування було дуже ввічливе, завжди відповідали на усі запитання))) вклалися в усі терміни: і написання, і правки🔥 рекомендую!😍

  Вікторія 05.02.2024 5

 • Була підписана на сторінку ZULU давно, і нарешті трапилась нагода замовити курсову роботу, бо маю маленьку дитину та не було змоги писати самостійно. Звернутись у цю компанію було найкраще рішення, бо викладач оцінив роботу у 85 балів, це супер результат, завдяки цьому у мене є шанс, що залік теж зарахують. Всім студентам рекомендую звертатись саме в цю компанію, ви не пожалієте!

  Анна 24.01.2024 5

 • Дуже відповідальна і організована компанія . Швидко відповідають на повідомлення та завжди залишаються з клієнтом на зв\’язку. За потреби вносять правки , про які просять . Дуже приємно з ними працювати !

  Вікторія 14.01.2024 5

 • Мала певні претензії до курсової роботи, викладач теж. Не встигала по строкам тож не особливо розписувала менеджеру потрібні правки, через це залишився негативний досвід. Зі мною зв\’язалися та запропонували спосіб влагодження конфлікту шляхом часткового повернення оплати. Приємно, коли тебе чують і ідуть назустріч.

  Марія 12.01.2024 3.5

  • Дякуємо вам за чесний відгук щодо нашої роботи! Ваше замовлення було доволі складним та терміновим і ще в придачу викладач дуже гостро реагував на будь-які неточності. Ми зробили всі висновки щодо цієї ситуації та в майбутній нашій роботі ми не допустимо таких випадків. Дякуємо вам, що пішли на зустріч при вирішенні цієї ситуації. Гарного дня!

   Власник компанії Zulu Help 15.02.2024 4

 • Як для студента, який самостійно писав бакалаврську минулого року від А до Я і який звик усе робити самостійно, замовляти магістерську виявилось ще тим випробуванням. А особливо з тим негативним досвідом, що в мене був десь так на третьому курсі, коли ми з другом вирішили купити курсову за 800 грн на біржі (це був ще той експірієнс).
  Енівей, цього разу вибору в мене не було: кінець року, купа роботи на службі, а тут ще й фінальний стрибок — закінчення магістратури, диплом. Коли побачив, що дедлайн написання третього розділу згідно з графіком минув ще за день перед цим, то зразу стало очевидним, що треба віддавати роботу на аутсорс.))
  На диво для мене, доволі оперативно зв’язались, знайшли відповідного спеціаліста, провели оплату, надали квитанцію і одразу взялись за роботу. Щодо дедлайнів — усе зробили в строк. Єдине, що мене бентежило, то це правки, стосовно терміну внесення яких у роботу я був не впевнений, але.. і тут впорались! І я вам скажу, що співвідношення ціна/якість у компанії на висоті. За ті ціни, що Зулу пропонує за виконання робіт ви точно можете очікувати на достойну якість. Перевірку на плагіат ви пройдете на ізі, бо змістове наповнення в роботах дійсно авторське. Щодо свого результату скажу так: 80 балів за практику, 82 бали за диплом. Як на мене, більш ніж достойний результат з урахуванням того, що займатися підготовкою до презентації диплому на захист у мене не було часу від слова зовсім.))
  Пишу так багато для того, аби відвідувачі сайту відчули, що в когось був схожий із їхнім досвід, коли дедлайни стискають горло, а займатися написанням диплому просто фізично не є можливим. Врешті-решт, студенти мають тенденцію працювати паралельно із навчанням. Тому, щоб ви дарма не вагалися, кажу вам одразу — замовляйте роботи тут. Навіть якщо у вас був негативний досвід із замовленням робіт у минулому на біржах або деінде, то тут вас точно не надурять, повірте моєму досвіду. Зулу напише диплом за вас, а місцями — навіть краще за вас.))

  Нікіта 21.12.2023 5

 • Робота виконана безумовно якісно, відповідно до рекомендацій. В процесі виконання будь-які поправки враховувались. Щиро рекомендую до співпраці!

  Яна 19.12.2023 5

 • Дуже задоволена роботою автора. Усе зроблено за вказаними умовами. Завжди надсилаю навіть набагато раніше до завершення терміну роботи. Вдячна мільйон разів за швидкі правки та високий рівень роботи! Дякую❤️

  Катерина 18.12.2023 5

 • Замовив підсумкові тести в зулу – все супер, швидко закрив сесію на високий бал. 200 тестів зробили за 3 дні дяя мене це було б неможливо, а так компанія дуже виручила. Роботи ще буду замовляти однозначно

  Дмитро 12.12.2023 5

 • Дуже вдячна компанії zulu за вчасно виконані роботи на високому рівні. З допомогою досвідчених спеціалістів отримала високі бали і зберегла свій час

  Лариса 04.12.2023 4.75

 • Отправлял на решение контрольную по не самому популярному предмету, – \”аналитическая геометрия\”. На следующий же день нашли специалиста, так ещё и выполнили работу на 4 дня раньше срока.

  Юрій 03.12.2023 5

 • Написанням курсової незадоволена. Заплативши 2700 очікувала, що буде гарна робота і розуміння правок
  Але автор розумів правки з разу третього, перші рази все було зроблено на \»аби відкрилися\», допускав багато помилок орфографічних, деякі речення наче через переклач прогнали, деякі правки взагалі не вносив, хоча вони були важливі
  Як висновок, майже всю практичну частину, висновки до розділів та загальні довелось писати самій.
  Віддавши 2700 зовсім не очікуєш, що будеш писати роботу сам. Про ледве отриману трійку взагалі мовчу
  Замовляла також презентацію до курсової, якість виконання — аби як. Колір фону не знаю за якими стандартами був обраний
  Сваритися і повертати гроші вже не хотіла, бо не було ні часу, ні сил з цим боротись.
  Про роботу менеджера сказати нічого поганого не можу, завжди швидко відповідав та передавав правки

  Катерина 02.12.2023 1.75

  • Катерино, дуже вам дякуємо за чесний відгук щодо нашої роботи! Ми повністю визнаємо свою вину та вже звільнили автора, який писав вашу роботу: до цього спеціаліста останнім часом й так було багато питань, а ваші зауваження щодо якості стали останньою краплею. Будь ласка, напишіть нашому менеджеру, який приймав ваше замовлення – ми з вами обговоримо варіант вирішення цієї ситуації та вирішимо цей конфлікт (повернемо частину коштів або зробимо якусь роботу безкоштовно чи з великою знижкою). Дякуємо вам! Зворотній зв’язок для нас дуже важливий, ми вже зробили всі висновки з цієї ситуації та більше такого не допустимо.

   Власник компанії Zulu Help 12.12.2023 4

 • Я щиро дякую за роботу,і за те що зробили все дуже швидко.я встигла все здати,одна компанія мене обманула,взяла грн і не зробила роботу,а ви допомогли.
  Дякую .буду звертатись ще,і радити друзям.

  Юлія 14.11.2023 5

 • Перший раз замовляв роботу на сайті ZULU, враження від співпраці залишились дуже приємні. Якість роботи на вищому рівні, все виконано за матеріалами, що я надсилав, прохання враховані. Можу прийти до висновку, що працюють на совість та на гарний результат. Дякую менеджерам за професійну консультацію та швидку відповідь, звертатимусь у цю компанію ще).

  Дмитро 27.10.2023 5

 • Сервіс дуже класний, менеджери приємні та привітні, швидко відповідають. Замовляла перекладацьку практику – зробили на вищому рівні. Видно, що виконавець має високий рівень німецької, тому замовляти роботи з німецької я точно рекомендую. Робота супер!

  Надія 19.10.2023 5

 • Замовляла магістерську, зробили трохи більше ніж за 2 тижні, в строки вклались, надсилали мені все частинами, як я і просила. Виправлення від викладача зробили безкоштовно та дуже швидко. Хочу подякувати менеджерам за уважність, допомогли розібратись із методичкою, видно, що працюють на гарний результат. Вийшла дійсно якісна робота, за яку отримала високі бали. Якби ще вчилась, то точно замовляла б роботи в Зулу

  Карина 12.10.2023 5

 • Після дистанційки важко влитись у навчальний процес, мене виручає тільки Зулу. Вже замовляла практичну з фізики, зробили швидко, якісно і бюджетно. Написали навіть пояснення задач та хід виконання, за це особлива подяка!

  Світлана 26.09.2023 5

 • Звернулась для написання магістерської роботи з педагогіки. Термін написання зазначила доволі маленький, бо необхідно було майже терміново робота, для того, щоб почати працювати саме з дослідженням. Також, зазначала високій рівень унікалльності. Робота була написана вчасно, перевірена на сервісах плагіату. Чудова робота! Навіть через час і великі правки викладача згодились вносити нові правки!

  Тетяна 18.09.2023 5

 • Не раз співпрацювала із компанією ZULU завжди залишалась задоволена не тільки якістю робіт, а й комунікацією. Дуже приємні менеджери, швидко відповідають, запитують всі деталі щодо роботи. На цей раз звернулась за курсовою роботою з методики викладання англійської мови. Трохи хвилювалась, адже викладачка дуже вимоглива, ще й робота повністю мала бути англійською мовою. Готову роботу отримала десь через тиждень, зразу кинулось в очі гарне оформлення, сама б довго розбиралась із всіма правилами.
  Викладачка перевірила роботу та запропонувала змінити приклад статті на яку спирався один із розділів. Звернулась знову до менеджера та мені зробили все безкоштовно. За курсову отримала 87 балів, це один із кращих результатів у групі. Однозначно буду звертатись ще!\”

  Марія 05.09.2023 5

 • Замовляла курсову роботу майже перед захистом, зробили їх швиденько та тим не менш достатньо якісно. Ціни досить демократичні як для нинішньої ситуації, а якість того вартує, та ще і зекономлений час.

  Ольга 14.08.2023 5

 • Мені сподобалось те як зробили мою роботу, дуже дякую, буду замовити ще! Дуже швидко робота була зроблена та надіслана зразу. HR ввічливий і привітний. Дякую за Вашу роботу, буду Вас рекомендувати своїм друзям та знайомим❤️‍🔥

  Артем 02.08.2023 4.8

 • Дякую компанії Zulu за написану курсову на «відмінно». Автор успішно виконав усі вимоги щодо написання роботи. Робота написана логічно, зрозуміло та без зайвої інформації. Обов\’язково звернуся до вас знову. Щиро дякую!

  Юля 26.06.2023 5

 • Замовила курсову з програмування, оцінили в 4800, поставила термін в десь 2 тижні.
  Спочатку скинули код, який можна сказать не працював 🙃 вже не кажучи про те, що не були виконанні всі умови. Записка взагалі була водою, ніякої потрібної інформації. Написала, що взагалі не те, що очікувала, скинула приклади виконання та думала, що перероблять і записку, і код. Переробили лише код і знову неправильно, не все реалізовано, не все працює і подібне
  Ну, декілька разів перероблювали, але сенсу з цього не було жодного, так що записку писала з нуля сама, а в коді перероблбвала більше половини точно 👍🏻 замість готової записки і коду через два тижні, через місяц співпраці отримала нічого, записку сама робила с нуля, код дуже перероблювала.
  Останніми повідомленнями в нашому діалозі було те, що просила автора додати розділ з реалізацією, щоб потім за прикладом собі переписать (хоча сенсу не було, так як все вже булл змінено) отримала повідомлення(7 червня) , що все передано автору і так мені нічого і не надіслали) а сьогодні вже 17) також до мінусів хотіла б віднести, що коли просиш відправити роботу до 9, її не відправляють, потрібно писати і нагадувати, по типу, ау, де робота, ну а у відповідь «уточнюємо у автора» і чекаєш ще до вечора, знову запитуєш, де робота і знову у відповідь « Перевіряємо його відповідь» І ДУЖЕ НЕОЧІКУВАНО, АЛЕ ПОТІМ ЩЕ РАЗ ЗАПИТУЄШ «ВІДПОВІВ?» ))) ну типу ну))) якщо є терміни, то потрібно за ними працювати, не кожен може прям настільки тягнути час.
  Отже, роботою взагалі не задоволена, не знаю, за що заплатила, якщо використала, ну, структуру коду максимум 🤡 звертатись більше не буду, враження негативні, не рекомендую.
  Знову ж таки, перед тим, як замовити, читала відгуки і вирішила все-таки ризикнути, ну)) ризикнула)))

  -- 18.06.2023 2

  • Дякуємо за ваш чесний відгук! Автор, що писав вашу роботу вже звільнений, цей спеціаліст вже неодноразово мав нарікання від клієнтів, нам дуже шкода, що ми неякісно надали послуги, ми тримали цього спеціаліста лише через те, що він виконував завдання з рідкісного профілю – програмування. Ми повністю визнаємо свою провину перед вами. Сподіваємось, що ви вдало захистили вашу курсову роботу, а підготовлена нами робота хоча б частково допомогла вам при переробці курсової роботи. Дякуємо за вашу чесну думку, нам дуже важливий зворотній зв’язок, яким би він не був

   Власник компанії Zulu Help 19.06.2023 4

 • Рекомендую на і Zulu, і автора саме моєї роботи
  Ось чому:

  – Через мого наук. керівника та важкі методичні рекомендації правок було КУПА буквально, але автор усе робив до останнього, мені вже самій ніяково було, тому випросила доплату
  – Намагалися усіляко допомогти, аби вирішити всі казусні ситуації
  – Допомогли підготуватися до захисту, а саме: автор відповідав на питання, які потенційно могли задати на захисті, підказав що почитати і подивитися для підготовки
  – Бакалаврських фактично було дві замовлено, на дві людини, і хоч у другої було набагато менше правок, але в цілому це досить великий обсяг роботи, з яким автор впорався і водночас допоміг підготуватися обом для нормального захисту
  – Слова про те, що проведуть від здачі науковому керівнику та правок до захисту не були словами на вітер!

  Дублюю відповідь з іншого сайту для рейтингів, але ще раз зазначу, що мені дуже пощастило з автором та менеджерами, які намагалися знайти точки порозуміння у всіх складнощах, допомогти і відповідали хоч і не завжди вчасно, але настільки швидко, наскільки це було можливо (це більше стосується травня і червня, коли навала замовлень)

  Христина 02.06.2023 5

 • Дякую за роботу)
  Перше, що приємно вразило, так це швидкість комунікації та виконання роботи. Не встигла я сформулювати думку, як вже моє повідомлення прочитане. Дуже приємно бачити, що за твою роботу переймаються.
  В курсовій всі необхідні правки вносились (і не один раз!). Мені взагалі здалося, що я була найвибагливішим клієнтом за весь час, стільки разів просила додавати, перефразовувати тощо😅
  Робота постійно надсилалася завчасно, і я мала змогу її переглянути не поспішаючи.
  Стосовно вартості, не можу поскаржитися, адже весь теоретичний розділ мені написали за 4 дні, тому моя вартість (на перший погляд висока) є раціональною.
  Єдине, що трішки знизило мою оцінку, – наповнення роботи. З теоретичною частиною проблем взагалі не було, а от з практичною трішечки виникли (автор не зовсім зрозумів, що я хотіла побачити в роботі), але автор відгукнувся все виправити, і це приємно здивувало.
  За браком часу я виправила все сама. Кінцевий результат нашої співпраці – 100 балів😍 І без вас наврядчи б так вийшло, я просто б не встигла.
  Тому щиро рекомендую)
  А команді бажаю подальших успіхів🙃

  Інна 01.06.2023 4.5

 • курсову роботу з програмування, яку я замовила та оплатила на цьому сайті, оцінили на 8 зі 100 балів, переробити відмовляються, оплату не повертають, тягнуть час, але нічого не роблять. Нікому не рекомендую. Марно витрачені гроші та нерви

  Катерина 29.05.2023 1

  • Дякуємо за ваш чесний відгук! Ми повністю визнаємо свою провину щодо вашої роботи. За неї ми вам повернули 90% оплачених коштів. Спеціаліст, який писав вашу роботу вже звільнений. Ми боремось за якість та нам дуже шкода, що так вийшло, приносимо вибачення від всього нашого колективу. Довгі відповіді були зумовлені великою завантаженістю – зараз у всіх сесія та дуже великий попит. Дякуємо за вашу чесну думку, ми обов’язково станемо краще

   Власник компанії Zulu Help 01.06.2023 4

 • Велике дякую шо допомогли скласти іспит з математики , я завдяки вам склала іспит з 40 на 40 . Дуже швидко і якісно виконана робота 🤗♥️ВИ СПРАЖНІ РЯТІВНИКИ ♥️🫶🇺🇦. Раджу всім Вас ♥️, вся група задоволена♥️🥳. Велике дякую🫶🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦ВИ СУПЕР !
  Все чудово швидко відповідають клієнтам , дуже милі і хороші. Приємно спілкуватись!
  Ціна нормальна як що скинутись групою , та і за таку роботу ціна адекватна . Дуже сподобалось що там і правда спеціалісти своєї роботи яким можна довіряти 100% . Хочу щоб всі студенти знали що є така компанія як Zulu help student яка допоможе в любий час ! Вони дуже молодці !

  Евіліна Єнаки 23.05.2023 5

 • Не задоволена, довгий ігнор, постійно треба нагадувати про себе, постійні переноси, автор зробив 1003030 орфографічних і лексичних помилок. Як можна забути, що вставні слова виділяються комами? Чому вживається багато суржику? Чого за 1800 грн я маю сидіти ГОДИНАМИ і перечитувати кожне слово/речення і виправляти такі помилки. За цю курсову я б заплатила МАКСИМУМ 500 грн, дуже не якісно. Я пошукаю вас і в інших мережах і залишу там також цей відгук. Це дорого для такої неякісної роботи. Я поставила 2 зірочки, бо хоча б відповіли мені і нарешті все надіслали. Соромно перед викладачем, що виправляв такі дрібні помилки і за це занижував бал. Сподіваюсь більше не потраплятиму на таку непрофісійність і вам рекомендую їх оминати

  Аліна 18.05.2023 1.25

  • Дякуємо за ваш чесний відгук. У всіх студентів зараз сесія та ми працюємо на межі власних можливостей: дуже багато запитів на допомогу. Як менеджери, так і наші автори працюють майже 24/7. Ми повністю визнаємо власну вину щодо вашого замовлення та автор, який писав вашу роботу вже звільнений, оскільки ми стараємось боротись за якість робіт. Хоча робота була дійсно поганою, ми вас вели до кінця та завжди відповідали (хоч іноді й повільно) та вносили всі необхідні виправлення. Дякуємо за вашу чесну думку! Ми отримали гарний урок з вашого замовлення та обов’язково станемо краще. Бажаємо успіхів на захисті курсової!

   Власник компанії Zulu Help 23.05.2023 4

 • Менеджер відповідала довго, проте була дуже привітною. Але моя курсова робота…. Просто жах, перероблювали 3 рази, не змогли змінити практичну частину курсової і у висновку я залишилась без нормальної роботи. За два дні мене не хотіли допускати до здачи , тому що практична частина курсової роботи була жахливою, я просила допомоги , на що мені відповідали, що викладач не знає як змінити практичну частину . В якому сенсі не знає ? Хто має знати? І запропонували знайти нового викладача , але це мало б зайняти багато часу , якого в мене не було.
  Тому прийшлось заплатити іншим, аби переробили мою курсову , ціна зовсім не відповідає якості!!! Не звертайтесь сюди, якщо хочете спокійно здати свою курсову без нервів.

  Анна 15.05.2023 2.25

  • Доброго дня! Дякуємо за ваш чесний відгук, вашу курсову писала професійний автор, про роботу якої ми отримуємо дуже багато позитивних відгуків. Вашу роботу ми виконали завчасно, ми вносили всі правки наперед та вчасно, але по вашій курсовій, а саме по практичній частині прийшли термінові правки, які ваш викладач вказав в останній момент (хоча готова робота на перевірку була відправлена більше двох тижнів тому), ми не встигли розібратись та внести фінальні правки, бо зараз сесія та в нашій компанії дуже велике завантаження, ми працюємо майже 24/7 і через це виникла ця проблема. Дякуємо за вашу думку, ми врахуємо її для того щоб покращити якість наших послуг, бажаємо вам успіхів на захисті курсової роботи!

   Власник компанії Zulu Help 16.05.2023 4

 • Замовляла у Вас курсову роботу)Залишилась дуже задоволена👍Всі побажання були враховані🥰 Приємні у спілкуванні адміністратори, які одразу налаштовують на хорошу співпрацю та готові вирішити будь які питання та побажання🔥🥰Сама курсова робота була виконана на найвищі бали, якість наповнення курсової дуже вразила👍все чітко, ясно і без лишньої «води» загалом дуже Вам дякую❤️❤️Буду ще замовляти у Вас❤️

  Марія 15.05.2023 5

 • Замовляла реферат з терміном виконання у 5 днів, у результаті отримала його на багато раніше) Текст якісно написаний, дуже змістовно! Спілкування з менеджером пройшло на \”ура\”, дуже уважні та ввічливі люди. На моє прохання про внесення правок зреагували максимально швидко і все підкорегували. Щиро вдячна за оперативність!

  Інна 15.05.2023 4.75

 • Замовляла роботу з інформаційних технологій. Сказали що роботу писатиме викладач, але робота такої якості, ніби писав першокурсник. Моїм одногрупникам, які теж там замовляли диплом з ІТ розказували що роблять різні автори, хоча по факту там один автор, який не встигає робити вчасно і нормально.
  Моя дипломна робота в результаті схожа на лабораторну роботу з 2го курсу, вимоги до неї (що в ній обов\’язково мало бути) не дотримано, хоча автор стверджує що виконав все згідно ТЗ).
  Шкода витрачених коштів та втраченого часу. Пишу диплом в результаті сама
  Не рекомендую , перекажіть іншим)

  - 14.05.2023 2.5

  • Дякуємо за ваш чесний відгук! Ми проаналізували ваш діалог з менеджером та саму написану роботу й цілком згодні, що робота є посередньою за якістю, вашу роботу дійсно писав викладач, але він виявився непорядною людиною та виконував свою роботу аби як, ми вже звільнили цього спеціаліста та більше з ним не працюємо. Нам дуже шкода, що вийшла така ситуація з вашою роботою, але ми вносили всі правки та були готові працювати над вашим дипломом далі, щоб ви отримали таку роботу, як ви хочете. В будь-якому випадку дякуємо! Це можливість для нас стати краще, бажаємо успіхів на захисті вашої дипломної роботи!

   Власник компанії Zulu Help 16.05.2023 4

 • Робота виконана якісно та чітко, згідно з вимогами до поставленої задачі. Дуже подобається сервіс, індивідуальний підхід до клієнтів та розуміючі менеджери🥰🌸

  Марія Войтенко 07.05.2023 5

 • Заказала курсовую ,по мимо того что ответа не дождёшься так и самих правок над работой .По срокам нужно было скинуть работу ,нечего не отправили .Каждый раз бросала черновики по которым нечего не исправлялось толком .Ужасное содержание ,которое даже исправить сложно .Компания подвела перед самой защитой работы, пришлось самой дописывать и исправлять то что они написали .Вообще не рекомендую эту компанию ,если не хотите оказаться в такой ситуации

  Дарья 06.05.2023 2.5

  • Доброго дня! Дякуємо за ваш відгук! Ми вели вашу роботу з вересня 2022 року, всі ваші побажання та виправлення оперативно вносили постійно протягом 7 місяців, ми вас не ігнорували і завжди давали зворотній зв’язок.Всі правки щодо роботи вносились вчасно, але останні виправлення в квітні були трохи затримані, так як зараз у всіх студентів сесія та ми працюємо майже 24/7 щоб допомогти всім. За останні виправлення, які ми вам не внесли ми повернули частину коштів. Ми в жодному випадку не виправдовуємо нашу провину та повністю її визнаємо. У будь-якому випадку дякуємо вам за чесний відгук – це для нас можливість стати краще, бажаємо вам успіхів на здачі роботи!

   Власник компанії Zulu Help 06.05.2023 4

 • Роботу виконали жахливо, текст який вони прислали лише частково відповідав темі, але і ця частина не була написана належно (шкільний реферат). Літературу (посилання забули додати) потім скинули, скопійоване казна-що. Коли я запросив переробити, відчув не вдоволення, переписки велися довго (по днях чекав відповіді).
  Після мого запиту на повернення коштів — відмовили, але через деякий час зробили повернення 1\\4 від суми. Мотивуючи це тим що автор приділив багато часу і правок мойї роботі… НЕ рекомендую (витратити свої нерви).

  Максим 03.05.2023 1

  • Доброго дня! Дякуємо за ваш відгук, ми проаналізували виконане завдання та ваш діалог з менеджером й дійшли висновку, що у вашому відгуку дуже багато «суб’єктивного» ставлення з вашого боку на рахунок як якості виконаної роботи, так і процесу обслуговування (жодних грубостей з боку менеджера в вашому діалозі не має), ваше замовлення як і всі інші ми супроводжували повністю, вносили правки викладача. Ви наполягали на поверненні коштів — ми це зробили. Ми вам повернули 25% від сплаченої суми оскільки основна частина роботи була виконана та ми також вносили виправлення, які просив викладач. Для нас клієнт завжди правий та ми пішли вам на зустріч. В будь-якому випадку дякуємо за фідбек по нашій роботі — будь-яка реальна критика це можливість для нашої Компанії стати краще. Бажаємо вам успіхів при захисті вашої роботи!

   Власник компанії Zulu Help 03.05.2023 4

 • Я обращаюсь к компании зулу уже не протяжении многих лет , хочу отдельно этим комментарием поблагодарить всех ребята за помощь и за качественное выполнение заданий и моих работ . Они всегда помогут и откликнуться на помощь , бывало что я писала им в позднее время и сроки были крайне ограничены но ребята все равно отвечали и помогали мне , за это им огромное спасибо. Всем рекомендую.

  Николь 01.05.2023 5

 • Замовляла курсову роботу,виконали вчасно внесли корективи. Здала курсову на відмінно,сервіс швидко і якісно виконує свою роботу. Рекомендую🥰

  Лариса 24.04.2023 4

 • Менш ніж за добу зробили неймовірно гарну та структуровану презентацію PPT до курсової роботи за доволі приємну ціну😍 вносять правки необхідну кількість разів (безкоштовно), найкращий сервіс! Замовлятиму ще💔

  Аліна 23.04.2023 4.8

 • Доброго дня , дякую за роботу , отримала 5
  Дуже дякую , що виконали швидко всі мої вимоги за короткий термін ,не вперше звертаюсь з такими роботами , завжди були проблеми з іншими авторами , а у вас все швидко і без нагадувань
  Ще раз дякую, тепер чекаю на тему для дипломної роботи і звернусь до вас ще , гарного дня ❤️

  Дарья 17.04.2023 4.5

 • Замовив дві курсових роботи. На мій повид дуже швидко та якісно зробили і це великий плюс. Ще й ціна класна 🔥🔥. Буду замовляти ще!! Величезне дякую менеджеру та особливо автору!!! Ви найкращі ❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥

  Вадим 17.04.2023 4.5

 • Роботу яку я замовляла, було виконана чудово, і оцінена в максимальний бал, матеріал був викладений зрозуміло, і зацікавлено, я вже не раз зверталася за допомогою в Zulu, і ні разу не пошкодувала, адже всі роботи були на висоті, і ціна також 🔥, воно того варте. Я задоволена роботою і буду ще не раз звертатись!

  Маргарита 11.04.2023 4.5

 • Неймовірний сервіс! Курсова надіслана вчасно. Усе дуже подобається. Робота варта своїх грошей.
  Впевнена, звернусь ще не один раз! Дякую!

  Аміна 06.04.2023 5

 • Замовив проєкт, з\’ясували всі деталі. Роботу виконали дуже швидко
  Програма проти плагіту показала більше 70 відсотків унікальності
  Менеджер був на зв\’язку зі мною та автором майже 24/ 7.
  Щиро дякую!

  Олександр 31.03.2023 4.5

 • Замовила реферат, зробили дуже швидко, буквально за один день. І менеджер дуже приємний в спілкуванні, швидко відповідає. Буду тут замовляти ще

  Олена 28.03.2023 4.5

 • Дуже приємний сервіс, швидкі відповіді на повідомлення. Також не чекала що робота так швидко буде виконана

  Оксана 25.03.2023 4.5

 • Дуже часто користуюся послугами цієї компаніх. Завжди вчасно, якісно та на високому рівні. Дуже хороший сервіс.

  Адріан 25.03.2023 4.25

 • Залишаю відгук на компанію Зулу. Ні в якому разі не треба зв‘язуватись з цією компанією, як мінімум, якщо ви автор. Працювала в цій компанії два місяці, та нікому не рекомендую. Спочатку мого стажування було нормальне відношення до мене, в кінці стажування почались якісь незрозумілі питання до моєї праці, хоча все залишалось так, як буду раніше. Я виконувала той обсяг робіт, що мені надсилали, по швидкості та якості виконання не було питань, але потім почались. Спроби доказати свою правоту, бо мене не розуміють не давали успіху, та почала перероблювати роботи, які були написані й так добре. Після першого місяця, перед зарплатнею почались якісь затримки, добре, першого разу мене попередили, але потім, виплата затримувалась на цілий тиждень. Після ще однієї такої виплати, я повідомила моєму наставнику про намір піти із компанії, він віднісся спочатку нормально до цього, але перед останнюю виплатою мене заблокували та не виплатили. Всі мої намагання якось вирішити це питання не допомагали. Питання якості, на яке вони постійно опирались для переробки робіт відпало тоді, коли я перейшла у іншу компанію, де мною задоволені, та кожного разу нормально виплати.
  Ні в якому разу не зв’язуйтесь із цими шахраями!

  Тетяна 18.03.2023 1

  • Доброго дня! Навіщо писати фейкові та неправдиві відгуки? Текст вашого відгуку зовсім не відповідає дійсності, оскільки:

   1. В нас взагалі не має процесу стажування, описаного вами, як би ви працювали в нас як автор – ви б точно написали як в нас всередині побудована робота з авторами.
   2. Що значить переробка робіт, якщо вони написані й так добре? Який нам сенс придумувати додаткові задачі, що забирає не тільки час автора, а й час менеджерів. Ми вносимо лише ті правки, які просить клієнт, ви маєте розуміти, що бувають абсолютно різні викладачі, деякі з них такі дотошні, що можуть знайти 10 помилок в одному абзаці.
   3. В нашій компанії взагалі не має ніякого наставника (знову ж таки ви не знаєте як у нас побудована система роботи всередині), всі виплати відбуваються регулярно та вчасно, з нами працюють більше 350 авторів, серед яких велика кількість викладачів й аспірантів, чи б працювали всі вони з нами, якщо ми так обманюємо? Не думаємо.
   4. Ми ЗАВЖДИ виплачуємо всі виконані замовлення в повному обсязі, навіть якщо автор звільняється, що цілком нормально. З усіма авторами, ми підписуємо договір, де чітко визначаємо взаємні права та обов’язки, в тому числі де прямо прописаний обов’язок нашої компанії оплатити всі виконані замовлення.
   5. Ми НІКОЛИ не кидаємо в чорний список як ні клієнтів, так і авторів, всі питання завжди вирішуються та ми приходимо до хоча б якогось консенсусу.

   Шановні конкуренти, будь ласка, використовуйте лише чесні методи конкурентної боротьби, а не витрачайте ні власний час, ні наш час на відповіді на такі неправдиві та явно фейкові відгуки, дякуємо!

   Власник компанії Zulu Help 23.03.2023 5

 • Дуже вдячна за розрахункову на відмінно. Менеджер дуже терпляча, відповідає швидко. У наявності спеціалісти з різних дисциплін тож можна не турбуватися, що щось не зможе бути виконано. Із мінусів тільки один – дорогувато, але якщо замовляти однакову роботу разом з кимось, то дають знижки 5%

  Анастасія 18.03.2023 4.5

 • Роботу виконали швидко і доволі якісно!

  Євгеній 15.03.2023 4

 • Замовляв дипломну роботу з історії в цій компанії. Довга відповідь менеджера вже натовкнула на думку, що, можливо потрібно звернутись до іншої компанії, але все ж таки вирішив спробувати. У переписці с менеджером, я відразу почуяв холодно, та небажання допомогти мені. Виконали дипломну роботу з купою помилок та низкою унікальність. Я надіслав плану по котрому треба зробити мою роботу. Звичайно, таке відчуття, що його ніхто не дивився. Переробити відмовились. Після моїх повідомлень та благань на переробку мене тупо заблокували. Мало того, що не зробили роботу, так ще й ніхто кошти не повернув. На благо я знайшов іншу компанію, яка швидко переробила мою дипломну.
  Обходьте десятою дорогою цю компанію!

  Дмитро 14.03.2023 1

  • Доброго дня! Ваш коментар абсолютно не відповідає дійсності, наша команда цілком не згодна з ним, оскільки:

   1. В нас працює дуже багато менеджерів та всі діалоги з клієнтами обробляються вчасно й відносно швидко (відповідаємо протягом 1-2 годин), в нас просто не буває таких випадків, коли б клієнту відповідали абияк та робили це раз на декілька днів – ми постійно слідкуємо за роботою всіх спеціалістів та контролюємо не тільки якість робіт, а й особливості спілкування під час оформлення чи виконання замовлення.
   2. Ми проаналізували всі наші замовлення за останні два місяці та не знайшли жодного замовлення, яке б відповідало вашому коментарю, будь ласка, не треба писати фейкові відгуки, які явно не відповідають дійсності.
   3. Ми НІКОЛИ не блокуємо клієнтів, а завжди вирішуємо всі спірні питання, навіть якщо є повна вина нашої компанії, ми завжди виправляємо всі недоліки та за необхідності (коли вже зробити нічого не можливо) повертаємо всю суму або частину грошей, що попередньо погоджується з клієнтом. Це один з принципів нашої роботи – працювати чесно та відповідально, ваш відгук взагалі не відповідає навіть загальним засадам нашої роботи.

   Якщо ви дійсно замовляли в нас дипломну роботу – будь ласка, напишіть нам ще раз (будь-кому з наших менеджерів), ми повернемо вам гроші та вирішимо всі питання

   Власник компанії Zulu Help 23.03.2023 5

 • Часто обращаюсь в эту компанию, когда необходимо выполнить какую-либо работу по студ части. Ни разу еще не подводили, всё четко в срок и по адекватным прайсам. Услугами остался доволен, рекомендую.

  Владимир 05.03.2023 4

 • Замовляла курсову роботу з туризму, робота гарна оформлена за методичкою, необхідної унікальності досягли, практична частина реалізована. Дякую задоволена цією компанією.

  Аня 01.03.2023 4

 • Дуже хороша компанія. Виконали все прекрасно, отримав 5 балів. Менеджер яка супроводжувала мене, завжди вчасно відповідала на повідомлення і відчувалась атмосфера що тобі хочуть допомогти, всім рекомендую!

  Олександр 28.02.2023 4

 • Зробили дипломну роботу в узгоджені строки, по тексту все чудово, викладач попередньо вже прийняв роботу, сказав, що все добре. Дякую менеджеру й автору, що все зробили за моїми вимогами та побажаннями, рекомендую

  Кирил 23.02.2023 4.5

 • Захистила курсову по цивільному праву, яку тут купила
  Мені сподобалася менеджер – максимально приємна дівчина + навіть рано вранці відповіла мені
  Сама курсова – дуже пристойна! Мені поставили 93 бали, були невеликі правки щодо вступу і джерел- то за 2 дні виправили, хоча казала менеджеру, що строк на правки 5 днів Від душі рекомендую! 🔥

  Тетяна 20.02.2023 4

 • Працюю в цій \»компаії\» декілька місяців, що дало мені можливість реально оцінити можливість роботи в подальшому на постіну основу як основну діяльність. Відразу напишу для тих, хто не хоче читати далі — НЕ РЕКОМЕНДУЮ, причини наступні:
  1. Де таке існує, щоб за дипломну випускну роботу виконавцеві платили 1200 гривень??? Ви серйозно? Самі то пробувли написати унікальний диплом з практичною частиною? Певен, що ні.
  2. Сто тисяч правок через не компетентних менеджерів, які не можуть передати всю інформацію, які, звичайно ж, має робити виконавесь безкоштовно.
  3. Це рабство, виконувати десятки робіт щотижня і отримувати майже нічого, вкладати душу в роботу на цю компанію — краще з віника…
  4. Станіслав Кулічковський — тиран! Необгрунтоване видалення з чату без попереджень, жодних уточнень чи питань.
  Висновки робіть самі, я категорично НЕ рекомендую дану компанію ні замовникам, які НЕ отримають якісну роботу, ні виконавцям — причини вказані вище.
  Зулу — яма, яку краще відразу побачити й оминути.

  Василь Г. 16.02.2023 1

  • Доброго дня! Ваш коментар абсолютно не відповідає дійсності, наша команда цілком не згодна з вашим коментарем, оскільки:

   1. В нашій компанії автори, які дійсно працюють відповідально й якісно отримують гарну заробітну платню, стабільно кожного місяця наші кращі автори отримують 15 000 + грн. Крім цього всі автори мають можливість отримувати до 40% бонусних виплат в залежності від кількості якісно виконаних завдань. Кожен автор самостійно обирає скільки завдань він готовий виконувати: одне чи десять, все залежить від бажання та вільного часу. Для того щоб заробляти гроші треба дійсно працювати – як на будь-якій роботі.

   2. Всі правки вносяться авторами в розрізі початкових вимог, які ставляться перед виконанням конкретного завдання безкоштовно, якщо правки виходять за межі початкових вимог – автор вносить їх за доплату, яка погоджується з автором (все це зазначено в правилах нашої роботи). Ми працюємо лише на якість, якщо ви не готові працювати відповідально й якісно – вам не має чого робити в нашій компанії. Вся інформація ЗАВЖДИ передається менеджерами авторам в повному обсязі, який нам сенс затягувати підготовку завдання та здачу роботи клієнту?

   3. Як вже було зазначено у п. 1, ви самостійно обираєте скільки робіт вам виконувати, звертаємо увагу ще раз: для того щоб гарно заробляти – треба працювати, як на будь-якій роботі, але якщо ви розраховуєте отримувати 10 000 грн. за виконання однієї роботи – вам не місце в нашій компанії.

   4. Ви забули додати, що вас неодноразово попереджували за погану якість виконаних завдань й пропущені дедлайни, останньою каплею стало те, що ви пропали на декілька днів й читаючи наші повідомлення не давали жодного фідбеку. Перед початком роботи ви ознайомлювались з правилами й давали свою згоду на відповідні умови роботи, що у випадку халатного ставлення до роботи – ви будете видалені назавжди, але всі зароблені вами кошти будуть виплачені.

   Нам дуже шкода, що не дивлячись на всі попередження ви й далі продовжували працювати аби як, що для нас є взагалі недопустимим. В будь-якому випадку дякуємо за вашу думку, ми приймемо її до уваги при роботі з нашими спеціалістами

   Власник компанії Zulu Help 22.02.2023 4

 • Доброго дня, залишаю НЕГАТИВНИЙ відгук на дану компанію, він полягає в наступному:
  Я, як і кожен свідомий студент замовляла роботу за декілька місяців до дедлайна і хотіла отримати максимально гарний бал, відповідно до ціни, яку я сплатила, адже вона була дуже гарною НЕ для мене, порівнюючи з іншими компаніями які надають подібні послуги.
  Першим моментом, який вже посіяв зерно сумніву в мої голові — це те, що зміст роботи був надісланий через 10 днів, попри домовленість, що він буде готовий за 4 дні.
  Другим моментом, було не затвердження змісту відразу, а внесення трьохразово правок ще на етапі затвердження змісту, зараз я навіть не говорю про всю роботу, яка отримала ще більше зауважень.
  З слів вище думаю зрозуміло, що роботу цю я не захистила від даної компанії, адже вона була написана на такому рівні, ніби її писав студент другого курсу, диплом разів 5 потребував правок та всеодно мені довелося звернутися до іншої компанії, яка написала роботу з 1-го разу не буду зараз є рекламувати адже суть не в цьому, але це вже є доказом того, що керівник не прискіпливо перевіряє та дає можливість здати з першого разу кваліфікаційну роботу.

  НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ РЕКОМЕНДУЮ НІКОМУ ДАНУ КОМПАНІЮ, ВИТРАТИЛА КУПУ ЧАСУ, НЕРВІВ СВОЇХ І КЕРІВНИКА, ГРОШЕЙ ТА ДОВІРИ ДО ВСІХ ІНШИХ ЧЕСНИХ КОМПАНІЙ.

  Вікторія 06.02.2023 1

  • Доброго дня! Дякуємо за ваш фідбек, ми себе позиціонуємо як чесна та відповідальна компанія, можливо дійсно, у вашому випадку якість наданих нами послуг була посередньою, але ми нікого не обманювали та «допилювали» вашу роботу до ідеального стану. Можливо саме тому іншій компанії залишились лише «косметичні» правки диплому, оскільки ми все ж таки виконали основну частину роботи. Нам дуже шкода, що ви залишились незадоволені нашими послуги, але в будь-якому випадку ми намагались зробити все можливе та супроводжували вас до здачі замовлення, виправляючи всі недоліки як самого плану, так і написаної роботи в цілому, враховуючи всі зауваження викладача. Кожен негативний коментар для нас – можливість нашого професійного росту та покращення наших послуг, дякуємо за чесний відгук!

   Власник компанії Zulu Help 13.02.2023 5

 • Все чудово! Допомогли з контрольною, привітний менеджер, автор набрав 96/100 😱😱😱

  Всім рекомендую, зробили краще ніж обіцяли)

  Альона 27.01.2023 4.5

 • Хочу подякувати вам за прекрасну роботу менеджера, завжди швидку і чітку відповідь щодо моїх питань) а також дякую спеціалісту, робота чудова, все за вимогами та моїми побажаннями. І просто чудовий приклад з гуртом \”…..\” я бачила це відео, але якось не подумала його вставити у курсову, але саме через цей пункт та приклад актуальність цієї курсової просто підіймається на високий рівень🔥 це неймовірно) унікальність теж просто чудовий відсоток) всі інші матеріали теж дуже підходящі, дякую❤️
  І також дуже вдячна за чітку і злагоджену роботу)

  Ірина 25.01.2023 4.5

 • Замовляла в ZULU творчу роботу, яку викладач оцінив на 10/10, і навіть публікуватимуть на сайті університету🥳 Після цього було це декілька робіт, серед яких задачкі та есе, все було на високому рівні😎 Дуже приємне спілкування з менеджерами, ціни теж дуже лояльні, як для сучасних обставин, рекомендую🙌

  Анна 23.01.2023 4.5

 • Я просто вражена тим що наскільки все швидко , привітливо це настільки приємно ☺️
  Виконують на 💯 все вірно
  Беруться за найважче з роботи
  Найкращий сервіс
  А головне що тут все без обману
  Коли не напишеш вони відразу відповідають
  Все дуже сподобалось рекомендую всім
  Тут виконають все що ви бажаєте
  Найкращі спеціалісти ❤️

  Сніжана 21.01.2023 4

 • Отже, із рекламою у компанії \”Зулу\” все прекрасно: інформативна сторінка в Інстаграмі, захоплювальні відео в ТікТоці, у моєму випадку ввічливий, привітний та оперативний менеджер. Але із якістю виконанням робіт в них не все так чудово, я б сказав, жахливо! Отож, нарешті вирішив звернутися до них за послугою \”написання курсової роботи\”. Надав всі їм потрібні дані, виставили суму – 1600 гривень. Ціна не те що вище середнього, ціна космічна! Але зразу почав себе оправдовувати що тут 100% буде ціна=якість і що подібної курсової не буде в жодного студента мого ВУЗу. І я був правий: такої курсової роботи ще точно ні в кого не було і не буде. Роботу було нереально читати: речення побудовані аби-як; \”неординарні словосполучення\”; вжито недоречні терміни тощо. Курсова вийшла такою цікавою і своєрідною через те, що автор просто взяв пару статей із мережі Інтернет, переклав їх на іноземну мову а потім той переклад знов переклав на українську мову. Нічого не кажу, натішився я достатньо, але мені би ту роботу захищати. 1600 гривень на вітер, просто за набір слів! Після моєї скарги, менеджер написав що передає на доопрацювання, але після доопрацювання практично нічого не змінилося. Отже, якщо хочете зекономити нерви і гроші – обходьте 10 дорогою Зулу. Компанія просто на просто зневажливо ставиться до своїх клієнтів, хоча в ТікТоці роблять із себе чи не найкращу компанію для виконання студентських робіт. КАТЕГОРИЧНО НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!

  Ферко 20.01.2023 1.3

  • Дякуємо за ваш фідбек! Ми цілком згодні з зазначеною критикою, автор, який писав вашу роботу вже звільнений – ми більше не працюємо з зазначеним спеціалістом. На жаль, ми не ідеальна компанія та іноді в нашій роботі також бувають провали, але кожен негативний коментар для нас це можливість покращення наших послуг, дякуємо за чесний відгук! Ми вже змінили власну політику роботи з авторами, що дозволило нам значно покращити не тільки сервіс обслуговування, який надають наші менеджери, а й сам результат написаних робіт

   Власник компанії Zulu Help 13.02.2023 4

 • Перший раз у житті звернулась за допомогою у написанні індивідуального завдання і була приємно вражена.
  Менеджер компанії дуже швидко зав\’язалася зі мною і ми разом визначили, що саме треба зробити. Строки виконання завдання були вказані мною, але результат я отримала гораздо раніше, чому приємно була здивована. Також порадувала ціна, тому що, як показує досвід моїх знайомих, іноді вона буває захмарна, а результат ніякій. Тут же результат просто чудовий, тому я дуже дякую і менеджеру, і авторам за цю роботу. Обов\’язково звернусь ще!

  Олександра 17.01.2023 4.5

 • Щиро вам дякую за такі чіткі роботи, які були написані на найвищому рівні!!! Я часто прошу щоб писали роботи на рівні університету, і дуже вам вдячна що отримую те, що хотіла😍❤️ Ви справжні рятівники для мене ❤️

  Ірина 14.01.2023 5

 • Потрібно було за день написати 2 ессе по 8 сторінок, всюди де писала мені відмовляли та казали, що не встигнуть, мені написали роботу за 6-7 годин, дуе допомогли всім рекомендую, сервіс чудовий, швидко та якісно, ще раз дякую

  Світлана 13.01.2023 4

 • Дуже задоволена роботою. Замовляла магістерську, отримала роботу з високою унікальністю бо переживала, що не справлюсь сама.
  Зробили все чітко за моїми вимогами та побажаннями. Викладач оцінив роботу на 5, захистилась також дуже добре, можете сміливо звертатись сюди, також приємні менеджери)

  Лілія 11.01.2023 4

 • обратился по совету друга, так как нужна была помощь с зачетом. Сделали все отлично, я получил 91/100, обязательно обращусь еще, всем рекомендую

  Влад 09.01.2023 4.5

 • Замовляв дипломну роботу з права, бо не було можливості написати її самостійно через занятість на роботі, виконали все як треба, унікальність роботи була вищою на 5%, ніж я просив, після перевірки викладачем були невеликі правки, які швидко внесли. Підготували також презентацію й доповідь до захисту, комунікація з менеджером дуже сподобалась, відповіді швидкі, сам менеджер був приємний. Рекомендую всім!

  Микита Циганков 05.01.2023 4.5

 • Особисто мені так звана “якість” робіт цієї компанії не сподобалася взагалі. Про яке дотримання термінів може йти мова, коли менеджери навіть не відповідають на третій день затримки? Досвід співпраці з Зулу максимально негативний. НЕ РАДЖУ НІКОМУ!

  Сашко 05.01.2023 1

 • Замовляла вперше, але дуже задоволена 🤩 Все швидко та якісно, ввічливий менеджер, виконавці враховують усі побажання🙌✨

  Дякую за допомогу, обов\’язково порекомендую усім знайомим💟

  Олена 05.01.2023 4

 • Необхідно було зробити звіт з практики, звернувся сюди за порадою друга, роботу отримав швидко, в університеті проблем з цим не було, сміливо можете замовляти – компанія перевірена

  Валерій 05.01.2023 4

 • Не замовляйте тут роботу
  Хотів замовити роботу завчасно, щоб зробили якісно та На жаль, Все сплагіачено, унікальність нульова, менеджери не можуть вирішити питання, постійно переносять строки. Ціни ставлять просто захмарні.
  Максимально НЕ РЕКОМЕНДУЮ!

  Олег 03.01.2023 1

 • Все супер!

  Богдан 03.01.2023 4

 • Я просто неймовірно задоволена☺️ Зробили великий обсяг задач за 3 дні при тому дуже якісно. Всім рекомендую

  Віка 19.12.2022 5

 • Менеджери дуже ввічливі і приємні☺️, робота виконана вчасно та якісно❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥. Чи потрібно щось вдосконалювати, на мою думку, все і так дуже і дуже круто💙💛

  Ліна 19.12.2022 5

 • Замовляла не вперше і, як завжди, залишилася задоволена. Написали дуже швидко, менеджери завжди були на зв’язку, а унікальність буда навіть вищою, ніж я просила. Дякую вам

  Альбіна 19.12.2022 4

 • Виконали завдання дуже швидко та оперативно. Якісне виконання, обов’язково звернусь ще)

  Єлизавета 17.12.2022 4.5

 • Дуже приємне спілкування з менеджером, адекватна політика цін, і робота була відправлена в срок, навіть раніше, що дуже допомогло мені. А також виконання самої роботи спеціалістом – бездоганне!

  Каріна 17.12.2022 4

 • Швидко та якісно виконана робота, все дуже добре розписано. Чудовий менеджер, дуже швидко підписують, вже 2 раз беру тут роботу. Рекомендую на всі 100%)

  Олеся 15.12.2022 4

 • Швидка та якісна робота, завжди виручають.рекомендую!

  Антон 14.12.2022 4

 • Надежный и отличный сервис
  С тобой можно сказать 24/7
  Все на высоте
  Срок работы указала 10 дней по сдали на следующий
  Максимально быстро, правильно и все надежно
  Тесты пол дены на 49/50
  Для студентов самое то
  Цены 🔥

  Лиана 14.12.2022 5

 • Дякую Велике♥️, онлайн тест прошли на ура, оцінка 35/40, буду обов’язково звертатися, вже багато робіт купляла і всі з них оцінені на високий бал🖤🥺

  Марина 08.12.2022 5

 • Дуже дякую, що допомогли виконати вчасно ІНДЗ.
  Все виконали швидко, якісно та ідеально😍
  За роботу я отримала 9/10, дуже приємний менеджер та прекрасні роботи, буду звертатись неодноразово, вдячних вам клієнтів☺️❤️
  рекомендую!!!

  Анастасія 12.11.2022 5

 • Замовляв презентацію: виконали навіть раніше дедлайну, оформлення дуже гарне, інформація структуровано і послідовно викладена і сервіс приємний. Загалом все на вищому рівні, рекомендую!!

  Олександр 24.10.2022 5

Rating